Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ...!!!!!


mk23

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!!ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ...ΛΟΙΠΟΝ....ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΣ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ 37Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΘΕΣΗ,ΗΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΙΣΧΙΑΚΗ.ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕΙ(ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ ΘΕΣΗ ΑΡΓΑ)ΚΑΙ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΚΥΡΙΕΥΣΕ ΦΟΒΟΣ,ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ..ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 7/08/10 ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΙΣ 10/08/10!!!ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ..ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΣΝ ΛΙΓΑΚΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΚΑ..ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΖΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ..ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΓΑΛΗΝΟ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)..ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ(ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ),ΟΧΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..!!!ΕΝΙΩΘΑ ΑΓΧΟΣ,ΑΓΩΝΙΑ,ΦΟΒΟ,ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ..ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ,ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ...ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ 7 ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ,ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ 6ο ΟΡΟΦΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ..ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ..ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΓΟΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ,ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ.ΣΤΙΣ 8 ΚΑΙ 20 ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΟΥ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ..ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ,ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ...ΗΜΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΣΑ ΣΕ ΚΛΑΜΑΤΑ..ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΙΔΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑΧΑΘΗΚΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΑΡΚΩΣΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ..ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΩΣΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΓΝΩΡΙΜΗ ΦΩΝΗ..ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ.. ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ,Η ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ!!!!ΕΚΕΙ..ΕΜΕΙΝΑ ΛΙΓΑΚΙ..ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΡΟΖ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΟΥΣΑ..ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΛΕΓΑΜΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΙΝΑΝΕ ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ,ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΑΝ...ΚΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΜΑΓΙΚΗ!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!!ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΚΛΑ,Η ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 να σας ζησει το παιδακι σας!!!!!! Να την δειτε οπως επιθυμειτε!!!! Πραγματικα απιστευτο το λαθος του γιατρου να σας λεει για αγορακι και να ειναι τελικα κοριτσακι. Αλλα λαθη γινονται... Το βασικο ειναι οτι κρατατε στα χερια σας το παιδακι σας που ειναι υγειεστατο και ειναι κομματι απο εσας, και αυτο ειναι που μετραει!!!!

Να τη χαιρεστε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως απίστευτη η ιστορία σου!

Σε διαβάζω από τότε που έγινα μέλος στο μάμμυ και χάρηκα πάρα πολύ που επιτέλους κρατάς στην αγκαλιά σου την μπεμπούλα σου!!!!!

Να σας ζήσει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 να σας ζησει η μπουμπουκα σας!!!!!!!!απιστευτο ετσι?????αυτο θα πει kinder εκπληξη!!!!!φανταζομαι το σοκ οταν ειδατε οτι ο μπεμπης ειναι μπεμπα!!!!! :-o:-o:-o:-o

να ειναι παντα γερη και καλοτυχη στη ζωη της!!!!!φιλια και μην ξαναχανεσαι "μανουλα"!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η μικρουλα σου!!!!αυτη κ αν ηταν εκπληξη!!!ελπιζω να μην τα πηρες ολα γαλαζια :shock::lol::lol::lol: να ειναι καλοτυχη γερη κ ευτυχισμενη στην ζωη της [smilie=angel13.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η μπουμπου!! Εύχομαι να είναι πάντα υγιής και καλότυχη!!! :D:D:D

Πραγματικά τεράστια έκπληξη με το φύλο!! Είχατε ετοιμάσει το δωμάτιο μπλε? Όχι ότι έχει και πολύ σημασία!! Συγκινήθηκα πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 απιστευτο χαχαχαχχα

να σας ζησει η κορακλα σας ν ατην χαιρεστε

να ειναι παντα καλοτυχη κ ευτυχισμενη στην ζωη της

να σας ζησειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει το μωρουλινι σας!!!!!καλοτυχο και ευτηχισμενο το κοριτσακι σας!!!

τι ομορφο δωρακι!!!!!

αληθεια ολα γαλαζια τα χατε???

και οταν δεν σε επιασε η επισκληριδιο,σου εκαναν ολικη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΟΧΗ-ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΟ ΦΥΛΟ-ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΣΩΣΤΑ?ΦΥΣΙΚΑ ΛΙΓΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΟΛΙΚΗ!ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΙΚΗ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΔΟΣΗ?

ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΝΑ(ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ) ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ναι, ναι, ναι, σε θυμάμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Να σου ζήσει η κορούλα κοριτσάκι!!!!!!!!!! Καλή λοχεία! Να τη δείτε όπως επιθυμείτε!

Καλά, τί να πω για το γιατρό; χαχαχα!!! Ελπίζω να μην τα είχατε πάρει όλα γαλάζια!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως που κ στα κοριτσακια μπορεις να φορεσεις κ γαλαζια!να σου ζησει κ να την χαιρεσαι.η καλυτερη εκπληξη που θα μπορουσες να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εξαφανίστηκες καλό μου.......... και σε σκεφτόμουν συχνά............

:):):):):)

Γέννησες???? Πώς περνάει έτσι ο καιρός καλέ?????

Τί βλακείες σου έλεγε ο γιατρός?????

Φαντάζομαι το σοκ που πάθατε!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Όπως και να έχει............

Ανεξαρτήτως φύλου......................

Το παιδί είναι ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!

;);););)

Να σας ζήσει κοπελάρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ότι καλύτερο στη ζωούλα της!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει ! Κορουλα εξ ουρανου! Ομορφη εκπληξη παντως! Το καλο ειναι οτι πηγαν ολα καλα και εχει τη μπεμπουλα σας σπιτι, καλη λοχεια να εχεις... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω καλο κι αυτο :lol::lol: ο πριγκηπας νεράιδα τελικά :lol::lol::lol: συγχαρητηρια να χαιρεσαι την μικρη σου!!! ελπίζω τα μην τα πηρες ολα γαλαζια :P και καλα τα ρουχα τα υπόλοιπά?αυτο σκεφτομαι και αγχωνομαι να βαψεις κανα δωματιο ροζ η γαλαζιο κ ναρθει το αντιθετο :o τεσπα σημασια εχει ναναι γερο το νινι σου κι εσυ ναχεις γρηγορη αναρρωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Mk επαθα πλακα!!!!!! Αυτη ειναι εκπληξη με τα ολα της!!!!!

Να σου ζησει και να εχει παντα υγεια και ευτυχια!!!!!!!!!

Λυσε μου μια απορια Στη β επιπεδου δεν ειχε δει το φυλο;;;;; Πού την εκανες την β επιπεδου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια 😊 Ο τράχηλος αρχίζει και μειώνεται όσο περνάει η εγκυμοσύνη έχει να κάνει με την κάθε κοπέλα εμένα πχ μειώθηκε στην πρώτη αλλά μετά κόλλησε στο 3 δεν επεσα πιο κάτω εεε για φυσιολογική γεννά δεν ήταν καλό το 3  Είναι νωρίς ακόμα όμως μην σκας για αυτό στην παρούσα φάση είναι μια χαρά αυτό να σκέφτεσαι είναι όσο πρέπει να είναι 
    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...