Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΩΓΑΑΑΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΩΓΑΚΙ ΜΩΡΕ????ΑΥΡΙΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΟΥΛΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΓΩΓΑΚΙ...ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑ.......ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ...ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΑΝΑΡΡΩΣΗ!!!!

ΝΙΚΟΛ ΤΙ ΧΑΜΠΑΡΙΑ? ΕΓΩ ΠΛΛΛΛΛΛΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Καλησπερα κοριτσακια!!! τι κανετε???

Μαριλου μπραβο κοριτσακι μου, με το καλο να γινουν ολα με θετικα αποτελεσματα!!!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ??? γλυκεια μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου..μεσα απο την καρδια μου..σου ευχομαι να ερθουν τα καλυτερα...η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι παρα πολυ για αυριο,αλλα εχω τον αντρουλη μου διπλα μου που μου δινει συνεχεια κουραγιο..

Καλη σας νυχτα και οταν μπορεσω θα μπω να σας πω το τι εγινε..φιλακια πολλα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marilou μπραβο!!!! Αντε αντε ολα πηγαν καλα μεχρι τωρα και ευχομαι να συνεχισουν και φυσικα να ολοκληρωθουν με το καλύτερο αποτελεσμα!!!

Γωγακι κουραγιο κοπελα μου! Θα περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα μου θα περιμενω αυριο να μου πεις τα νεα της μηλοπιτας...κ να στειλεις κ κανα κομματι απο εδω

γωγακι μου μην φοβασαι καθολου....δεν ειναι τιποτε ολα θα πανε καλα....διαβασα τι εγινε με την περιπτωση σου....ευτυχως που το βρηκες κ μετα ολα θα πανε καλα....το λαθος ποιος σου το εκανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα μου θα περιμενω αυριο να μου πεις τα νεα της μηλοπιτας...κ να στειλεις κ κανα κομματι απο εδω

γωγακι μου μην φοβασαι καθολου....δεν ειναι τιποτε ολα θα πανε καλα....διαβασα τι εγινε με την περιπτωση σου....ευτυχως που το βρηκες κ μετα ολα θα πανε καλα....το λαθος ποιος σου το εκανε?

Καλησπερα χρυσανθη μου,και σε ευχαριστω πολυ..ο γιατρος που μου πηρε το μωρο οταν ημουν 4 μηνων

και μου εκανε αποξεση...δεν με καθαρισε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα τι καντε?

Ετοιμος ο καφες.....εφτιαξα και κεικακι...ναι ναι πρωι πρωι το εκανα.

...Αφου ειχα αυπνιες.... :roll::roll:

Μαριλου καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!! με μια τερααααααααστια χοριακη!!!!!

Βασουλα μου ειμαι απολυτα ευχαριστιμενη με τα "8διμα" μου...ξερεις....ειμαι απο τις κοπελες με τις πολυκυστικες....

Και γιαυτο ενα παραπανω νιωθω τοοοοοσο ωραια....ΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑ πανε τοοοοοοοσοοοοο τελεια!

(Μεχρι και το κεικ μου πετυχε :shock::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ΝΙΚΟΛ ΤΖΙ με συγκινησες πρωι πρωι με το....ΚΕΙΚ!!!!! :lol:

καλημερα!!!!

ολα ετσι τελεια να συνεχισουν το υπολοιπο 9μηνοοοοοο!!!!!!!!!!

εγω κανω δουλειες πρωι πρωι αν εχουμε μαλωσει με τον συγκατοικο!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΑΚΙΙΙΙ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΤΗΣ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΛΕ ΟΧΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!!!!! :lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΡΕΒΥΘΟΣΟΥΠΑ!!!! ΕΣΕΙΣ ΠΡΟΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα ΤΡΩΩ...αστα...σε λιγο θα ανοιξουμε το διφυλλο στην πορτα για να χωραω!!!

τι διαβαζετε??

α καλημερα καλε...το ξεχασα...καλα ειμαι ευχαριστω.εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαθαινουμε τα γραμματακια....μου ζητησε να μαθει να διαβαζει...του λεω εισαι μικρος ακομα....πηραμε ενα βιβλιαρακι που εχει τα γραμματακια κ μαθαινουμε 2 την εβδομαδα..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ.....μου λεει οταν μεγαλωσω θα τα ξερω ολα τα γραμματακια.... :lol:

κοιτα εγω δεν τον πιεζω τα εχουμε στο γραφειο....ανοιγει το συρταρι κ μου τα φερνει να τα πουμε...οποτε αυτος αποφασιζει....

ο γιος μου ειναι η ζωη μου....τα παντα μου. τον λατρευω οτι κ να πω δεν μπορω να περιγραψω αυτα που νιωθω...θα ειναι λιγα... τωρα βαλαμε ταινια macqueen κ βλεπει λιγο...γενικα τηλεοραση δεν βλεπει καθολου....αμα δει κανα παιδικο κ θα ειναι μονο για κανα 10λεπτο.....οση ωρα κανω εγω να βαλω σκουπα δηλαδη..... :lol:

ζαχα μου συντομα θα καταλαβεις τι αισθανομαι....οταν θα κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα....κ θα δεις που με το που θα του μιλας θα ηρεμει κ θα σε κοιταζει στα ματια....αυτη ειναι η εικονα που εχω οταν τον πηρα στην αγκαλια μου την πρωτη μερα....ηταν ανησυχος κ μολις τον μιλησα με κοιταζε στα ματια κ ηρεμησε.....

ρε κοριτσια το Lollipop που ειναι?χαθηκε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ τι καλαααααα....το γλυκο μου!!!! μπραβο..παντα καλα να ειστε να το χαιρεστε...το παιδακι σας!!! αααα και με μια καλη νυφη!!! εχ εγω μια λιγο μικροτερη του αν θες!!!!χαχαχαχα΄

αλλα ειναι ανιψια μου να το τονισω και αν εχει το γονιδιο μου...χαθηκαμε!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα μου μακαρι να βρει μεθαυριο μια κοπελα εξω καρδια....κ εγω ετσι ημουν παντα η ψυχη της παρεας ασχετα που αποτραβηχτα τελειως τον τελευταιο 1,5 χρονο....εννοειται οτι πρεπει να εχουμε κ καλη ψυχολογια για να κανουμε κ αστεια..δεν μπορω να προσποιουμε....κ γενικα δεν μπορω να ακουω να μυξοκλαινε οι αλλοι πια....δηλαδη δεν μπορω να ακουω τον καθε ενα να μου λεει π.χ. ''δεν μπορω εχω 3 παιδια κ βαριεμαι...θελω να βγω να γλεντησω'' τι τα εκανε αν νιωθει ετσι....κ γενικα αποφευγω να μιλαω με ανθρωπους που σκεφτονται ετσι πια....

πλακα πλακα τωρα πολλες εχουν μαζευτει για τον γιο μου....μου θυμιζει κατι στο ''νεος ψαχνει....''...παντως οποια θα τον παρει θα εχει την καλυτερη πεθερα που θα εχει υπαρξει ποτε....κ το εννοω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σε λεω υποψηφια συμπεθερα λοιπον!!!

χαχαχα

ετσι ειναι χρυσανθουλι μου...ενταξει δνε ειμαστε και μες στην τρελη χαρα παντα...αλλα το παλευουμε...ετσι? Ο χρονος γιατρευει πολλες πληγες και θα ξανα βρουμε τον παλιο καλο μας εαυτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα το περσυνο αργησα να το ξεπερασω.....δηλαδη οταν εμεινα εγκυος τοτε ημουν καλα....το φετινο τι να πω....ειμαι μπερδεμενη,....το πηρα πολυ χαλαρα.περισυ τετοιο καιρο εκλαιγα συνεχεια στον υπνο μου...φετος τιποτε....το ξεπερασα νωριτερα...μαλλον γιατι δεν μπορω να κανω κ κατι...

ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερω γιατι αν μου τυχει κ τριτη δεν νομιζω να ξαναπροσπαθησω μετα...δεν θα το αντεξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καταλαβαινω...στα ορη στα αγρια βουνα το κακο! Ο θεος παντα βοηθος σου Χρυς μου!!!!

καλε εχεις διαβασει το ΝΗΣΙ? το βιβλιο στο οποιο ειναι βασισμενο το νεο σηριαλ μεγκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το εχω διαβασει αλλα σιγουρα θα το δω....εχω να ριξω κλαμα...σκεφτομαι σοβαρα να γραψω κ ενα βιβλιο.... :lol: εκει να δεις κλαμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...