Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

ετσι ειναι δικιο εχετε κοριτσια για το σπερμα..απλα πιστευω οτι οι βιταμινες κανουν καλη δουλεια!

μαρικακι οι φωτο σου ειναι σουπεεεεερ :-bd:-bd:-bd:-bd πολυ ωραιο το στολισμα σου μπραβο και του χρονου!φανταστικα ολα ποσο μου αρεσουν τα σπιτια οπως ειναι εκει στο εξωτερικο.ωραιοι και οι ταρανδοι!πιο πολυ μου αρεσαν ομως οι φωτο του 2008 γιατι εχει χιονι..καλε τι χιονι ηταν αυτοοοοο :-o θεικοοοοοο ειχε χιονισει παρααα πολυυυυ...φετος πως και λιγο?

xara και εμας ειχε 84% αν θυμαμαι καλα ανωμαλες και ηταν στην κεφαλη κυριως γι αυτο εκανε και την επεμβαση!πιστευω οτι στο μαρικακι θα ερθει ο σπορος αυτη τη φορα ;;)

μην τυχον και ανοιξει καμια νεο ποστ σας εφαγα :-p μην ανυσηχεις μαρικακι εδω θα μεινουμε και οταν με το νεο ετος ανοιξουμε το καινουργιο ποστ ευχομαι οι ανακοινωσεις οι πρωτες να ειναι με ευχαριστα νεα ;):x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rose και xara τώρα που διάβασα τα μηνύματά σας κάθομαι στα αναμμένα κάρβουνα [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

Βρε κορίτσια τα δικά μας αποτελέσματα ήταν:

Normal Forms 6 %

Head Defects 83 %

Tail Defects 11 %

Λέτε να έχουμε πρόβλημα με κιρσοκήλη;;;;;; Και άν ναι, γιατί οι μ.........ες οι Αμερικάνοι μας αφήνουν να κοιμόμαστε τον ύπνο του Δικαίου;;;;;;;; Μας είπαν ότι το σπερμοδιάγραμμα ήταν καλό!!!! Εν τω μεταξύ έχω μείνει έγκυος δύο φορές σε ένα χρόνο, αλλά χωρίς καλή κατάληξη. Μήπως δε φταίνε μόνο τα δικά μου ωάρια, αλλά έχουμε και θέμα κιρσοκήλης;;;;;

Είχατε κάποια συμπτώματα;;;;

Ρόουζ μου γλυκιά, τα δύο μικρά ελαφάκια τα λατρεύω, αλλά δυστυχώς τις τελευταίες ημέρες έχουν καεί τα φωτάκια στο λαιμό του αρσενικού!!! Όσο για το χιόνι, πριν δύο χρόνια ο χειμώνας ήταν πολύ βαρύς και μας άλλαξε τα φώτα στο χιόνι. Φέτος, δεν ξέρω γιατί, έχουμε πολύ κρυό, αλλά καθόλου χιόνι. Έρχεται μια καταιγίδα την Κυριακή και ίσως το στρώσει λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου ο αντρας οταν ειναι μεγαλος σε ηλικια λενε οτι και να κανει επεμβαση μπορει να μην υπαρξει καλυτερευση γι αυτο δεν την προτεινουν.αν και ειχες εγκυμοσυνες ασχετα αν αποβαλες ενω εμεις δεν ειχαμε ποτε οποτε δεν νομιζω να εινα κιρσοκηλη!θα σου πει ο γιατρος σου και αναλογος θα πραξεις μην αγχωνεσαι!εγω ευχομαι το σπορι σου να εχει ερθει και να μην χρειαστει να κανεις τιποτα αλλο :):)

ε δεν πειραζει μωρε δεν θα φεγγει ο λαιμος του :)):)) αχ σε ζηλευω λιγο θελω και εγω χιονι εδω εμεις τρωμε το κρυο αλλα χιονι πουθενα :( η Αμερικη Χριστουγεννα πρεπει να ειναι φανταστικα ποσο θα ηθελα να ημουν εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΓΥΡΙΣΑ........

ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ??

ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ....

MERYKAL????????????????????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΗ ΞΕΧΝΙΕΣΤΑΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ!

ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ!

ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΔΕΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ-ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ!

ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos to xouanitaki...kala marikaki se toso giortino spiti sigoura tha erthei o ai vasilis... :ymparty::ymparty::ymparty: oso gia to spermataki min skeftesai tora...xalaronoume kai tha doume..oi giatroi ekei kati tha xeroun ki emeines kai egios 2 fores..

geia sou roouz..anastasia..xara..oles oi kopeles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose και xara τώρα που διάβασα τα μηνύματά σας κάθομαι στα αναμμένα κάρβουνα [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

Βρε κορίτσια τα δικά μας αποτελέσματα ήταν:

Normal Forms 6 %

Head Defects 83 %

Tail Defects 11 %

Λέτε να έχουμε πρόβλημα με κιρσοκήλη;;;;;; Και άν ναι, γιατί οι μ.........ες οι Αμερικάνοι μας αφήνουν να κοιμόμαστε τον ύπνο του Δικαίου;;;;;;;; Μας είπαν ότι το σπερμοδιάγραμμα ήταν καλό!!!! Εν τω μεταξύ έχω μείνει έγκυος δύο φορές σε ένα χρόνο, αλλά χωρίς καλή κατάληξη. Μήπως δε φταίνε μόνο τα δικά μου ωάρια, αλλά έχουμε και θέμα κιρσοκήλης;;;;;

Είχατε κάποια συμπτώματα;;;;

Ρόουζ μου γλυκιά, τα δύο μικρά ελαφάκια τα λατρεύω, αλλά δυστυχώς τις τελευταίες ημέρες έχουν καεί τα φωτάκια στο λαιμό του αρσενικού!!! Όσο για το χιόνι, πριν δύο χρόνια ο χειμώνας ήταν πολύ βαρύς και μας άλλαξε τα φώτα στο χιόνι. Φέτος, δεν ξέρω γιατί, έχουμε πολύ κρυό, αλλά καθόλου χιόνι. Έρχεται μια καταιγίδα την Κυριακή και ίσως το στρώσει λίγο.

marikaki μου ενας απλος υπερηχος ορχεων(αυτο ειχαμε κανει εμεις) θα δειξει εαν υπαρχει κιρσοκιλη!εμας στον υπερηχο μας το βρηκε ο ουρολογος,επειτα καναμε ενα σπερμοδιαγραμμα και μια αναλυση .ειχε βρεθει και ενα μικροβιο(που συπτωματα δεν ειχε )πηρε αντιβιωση για 20ημερες περιπου.καντε εναν υπερηχο ,δεν ποναει καθολου.

ανωμαλα ειχαμε 94%!!!και βλαβες οχι μονο στο κεφαλι αλλα και στον αυχενα!(το χειροτερο ειναι και στην ουρα)

εμεις συμπτωματα (για τη κιρσοκηλη) δεν ειχαμε ,τυχαια σε μια συζητηση με εναν ξαδελφο του αντρα μου το υποψιαστηκαμε ,διοτι ειχε και αυτος ,πηγαμε στο γιατρο του και οντως ειχε και μαλιστα μεγαλη!

ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα!!απλα δε νομιζω οτι μονο τα ωαρια εχουν προβλημα.διοτι εδω που τα λεμε κοριτσια στη πραγματικοτητα το μεγαλυτερο "προβλημα "το εχουν οι αντρες σε γενικο επιππεδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες, τί μου κάνετε? Μεσα στο γιορτινό πνεύμα σας βλέπω.... :)

Μαρικάκι προσπαθώ εδώ και 2 μέρες να κάνω αποδοχή στο αίτημα φιλίας σου αλλά μου κολλάει το βλαμμένο και δεν μπορώ! :twisted::evil: ούτε καν να σου στείλω pm δεν με αφήνει!!!! [smilie=angry7.gif] [smilie=dontknow.gif]

Sorry ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις, μόλις μπορέσω θα σε προσθέσω!

Αυτά το ολίγα απο εμένα, πολλά φιλάκια σε όλες σας και βουυυυρ στο ψητό για να έχουμε πολλές χριστουγεννιάτικες εγκυμοσύνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το χουανιτακι!γεμισες τις μπαταριες?μηπως γεμισε και η κοιλιτσα? ;);;)

cuando μου τι κανεις?στα Παρισια πηγες?περιμενω τον βρωμοπουλι να μου φερεις εχω δυο λογακια να του πω :-w:-w:)):)):))

levou ολα καλα?ποτε δεν ερχετε σε σενα?

χαρα συμφωνω με οσα λες αλλα δεν παιζει ρολο και η ηλικια του αντρα για την κιρσοκηλη?ετσι ξερω οτι αν ειναι μεγαλος ειναι δυσκολο με την επεμβαση να υπαρξει καλυτερευση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roze tora ta xristougenna tha pao kai tha ton piaso apo tin oura... :twisted::twisted:

oso gia tin kirsokili den xanei tipota na rotisei na mathei...ameriki einai ekei xeroun autoi..alla pros to paron min agxonesai giati o ai vasilis den thelei aghi...thelei xalara paidakia :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν εχει φερει μωρακια μεχρι τοτε να τον φερεις να τον κανω εγω [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

αντι στην Αμερικη να ειναι πιο καλοι οι γιατροι που ετσι πιστευα ειναι ιδιοι με τους δικους μας [smilie=angryfire.gif] βεβαια υπαρχουν και εξαιρεσεις..

αχ ποσο μου αρεσει ο χιονανθρωπακος σου :):) ποσο χαλαρα χοροπηδαει :)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou ολα καλα?ποτε δεν ερχετε σε σενα?

Καλησπέρα rose μου, αδιαθέτησα 1/12 οπότε δεν περιμένω απο 1/1 και μετά.... είναι λίγο μυστήρια και ατίθαση η περιοδός μου δυστυχώς οπότε με μπερδεύει συχνά! Αυτές τις μέρες όμως είμαι στις γόνιμες (νομίζω) οπότε.... [smilie=sex.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy2.gif]

χιχιχι.....

Άντε να μας φέρει κανένα καλό δωράκι φέτος ο Αη Βασίλης...!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, πέρα για πέρααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σας υπέρ ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας :-*:-*:-*:-*

Σήμερα είμαι πολύ πιο ψύχραιμη. Ακόμα και αν έχουμε θέμα κιρσοκήλης, δεν θα υπέβαλα τον άντρα μου στη δοκιμασία της εγχείρησης, παρά μόνο εάν υπήρχε κίνδυνος για την υγεία του, που δεν το φαντάζομαι...

Όταν έρθουμε Ελλάδα, εάν χρειαστεί το ψάχνουμε.

Διαφορετικά, ό,τι έγινε, έγινε και τώρα ελπίζουμε για το καλύτερο!!!

Όσες είναι σε γόνιμες ημέρες, καλές προσπάθειες [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif] και καλά αποτελέσματα [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Μην αγχώνεσαι levou, την αποδέχεσαι την πρόσκληση όταν σου το επιτρέψει το σύστημα. Και εγώ έχω ταλαιπωρηθεί πολύ τις τελευταίες ημέρες [smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif]

Μας βλέπω από Χριστούγεννα και μετά, να είμαστε όλες στα αναμμένα κάρβουνα για ανακοινώσεις... [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Xouanitaki καλώς μας ήρθες πίσω. Ελπίζω να είσαι ήδη διπλή :-bd:-bd:-bd

Cuando πότε φεύγεις για τα Παρίσια;;;; :)]:)]:)]:)]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou μου ευχομαι με το που μπει ο νεος χρονος το σπορακι σου να εχει ηδη τρυπωσει για τα καλα στην κοιλιτσα σου ;;);;) γονιμες ξεγονιμες βουυρ εσυ μην καθεσαι ξεζουμισε τον :)):))

μαρικακι οπως τα λες σε αναμμενα καρβουνα θα ειμαστε :-ss να δεις το 2011 θα εχουμε πολλα μωρακια :)

:-o γλυκακια διαβαζωωω που ειναι? =p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν, cuando... x_xx_xx_xx_xx_xx_x τι μας έκανες παιδάκι μου με τα γλυκά σου... =p~=p~=p~=p~=p~=p~ μας τρέχουνε τα σάλια...=p~=p~=p~=p~=p~

Εγώ η ακαμάτρα, δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα... :-q:-q:-q:-q:-t:-t:-t:-t

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Τι κανετε?Χθες πήγα στο γιατρο για υπερηχο.Εχω ενα αυγουλακι στα 15,5 και θα στοχευσουμε σε αυτο.Φυσικα αν θελουν και τα αλλα 3 μπορουν να συμμετεχουν, δεν θα πουμε οχι :lol: .Την Κυριακη θα ειναι περιπου στο 17,5, θα κανω την pregnyl και ειμαστε ετοιμοι παλι για Δευτερα απογευμα για σπερματεγχυση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω cuando γιατι μου τα κανεις αυτα? =p~=p~=p~ φαντασου να ημουν και εγκυος πως θα εκανα..καλε φερε κανα γλυκακι απο εδω θα γεννησω σου λεωω :)):))

αναστασια μπραβο αντε με το καλο αυτη η φορα να ειναι και η τυχερη ;;);;)

ελινα που χαθηκες εσυ?εδω ειμαστε και περιμενουμε ακομα...εμ δεν φερνει αυτο το βρωμοπουλι η cuando X( να σου πω εγω αν συνεχισουμε να ειμαστε εδω :-p=))=))

εσυ καλα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsiaaaaaaaa..ti kanete??Katafera epitelous na bw..douleva simera mexri tis 4 kai twra eipa na xalarwsw giati apo avrio pali douleia oli mera..diavasa kai oola ta post pou exasa aftes ti meres..Marikaki mou kali epituxia kai sindoma na mas grapseis ta kala nea..Ellada pou tha pas diakopes?Anastasia mou kali tuxi kai se esena me tin spermatoxusi..egw koritsia exw ksekinisei kanonika ta doin doin... [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] kai elpizw ola na pane kala..eimai eguos to niothw..nomizw....xixixi....den perimenw 11 genari ..exw kairo akoma alla den me peirazei oso kanw doin doin toso aisthanomai oti eimai eguos...tin alli vdomada exw kai gonimes an kai i alitheia einai oti den stamataw kanoume oso boroume giati panw apo ola theloume na to efxaristiomaste..xronia polla kai kales giortes se oles kai to lew apo twra se periptwsi pou den katafero na bw nwritera..min allaksete post..na mas pei kala o kainourgios xronos me polles egymosunes...aaa na rwtisw ama exete akousei tpt giati kati exw diavasei kai den eimai sigouri..ama leei ginetai emfitepsi na to po etsi exeis katholou roz??Giati extes eixa ligo roz kai ponaga ligo..twra ola afta borei kai na ta vlepw moni mou alla lew twra!!Filakiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑΑΑΑΑΑΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ

ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ!! :lol:

ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ....ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΑΡΩΜΑΤΑ....ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ! :!:

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΠΛΕΡΕΖΕΣ.......

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΙΓΟΛΕΠΤΕΣ....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

ΑΑΑΑ,ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΠΙΤΙ!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Τ Υ Χ Α Ι Ο ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΕΛΛΑΔΑ..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...