Μετάβαση σε περιεχόμενο

''το δωρο της παναγιας''!!


Recommended Posts

αχ!!κοριτσια τωρα το διαβασα το κειμενακι κ βουρκωσα!!διαβαστε το!αξιζει!!αμα πιστεουμε κ προσευχομαστε,ο θεος δεν μας αφηνει ποτε,ειναι παντα διπλα μας!

http://gerontes.wordpress.com/2010/10/1 ... %B1%CF%82/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως πολύ συγκινητικό!Κ ο Θεός υπάρχει κ δεν μας αφήνει έτσι...

Να σας πώ μια δική μου ιστοριούλα?Πολύ απλή αλλά για μένα σημαντική!!!!!

Τον Απρίλη γέννησα το δεύτερο παιδάκι μου.Πρίν γεννήσω είχα σημάδια κατάθλιψης,τα οποία δεν κατάλαβα.Μετά την γέννα εξελίχθηκε σε επιλόχειο κατάθλιψη.Ήμουν πολύ άσχημα κ έφτασα σε σημείο να προσπαθήσω να κόψω τις φλέβες μου.Μετά από λίγο καιρό,ταξιδεύαμε με το τρένο με τον άντρα μου.όταν καθίσαμε μου λέει:κοίτα μπροστά σου.κ κοιτάω,ήταν ζωγραφισμένα με στυλο δυο δεντρα.Στο ένα κρεμότανε μια θηλιά κ στο άλλο μια κουνια κι απο κάτω έλεγε:διάλεξε τη ζωή!ήταν τυχαίο?Από όλο το τρένο να καθίσω εκεί μετά από αυτό που προσπάθησα να κάνω?δεν ήταν σημάδι από το Θεό αυτό?τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως πολύ συγκινητικό!Κ ο Θεός υπάρχει κ δεν μας αφήνει έτσι...

Να σας πώ μια δική μου ιστοριούλα?Πολύ απλή αλλά για μένα σημαντική!!!!!

Τον Απρίλη γέννησα το δεύτερο παιδάκι μου.Πρίν γεννήσω είχα σημάδια κατάθλιψης,τα οποία δεν κατάλαβα.Μετά την γέννα εξελίχθηκε σε επιλόχειο κατάθλιψη.Ήμουν πολύ άσχημα κ έφτασα σε σημείο να προσπαθήσω να κόψω τις φλέβες μου.Μετά από λίγο καιρό,ταξιδεύαμε με το τρένο με τον άντρα μου.όταν καθίσαμε μου λέει:κοίτα μπροστά σου.κ κοιτάω,ήταν ζωγραφισμένα με στυλο δυο δεντρα.Στο ένα κρεμότανε μια θηλιά κ στο άλλο μια κουνια κι απο κάτω έλεγε:διάλεξε τη ζωή!ήταν τυχαίο?Από όλο το τρένο να καθίσω εκεί μετά από αυτό που προσπάθησα να κάνω?δεν ήταν σημάδι από το Θεό αυτό?τι λέτε?

πω πω ανατριχιασα!κ γω στη θεση σου το ιδιο θα πιστευα,οτι ειναι σημαδι απ'τον θεο κ μου εμφανιστηκε την στιγμη που το χρειαζομουν ωστε ν'ανοιξω τα ματια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι αλήθεια ότι πολλές φορές μέσα στην καθημερινότητα ξεχνάμε τα πιο σημαντικά,αυτά που αξίζουν στην ζωή μας.Και τότε έρχεται κάτι για να μας κάνει να θυμηθούμε,κάτι που διαβάσαμε ή και κάτι που ζήσαμε εμείς οι ίδιοι.Να μας ταρακουνήσει.Υπήρξαν στιγμες στη ζωή μου που παρακάλεσα με όλη μου την καρδια και η Παναγία με άκουσε και με βοηθησε.Συμφωνώ Αντριάνα ότι ο Θεός είναι δίπλα μας και δε μας αφήνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μου κανατε βρε κοριτσια να κλαιω με λυγμους πιστευω τοσο πολυ στην παναγια κ το λεω πραγματικα μεσα απο την ψυχη μου την παρακαλαω καθε μερα βραδυ καθε λεπτο της ημερας να ειναι ιπλα μου κ να με βοηθησει τωρα που ειμαι εγκυος να μην με εγκαταλειψει την πιστευω παρα πολυ ειδατε που οταν εχεις πιστη ολα γινονται/κ γω νομιζω οτι κατι επεθα αφου πηγαινω στο γιατρο κ μου λεει ολα καλα μετα στα μεσα του επομενου μηνα αρχιζω κ αμφιβαλλω παλι διαβαζω τετοιες ιστοριες κ λεω στον εαυτο μου ειδες/εσυ να τα ακου κ να τα βλεπεις εσυ.σας ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινετε διαβαζωντας αυτες τις ιστοριες σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μου κανατε βρε κοριτσια να κλαιω με λυγμους πιστευω τοσο πολυ στην παναγια κ το λεω πραγματικα μεσα απο την ψυχη μου την παρακαλαω καθε μερα βραδυ καθε λεπτο της ημερας να ειναι ιπλα μου κ να με βοηθησει τωρα που ειμαι εγκυος να μην με εγκαταλειψει την πιστευω παρα πολυ ειδατε που οταν εχεις πιστη ολα γινονται/κ γω νομιζω οτι κατι επεθα αφου πηγαινω στο γιατρο κ μου λεει ολα καλα μετα στα μεσα του επομενου μηνα αρχιζω κ αμφιβαλλω παλι διαβαζω τετοιες ιστοριες κ λεω στον εαυτο μου ειδες/εσυ να τα ακου κ να τα βλεπεις εσυ.σας ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινετε διαβαζωντας αυτες τις ιστοριες σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιωργια μου με το καλο το μωρακι σου!!!αφου εχεις πιστη κ προσευχεσαι να μην φοβασαι,η Παναγιτσα μας στεκεται στο πλαι σου κ γαληνευει ολους τους φοβους,ολες τις ανησυχιες!!το προσεχει το νινακι σου κ ολα τα νινακια του κοσμου,γιατι ειναι κ ΕΚΕΙΝΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...