Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

OMG και 3 LOL που λέει μια φιλη γκαστρούλα!

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΤΕ??? ;););););)

ηρθα απο Βεπιπέδου.

καλα ολα εκτος απο μια μικρη λεπτομερεια που θα πρεπει να διευκρινιστεί-

το μωρο το απολαυσαμε!!

παω να δω το ΝΤΟΥΒΟΥΝΤΟΥ!!

ερχονται και τα γκουντις!γιαμ γιαμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.

μπαινω κλεφτα και σας διαβαζω.με το καλο ολες να φτιαξουμε τα δωματια των μωρων.βεβαια εγω δεν εχω ακομα δωματιο για τους μπεμπηδες.μενω σε δυαρι και ψαχνω αλλα τιποτα ακομη.

ελπιζω να εχω βρει οταν ερθουντα μπεμπακια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σε ολα τα κοιλιδακια!! κουκιδακι σου εκανε πιρουετες η μπουμπου σου στον υπερηχο? φανταζομαι για να μην αναφερεσαι στη λεπτομερεια που πρεπει να διευκρινιστει, δεν θα ειναι τιποτα σημαντικο ε? ;);)

γιουλακι μου το πλεξιμο, μου το ειχε μαθει μια θεια πολυυυ παλια, αλλα τωρα με ενα επαναληπτικο μαθηματακι απο τη μαμα το θυμηθηκα μια χαρα! εχω παρει πολυχρωμα μαλλινα κουβαρακια (πλενονται και ειναι απιστευτα μαλακα!) και αποφασισα να φτιαξω ενα ριγε κουβερτακι για την κουνια. Βεβαια δεν ειμαι επαγελματιας και μου εχουν φυγει 2-3 ποντοι ( με αποτελεσμα στο κουβερτακι να φαινονται σαν τρυπουλες :-s:-s ) θα ειναι κατι ομως μονο για μεσα στο σπιτι και η αληθεια ειναι οτι περισσοτερο το φτιαχνω για να περναει η ωρα μου παρα για πρακτικους λογους! εξαλλου ακομα και με τα λαθη του, θα ειναι ενα κουβερτακι φτιαγμενο με πολυυυυ αγαπη απο τα χερια της μανουλας! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααα!Τι κανετε καλε?Εγω μολις εφαγα το πρωινο μου,εδω ση μερα ειναι καλη και σκεφτομαι να παω ισως καμια βολτα μετα να παρω κανα δυο πραγματακια που θελω,κουκι ολα καλα με την μπουμπου,αντε το ειδες και εσυ το κοριτσι σου!Επομενη ποια ειναι?Σημερα τρωμε τσιπουρα στη λαδοκολλα!φιλισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα- καλησπερα ουφ............ απο το πρωι προσπαθω να γραψω και ολο κατι συμβαίνει!!!

Τι κανετε σημερα? Κουκιδίτσα μου τελος με τη β-επιπεδου, ποια εχει σειρά τωρα?

Την απολάυσατε τη μπουμπού σας???

Σοφουκι μου μιλησα με μια φιλεναδα μου που πλέκει κασκολ και θα πάμε να διαλεξουμε μαλλί!

Εχω ξετρελαθει με την ιδεα σου!!!!!!!!!

Δελφινακι μας ελειψες :x μη στεναχωριεσαι για το σπιτι καλε, εχεις χρόνο!!!

Στις υπόλοιπες πολλα πολλα φιλιά!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γω!

τωρα αδειασα να πω μια καλημερα- τι καλημερα καλησπερα- θα φαμε σε λιγο!

κοριτσια η μικρη ειναι μια ζουζουνιτσα φοβερη κ τρομερη! την απολαυσαμε- ειμασταν 30 λεπτα περιπου ξαπλα- το ατιμο δεν ανοιγε τα χερακια και περιμεναμε...το τι τρανταγμα μου εκανε στην κοιλια η γιατρος! αλλο πραμα- πονεσα!

να πω μονο στα κοριτσια που θα πανε στην πορεια οτι για να αλλαξει θεση το μωρο -φατε μια γλυκεια καραμελιτσα- ενα ζελεδακι- κατι-

εγω βγηκα εξω και ξαναμπηκα αφου εφαγα κατι για να μας κανει την χαρη να δουμε κ τα υπόλοιπα!αχ το κοριτσακι μου!

σειρα εχει η Λολλι!!

σημερα το μενου εχει ενα προχειρο μακαρονακι με κοκκινη σαλτσουλα- τσακ μπαμ γιατι εχουμε να στησουμε κ επιπλα κ κ κ ενα σωρο δουλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα...εχουμε επιστρέψει στα σχολικα μας χρόνια...αυτα του δημοτικού....

να κανω κ γω μια λιστα με ψώνια που χω προχειρη να δουμε ποια εχει την 'μεγαλυτερη'???χαχα

αχ...θα τρελαθουμε τελειως εδω μεσα... 8-}

ας ειναι ...αφου προκαλει χαρα και ευτυχία.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.....αργησα σημερα να μπω. Δεν πιστευω να πηρα απουσια ε;

ΚΟΥΚΙΔΑ μου κρατω μονο οτι την χορτασατε την μικρουλα σας ;););) .

Μαλλον εγω ειμαι η επομενη.....την Παρασκευη εχω ραντεβου....αντε να δουμε!

Κατα τα αλλα ΗΣΥΧΙΑ....................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεμε οτι να ναι γερο να ναι.

μεγαλη ευτυχια τα παιδακια.δουλευε τωρα εσυ χαζομπαμπα...μετα θα σε αποζημιωσει το μπεμπε.

η β επιπεδου ειναι ωραια εξεταση.

κοριτσια τι αιματοκριτη εχετε;εγω ειχα 30 πριν κανα μηνα.εσεις;παιρνετε ασβεστιο σε χαπι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αιματοκριτη ξεκινησα με 30 και καταφερα (κατορθωμα ) να τον παω 31.5.

αυτο τον μηνα δεν εκανα αιματολογικες- θα κανω απο βδομαδα- πιστευω οτι θα εχει πέσει πια.

εσενα δελφινακι επεσε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια τι κάνετε?

Κουκίδα δεν ήταν τέλεια που είδες τη μπουμπού σου? Αχ τι ωραία που είναι τα ζουζουνάκια μας. Άντε Λόλλι πλησιάζει και η δική σου η σειρά, με το καλό.

Εγώ άρχισα να φτιάχνω μια λίστα με τα πράγματα που πρέπει να αγοράσω, και ήδη είναι τεράστια. Πήγα το Σάββατο σε ένα κατάστημα για μπεμπέ και τρελάθηκα τα ήθελα όλα. Καλά με τις κούνιες μεγάλο μπέρδεμα, είδα τόσες πολλές που στο τέλος δεν ήξερα ποια ήθελα.

Σήμερα το μενού έχει γεμιστά από τα χεράκια της μαμας, που σας είπα πως μένει για λίγο καιρό μαζί μας.

Φιλάκια Πολλά σε σας και τα ζουζουνάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! τι κανουτε??? ειστε καλα?? εγω μια χαρα, ξυπνησα πριν λιγο και πινω το γαλατακι μου! ;) η μερα δεν ειναι και στα καλυτερα της, ισως βρεξει κι ολας, αλλα εγω σημερα εχω beaute! 10 πρεπει να ειμαι κεντρο, εχω ραντεβου πρωτα για μαλλι, μετα αποτριχωση και μετα νυχια! θα το καταευχαριστηθω, μιας και ουτε εγω θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα,με οτι καιρο κι αν εχει! ;);) αν μπορουσα να ξαπλωσω μπρουμυτα σιγουρα θα εκλεινα και ενα μασαζακιιιι!! η μεσουλα μου ειδικα εχει αρχισει να με κουραζει... :?:? παω να κανω μπανακι κοριτσια, θα σας δω το μεσημερακι! και παλι καλημεραααα!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :D:D:D

Πως πανε τα κεφια κουκλες; Γεια σου DADDY COOL!

Λοιπον....εγω ξεκινησα με αιματοκριτη 37 κ στην τελευταια αιματολογικη επεσε στο 32!!!! Παιρνω απο την αρχη συμπληρωμα σιδηρου κ ασβεστειου αλλα επεσε ο ρουφιανος! X(X(X(X(X( .

Αυτο το μηνα δεν εκανα ακομα,αλλα περιμενω μεγαλυτερη πτωση :|:|:|:|

Αυριο εχω κ την εξεταση επιπεδου..... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

ΒΑΣΙΑ εχεις δικαιο...μεγαλο μπερδεμα τα κουνακια κτλ....φαντασου οτι δεν εχω ψαξει ακομα κ ειμαι ηδη :-?:-?:-?:-?:-? μπερδεμενη!!!!! Παντως εχω σκοπο να μην γυρισω πολλα μαγαζια γιατι οσο πιο πολλα βλεπω τοσο δυσκολοτερα θα καταληξω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Λολλι αντε μια μερουλα ακομη και αυριο θα απολαυσεις τα μαναρακια σου!!

Σοφουκι εδω εχει μια λιακαδα-σε αντιθεση με χθες που εβρεξε κ ειχε μουντιλα. το προγραμμα σου ειναι τελειο! καλα θα ηταν να εχει κρεβατια μασαζ για εγκυες με τρυπα στην κοιλια ε?? :D

Βασια καλό ψαξιμο -ολα θα βρεθουν -απλα οταν εισαι στην αρχη πελαγωνεις- απο που να αρχισω???????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!!!!

Σοφουκι και εγω θελω ολο το πακέτο!!!!!!! Αχχχχχχχχχχχχ

Μσαζ για εγκυους υπάρχει. Στους ωμους και στα πόδια. Τη πλάτη και τη μεση λένε δεν κάνει να τη πειραζουν, γιατι μπορει να πειραξουν το μωρο ;)

Και αυτο θα μου εκανε ομως, λιγο στους ώμους δεν θα ελεγα οχι :lol::lol::lol::lol:

Θελω να βαψω κ τα μαλλακια μου! Τελεια... θα βγω και εγω στους δρομους μου φαινεται!

Βασια αρχισες να κοιτας ε????? Πες μας αν βρεις κατι καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε φουσκοκοιλίτσες? να ρωτήσω κάτι? είμαστε όλες εδώ ή χωριστήκαμε? @-):?::?:

είδα και το θέμα με τα μωράκια Μαρτίου-Απριλίου και μπερδεύτηκα τώρα....

Προχτές έκανα την καμπύλη ζαχάρου (έχω έναν γιατρούλη που επιμένει λίγο με το ζάχαρο κ καλά κάνει εδώ που τα λέμε) και ευτυχώς τη σκαπούλαρα μια χαρά!!! :D απλώς μου είπε ο μικροβιολόγος να μην τρώω γλυκά, ώστε να μην πάρω κ κιλά.

Κατά τα άλλα, περιμένω την Τρίτη για τη β'επιπέδου και ανυπομονώ! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demie γεια σου κοπέλα μου- εμείς εδώ ειμαστε- όπου μας άφησες.

αλλα δουλέψαν υπογειως τα προσωπικά μηνυματα -θαψιματα της Σαμανθας και απέκτησε επιτέλους φίλες. πήραν λοιπον τα κουβαδακια τους κ πηγαν σε άλλη παραλία.

Ελευθερία εχουμε οτι θελουμε κάνουμε.

εσυ μπορείς να γραφεις όπου σου αρέσει- εχεις πολλες επιλογες!! :)

εγω καμπύλη ζαχαρου δεν εκανα- ακομη φανταζομαι- την Δευτερα θα παω στον γυναικολογο με τα αποτελεσματα της ΒΕπιπεδου κ να μου γραψει εξετασεις -για να δουμε! θα τον ρωτησω βεβαια!!

μωρε να σε ρωτησω θέλω- με το φυλο τι έγινε? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEMIE μπραβο για τα αποτελεσματα της εξετασης!!!!! Για πες λεπτομεριες....νερο με γλυκοζη σου εδωσε; Ποση ωρα κρατησε; ποσες φορες σου πηραν αιματακι;;;

τι κάνετε φουσκοκοιλίτσες? να ρωτήσω κάτι? είμαστε όλες εδώ ή χωριστήκαμε? @-):?::?:

είδα και το θέμα με τα μωράκια Μαρτίου-Απριλίου και μπερδεύτηκα τώρα....

αν μαθεις πες μου κ εμενα :-?:-? προσωπικα βαριεμαι να γραφω τα ιδια πραγματα 2 φορες κ μενω εδω απο οπου ξεκινησα, χωρις προβλημα κ χωρις παρεξηγηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα, ακόμη(!) δεν έχουμε κατορθώσει να μάθουμε το φύλο :D

Στην τελευταία εξέταση στο τέλος του Οκτώβρη, τη μια μας είπε κοριτσάκι και την άλλη αγοράκι. τελικά θα διευκρινιστεί την Τρίτη στην β' επιπέδου, οπότε και θα φανεί με βεβαιότητα!

Λολλάκι ο μικροβιολόγος μου έκανε 4 λήψεις :shock: : την 1η-->νηστική, μετά ηπια την υπεροχη γλυκόζη (75γρ.) και μου πήρε δεύτερη λήψη μετά από μισή ώρα, την 3η λήψη μετά από 1 ώρα και την 4η μετά από άλλη μια ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie για πες κι αλλα για τηκαμπυλη!!

Εμενα κοριτσια ο γιατρος δεν με εστειλε ν α την κανω!!

Πηγα να δει τα αποτελεματα απο τη β-επιπεδου αλλα δεν μου ειπε ποτε να κανω τη καμπυλη!

Ποτε τη κανουμε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...