Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

266;πολυ βρε Ειρηνη μηπως κανενα λαθος με την ταινια;Η η ατιμη η μπανανα την εκανε τη δουλεια. την 1η ωρα μετα φαγητο πρεπει ναναι κατω απο 150 κ τη δευτερη κατω απο 140 κ καλυτερα μετα φαγητο ν α μετρας να δεις αν μεταβολιζει ο οργανισμος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλιτσες μου!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Το ζαχαρο μου ειναι τελειο!!!!Οσα γλυκα κι αν φαω μεχρι να γεννησω, μου ειπαν, δε θα ανεβει!!!!:lol::lol: Και οι υπολοιπες εξετασεις ειναι καλες μονο που πρεπει να παω σε αγγειοχειρουργο γιατι εχω φλεβιτιδα και παθαινω κραμπες φοβερες.....και ας παιρνω και μαγνησιο!!!!:-s:-s

Ειρηνη μου πολυ χαρηκα με την αδερφουλα σου!!!Μακαρι ολα να πανε καλα!!!!!! :-*:-*:-*

Κιμωνακι,Ζουζουνα οτι καλυτερο!!!! :-*:-*:-*

Σοφακι μου κριμα βρε γλυκια μου.....ευχομαι τουλαχιστο να μην εχεις ζαχαρο καθολου και ολα να ειναι καλα!!!! ;);;)

Φιλιω μου, Λενακι μου βλεπω αρχισατε τα ψωνακια....καλη συνεχεια!!!! :x:x

Πεννυ με το καλο να κανεις τη Β επιπεδου!!! Εμενα κρατησε γυρω 15 λεπτα (ειχε καλη θεση ο μπεμπης μας) Κολπικο δεν εκανα και τωρα διαβασα πως εκανε η Αννουλα...... :-?:-?

Ρεββεκακι μου κι εγω στηθος δεν εχω καθολου....μα καθολου.....αλλα γαλα ειχα και για την Αντωνια μου και για αλλο ενα αν χρειαζοταν!!!! ;) Δεν ξερω αν ειναι τυχαιο, αλλα οσες γνωστες εχουν πολυ μεγαλο στηθος δεν καταφεραν να θηλασουν..... :-? Το μονο που θελει ο θηλασμος ειναι υπομονη κι επιμονη, μεχρι να παρει μπρος η μηχανη, μετα ολα ειναι τελεια!!!!! :x:x:x

Επισης Ρεββεκα μου αυτα που νιωθεις στην κοιλια σου τα νιωθω κι εγω και δε δινω σημασια....και στην Αντωνια ετσι ηταν...το μωρακι λεω πως ειναι!!!! ;):-*:-*

Φιλακια κοριτσαρες μου!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη τι λες τωρα;;;;;;; =))=))=))=))[-([-([-( Και τι εκανες πηγες στο ΙΚΑ;;;;Δεν τους ειπες να κοψουν το λαιμο τους;;;;; ~x(~x(

Οσο για το ζαχαρο.....μηπως τα εχει παιξει το μηχανημα;;;;; :-?:-? Κανε καμια μετρηση ακομα κι αμα δεν, μετα κανε και στον αντρα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..τι κανετε????????????????

εγω χθες εκανα μεγαλο υπερηχο..

ολα καλα..ειναι 477 γρ κ ολα πανε τελεια...

εχω βαλει 5 κιλα κ εχει μια βδομαδα που ανοιξε η ορεξη :twisted:

οσο για το θηλαμσο που λετε..εγω ακομα θηλαζω..ο θοδωρης ειναι 2ο μηνων..

ρεβεκα δε παιζει τι μεγεθος στηθος εχεις..κ ουτε σε κοβεται το γαλα..

αν θελετε βοηθεια ειμαι στη διαθεση σας..

εγω παιδευτηκα πολυ..δε ειχα βοηθεια-συμπαρασταση κ εμαθα πολλα..

αν θελετε σας λεω δυο βιβλια να παρετε για να θηλασε με επιτυχια..

κανουν 45 ε..

φιλια σε ολεςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο θουλη μου!!!!Μεγαλωσε το μωρακι σου!!! [smilie=angel13.gif]

Ακομα θηλαζεις;;;; :-? Εμενα η Αντωνια μου δεν ηθελε αλλο απο τον ογδοο και μετα.....Ποσες φορες τη μερα;;;;;Kαι τωρα που εισαι εγκυος κανει;;;; :roll::roll: Χαρα στο κουραγιο σου!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματα μου καλα????????????

η κοιλια μεγαλωνει?

κοιτα καπου στο 8 πολλα μωρα δε θελουν κ πολυ μεμε,,

αλλα ειναι φαση..αν το περνουσες θα συνεχιζες κ αλλο..μετα τον 18 μηνα αποθηλαζουν με τη θελησοη τους..

ναι κανει κ που ειμαι εγκυος..δε πειραζει....

πλεον θηλαζω 2-3 φορες το 24 ωρο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ. ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ 550 ΓΡ. :lol::lol::lol:

ioanna123456 ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ!!! [smilie=angel8.gif] ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Filakia, τι λάθος μπορεί να έχω κάνει με την ταινία; Ξέρω εγώ;;; άσε να το τσεκάρω πάλι…

Ματα μου ο άντρας μου έφαγε και αυτός μπανάνα και μέτρησε το ζάχαρο 15 λεπτά μετά. Το δικό ήταν 190 και εγώ τον κορόιδευα … που να ξερα … χιχιχι

Θούλη και εμένα τόσο περίπου ήταν ο μπεμπάκος στην β επιπέδου. 3 εβδομάδες μετά, είναι τώρα 770!

Εελλεενναα μπράβο η μπεμπούλα! Μεγάλωσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!

ελεεναααα το μπεμπακι σου εγινε κοριτσαρος μπραβο!!!!

αχ βρε ειρηνακι ολα τα ευτραπελα σε σενα!!!!!χαρηκα πολυ για την αδερφουλα σου ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

θουλι μας θα χρειαστουμε τις συμβουλες σου ευχαριστω!!!οσο για τα βιβλια εδω που με δυσκολο να τα παρω!!!!μεμε ειναι στα τουρκικα το στηθος :D:D:D

ματα μου γλυκια μπραβο το ζαχαρακι σου αλλα μην αρχισεις τα γλυκα εχουμε και το σωμα μας να φροντισουμε μετα !!!!ο αγγειοχειρουργος τι θα σου κανει?αυτες τις ενεσεις?

σοφακι ελπιζω να μην εχεις ζαχαρακι και να μην εχεις εως το τελος!!!!ουφ αμαν αυτη η εξεταση εγω την εχω στις 20!!

πολλα φιλια σε ολες και ιδιαιτερα στο κιμονακι μου και πιπιτσαζουζουνακι μου :P:P \

δεσποινακι μουυυυυ που εισαι μικρουλι???

εγω κοριτσια εδω αραχτη δεν κανω τιποτα τρωω κοιμαμαι και παω βολτες!!!!μολις φυγει το σαββατο η μανουλα μου..... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκιααααα!!!!!!!!!!

Να σας πω τα νέα μου! Η καμπύλη βγήκε καλή, μόνο μου είπε η γιατρός να προσέχω λίγο την διατροφή μου και να κάνω 5γεύματα την ημέρα και το βράδυ να τρώω ελαφριά γιατί στις τελευταίες μετρήσεις βγήκε λίγο κάτω από το φυσιολογικό.

Χθες πήγα και ψώνισα κάτι αυτοκόλητα και κρεμαστρούλες με τον Μίκι για το δωμάτιο του μικρού!! Είχε τόσα ωραία πραγματάκια.. ήθελα να τα πάρω όλα!! θα ξαναπάω όμως σίγουρα για τα υπόλοιπα :)):))

φιλάκιαααααα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Τα ποδαρακια μου σημερα ειναι ακομα πιο χαλια......δεν μπορω να περπατησω, νομιζω θα σπασουν οι γαμπες μου.... #-o#-o Το απογευμα θα παω στον αγγειοχειρουργο να δουμε τι γινετε..... :-ss:-ss

Θουλη μου μια χαρα ειμαι κατα τ'αλλα!!! Αλλα να θηλαζα τωρα.....ουτε να το σκεφτομαι!!!!Μπραβο σου που τα καταφερνεις!!!! :ymapplause::ymapplause: Σε λιγους μηνες να σε δω να θηλαζεις δυο!!!!! @-)@-):-*:-*

Ελενακι μου, μπραβο η μικρουλα!!!Τωρα μπορεις να εισαι ηρεμη και να απολαμβανεις κλωτσιες!!!

;):-*

Ειρηνη μου εσυ ξανακανες;;;τι εγινε;;;; :-?:-?

Ρεββεκακι μου μη στεναχωριεσαι, θα ξαναρθει η μανουλα σου κι αμα γεννηθει και η Λυδια.....δε θα θελει να φευγει!!!! ;):x:x

Ζωουλα, μπραβο γλυκια μου!!! Και τα ψωνια σιγα σιγα....για να το απολαμβανεις!!!! ;):)):))

Κοριτσαρες μου οσες πατε σημερα για β' επιπεδου καλα αποτελεσματα!!!! :-*:-* Λενακι μου κι εσυ να εχεις σημερα τελειες μετρησεις!!!! :-*:-*

Δεσποινιω σαν πηρες πτυχιο, εξαφανιστηκες!!!! ;):-*:-*

Πολλα φιλακια σε ολες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια καλημερα ματα!!!! [smilie=toothy2.gif] αχ βρε ματα μου γιατι τα ποδαρακια σου??ειχες απο πριν προβλημα??αντε να πας στο γιατρουλη να σε φτιαξει!!!

ζωουλα μου μπραβο με το ζαχαρακι σου!!!οσο για την διατροφη ουτως ηα αλλως προσεχουμε!!!

καλημερες και φιλακια σε ολες!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!2 μέρες τώρα ήμουν στο κρεβάτι με πολύ συνάχι,πονόλαιμο,μπούκωμα,βήχα,πονοκέφαλο...Μόνο πυρετό δεν ανέβασα (ευτυχώς)!Δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τέτοιο μπούκωμα δεν έπαιρνα ανάσα... :( Ευτυχώς σήμερα είμαι καλύτερα!!Αρκετά καλά μπορώ να πω...Έχω λίγο βήχα και συναχάκι αλλά παλεύεται! :)

Καλή Β επιπέδου να ευχηθώ στα κορίτσια σήμερα! :-*:-*:-*

Μάτα μου περαστικούλια! :-*

Ζωούλα,με το μαλακό τα ψώνια,μην κουράζεσαι ε? :-*

Ειρηνάκι,χαίρομαι για την αδερφούλα σου... :)

Έλενα,μπράβο το κοριτσάκι σου,μεγάλωσε!!! ;)

Ρεββέκα μου,σε είδα στο όνειρό μου! :-*

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες!!! @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου περαστικα κοριτσακι μου!!!!

αχ αχ εσεις οι νεες δεν προσεχετε καθολου!!!! :D:D:D:D:D:D:D ετσι λεει και η μαμα μου :D

καλε πως με ειδες στον υπνο σου????εχω περιεργεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα τιποτα...... :-w:-w:-w αυριο το πρωι εχει τεστ γιατι εχω και δουλειες να κανω επισης και μια συναυλια του Μυρωνα Στρατη την Κυριακη που δεν θελω να χασω.... [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα τιποτα...... :-w:-w:-w αυριο το πρωι εχει τεστ γιατι εχω και δουλειες να κανω επισης και μια συναυλια του Μυρωνα Στρατη την Κυριακη που δεν θελω να χασω.... [smilie=hello2.gif]

αντε ρε κιμονακι δωσε μας τα ευχαριστα [smilie=wav.gif] μας γκαστρωσεεεεεεςςςς!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

φτου φτου φτου μακρια η κοκκινοσκουφιτσα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου απο την βροχερη Γερμανια!! [smilie=toothy2.gif]

Τι κανετε??

Ακουσε νεα απο τον γιατρο!! Λοιπον ειμαστε 850γρ και 32 εκατοστα!!!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=wav.gif] Πηρε τα πανω του ο μικρουλης μου!! Ολα ειναι τελεια ειπε!!!

Δεν ξερετε ποσο χαρουμενη ειμαι!! :) Ολα καλα! Επισης τελειο και το ζαχαρο μου.Τιμες δεν μου εδωσε αναλυτικα αλλα ειναι πολυ καλο.Σιδηρο επεσε λιγο και θα περνω απο αυριο ενα χαπακι.

Επισης μου ειπε πως μπορω μεχρι στιγμης να γεννησω ανετα με φυσιολογικο και το σκεφτομαι.Θα κανω μια εξεταση να δω αν εχω ακομα ανεβασμενη πιεση στο ματι μου και μετα βλεποντας και κανοντας! Φωτο δεν καταφεραμε να βγαλουμε καλη γιατι ηταν με το κεφαλι κατω.

Αυτααααα!!!!!! :lol:

Αννουλα μου περαστικα σου!! Πως την αρπαξες ετσι μωρε??

Ματινακι μου τοσο πολυ κραμπες?? :o Αντε να δουμε τι θα ει ο γιατρος.Καλα θα κανεις και θα πας.

Και εμενα αρχισαν προχτες και σημερα μου εδωσε μαγνησιο.

Κιμονακι μου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου ενα θετικοτατο τεστακι αυριο!!! :-*:-*:YMHUG:

:YMHUG:

Ειρηνακι τοσο ανεβασμενο το ζαχαρο???Εκανες αλλη μετρηση??

Ζωουλα μου αρχισαμε τα ψωνια?? Δεν εχει τελεια πραγματακια?? πραγματικα δεν ξερεις τι να διαλεξεις.Με το καλο και τα υπολοιπα ψωνια!

Θουλακι μου ολοκληρος παιδαρος!!! ;);) Πως περναει ετσι ο καιρος ρε φιλεναδα?? :roll:

Φιλακια σε ολες! Παω να φαω γιατι σκυλοπεινασα! :x:x:-*:-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου φτου φτου το παληκαρακι σου!!!!! λενακι μου!!!!ολα πανε καλα!!!!ωραια θα ναι αν καταφερεις φυσιολογικο!!!! να εισαστε υγειης και οι δυο!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πως την άρπαξα ούτε εγώ το κατάλαβα!!!Όλη μέρα σπίτι κάθομαι με μια κουβερτούλα!!!! :shock: Ίσως επειδή τις προάλλες κοιμήθηκα αμέσως μετά το μπανάκι χωρίς να στεγνώσω τα μαλλιά μου... :-?

Ρεββέκα μου κι εγώ παραξενεύτηκα που σε είδα!!Η πλάκα είναι ότι σε είδα να είσαι με τον άντρα σου (αν και δεν θυμάμαι χαρακτηριστικά του).Εσύ μελαχρινούλα με μια λευκή ανταύγεια μπροστά,αδυνατούλα με μια μικρή κοιλίτσα!!Φορούσες φορμούλα και ένα λευκό μπλουζάκι και σε κρατούσε ο άντρας σου αγκαζέ!!!Αυτό μόνο!Περίεργο ε? :lol:

Μπράβο Λενάκι!Πολύ χαίρομαι για σένα!!

Κιμονάκι,περιμένουμε ευχάριστα!!!! :-*

ΑΑΑ πριν λίγο ήρθαν τα επιπλάκια του μωρού!!! :D:D:D Ήμουν μια ώρα με το μέτρο και μετρούσα έπιπλα και σκεφτόμουν που θα τα βάλουμε γιατί έχουμε κι ένα θεματάκι με τον χώρο αλλά τελικά τα σκέφτηκα όλα πολύ καλά και βρήκα για το κάθε επιπλάκι τον καταλληλότερο χώρο!Ανυπομονώ να έρθει το αύριο για να τα τοποθετήσουμε γιατί ο αντρούλης μου θα γυρίσει αργά από τη δουλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!!

'Εφαγα τα μακαρονάκια μου κι έχω αράξει στον καναπέ. Ο μπεμπούλης κλωτσάει.. σας στέλνει χαιρετίσματα μάλλον!!! :lol::lol::lol:

Αννούλα περαστικά κοριτσάκι μου! Με γεια τα επιπλάκια!!!

Λενάκι άντρακλας ο μικρός!!! Μεγάλωσε πολύ ε?? :D:D

Μάτα μου ελπίζω να σου δώσει κάτι ο αγγειοχειρούργος να ανακουφιστείς.. να μας πεις νέα ε??

Κιμονάκι άντε να μας πεις ευχάριστααααααααα!!!!!!!!!

Pipitsazouzouna :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! Μολις γυρισα απο το Μητερα....σημερα εκανα την β επιπεδου! Βγηκαν ολα φυσιολογικα με μια μικρη μπουμπου 470 γραμμαρια :D:D:D:D:D:D

Γιατι ομως με κρατησαν μονο 10-15 λεπτα? Περιμενα παραπανω~! Σημασια εχει πως μου εφυγε ενα μεγαλο αγχοΣ!!

Δεν πηρα 3D φωτογραφια...8ελω να εχω αγωνια να δω το προσωπακι του οταν γεννη8ει! :roll::roll:

Πολλα Φιλακια σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες .... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσούπρες και τσουπρόπαιδα!!!

Σήμερα πήγα στο ΙΚΑ για να διορθώσουν το λάθος.

Η άλλη κοπέλα μια χαρά ξεμπέρδεψε και έφυγε. Εγώ κάθισα εκεί 3 ώρες!

Και πάλι είναι αμφίβολο αν έκαναν σωστά την δουλειά ή αν θα φαίνεται πως έχω πληρωθεί την άδεια 2 φορές. Καμία δεν ήξερε.

Έκανα και μέτρηση ζαχάρου σήμερα το πρωί νηστική και ήταν 88.

Ήρθε και ο διαιτολόγος και μέσα σε μια εβδομάδα έχασα 500γρ.

Που ακούστηκε εεε;

Μόνο σε εμένα συμβαίνουν αυτά αλλά δε διαμαρτύρομαι.

Ας πάνε όλα καλά και θα φάω μετά ότι θέλω. Καθόλου δε με νοιάζει μόνο να πάνε όλα καλά!

Δε σας είπα που απέκτησα το πρώτο πραγματάκι του μπέμπη!

Πήγαμε σε μια βάφτιση την Κυριακή και μας έδωσαν και παιδική μπομπονιέρα, η οποία ήταν μια ομπρέλα ΜακΚουιν κανονικών διαστάσεων παρακαλώ!

Πολύ συγκινήθηκα!

Ρεβέκκα πολύ γέλασα με τα μεμέ. Ότι λέμε τελικά … κάπου έχει τη βάση του…

Ζωίτσα ωραία τα ψώνια εε; Αχ θέλω και εγώ.

Ματινάκι ναι την έκανα πάλι την εξέταση για την θρομβοφιλία που είχε βγει οριακή. Αποτελέσματα σε 10 μέρες

Αννούλα περαστικά!

Κιμωνάκι καλά αποτελέσματα! Α και χαιρετίσματα στον Μύρωνα που είναι η αδυναμία μου!

Ελενάκι πολύ χαίρομαι με τον μπομπιράκο σου! Είδες … πήρε τα πάνω του!

Πένυ μια χαρά και το βάρος σας και όλα! Μα καλά συνεννοημένα είναι και όλα ζυγίζουν 470γρ στην β επιπέδου; Χιχιχι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πε8ερα μου..μου εκανε την καρδια περιβολι!! Μολις της ειπα πως περιμενω κοριτσακι...ουτε καν γελασε! Δυστυχως μερικες γυναικες μονο τα αγορια τις κανουν περηφανες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γκαστρούλες μου, ευχάριστα κ ωραία νέα ακούω!!!! Εγώ είμαι μια χαρά με πολύ όρεξη για φαγητο κ με τον μπέμπη να χορεύει μέσα στην κοιλιά μου. Χθες πήγαμε κ κάναμε το εμβόλιο της γρίπης στην Εύα μου , κ ας ελπίσουμε να μην μας κουβαλήσει πολλές ιώσεις φέτος κ κολλήσει κι ο μικρός. Ήταν το καλύτερο κορίτσι στην παιδίατρο κ η μανούλα της της πήρε υπέροχες γαλότσες για αντομοιβή!!!!!

Λενάκι μου στα είπα κ στο fb, μπράβο ο μικρούλης μεγαλώνει!!!! Θα πας για φυσιολιγικό τοκετό????? Μπράβο σου , μακάρι να σου πάνε όλα καλά.

Πένυ μου χάρηκα πολύ, όλα καλά με το 'β επιπέδου, τελικά κολπικό υπέρηχο σου κάνανε???

Μάτα μου , πολλά πολλά περαστικά για τα πόδια σου!!!

Αννούλα περαστικούλια κ σε σένα!!!!

Πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...