Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεννησε το ΛΕΝΑΚΙ26


thouli

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενάκι μου καλό, να σας ζήσει η κοριτσάρα σας και να γίνει ένας καλός και γλυκός άνθρωπος σαν τη μαμά της!!! Καλή λοχεία κορίτσι μου!!! Περιμένουμε όταν με το καλό μπορέσεις, να θαυμάσουμε και τη μικρή σου πρωταγωνίστρια!!!

baby-girl-basket.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου καλό, να σας ζήσει η κοριτσάρα σας και να γίνει ένας καλός και γλυκός άνθρωπος σαν τη μαμά της!!! Καλή λοχεία κορίτσι μου!!! Περιμένουμε όταν με το καλό μπορέσεις, να θαυμάσουμε και τη μικρή σου πρωταγωνίστρια!!!

baby-girl-basket.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!:kiss: :kiss: :kiss: ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!:kiss: :kiss: :kiss: ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki μου, συγχαρητηρια γλυκια μου!!!!:woohoo: να σου ζησει το κοριτσακι σου!!! να 'ναι γερο κι ευτυχισμενο το μικρο σου μπεμπακι!! κι εσυ γλυκια μανουλα, να 'σαι παντα καλα, γερη και δυνατη να το μεγαλωσεις!!!:cheer: με το καλο να γυρισετε στο σπιτακι σας και περιμενουμε νεα σου κοπελα μου, οποτε μπορεσεις!!;) φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki μου, συγχαρητηρια γλυκια μου!!!!:woohoo: να σου ζησει το κοριτσακι σου!!! να 'ναι γερο κι ευτυχισμενο το μικρο σου μπεμπακι!! κι εσυ γλυκια μανουλα, να 'σαι παντα καλα, γερη και δυνατη να το μεγαλωσεις!!!:cheer: με το καλο να γυρισετε στο σπιτακι σας και περιμενουμε νεα σου κοπελα μου, οποτε μπορεσεις!!;) φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι με έχουν καλύψει όλες οι φίλες.

Όλες οι ευχές για ότι καλύτερο για την μπουμπού σου.

Ο ουρανός της να είναι πάντα γεμάτος λαμπερά αστέρια.

Άντε.........και στο δεύτερο τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι με έχουν καλύψει όλες οι φίλες.

Όλες οι ευχές για ότι καλύτερο για την μπουμπού σου.

Ο ουρανός της να είναι πάντα γεμάτος λαμπερά αστέρια.

Άντε.........και στο δεύτερο τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...