Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

αν μεινω και ειναι κοριτσι θα το πω Σούλα (απο το κλωσσουλα που εγινε η μαμα)

αν ειναι ''παιδί''( :lol::lol: ) αγορι καλε...θα το πω Λάκη (ομοιως απο το κοτοπουλάκι)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσουδες μου.....τι κανετε?

κ εγω σαας ευχομαι να μεινετε συντομα.....''να φυγετε να πατε αλλου''' :lol: σαν την διαφημιση...να πατε στις εγκυμοσυνες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρά

Είμαι στην 6η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη ( τα κορίτσια μου δώσαν δύναμη στο "ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΙ?" και τις ευχαριστω.) Καλή μας επιτυχία σε όλες μας και καλή μας υπομονή

Φιλια κοριτσάρες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες.. :D:D:D

ολα πηγαν μια χαρουλα....δεν πονεσα καθολου...

αλλα οκ δεν θα ηθελα να το ξανακανω...

μου πηραν 12 ωαρια απο τα οποια ειπε πως τα 8 ειναι τα πολυ καλα..

κ τα σπερματουλινια μας ηταν μια χαρουλα οποτε λεει δεν θα χρειαστουμε μικρογονιμοποιηση..

αυριο το πρωι θα με παρουν τηλ να μου πουν ποσα γονιμοποιηθηκαν..

κ το σαββατο εμβρυομεταφορα..εαν εξελιχθουν ομως σε βλαστοκυστες δευτερα εμβρυομεταφορα...

το μονο σιγουρο ειναι πως στις 20 του μηνος θα ξερουμε κοριτσια γιατι τοτε θα κανω χορικη.... :shock::shock::shock::roll::roll::roll:

εσεις τι μου κανετε??

λεω να κοιμηθω λιγακι γιατι αισθανομαι εξαντλημενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

supeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

αντε ολα να πανε κατ' ευχην!!!! μπραβο νταρλινγκ!!!!

εμεις τι να κανουμε, εδω...κυκλοφορουμε....εγω σκεφτηκα μηπως να μπω στο ψυγειο να

ειναι τα αυγα μου φρεσκα και δροσερα!!!!!! :lol:

δεν με λες κοπελια....Ε Μαριλου εσενα μιλαω...τι ντιβιντι ειχαν στον συζυγο?εμας ειχαν την ΤΖΟΥΛΙΑ και μια τσοντουλα...του 70...χαχαχαχαχαχα ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ....

''ειχα βγει εγω σαν κοτοπουλο απο την μεθη στην ωοληψια και αυτος μου λεει κι εγω ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ...και γελαγε....το οοοοργιοοοοοοοοο ο αντρας μουυυυυυυυυ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Καταρχήν να ευχηθω στα κοριτσια μας πρωτ απου βρισκονται ήδη στη διαδικασια!

Liz σου ευχομαι κοπελα μου σε λίγες μερες να ακουσεις το πιο ομορφο αποτελεσμα +++++++! Θετικη σκεψη και καλη ψυχολογια! Και τα ομορφα ειναι μπροστα.

Marilοu μπραβο τα πραγματα πηγανε πολυ καλα! Αντε λιγο υπομονη ακομη μεχρι την εμβρυομεταφορα και μετα θα χαλαααρωσειιςςς! Θα εισαι ξαπλα και δε θα αγχωνεσαι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και αφου τελειωσα με τις ευχες μου ειπα να μιλησω κααι εγώ για το σοβαροτητο θεμα που βιωνουν οι αντρες μας κατα τη διαρκεια της συλλογης σπερματος με αυνανισμο. Πως τα λεω ε?

Ρε παιδια το εχει κανει τοσες φορες ο αντρας μου που πλεον εχει ξεπερασει καθε αγχος και ντροπη και γελαμε συνεχεια με αυτο το θεμα. Θυμαμαι την πρωτη φορα ο κακομοιρης ταν τόσο αγχωμενος που δεν μπορουσε με τιποτα! Ε μετα με τον καιρο συνηθισε και πλεον εχει παρει μαστερ επι του θεματος!! . Νομιζω πως το εχει κανει 9 φορες αν υπολογισουμε μαζι όλες τις εξωσωματικες, τις σπερματεγχυσεις και τις εξετασεις.

Και ναι Ζαχαρενια μου στο προηγουμενο κεντρο που πηγαιναμε ετυχε να "δωσει" κοντα στην περιοδο με τη Τζουλια και το ειχανε φυσικα το DVD όπως και πολλες αλλες τσόντες καθώς και περιοδικα! Α δεν μπορω να πω ήταν αρκετα εξοπλισμενο κεντρο σε αυτο το θεμα! Τον προσεχουνε τον πελατη!

Στο δευτερο κεντρο απο οτι μου ειπε δεν ειχανε τοσο μεγαλη ποικιλία αλλα ενταξει κατι ειχανε , 2-3 τσόντες!

Μιλαμε σπαμε πολυ πλακα με αυτο το θεμα. Α και το απιστευτο ψεμμα δεν σας το ειπα! Οποτε γινοταν αυτο και εγω για πλακα τον ρωτουσα τι ειδε και πως τελος παντων τα καταφερε, εκεινος μου απαντουσε "α δεν τα χρειαστηκα αυτα. εγώ εσενα σκεφτόμουνα αγαπη μου"

Που τα πουλας αυτα βρα ατιμουτσικο? :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου χαμπάρι το ζώον δεν είχα πάρει...Καλά αποτελέσματα!!!!!Νικόλ μου πως είσαι; Λίζ, καλή επιτυχία!!!! Μαριλού με το καλό, όλα καλά να πάνε! :P Βασούλα πως είσαι;Συννεφάκι σε ευχαριστώ, το ξέρω πως όλες καταλαβαίνουμε η μια την άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασωωωωωω κι εμενα ετσι μου ειπε ΠΡΙΝ μπει για συλλογη....μετα ομως

μου μιλουσε για την τζουλια....χαχαχαχαχαχα το τττττερρρρρρραςςςςςςςςςςςς

που σαι ρε γκαρι?τι κανειςςςςςς????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδι μου τερατα και ιδιοι ιδιοι αυτοι οι αντρες! Ετοιμοι να μας παραμυθιασουν αλλα μετα δεν μπορουν να κρυφτουν!!!

Γαιδαρακο μας τι κανεις??? Εισαι καλύτερα κοριτσακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω για τις ευχουλες σας...

κατουρηθηκα στα γελια με τις τσοντες που λεγατε.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παλι καλα κοριτσια που δεν ηταν την περιοδο που ειχε βγαλει η ντουβλη το dvd...xaxaxaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι την Ντουβλη την ξεχασα ρε Marilou. Θα πω την επομενη φορα του αντρα μου να το τσεκαρει! Βεβαια ισως την αποφυγουν γιατι δεν ειχε παρει καλες κριτικες (απο τους αντρες εννοω καταλαβαινετε) σαν τη Τζουλια, που θιγεται και μοιραζει μηνυσεις αριστερα και δεξια επειδη την αποκαλουν Πορνοσταρ!

Μα καλά δηλαδη τι νομιζει πως είναι? Ηθοποιός Α' κλασσης!

Α και μιας και εχουμε κουβεντα υψηλου επιπεδου να συνεχισω λοιπον στο ιδιο επιπεδο και να σας πληροφορησω ότι το STAR εχει απογορεψει σε όλες τις εκπομπες του και στις ειδησεις φυσικα να δείξουν ή κανουν οποιαδήποτε αναφορα στη Τζουλια! Καιρος ήτανε γιατι μας ειχανε πρηξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωπα καλε....το καταλαβε το σταρ κ σταματησαν??

καλα ειδα τον μ@λ@κ@ τον μανατζερ της τον φουρθιωτη...

ρε παιδια τι σουργιελο ειναι αυτο...

αλλα μεταξυ μας ποσο πολυ εχει αδυνατισει???

μιλαμε για συζητηση οντως υψηλου επιπεδου... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ και εγω τον ειδα ρε συ στον Λαζοπουλο! Μιλαμε αν τον εβλεπα μπροστα μου θα τον χαστουκιζα και θα τον εφτυνα!

Ε πως να μην εχει αδυνατισει με τοση κοκα που παιρνει? ΚΑι αυτος και η φιλη του το εχουν καψει.

Οχι ξερεις τι σκεφτομαι τωρα? Καμια κοπελα που θα θελει να ενημερωθει απο φοροθμ για την εξωσωματικη και να θελει να διαβασει αυτα που γραφουν αλλες γυναικες και να πεσει πανωω σε αυτη τη συζητηση. Η στην συζητηση για τον Ονουρ, το Κισμετ και οσα γραφουμε κατακαιρους :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι...κατα την διαρκεια που το εγραφα μου ηρθε στο μυαλο η κοκα...

εχεις δικιο...

ειμαστε ενημερωμενες σε ολα τα ζητηματα...οχι παιξε γελασε... :lol::lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε??

Λιζ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαριλου τελειαααα τα αυγουλακια σου και τωρα μωρακια σου!!!Με το καλο να τα υποδεχτεις και να τα κρατησεις για 9 μηνες στην κοιλιτσα και μετα στην αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!

Βασωωωωωω θα πιουμε αυτον τον καφε????/Καμια αλλη κοπελα απο Αθηνααα???

Ζαχαρενια αντε να σου ερθει η ατιμη να ξεκινησεις και παρειτσα θα αγωνιουμε!!!!!!!!

και με σενα Βασω ε??

Καλε το γκαστρωμενο το γλυφιτζουρακι μας που ειναι????/

Και ο Ανεμος????

Οπου και να ναι να ναι καλα και να φουσκωνουυνννννν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι πως το γλυφειτζουρακι εχει χαθει αρκετες μερες. Ελπιζω να ειναι ολα καλα!

Ναι ναι Κατερινιω παρειτσα θα ειμαστε πολλες! Ρε συ εγω ειμαι μεσα για τον καφε αλλα δεν βλεπω καμια αλλη συμμετοχη! Γιατί???? Δε μας θελουνε λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ γω πολυ ευχαριστως να ερθω αλλα εχω σκοπο να κατσω πολυ ξαπλα..

παντως εχω γνωρισει πολλες κοπελες απο δω μεσα το φορουμ εννοω κ με αρκετες ειμαστε κ πολυ καλες φιλες...

βλεπεται οι δυσκολες καταστασεις σε φερνουν κοντα με εναν ανθρωπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες παω να ξαποστασω! Καληνυχτα σε όλες και τα λεμε αυριο. Byeeee

Marilou εσυ να κατσεις στα αυγα σου ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ! Ειπαμε εσυ τωρα χαλαραααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...