Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

καλημεραα κοριτσια!!!αχχχ σιγουρα το φλιτζανι ειναι παρηγορια στον αρρωστο αλλα ουτως η αλλως δεν γινετε με πληρωμη οποτε δεν εχουμε να χασουμε τπτ!!!εγω χτες ειχα πονους περιοδου..σημερα ειμαι λιγο καλυτερα παντως το πρωι η θερμοκρασια μου ηταν ακομη πιο ανεβασμενη για τα φυσιολογικα μου ηταν 36,9 κανονικα σιγα σιγα θα πρεπε να αρχισει να πεφτει..μακαρι να ειμαι εγκυος κ να ειναι στο δρομο ...θελω να εχω κατι μεσα μου κ να μην ειναι παλι της φαντασιας μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τπτ..τι ευχαριστεις!!!περιμενω κυριακη ..πονο στο στηθος και περιοδου κ η θερμοκρασια μου..αυτα!!!αλλα δεν με ενοχλησε καθολου το κεφαλι μου αυτη την φορα που συνηθως νωριτερα με πεθαινει..τι πιστευεις?να κανω τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ετσι ειμαι ομολογω..αν ειναι να κανεις παρε το κλιαρμπλου..(ωραιο ε?)που ανιχνευει και λιγη απο αυτην την ορμονη,γιατι αλλιως ειναι πολυ πιθανο να δεις αρνητικο και να σαι..κι εγω παραλιγο να κανω σημερα..αλλα υπομονη και βαθειες ανασες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ειχα παρει το διπλο και δεν το εμπιστευομαι γιατι μου εβγαλε αχνο θετικο και πηγα ο βλακας για χοριακη που ηταν αρνητικη...δεν ειναι εμπιστοσυνης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πατησα κι εγω με predictor διπλο...αχνη γραμμη μηδεν χοριακη!!!merycal δεν εχεις πολλες επιλογες...ή πας για χοριακη και σου λυνεται μια και καλη η απορια, ή παιρνεις ενα αλλο τεστ, αλλη μαρκα και βλεπεις...αν δειξει παλι αχνο τοτε πολυ πιθανον να εισαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα να χαλαρωσεις merycal.Περιμενε μεχρι την Κυριακη να δεις αν θα σου ερθει κι αν οχι πανε για χοριακη κατευθειαν την Δευετρα,

cuando το ιδιο θα της δειξει και το αλλο αφου ειναι το διπλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merycal μην αγχωνεσαι!!!!!!να σου πω την αληθεια, δεν εμπιστευομαι κανενα τεστ εγκυμοσυνης...μπορει να εισαι εγκυος σε αρχικο σταδιο και να μην το δειξει....τζαμπα λεφτα!!!καλυτερα να περιμενεις το σκ και δευτερα, κατευθειαν για χοριακουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε, ευχομαι να μην ερθει η παλιοπεριοδος, και τη δευτερα να'χεις ενα μεγαλο νουμερο!!!!

μια μια, να φουσκωνουμε!!!!!καθε μερα, να ανακοινωνουμε κι απο μια εγκυμοσυνη!!!φοβερο;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μη ταλαιπωρείστε με τα τεστ του φαρμακείου..στη προηγούμενη εγκυμοσύνη μου με 5 μέρες καθυστέρηση κ έδειχνε το ένα αρητικό κ το άλλο αχνό θετικό..δεν έβγαζα άκρη,τελικά είχα κάνει χοριακή κ ηρέμησα!Σε αυτή την εγκυμοσύνη πήγα κατευθείαν για χοριακή όπως ξέρετε κ 2 μέρες πρίν την αναμενώμενη περίοδο..είναι η μόνη αξιόπιστη λύση! Ούτως ή άλλως αν είστε εγκυούλες που το εύχομαι τότε σίγουρα θα σας ζητήσει ο γυναικολόγος χοριακή!Γιατί να μην την έχετε κάνει πρώτα;! καλή επιτυχία κούκλες μου κ πολλέσ θετικές χοριακές!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια αφηστε τα τεστ και καντε λιιγο υπομονη ακομα.περιμεντε να εχετε καθυστερηση και μετα καντε χοριακη!ευχομαι να εχουμε πολλες νεες φουσκωμενες κοιλιτσες :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήσπερα και απο μενα!!!

merykal,σορρυ που δεν απαντουσα στις κλησεις σου δεν ημουν στα καλυτερα μου .....

Τι βλεπω;;;;;;; καθυστεριση;;;;

Μαναρι μου κανε μια χοριακη !!!!

Tην Τριτη θα παω για αιματολογικες (Δευτερα ειναι κλειστα λογω αργιας) παρε με τηλ να παμε παρεουλα!!!

Αχ μακαρι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!!!θα παω για χοριακη αλλα θα παω τριτη αν παραμεινει αφαντη!!αυριο την περιμενω αλλα θα δειξει η θεσμοκρασια μου τωρα το πρωι παλι 36.7...μακαρι το αχνο να ηταν κ αληθινο

lollipop δεν πειραζει..σε επαιρνα για να δω τι κανεις κ πως εισαι..αν εχω καθυστερηση θα παμε μαζι την τριτη..οκ?τωρα μονο φυσατε καλε γιατι η λαχταρα μου κ το αγχος μου ειναι στο αποκορυφωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαιρη!!!ευχομαι να'χεις μια μεγαλη χοριακη την τριτη!!!!!εγω θα σε σκεφτομαι, και θα σου στελνω μπεμπεδοσκονη!!!!!φου φου φου!!!!ελατε μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαιρούλα πάρε πολύ μπεμπεδόσκονη κ απο εμένα!! φού..φού...φού... [smilie=love1.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] Όλα καλά θα πάνε!! ;) Άντε μέχρι τη Τρίτη θα με φάει η αγωνία!!Χαλάλι σου όμως γιατί θα είσαι!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ειχα κατι πονους αλλο πραγμα...αναγουλες και για 15 λεπτα μου κοπηκαν τα ποδια και λες και θα λυποθυμουσα.....!!!!τι γινεται παλι?Μηπως το σπορακι χτυπαει την πορτα?Προσπαθει να σκαλωσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιές.

Merycal μου πραγματικά εύχομαι να χεις τα νέα που ονειρεύεσαι την Τρίτη. Σου αξίζει και με το παραπάνω. Μακάρι και στις υπόλοιπες από εμάς. Εγώ είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης αλλά φοβάμαι να κάνω τεστ. Πήγα σήμερα στο φαρμακείο και αγόρασα. Αποφάσισα ότι αν δεν έρθει θα το κάνω την Τετάρτη γιατί προς το παρόν δεν βλέπω κάνενα σύμπτωμα, εκτός ότι νιώθω λίγο ανακατεμένο το στομάχι μου (πιθανόν λόγω υπερέντασης) και το στήθος μου λίγο φουσκωμένο (αλλά παίζει και να με ξεγελούν τα μάτια μου και ίσως βλέπω ότι θέλω να δω)χεχεχεχε

Το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω πόνους περιόδου εδώ και 3 μέρες.

Ανυπομονώ να ακούσω σύντομα ευχάριστα από εσας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimonaki μου κ σε εσένα φυσικά η μπεμπεδόσκονη!!!ξανά φού φού φού!!! [smilie=sign19.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] μακάρι κ για εσένα Αναστασάκι μου!! :ympray: Κάτι μου μυρίζει..όμως..μήπως είναι το μπεμπεδάκι σου η ανακατοσούρα;;;Πάντως στην πολυ αρχή συνέχεια ταβλιαζόμουν απο τις ζαλάδες!Λες βρε Αναστασία;;;; Crysatalleni ευχομαι κ σε εσένα να έχει έρθει ήδη το σποράκι σου!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...