Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο8


Recommended Posts

τι λες ρε συ?????????? σπιραλλλλλλλλλ?????ο προηγουμενος φταιει ε?

κατι εκανε λαθος? (ερωτηση κι εγω!!!!!)

αντε ρε γωγακι να σκεφτεσαι οτι βρηκες την λυση...και θα το γιατρεψετε...και μετα βουρρρρρρρ

ΤΙ φοβασαι?τν διαδικασια?μην πονεσεις?την μεθη?τι?πες μας!!!!

Ζαχαρενια μου ναι,το θετικο ειναι οτι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ενας σωστος γιατρος εντοπισε το λαθος ενος αλλου ηλιθιου και λαμακα γιατρου..( ο θεος να τον κανει γιατρο)..γενικα φοβαμαι γιατρους νοσοκομεια μα πανω απ'ολα τον πονο..δεν θελω να πονεσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου παω να ξαπλωσω να κοιμηθω λιγο γιατι εχω σηκωθει απο τις 6:30 και ειμαι κομματια.

Θα τα ξαναπουμε...φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχεια σε ολεεεεεςςςςςςς!!!!!ματς μουτςμην το βαζετε ποτε κατω!!!ευχομαι μεχρι τα χριστουγεννα να εχετε ολες γεματες κοιλιτσες!!!!φιλουρες :ympeace::-bd \M/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα...χαπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....να εισαι παντα χαπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και με το καλοοο

το χαπι μωρο σουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγακι μου περαστικα σου ευχομαι!!!!Ευτυχω βρηκατε το προβλημα κοπελα μου..ολα τα αλλα θα ερθουν τωρα θα δεις...

Χαπι σε ευχαριστουμε!!!!!!!Με το καλο το μωρο σου!!!!!!!!!

Μαριλου καλη επιτυχιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζαχαρενια μη φοβασαι ολα θα γινουν καλυτερα απο πριν και δε θα πονας!!!!Κ μετα θα χεις καιτα θετικα αποτελεσματα και θα τα χεις ξεχασει ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτη τη φορα θα γκαστρωθουμε ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΈΡΑ κοριτσόπουλα.....

λοιπόν έχω ανησυχίες....όταν πήγα στο μαστορα (μαστρ/νάς) με είδε κ μου είπε θα έχεις ωορρηξία σήμερα αυριο, ήταν 14η μέρα του κυκλου, περίμενα ΣΚ επισκέψεις ρώσικες τίποτα, περίμενα χθες τίποτα, είχα πονάκια χαλαρά τίποταααααα σήμερα 32η μέρα τίποτα.....κ λέω εγω τώρα ή θα γίνει ανάσταση....ή ο γιατρός έπεσε έξω στην ωορρηξία :x , μάλλον είναι το 2ο αλλα είναι που σκέφτομαι πολύ...πολύ όμως..........

καλημέρα σας είπα??????

ζαχρωτο κ Κατερίνα σας έχω αυτη τη φορά, αλήθεια το λέω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!

Να ευχηθώ καλή επιτυχία στο Γωγάκι μας…………

Σου αξίζει κοπέλα μου να ξεμπερδεύεις το γρηγορότερο & να σου έρθει το σποράκι……. άμεσα!!!!!!!! Όσο για τον προηγούμενο γιατρό……. μήπως θέλει 1 χέρι ξύλο?????? Ο άχρηστος???? Που εξαιτίας του μπαίνεις σε τέτοιες περιπέτειες????? Αχ…… κάποιοι γιατροί….. είναι για σκότωμα……. ρε γμτ!!!!!!!!!!

Nikol μου…… λες να κρύβεται κάτι εκεί μέσα???? Με το γιατρό σου μίλησες????? Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω…. μήπως είναι φυσιολογικό…… που άργησε?????

Happy μου…. με το καλό να έρθει το μπεμπέκι σου!!!!!!!

Katerinaki….. καλή επιτυχία!!!!!!!! Θετικές σκέψεις!!!!!!!!!!

Zaxarenia μου……. γρήγορα να πετύχεις κορίτσι μου το στόχο σου!!!!!!!!!!

Γεια σας κούκλες…… που δίνετε κουράγιο σε όλες μας!!!!!!!!

Υ.Σ.: Το Lollipopaki μας το βρήκε καμμία???? Πούθε εξηφανίσθη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!

Nikol μου…… λες να κρύβεται κάτι εκεί μέσα???? Με το γιατρό σου μίλησες????? Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω…. μήπως είναι φυσιολογικό…… που άργησε?????

Μάλλον ζουζουνάκι μου ο γιατρός δεν πέτυχε τη ΜΕΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε κοριτσουδια?????/

Νικολ λες να το πετυχατε????Δεν πας για μια χοριακουλα???

Πιπιτσα σε ευχαριστουμεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαζευτούμε όλες μαζί να του δώσουμε 1 μπερτάκι ξύλο...........

Του μάστορη........ που λάθος τα εμαστόρεψε...........

Ναι Nikol μου???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελάω μόνη μου γιατί σκέφτομαι......καλά τώρα θα εμπιστευτώ το μάστορα για τη 3η τη φαρμακερή κ έχει πέσει έξω ήδη κατά 3-4 μέρες για την ωορρηξία???

είναι σα να πηγαίνεις να σου πουν το καφέ κ να μη ξέρει να φτιάχνει ελληνικό.............αχ αυτός θα τη πληρώσει..................

Αφήστε το άλλο, όποτε πάμε με το δικό μου σε γιατρό γυρνάει η συζήτηση από τα ιατρικά σε οικοδομές κ δε προλαβαίνω να ρωτήσω όσα θέλω, κοινός με αποσυντονίζουν, κοινός ο καλός μου :D τους καίει τον εγκέφαλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

μαλλον ειστε πρωινες ολες εε??

γωγακι σου ειχα γραψει ενα κατεβατο αναθεμα κ εαν ξερω που πηγε... :twisted::twisted:

τεσπα...

ευχομαι να πανε ολα καλα,που θα πανε,κ να ειναι το τελευταιο εμποδιο στην προσπαθεια σου...

εγω κοριτσακια μου εκανα κ την πρεγκνυλ μου εχτες κ ναιιιιι....αυριο θα μου παρουν την αυγουλοπαραγωγη μου... :lol::lol::lol:

εχω τοσοοοο αγχος ξαφνικα.....ουφφφ....

φιλια πολλα σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ πολύ καλή επιτυχία Μαrilou μου με ενα πολύ πολυ θετικό αποτέλεσμα...

για το άγχος δεν μπορώ να πω τίποτα...τα έχουμε περάσει κ σε καταλαβαίνουμε. Ας είναι δεν πειράζει το αποτέλεσμα μας ενδιαφέρει.............. [smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες τι κανουμε?

Επιτελους εχω την μανουλα μου εδω :D να φαμε και κανα φαγητο της προκοπης μπρε αδερφε :D:D

αναψαμε και το τζακι...μια χαρα.

Αυριο 6η μερα και θα παω πρωι πρωι στον βρικολακα (μικροβιολογο για αυτες τις 2 ορμονες που ολο ξεχναω πως τις λενε)

Ξερω πως ειναι ακομη νωρις αλλα...

I'm so excited, and i just can't hide it,

I'm about to lose control and i think i like it!

I'm so excited, and i just can't hide it

and i know, i know, i know, i know, i know I want you

....πειραζει??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Αχ είχα 2 μέρες να μπω και μου λειψατε!!!!

Marilou αντε σήμερα να σου μαζέψουν πολλα και καλά αυγουλακια που θα δωσεουν τελεια εμβρυακια! Καλη επιτυχιαααα

Γωγακι μου τουλαχιστον βρηκες ότι κατι εφταιγε και μετα απο αυτην την ταλαιπωρια που τραβηξες, θα διορθωθει και απο εκει και περα θα μπορεσετε να αποκτησετε αυτο που επιθυμειτα. Κουραγιο κοριτσι μου και ολα θα πανε καλα. Θα το δεις. Περαστικα σου!!!

Nikol το ξέρω ότι ειναι ότι πιο σπαστικο να περιμενεις περιοδο και να μην ερχεται και να αρχιζουν να σου μπαινουν ιδεες μπας και? ΚΑι εσύ να προσπαθεις με καθε τροπο να τις διωξεις αυτες τις ιδεες για να μην πληγωθεις χειροτερα μετα, αλλα εγώ θα τολμησω να σε ρωτησω! Βρε κοριτσι μου μπας και????

NikolG μπραβο μπραβο, ο ενθουσιασμος και η αισιοδοξια σε φερνει σιγουρα πιο καοντα και στην επιτυχια!!!! Αντε αντε να μας λες τα νεα σου!

Κατα τα άλλα οι υπολοιπες τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεραααααααα και γκουντμοοοοοοοοορνινγκκκκκκκκκκ!!!!!!!!!

εδω ολα ηρεμα....περιοδος ακομα τιποτα...μονο το στομα μου προσπαθω να μαζεψω μηπως

και χασω κανα γραμμαριο!!!!τες πα......

Μαριλου καλο μαζεμα αυγων...κο κο κο..και καλη γονιμοποιηση!!!!

περιμενουμε νεα σουυυυυυυυυ!!!!!!!

Νικολ ΤΖΙΙΙΙΙΙΙ καλο ρουφηγμα!!!!

Νικολ σκετη τι κανειςςςςςςς??????????????

Βασουλιιιιιιιιιιιιιιι???????

Κατερινιωωωωωωωωω????????

αναμονη αναμονη αναμονηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωστηνα την περδικα!!!!

Τι κανεις βρε κοριτσακι??

Και εγω το ιδιο ρε γαμωτο! Αναμενω για την περιοδο γιανα ξεκινησω!!!! Αντε να ερθει να τελειωνουμε. Εσυ βρε Ζαχα θα πας με κατεψυγνμενα ή απο την αρχη αυτη τη φορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol το ξέρω ότι ειναι ότι πιο σπαστικο να περιμενεις περιοδο και να μην ερχεται και να αρχιζουν να σου μπαινουν ιδεες μπας και? ΚΑι εσύ να προσπαθεις με καθε τροπο να τις διωξεις αυτες τις ιδεες για να μην πληγωθεις χειροτερα μετα, αλλα εγώ θα τολμησω να σε ρωτησω! Βρε κοριτσι μου μπας και????

ΚΑΛΗΜΕΡΑ μανάρια μου,

Μωρέ Βασούλα μου μου έχουν τύχει όλα τα κουλά.......ξέρεις δεν θα ήξερα πότε ακριβώς θα αδιαθετήσω αν δε μου έλεγε ο γιατρός ότι η 14η-15η είναι μέρες ωορρηξίας είδε κ ενα ωοθυλάκιο 0,18, αρα 29-30 μέρες θα έπρεπε να είναι συνολικά ο κύκλος......Σήμερα είναι 33η μέρα, βέβαια πονάει πολύ η μέση κ έχω κατα διατήματα πονάκια αλλα δεν μέχρι τώρα. Απο το ΣΚ πόναγα, είχα βάλει κ εξοπλισμό για να είμαι έτοιμη!!!!!!!!!! Αλλα κ να αδιαθετήσω πως είναι δυνατό ο γιατρός να έπεσε έξω 4-5 μέρες στην ωορρηξία!!!!!!! αυτο με χαλάει λίγο...σκέφτομαι ότι δεν με υπολόγισε καλά.....άστα μανιάνα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια μου ελα ελα. Θα πας με φρεσκο πραγμα, έχεις εξοντωσει και τους πολυποδες οποτε γιατι να μην ειναι σιγουρη η επιτυχια????

Ρε συ Nikolεγω εχω κανει παρα πολλές προσπαθειες με τον γυναικολογο μου όπου πηγαινα καθε μηνα και με υπερηχογραφημα ελεγχε την ωορηξια μου. Καποιες φορες μου ελεγε σε υπολογιζω σε 2 μερες να εισαι ετοιμη και οταν πηγαινα να με δει μου ελεγε θες άλλες δυο μερες! Τελος παντων ειπαμε δε θελω να σου βαζω εγω ιδέες. Οτι ειναι να γινει θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια μου ελα ελα. Θα πας με φρεσκο πραγμα, έχεις εξοντωσει και τους πολυποδες οποτε γιατι να μην ειναι σιγουρη η επιτυχια????

Ρε συ Nikolεγω εχω κανει παρα πολλές προσπαθειες με τον γυναικολογο μου όπου πηγαινα καθε μηνα και με υπερηχογραφημα ελεγχε την ωορηξια μου. Καποιες φορες μου ελεγε σε υπολογιζω σε 2 μερες να εισαι ετοιμη και οταν πηγαινα να με δει μου ελεγε θες άλλες δυο μερες! Τελος παντων ειπαμε δε θελω να σου βαζω εγω ιδέες. Οτι ειναι να γινει θα γινει.

Ναι Βασούλα κάτι τέτοιο έχει γίνει...πονάω πολύ τώρα είμαι σίγουρη θα έρθει.........

Ζαχαρωτό, καλύτερα βρε ......θα είναι φρέσκα τα αυγά!!!!! αντε κοριτσάρες καλή αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...