Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεννησε το ΛΕΝΑΚΙ26


thouli

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα ΛΕΝΑΚΙ26 να σου ζησει η κουκλιτσα και να την καλοαναθρεψεις... Να εισαι παντα τοσο ευτυχισμενη και ολα τα καλα στον δρομο της κουκλιτσας σου. Φιλακια και πολλες ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΛΕΝΑΚΙ26 να σου ζησει η κουκλιτσα και να την καλοαναθρεψεις... Να εισαι παντα τοσο ευτυχισμενη και ολα τα καλα στον δρομο της κουκλιτσας σου. Φιλακια και πολλες ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει Λενάκι!! Εύχομαι να είναι γερό και καλοφωτισμένο το κοριτσάκι σου!!

Θα περιμένουμε να μας πεις όλες τις συγκινητικές λεπτομέρειες!!

Φιλιά πολλά πολλά και συγχαρητήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει Λενάκι!! Εύχομαι να είναι γερό και καλοφωτισμένο το κοριτσάκι σου!!

Θα περιμένουμε να μας πεις όλες τις συγκινητικές λεπτομέρειες!!

Φιλιά πολλά πολλά και συγχαρητήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενά μου , να σου ζήσει η κορούλα σου που τόσο πολύ ανυπομονούσες να την πάρεις αγκαλίτσα!!! Τώρα γέμισαν τα χέρια σου κ η καρδίά σου!!!

Να είναι καλότυχο στη ζωή του κι εσύ με τον αντρούλη σου δίπλα της να την καμαρώνετε!!

Να σου ζήσει κ πάλι κ με το καλό κ στην μαμά πατρίδα τώρα πια!!

Φιλάκια στην μπουμπού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενά μου , να σου ζήσει η κορούλα σου που τόσο πολύ ανυπομονούσες να την πάρεις αγκαλίτσα!!! Τώρα γέμισαν τα χέρια σου κ η καρδίά σου!!!

Να είναι καλότυχο στη ζωή του κι εσύ με τον αντρούλη σου δίπλα της να την καμαρώνετε!!

Να σου ζήσει κ πάλι κ με το καλό κ στην μαμά πατρίδα τώρα πια!!

Φιλάκια στην μπουμπού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου θυμασε που ελεγες ποτε θα την παρεις αγκαλιτσα?Να τωρα που ηρθε η ωρα και την εχεις αγκαλια σου κοπελα μου :) .Καλοτυχη και ευτηχισμενη να μας ειναι η μπουμπουκα σου.Να μας ζηση :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου θυμασε που ελεγες ποτε θα την παρεις αγκαλιτσα?Να τωρα που ηρθε η ωρα και την εχεις αγκαλια σου κοπελα μου :) .Καλοτυχη και ευτηχισμενη να μας ειναι η μπουμπουκα σου.Να μας ζηση :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου ελενιτσα να σου ζησει η κοπελιτσα σου.Να ειναι γερο και καλοφωτισμενο και σεις οι γονεις περηφανοι για το δημιουργημα σας!!!:)

Τωρα πια ολοκληρωθηκε η ευτυχια σας!!!!!Απλα απολαυστε την!!!!!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου ελενιτσα να σου ζησει η κοπελιτσα σου.Να ειναι γερο και καλοφωτισμενο και σεις οι γονεις περηφανοι για το δημιουργημα σας!!!:)

Τωρα πια ολοκληρωθηκε η ευτυχια σας!!!!!Απλα απολαυστε την!!!!!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λενάκι όλη σου η εγκυμοσύνη πέρασε με παρέα το μαμυλαντ!!!και με όλες εμάς!!μιας και ήσουν μακριά απο τους δικούς σου ανθρώπους... πέρασε ο καιρός και να τη η μπουμπού έσκασε μύτη!!

Ανυπομονούμε να τη γνωρίσουμε , φαντάζομαι να μοιάζει στη μαμά....;)

Να σας ζήσει!!Να είναι πάντα υγιής και καλότυχη!!!και σε σένα όλα τα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λενάκι όλη σου η εγκυμοσύνη πέρασε με παρέα το μαμυλαντ!!!και με όλες εμάς!!μιας και ήσουν μακριά απο τους δικούς σου ανθρώπους... πέρασε ο καιρός και να τη η μπουμπού έσκασε μύτη!!

Ανυπομονούμε να τη γνωρίσουμε , φαντάζομαι να μοιάζει στη μαμά....;)

Να σας ζήσει!!Να είναι πάντα υγιής και καλότυχη!!!και σε σένα όλα τα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...