Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :):):):) ΟΥΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΙΑΝΟΥΝΕ ΟΥΤΕ INTERNTET ΤΙΠΟΤΑ... ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ. :)]:)]:)]:)]:)]:)]:)]:)]

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] .........

ΤΟ 2011 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΟΚΟ [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααααα, καλή εβδομάδα. Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που προσπάθουν και αυτόν τον τελευταίο μηνα της χρονιάς. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αναστασία μου σήμερα, ή αύριο έχεις σπερματέγχυση;; :?::?::?::?:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι... :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd , οι θετικές μας σκέψεις είναι μαζί σου :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: και αυτή τη φορά, φιλενάδα, τα αποτελέσματα θα είναι χαρμόσυνα (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη βδομαδα κι απο μενα..!!!!καλη επιτυχια αναστασια!!ευχομαι να σκασουν ολα τα αυγουλακια να γινει χαμος!!!σημερα γινεται η σπερματεγχυση ε;γιουχου!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

ευχομαι κι εγω να χουμε πολλες πολλες ανακοινωσεις..θα ερθει ο αη βασιλης δεν μπορει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία και από εμένα αναστασία %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- όπως και σε όλα τα κορίτσια που δεν περιμένουν εύχομαι να μην ξανάρθει η σκασμένη για τους επόμενους 9 μήνες!

Εγώ σε μια εβδομαδούλα ... δε περιμένω ... :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημεραααααααα!!!Χθες καναμε σπερματεγχυση, ολα καλα πηγαν.Και αυτη τη φορα εγιναν ολα σωστα.Και πονους ωορηξιας και παρα πολυ καλο δειγμα!!!!Σε 14 ημερες θα δουμε τι καναμε!!Ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα :D:D:D:D:D:D:D

anastasia καλή επιτυχία κοριτσάρα μου, να μείνει το σποράκι σου στην κοιλιτσα σου, και σιφγά σιγά με τον καιρό να σου κάνει τα ΄νάζια του και τις τρελίτσες του απο εκει μέσα.....να σε τρελάνει απο ευτυχία....Σου ευχομαι το καλύτερο κοπέλα μου. Θα πετύχει!!! :-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Αναστασία μου καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Αν και έχω ένα προαίσθημα ότι αυτή τη φορά το πετύχατε το σποράκι!!!! Σε 14 μέρες θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα είμαι σίγουρη!!!

Καλή επιτυχία εύχομαι και στα υπόλοιπα κοριτσάκια!!!! Άντε να γεμίζουν όλες οι κοιλίτσες λεμεεεεε!!!

blowingdust.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEE????ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!ΕΓΩ ΑΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΗΝ ΑΚΑΤΟΝΑΜΑΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ.....

ΗΡΘΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!

ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ....

ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΕΣΑΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ... :oops::oops:

ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ ΦΩΝΑΧΤΑ

""ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ....ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΤΥΧΑΙΑ????? """

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ!!!!! :)

ΕΤΣΙ ΔΕ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ,ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΤΥΧΕ!

ΝΑ ΤΡΥΠΗΣΩ ΕΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.........

ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΤΥΧΕΣ "" ΑΤΥΧΗΜΑ""

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααα,

xouanitaki εγώ όταν θα μείνω έγκυααααα έτσι θα σας το ανακοινώσω ;)

"κορίτσια μου είμαι έγκυος, ήταν τυχαίο τι να πω,δεν ξέρω πως έγινε" :lol::?:

Τώρα για το προφυλακτικό, θα σου έλεγα να πας να βρείς κανένα ληγμένο, μάλλον αυτό θα πει τυχαίο :roll:

Αχ Παναγίτσα μου ας μείνω και ότι θέλετε θα σας πω... και τον γαιδρο θα κάνω και την κοτα και και και αλλα το τυχαίο, όοοχι θα το πω η γναίκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και απο μένα...

Αχ αυτό το "τυχαίο" τι μεγάλο θέμα που είναι.... :?

Ακούω τελευταία κάτι γνωστές μου και το διαφημίζουν τόσο πολύ που μου ανάβουν τα λαμπάκια (όχι τα Χριστουγεννιάτικα) [smilie=angryfire.gif] [smilie=sign13.gif] [smilie=icon_cyclops_ani.gif] [smilie=banghead.gif]

Λοιπόν θα συμφωνήσω κι εγώ με την morouli, όταν γίνει με το καλό το θαύμα θα βγώ κι εγώ χαλαρή και άνετη και θα λέω ΑΑΑΑΑΧ ΜΑ ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ...... ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ, ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ...!!!

Τα νεύρα μου....... :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κορίτσια, πολύ γέλιο έριξα με το τυχαίο... =))=))=))=))

Αυτό το "τυχαίο" βρε χουανιτάκι, έχει μεγάλη πέραση!!! Και η πρώην νύφη μου, όταν έμεινε έγκυος στο πρώτο παιδί, τυχαίο είπε ότι ήταν!!! Έπινε αντισυλληπτικά χάπια, αλλά ξέχασε, είπε, να πάρει για 1-2 μέρες και τσούπ, ήρθε το παιδί.... εντελώς τυχαία!!!!! Ακόμα δεν ήταν ούτε αρραβωνιασμένη με τον αδερφό μου...

Είχα και μια άλλη φίλη, που τρύπησε τα προφυλακτικά, έτσι για να έρθει το τυχαίο, αλλά τίποτα....

Τελικά, levou και morouli από εδώ και μπρος, πρέπει να αρχίσουμε να ανακοινώνουμε τα ευχάριστα με τη φράση "Ήταν τυχαίο..." =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας μεταφερω μια ιστορια ελπιδας που μου εστειλε μια φιλη..για να μην το βαλει ποτε καμια κατω

Προσπαθούσαν με τον άντρα της για παιδάκι κ αφού πέρναγε ο καιρός πάνε κ κάνουν κ αυτοί εξετάσεις !!Η κοπέλα μια χαρά, όλα φυσιολογικά λειτουργούσαν ! Το σπερμο/μα όμως του άντρας της απογοητευτικότατο .... 10 σπερματοζωάρια !!!!!! Ναι ναι καλά το βλέπετε κ εγώ καλά το έγραψα 10 ολόκληρα σπερματοζωάρια !!!Εννοείται πως μπήκαν στην διαδικασία της εξω.!!Κάνουν την 1η-2η δέν πέτυχε ! Ξεκινάν την 3η κάνει 10 ωαριάκια κ δίνει σπέρμα ο άντρας κ δεν βρήκαν ούτε ένα σπέρμα !!!!Τα παιδιά ψυχολογικά χάλια!!! Σκέφτηκαν μέχρι κ υιοθεσία !!! Ευτυχώς όμως τα 10 ωάρια που της πήραν τα έβαλαν κατάψυξη κ πήγαινε ο άντρας της κάθε πόσες μέρες κ έδινε δείγμα !!!!!Μία μέρα γίνετε το θαύμα κ βρίσκουν 4 σπερματοζωάρια !!!Τα γονιμοποιούν κ επειδή ήταν οτι το ένα δεν προχωράει φοβήθηκαν κ την φώναξαν στην 2η μέρα να της βάλουν τα υπόλοιπα 3 !!!!!!

Σήμερα πήρε τα αποτελέσματα με χοριακή 440 !!!!!!!!!!!!

καλη μας συνεχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρομερή ιστορία!!! Δεν είχα ξαναδιαβάσει κάτι ανάλογο!!! 4 σπερματοζωάρια... :-o:-o:-o:-o

Μπράβο, στο ζευγάρι που δεν εγκατέληψε τις προσπάθειες. Δεν τολμώ να διανοηθώ πόσο δύσκολες ημέρες πέρασαν... Ευτυχώς, τώρα είναι όλα πίσω τους. Φαντάζομαι τη χαρά τους... Πήραν το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο της ζωής τους...

Και στα δικά μας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια !!!!

αχ τσατίζομαι που αυτές τις μέρες σας έχω χάσει :((:(( δεν ξέρω τα νέα σας και δεν μπορώ να μιλήσω σε κάποιον...

καθημερινά αυτές τις μέρες περνάνε απο μπροστά μου τουλάχιστον 300 μαμάδες με καροτσάκια ή με παιδάκια που τα κρατούν απο το χέρι, τρελαίνομαι και τρελαίνομαι ακόμα ποιο πολύ όταν βλέπω γνωστές και συμμαθήτριες μου να έχουν 2 -3 παιδάκια ή να είναι έγκυες και εγώ ακόμα τίποτα

τα νεύρα μου !!!!!!!!!!!!! τα χάπια μου !!!!!!!!!!!!!

λυπάμαι πολύ που δεν έχω χρόνο να διαβάσω τα νέα σας αλλά εύχομαι ολόψυχα να είστε όλες καλά :x:x:-*:-*

μου λείπετε πολύ και...... αχ, έτσι τυχαία θα μήνουμε και εμείς έγκυες ;);):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια?τι κανετε?εμπαινα και διαβαζα τα νεα σας αλλα λογω κουρασης εβγαινα αμεσως και δεν μπορουσα να σας γραψω.

τι τυχαια διαβαζω εδω να γινονται? :-p δεν ξερω αν σας το εχω πει αλλα εμεις δεν προσπαθουμε για παιδακι..τωρα αμα ερθει τυχαιο θα ειναι =))=))=))

καλα η ιστορια του ζευγαριου ειναι απιστευτη :-o ειδατε τελεικα που υπαρχουν και χειροτερα?αλλα στο τελος καταφερνουν τον στοχο τους ;) γι αυτο κοριτσια να λεμε δοξα το Θεο και να μην χανουμε την πιστη μας σε ολες μας θα ερθει το σπορακι αργα η γρηγορα ;;)

καλε καταλαβατε οτι ηρθαν τα Χριστουγεννα 8-} τι ωραιααααααα που ειναι και ποσο ωραια θα ειναι να μην μου ερθει η κυρια :-p αλλα ξερετε τι προβλεπω να γινετε?με το που μπει ο καινουργιος χρονος να ερθει και η περιοδος X(X( το ξερω πλεον ετσι γινεται αλλα δεν πειραζει τι να κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς που μας διευκρίνισες καλή μου ρόουζ ότι δεν προσπαθείται για παιδάκι, γιατί θα σε παρεξηγούσαμε ... =))=))=))=)) Είδατε, βρε παιδιά, πως κινδυνεύει κανείς να του βγεί το όνομα... =))=))=))=))=))

Αναστασούλα μου και εγώ μπαινοβγαίνω, αλλά όλες άφαντες... :((:((:((:((:((

Πλησιάζουν οι ημέρες της χοριακής και η αγωνία ανεβαίνει :-w:-w:-w:-w Θα βγει ο Λευτεράκης, ή όχι;;;; :?::idea::?::idea::?:

Πάντως, ένα σπυράκι που έχω εδώ και μέρες, δεν μου αφήνει πολλά περιθώρια επιτυχίας... :-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες, έεεεεε; :-?:-?:-?:-?:-?:-?

Είμαι 7 ημέρες μετά την σπερματέγχυση (χωρίς να μετράω την ημέρα της σπερματέγχυσης) και δεν αισθάνομαι τίποτα.... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαθηκα....δεν ειχα ιντερνετ βασικα....

τα νεα σας.....τα δικα μου δεν ειναι κ πολυ ευχαριστα.....το σαββατο ειχα μια βιοχημικη......εμεινα με μια φορα κ δυστηχως μια μερα μετα την χοριακη αδιαθετησα.....δεν στεναχωρεθηκα πολυ αφου εχω περασει κ χειροτερα....επιτελους η φυση εκανε το θαυμα της κ σε μενα κ δε περιμενε να φτασω 22 εβδομαδες παλι.....μια ερωτηση στην βιοχημικη οσες ειχατε, ειχατε πολυ αιμα μετα....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...