Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

Η αληθεια ειναι πως το γλυφειτζουρακι εχει χαθει αρκετες μερες. Ελπιζω να ειναι ολα καλα!

Ναι ναι Κατερινιω παρειτσα θα ειμαστε πολλες! Ρε συ εγω ειμαι μεσα για τον καφε αλλα δεν βλεπω καμια αλλη συμμετοχη! Γιατί???? Δε μας θελουνε λες?

Δεν ξερω ρε συ..λες????

ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΘΕΛΕΤΕ???ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεραααααα κοκοκοκο!!!!!

τι κανετε??????????? μπραβο παντα καλα!!!!

εγω δνε εχω γνωρισει καμμιααααααααααααααα απο δω μεσαααααααααα

γιατι ειμαι απο μακριααααααααααααααααααααααααα.......... :roll::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα

τι μου κανετε?

λοιποοοοοοον.... φανικαν 8 αυγουλακια το πιο μικρουλικο 0,69 και το πιο μεγαλο 1,11. 462,10 η οιστραδιολη & 0,46 η προγεστερολη. Απο σημερα το βραδυ εκτος απο τη menopur θα κανω και μια orgalutran....kai....

σαββατο ξανα για εξεταση.....

ειμαι πολυ happy για τα 8 μου, ισως να ειναι και λιγα αλλα αν σκεφτω πως με clomiphene εφτιανα μολις 2 και αυτα με το ζορη..... oooooohhhhh yes i'm very happy :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μια χαρα ειναι 8...μην τρελαθουμε...ασε που στα πολλα κινδυνευουμε αν μας τα φαει η αλεπου !!!!! χαχαχαχα

καλημεραααα καλημερααααα....εχετε καμμια δοκιμασμενη συνταγη για μηλοπιτα...????? απλ παιιιιιιιιι καλεεεεεεεεε

γωγακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα μου καλημερα...εγω φτιαχνω μηλοπιτα κ γινετε σφαγη ποιος θα πρωτοφαει.....

να παρεις φυλλο σφολιατας εσυ ομως γιατι δεν θυμαμαι απ εξω πως φτιαχνουμε....εφτιαχνα αλλα δεν θυμαμαι να σου πω.

για την γεμιση

8-10 μηλα

λιγοτερο απο ενα φλυτζανι ζαχαρι

1 φλυτζ σταφιδες

1 κουταλακι κανελα

4 κουταλι σουπας βουτυρο

2 κουταλιες σουπας αλευρι

εγω καθαριζω τα μηλα κ τους ριχνω αρκετο λεμονακι (1/3 φλυτζανι)για να μην μαυρισουν

τα βαζω ολα σε μια κατσαρολα εκτος απο το βουτυρο για κανα 5λεπτο μεχρι να γινουν ομοιομορφα τα υλικα.....μετα βαζω στο ταψι το ενα φυλλο ριχνω χυμα τα υλικα....βαζω κ το βουτυρο απο πανω, κ το αλλο φυλλο.....ριχνω ζαχαρι κανα 2 κουταλιες κ την ψηνω για περιπου 40λεπτα σει μετριο φουρνο...μετα αμα θελω βαζω κ αχνη κ κανελα...δοκιμαστε κ θα καταλαβετε για τι μιλαω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ζαχα μου....κ εγω ειχα ενα αυγουλακι προχτες...αλλα τι να το κανω?που δεν ξερω τι να κανω κ ποτε να το κανω.....μιλαμε για τρελο μπερδεμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΜΟΥΥΥΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ ΕΧΩ ΤΑ ΜΙΣΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΡΑ ΠΑΩ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΤΙΑΧΝΩ...ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ Ε? ΟΥΤΕ ΟΜΕΛΕΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΜΤ ΜΕ 1 ΜΟΝΟ ΑΥΓΟ!!!! :lol::lol:

ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ...ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΛΙ ΜΟΥ!!!! <3 <3

ΝΙΚΟΛΛΛΛΛ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΚΑΙΡΟ..... :lol: ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ....ΚΟ ΚΟ ΚΟ

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ....???

ζαχαρώκοτά μου εύχομαι πολλά και καλά αβγουλάκια.. δεν ανυπομονείς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κ καλη ορεξη...εγω εχω γαλακτομπουρεκο ακομα...αλλα στην ψυξη εχω φυλλο σφολιατας οποτε θα φτιαξω συντομα κ εγω....βασικα το φυλλο το ειχα παρει για να φτιαξω για κατι φιλους μας γιατι ο αντρας μου λεει σε ολους για την μηλοπιτα κ περιμενουν να φανε.....

ενα αυγουλακι μπορει να μην φτιαχνεις ομελετα αλλα μερικες φορες γινετε το καλυτερο.....ο γιος μου ο ζουζουνος μου η ζωη μου.....τωρα να δουμε αν θα εχουμε τυχη....γιατι ζαχα μου ουτε με προεμφυτευτ δεν γινετε σε μενα....δεν μπορουν να ελεγξουν....ειμαι περιπτωση...ευχαριστω το θεο για τον γιο μου κ πιστευω οτι θα με βοηθησει....τι να πω....θετικη σκεψη....

χτες εβλεπα μια ταινια με εγκυες...μιλαμε εβαλα τα κλαματα κ σκεφτηκα εκεινη την ωρα προλαβαινω το ωαριο μου...αλλα συγρατηθηκα κ ειπα οχι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσια!

Ζαχαρενια ειμαι εγω εδωωωωω!!!

NikoleG ειναι μια χαρα τα 8 ωαρια. Φυσιολογικοτατος αριθμος. Φυσικα υπαρχουν και κοπελες που κανουν 20 ή 30 ή 40 αλλα μιλαμε οι περισσοτερες ειναι κοπελες με πολυκυστικες που παθαινουν υπερδιεγερση.

Οποτε μη στεναχωριεσαι καθολου! Αντε Καλη Συνεχεια κοριτσακι!

Χρυσανθη και Νικολακι Καλλημερα!!!

Καλε Νικολ αδιαθετησες????

Χρυσανθη τωρα που δεν ξερεις τι να το κανεις να δεις που θα σου ερθει το μπεμπε!!! Εσυ εχεις αντιθετο αγχος που τελικα μπορει να σου βγει σε καλο! Και να μεινεις ευκολα και φυσικα να πανε όλα καλα αυτη τη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσια!

Ζαχαρενια ειμαι εγω εδωωωωω!!!

NikoleG ειναι μια χαρα τα 8 ωαρια. Φυσιολογικοτατος αριθμος. Φυσικα υπαρχουν και κοπελες που κανουν 20 ή 30 ή 40 αλλα μιλαμε οι περισσοτερες ειναι κοπελες με πολυκυστικες που παθαινουν υπερδιεγερση.

Οποτε μη στεναχωριεσαι καθολου! Αντε Καλη Συνεχεια κοριτσακι!

Χρυσανθη και Νικολακι Καλλημερα!!!

Καλε Νικολ αδιαθετησες????

Χρυσανθη τωρα που δεν ξερεις τι να το κανεις να δεις που θα σου ερθει το μπεμπε!!! Εσυ εχεις αντιθετο αγχος που τελικα μπορει να σου βγει σε καλο! Και να μεινεις ευκολα και φυσικα να πανε όλα καλα αυτη τη φορα!

Ναι Βασούλα μου κανονικότατα χθες είχα επισκέψεις, γαμώτο τώρα θα άρχιζα κανονικά θα ήμασταν κ μαζί......αλλα έχω μπλέξει..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΩ ΜΟΥ.

ΝΙΚΟΛ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ Ε? ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΓΜΤ...

ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΛΙ....ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ...ΠΑΛΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ....ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΕΘΕΙΙΙΙΙΙΙΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣ......ΦΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΠΟΙΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω μου εχω πολυ αγχος....παρα πολυ....κ σε αυτη την εγκυμοσυνη ειχα...αλλα ειχα ξαναπει εμενα δεν με ενοχλει το αγχος...με μια φορα κ προγραμματισμενη εμεινα...μετα τα σκατωσαμε ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΩ ΜΟΥ.

ΝΙΚΟΛ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ Ε? ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΓΜΤ...

ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΛΙ....ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ...ΠΑΛΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ....ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΕΘΕΙΙΙΙΙΙΙΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣ......ΦΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΠΟΙΝ!!!!

Αδιαθέτησα ζωχαρωτό μου αλλα δεν ξεκινάω αυτο το μήνα γιατί έχω πολύ δουλειά...λες κ τον άλλο δεν θα έχω...τέλος πάντων.....Ο Ντόκτορ έπεσε έξω γαμώτο κ μας έβαλε στο τρόκολο λάθος μέρες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με την υπερδιεγερση ειναι πολυ σχετικο....η φιλη μου επαθε ενω ειχε 12 ωαρια....σπανια περιπτωση κ εχει 2 μωρακια τωρα....3 φορες της αφαιρεσαν υγρο....κοντεψε να παει στην καρδια αλλα ολα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταξτε τι μου εστειλαν :

ΣΤΙΧΟΙ ΣΚΥΛΑΔΙΚΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ

Κώστας Καφάσης

«Το βράδυ θα έλθω να σε πάρω,

γι' αυτό μη φας, θα φάμε γλάρο. »

*************

Πέπη Τσεσμελή

"Σκανδαλίζομαι, μονάχη μου αγγίζομαι

με μια γραβάτα σου ερεθίζομαι"

"Αν θέλεις να ανοίξουν της καρδούλας μου οι πόρτες,

βγάλε όλα τα ρούχα σου κι έλα με τις μπότες"

ΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα!!!!!!

με πηρε τηλ η εμβρυολογος κ μου ειπε πως απο τα 8 ωαριακια μου γονιμοποιηθηκαν τα 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::shock::shock: ναιιιιιιιιιιιιιιι.....ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!!! :):):):)

σαββατο πρωι παμε για εμβρυμεταφορα αλλα εαν προχωρησουν σε βλαστοκυστες την δευτερα...

οπως κταλαβαινεις ειναι μια χαρουλα τα 8...

φιλακια πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοο ρε μαριλουυυυυυ....αντε καλο μεταφερσιμο...και μετα φεεεεταααααα.αραλικιιιιιιιι

καναπεςςςςςςςςςς....φεεεεεεεεεεταααααα παλιιιιιιιιιιι...κρεβατιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αντε με το καλο ΟΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά όλα πάνε μαριλού, ευχομαι τα καλυτερότερα....το καλό με τις βλαστοκύστες είναι οτι κάνεις χοριακή στις 11 μέρες κ περνάνε σφαίρα οι μέρες................. καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΑΑΑΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΩΓΑΚΙ ΜΩΡΕ????ΑΥΡΙΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΟΥΛΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΓΩΓΑΚΙ...ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑ.......ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ...ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΑΝΑΡΡΩΣΗ!!!!

ΝΙΚΟΛ ΤΙ ΧΑΜΠΑΡΙΑ? ΕΓΩ ΠΛΛΛΛΛΛΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...