Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τι βροχη ηταν αυτη ολη τη νυχτα;;;;; Τωρα εχει ενα κρυο....αλλο πραμα!!!!! Χειμωνας κανονικοτατος!!!!! Μονο για χουχουλιασμα στις κουβερτες και αγκαλιτσες ειναι σημερα!!!

TΕSH υπομονη και περαστικα.....αντε με την Β-επιπεδου θα χορτασεις το ζουζουνι σου και θα τα ξεχασεις ολα!!! ;););)

Εγω καλα ειμαι (νομιζω...)λιγη ζαλαδα εχω σημερα αλλα οκ...Αντε να ερθει το αυριο να παω στον γιατρο να μας πει τι γινεται.....Δυστυχως θα με φαει η αγωνια ολη μερα αυριο γιατι εχω ραντεβου στις 9 το βραδυ!!!!!

Κατα τα αλλα ειμαι χαρουμενη που θα "βγω" εξω,εστω και μεχρι τον γιατρο (ε ρε που φτασαμε :)):)) ).

Καντε καμια προσευχουλα να ειναι ολα καλα γιατι με εχει φαει το αγχος!!!!!!

Οσο για τα ψωνια που λετε...μακαρι να μου επιτραπουν οι βολτουλες κ ολο και κατι θα ψωνισουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και Ζήτω!

τι καααανετεεεεΕ??

και εδω ο καιρος ειναι μουχλα-μουχλα-μουχλα!!

εκανα κατι συμμαζεματα παλι και εβαλα τα απομειναρια της καταψυξης στην κατσαρολα- αρακα (πρασινα μπαλάκια... :-B ) και περιμενω κατι κρεπουλες μανισιες με σπανακι να καταφτασουν απο ωρα σε ωρα!

κοριτσια σημερα +1 κιλο. διαβασα οτι απο την 20 βδ. και μετα θα ανεβαινει η ζυγαρια -τρως-δεν τρως αποτι καταλαβα- τωρα αρχιζει το φουσκωμα!

παντως πολυ την χαιρομαι την κοιλιτσα μου -ολο την χαιδευω!

δεν ειναι αστειο που μεχρι πριν την εγκυμοσυνη την κρυβαμαι κα ιτωρα με περηφανεια βαζουμε και τα στενα μπλουζακια!!χαχα μαρεσειιιιιιιι!!!!

φιλω σας κοριτσακια

Λολλι- καλη επιτυχια αυριο!!! όλα τελεια θα ειναι για τις φουσκιτσες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollaki τα κοριτσακια ειναι μια χαρουλα μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!!!!

εδω παντως περα απο την φοβερη βροχη που εκανε χθες βραδι... σημερα εχει βγει και παλι ο ηλιος και κανει απλα λιγο ψιχρουλα......... εχει παθος αγιατρευτο με εμας ο ηλιος και δεν μας αποχωριζετε ποτε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κουκι ασε τα κιλα γιατι απο τωρα και περα νομιζω πως θα παθουμε σοκ....... εγω ειδικα που εχω ταραξει τα γλυκα απο φαι δεν τρωω πολυ ποσοτητα και τα βραδια δεν τρωω τιποτα τις περισσοτερες φορες γιατι δεν πειναω....... ρωτησα το γιατρο και μου ειπε οτι μεχρι τον 6 δεν πειραζει να μην τρωω το βραδι γιαυτο εχω βαλει μονο 2 αλλα απο τωρα και μετα αρχιζουν τα δυσκολα............ #:-s#:-s#:-s#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!ελπιζω να ειστε ολες καλα,εχω μερες να μπω και μαλλον θελω ωρες να διαβασω τα νεα σας...πηγαμε παρελαση σημερα,να καμαρωσουμε τα ανηψια του αντρα μου!τωρα σπιτι και ετοιμαζομαστε για φαγητουλι εξω με τους κουμπαρους μας.εχει και ωραια μερουλα,μια χαρα!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι εισαι γλυκατζούυυυυυ!!!

χαχα - εγω αγαπω τα γλυκα αλλα αγαπω και τα αλμυρα!!

γιαμ γιαμ..και ξανα γιαμ!!

εσεις Σπιρτουλι φανταζομαι νιωθετε χειμωνα ιανουαριο /φεβρουαριο ε?

γεια σου Ρανια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια !

τι κανετε αγαπημένες ;; :D:D:D

εμείς σπιτάκι, σήμερα θα κατεβάσουμε μερικά ρουχαλάκια λιγο πιο ζεστά και κλασικό χουζούρι...

μετράω αντίστροφα για το Σάββατο τα ξημερώματα... χιχιχιχι αφού 7.00 εχω ραντεβού με την ντόκτορ (γελάς κουκιδίτσα εεε;; χιχιχιχι) !!!

Γιωτάκι τυχερούλι εχεις αυριο ραντεβού %%-%%-

%%- καλά αποτελέσματα και στο Teshaki που εχει την β επιπέδου !

ελα να παίρνουμε και οι υπόλοιπες σειρά !!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια-----> κοίτα να κοιμηθεις απο νωρις πριν τον υπέρηχο!χαχα

αντε και συ τυχερουλα θα δεις τον αγορίνο σου!!

η tesh πρωτη παει για Βεπιπεδου! καλη επιτυχια!! :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκι γενικα εμεις χειμωνα σπανια βλεπουμε περα απο τις ορεινες περιοχες που ενταξει θα χιονισει κιολας.... αλλα αν ζεις σε πολη σπανια θα πεις οτι κανει πολυ κρυο και οπως καταλαβαινεις το πολυ για εμας... για εσας ειναι τιποτα :lol::lol:

βρε μαρακι τι ραντεβου ειναι αυτα που κλεινεις στο γιατρο?? 7?????????? ουτε γεννα να ηταν να χρειαζεται να παει τοσο πρωι στη δουλεια......... :):):-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα φατε το μεσημερι???????? για πειτε ολες να παρω μια ιδεα τι θα ψησω αυριο???????? μαρτυριο αυτο το φαι καθε μερα και πρεπει να μαγειρευω και απο το βραδι γιατι παω σπιτι στις 4.......

σημερα εχει το μενου κοτοπουλακι στο φουρνο με πατατες!!!μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τι μου κανετε?ολες μια χαρα απο οτι διαβαζω.....εγω μολις εβαλα τον μικρο για υπνο χαιρετισα και τον αντρουλι μου που πηγε στην δουλεια και χαζευω στο ιντερνετ,το μενου σημερα ειχε αρακα με καροτακι πατατουλες κοτοπουλο και τα συναφη...μιαμ μιαμ ηταν πολλη νοστιμο και βιταμινουχο..αχ!πως περναει ο καιρος μεχρι της 9 νοεμβρη???εντομεταξη αυτον τον μηνα θα πεσει τρεξιμο γιατι αρχιζουν οι ετοιμασιες για τον γαμο του αδερφου μου που ειναι αρχες δεκεμβρη ,τουλαχιστον φορεμα μαλλον βρηκα ενα τελειο μακρη φουξια......τι αλλα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια και απο εμενα!!Τι κανετε?Εδω ο καιρος χαλια φυσαει παρα πολυ και βρεχει αλλα εμας δεν μας πτοησε τιποτα πηγαμε για καφεδακι και μετα για ψαρακι,το πρωτοτυπο στο φαι ηταν οτι παραγγειλαμε και παελια και μας την εφεραν σερβιρισμενη σε ενα μεγαλο κοχυλι και αναπολησα το καλοκαιρακι τι ωραια που ηταν...!!!Αλλα και ο χειμωνας εχει τη δικη του χαρη,καλη επιτυχια φουσκοκοιλιτσες με τους υπερηχους σας και μην αγχωνεστε ολα ειναι μια χαρα,φατσαμε στη μεση και παραπανω..Εγω 3 νοεμβριου παω για β επιπεδου,οσο για τα ρουχα του τζαμπο που ρωτησε νομιζω η tesh :!::!: εγω εκανα το λαθος και πηρα τα ολοσωμα φορμακια για 0 νουμερο αλλα ευτυχως δεν πηρα πολλα,καλυτερα ενα νουμερο μεγαλυτερο να ειναι και πιο ανετα μωρε...Παντως καλες τιμες εχουν και ζαρα το πακετο των 2 15ευρω...Τα πρεναταλ ειναι λιγο ακριβουτσικα γυρω στα 25-30 το ενα,εχω ψαξει στα περισσοτερα μαγαζια για αυτο σας λεω,επισης και η laredoute πολυ καλες τιμες στα βρεφικα ρουχαλακια...Πολλα φιλακια σε ολες παω να ξαπλαρω 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα απάντηση κ δεν την βλεπω πουθενα :roll: ας ξαναγραψω λοιπόν οτι θυμαμαι...

σπιρτούλι κ λολι ευχαριστω, ελπίζω να περασει γτ το νινι μου θα βγει σεισμοπληκτο απτο ταρακουνημα. :lol::lol:

νενα τελικα εσυ πας πρωτη για β επιπεδου ε?εγω στις 4/11...φοβαμαι κ εχω αγχος με τοση γκαντεμια που με δερνει...

περιττο να πω τι εχω φαει σημερα...ρολο κιμα με πατατες φουρνου- κορμο σοκολατας κ μολις τωρα τσακισα λιγες ακομα πατατουλες...εσκασα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιαμ μιαμ μιαμ

Εκανα μια μικρη γουρουνια σημερα........... :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing:

Εφτιαξα μπιφτεκια ψητα με πατατουλες τηγανιτες,πιττες (για σουβλακια),ντοματουλα,κρεμμυδακι(εννοειτε αναλατα...εκτος απο το αλατακι που μαλλον εχουν οι πιττες στην ζυμη τους)...Τα τυλιξα στις πιττουλες και εσκασα στο φαι!!!!!

Τωρα θα μου πειτε που ειναι η γουρουνια;;;;;

Η γουρουνια ειναι στην μια κουταλια της σουπας μαγιονεζα που αλειψα στην καθε πιττα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μην το πειτε στον γιατρο....οκ;;;;;;;

Το ευχαριστηθηκε η ψυχη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh ανεφερες τη μαγικη λεξη κορμο..ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ... :oops::oops::oops::oops::oops: Lolli θελω τα πληρη στοιχεια του γιατρου σου και γρηγορα τι πραγματα ειναι αυτα :?::?::?::?: ακους εκει μια κουταλια μαγιονεζα ντροπη και σε εσενα!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας και από εμένα!

τι έγινε πάαααλι για φαγητά μιλάτε?? αχ αχ είστε σκέτος πειρασμός...Lollipop βλέπω την...'τυλίγεις την πιτα' συχνά... :lol::lol:

εγώ σήμερα παλεύω με έναν φονικό πονοκέφαλο...δεν ξέρω σε κάθε αργία ή κάθε σαββατοκύριακο με πιάνει...μήπως κάνω κάτι λάθος? μήπως παρακοιμάμαι...

Νένα είσαι στην 21η εβδομάδα !!! πέρασες το μισό!!! άντε με το καλό :D:D

σήμερα νομίζω ότι έφαγα κλωτσιά όπως έκανα μπάνιο...έχω παρατηρήσει ότι όταν κάνω μπάνιο κάνει αισθητή την παρουσία της η μπουμπου (νομίζω δηλαδή!) αχχχχ κολυμβήτρια θα γίνει (ασχετο :lol::lol::lol: )

Κορίτσια να σας ρωτήσω? Γεννάει καμία σας στο Ιασώ? Κάνω έρευνα 'αγοράς' σχετική με τις τιμές και για μονόκλινο δωμάτιο θέλουν πάρα πολλά χρήματα...επίσης και οι γιατροί παίρνουν πολλα....το σύνολο μας βγαίνει κάπου 10-12.000!!!!!!!!!!!!!!! μου φαίνεται υπερβολικό το ποσό και κάπως....κοροιδία....εσείς θα πληρώσετε τους γιατρούς σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop εύχομαι όλα να είναι τέλεια με τα μπεμπάκια και από εδώ και πέρα να κυλήσουν όλα ομαλά!!

Έλα τώρα, πες την αλήθεια...ότι έκλεισες βραδυνο ραντεβού με τον γιατρό για να βγεις μετά για ποτάκια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAMANTHA πως με πιανεις!!!!!!!!!

Μα να τα καταλαβεις ολα;;;;; :lol::lol::lol: και το ποτακι μετα τον γιατρο αλλα και οτι "την ....τυλιγω την πιττα" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εισαι μεγαλο εγκλημα!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτάκια!!!

Καλή επιτυχία σε όλες με τους υπέρηχους με το καλό να δείτε τα μωράκια σας. Εγώ έχω ραντεβού με το γιατρό τη Δευτέρα και τη Παρασκευή 5/11 β'επιπέδου άντε να φύγει και αυτό μήπως και ηρεμήσω.

Σήμερα είμαι χαρούμενη γιατί την Τετάρτη θα έρθει η μαμά μου και θα μείναι 1 μήνα. Τί τέλεια σπιτικό φαγάκι, θα μου κάνει τις δουλίτσες και το πιο σημαντικό θα την έχω παρεούλα.

Εσείς τυχερουλες αργία σήμερα, εμείς εδώ στην Αμερική δουλεύουμε, αφού σημερά μου ερχόταν να φορέσω μια μπλούζα και να γράψω ένα τεράστιο "ΝΟ".

Εγώ το μεσημέρι έφαγα ντάκο με πατζάρια και φέτα. Το βράδυ λέω να φτιάξω μπιφτέκια με πατάτες!!!!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΣΚΙΤΣΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοιμαστε εεεεεεεε? καλα το κανετε,αν μπορουσα και γω το ιδιο θα εκανα τωρα που κανει λιγο κρυο και η κουβερτουλα ειναι τελεια!!!!! αλλα που θα παει 2 βδομαδες ακομα δουλεια και μετα και γω θα κοιμαμαι οσο θελω........τι καλα :D:D:D:D:D:D:D

:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα spirtouli τι κανεις?Λοιπον τα νεα μου ειναι τα εξης..Μετακομιζουμε αλλαζουμε σπιτι,αυτο το σπιτι που μενουμε μας εβγαλε πολλα προβληματα και ζουμε μονο 2 χρονια μεσα οταν μπηκαμε ηταν 5ετις η οικοδομη,εχουμε προβλημα με την θερμανση με τα υδραυλικα αλλα το κακο ηρθε και εγινε εχθες το βραδυ,σε μια πλευρα του τοιχου υπαρχει μια μεγαλη ρωγμη απο υγρασια(παρολο που το βαψαμε,σκανε ξαφνικα οι τοιχοι)και απο εκει αν εχετε το θεο σας ρε κοριτσια εχθες με την τοσο βροχη που εριξε εμπαζε μεσα το σπιτι νερα,ετρεχε το νερο πανω στον τοιχο ασταματητο και εγω απο κατω με την σφουγγαριστρα να το μαζευω 2 η ωρα το βραδυ,ε λοιπον τρελαθηκα σημερα κιολας παμε για αλλα,στο κ.....οσπιτο αυτο εγω μωρο δεν βαζω αι σιχ....ρ!!!!Αυτα,φιλια φευγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι επαθες βρε Νενα, εννοειτε οτι πρεπει να φυγεις και μαλλον θα επρεπε να το εχεις κανει απο καιρο....

σκεψου ομως θετικα.. ειδες που ειχες μικρο παιδικο και σκεφτοσουν πως θα τα βολεψεις( αν δεν κανω λαθος το ειχες πει). Τωρα θα βρεις ενα σπιτι οπως το θελεις!!!! good luck Νενακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα @};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΝΕΝΑ μαυρο βραδυ περασες ε; Βρειτε κατι αλλο και χεστε το κ....λοσπιτο!!!!!! Μια χαρα αλλο σπιτι θα βρειτε για εσας και το νινι σας!!!!Ειναι βεβαια λιγο ζορι οι μετακομισεις αλλα απ οτι λες δεν ειναι για να μενεις εκει με ενω εισαι εγκυος αλλα ουτε και αργοτερα με νεογνουλι....

Και το δικο μας σπιτι εχει αρκετα μειον αλλα εχει 3 θετικα(για μενα) ....... πολυ φτηνο νοικι, 2 περισσευομενες κρεβατοκαμαρες (εκτος της δικης μας) και 3 λεπτα με τα ποδια απο το κεντρο...Βεβαια του αντρα μου δεν του αρεσε απο την αρχη και αν του ελεγα να φυγουμε ΤΩΡΑ θα το εκανε ανετοτατα!!!!!!!!!

Τι κανετε οι υπολοιπες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...