Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

αχ βρε κοριτσια κ αυτα τα ονοματα ποιον να πρωτοτιμησεις σημερα πηγαμε παραλια καναμε βολτα αλλα η μεση μου δεν αντεξε ειχα μαγειρεψει το πρωι κοκκινιστο αλλαοταν ηρθαμε δεν μπορουσα να κανω τιποτα οποτε φαγαμε γκουντις κ θα το εχουμε για αυριο αφου θα παω κ στον γιατρο να μην εχω στο νου μου τι θα μαγειρεψω.η μαμα μου ειδε οτι εκανα κοριτσι ο καθενας οτι θελει βλεπει κ στολιζα χριστουγεννιατικα εγω δεν μπορω να κοιμηθω το μεσημερι κ αν το κανω θα ειναι για λιγο το βραδυ ομως νυσταζω απο τις 10 ξυπναω για τουαλετα 3 φορες κ αν σκεφτω κατι αντε να κοιμηθεις. :oops::oops: ΝΕΝΑ περαστικα-ΚΟΥΚΙ εισαι καλυτερα?τι μερα ηταν σημερα χαρα θεου ολος ο κοσμος εξω.εχετε καιρο για τα ονοματα να σκεφτειτε παντως αν ειναι καποιο ονομα που δεν ακουγεται αλλα δεν ειναι κ ωραιο τι να θελουν να το βαλεις οπως τραγιανος η μαυρουδης κ θελουν να το εχουν τα εγγονια ειναι ωραιο αυτο τωρα αν ομως το ζηταν τι θα κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κοριτσούδια !!!

τι παίζει εδώ ;; ολα καλά βλέπω !

ωραία ονόματα... για κορίτσια μου αρέσουν και Ναταλία και Δέσποινα και Ελευθερία και φυσικά Ευαγγελία αφού πολύ πιθανό καποιες απο εμας να γεννήσουν του Ευαγγελισμού

(μην ξεχνιόμαστε χιχιχι) ... ολα καλά ειναι !!!

εγώ σας εχω πει (για να γελάσετε) τι ονόματα εχουν η μάνα μου και η πεθερά μου, ε;

Χάιδω και Μαλάμω αντίστοιχα... γελάστε με την καρδιά σας... σας καταλαβαίνω!!!!

προς το παρόν ομως -αφού ειναι αγοράκι [smilie=wav.gif] - θα το βαφτίσουμε Κωνσταντίνο - Ραφαήλ (το 1ο ειναι του πεθερού) !

σας φιλώ, παω να την ξαπλαρω και γω λιγουλάκι !!

ματσα μουτσα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιες αραλικι σημερα ε??

καλα ειναι! ειδα ενα τοσο ηλίθιο όνειρο...μα τοσο ηλίθιο!! ξυπνησα το πρωι και γελουσα μονη μου!

σημερα η μαμα μου λειτουργησε σαν απο μηχανης θεος- εβγαλα μοσχαρι αλλα την μια μεριδα - η πανεξυπνη..οποτε λιγο θα εβγαινε το φαγητο. και χτυπαει η πορτα και να σου λαχανοντολμάδες!!!χαχα

οπότε απο λειψό το φαγητο βγηκε διπλασιο!!!Α ρε μάνα !!! πάλι μας βόλεψες!!

εγω αυριο εχω μπολικες δουλειες να κάνω- να κλεισω για Βεπιπεδου, να παρω στον γυναικολογο να περασω να με δει, γιατι η ενοχληση κατω σημερα μετατραπηκε σε (συγνωμη) λευκά -γαλακτωδη υγρα...τσουζει αραια κ που..μακαρι να ειναι αντιδραση του οργανισμου σε κατι κ να το παλευει μονος του- να μην χρειαστουν φαρμακα...

εχω να θεωρησω βιβλιαρια- να παω τα χαρτια στους γιατρους..

ωχ, μανα μου..

Μαρια ωραιο ονομα θα δωσετε στον μικρο!

Γεωργια αυριο πας στον γιατρο?????? θα μαθουμε κ φυλο ετσι??? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαχανοντολμαδες εμμ πως μαρεσουν εγω δεν ηξερα τι να κανω κ η τρελλη εκατσα κ εκανα πρασοτυροπιτα μολις νιωσω οτι ειμαι καλυτερα κατι κανω δεν μπορω εχω κ αγχος για αυριο τη μια μερα ειμαι χαλια την αλλη η το απογευμα μπορει να ειμαι καλυτερα τι πραγμα κ αυτο εχω πολυ αγωνια για το αν ειναι ολα καλα δεν βλεπω να κλεινω ματι σημερα το βραδυ μακαρι για να ξεχαστω ειναι μεχρι να μου πει οτι εχει καρδιακη λειτουργια μετα ηρεμω.ας με βοηθησει η παναγιτσα κ ο χριστουλης. :-ss:-ss#:-s σας χαιρετω κ τα λεμε αυριο παλι με ευχαριστα νεα ευχομαι καλο βραδυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχχχχ ωχχχ!!!!!!!!!!

Εφαγα σαν βοδι και υποφεεεεεεεεεερω...αλλα μου αρεσει :D:D:D

Ειχα απο το μεσημερι στηθος κοτοπουλο ψητο και εννοειτε αναλατο ,εψησα και 2 πιτες( ε αυτες πρεπει να εχουν λιγο αλατακι),εβαλα μεσα μπολικη ντοματουλα κ κρεμμυδι.....τα τυλιξα και μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ολα καλα θα ειναι αυριο don t worry ;)

Εγω εχω μελλον για τον γιατρο...την Παρασκευη εχω ραντεβου :roll::roll:

Ρε κοριτσια την εκανα την ζημια μου...μου χυθηκε καφες στο πληκτρολογιο......το γυρισα αναποδα να στραγγιξει κ μετα το στεγνωσα με το πιστολακι,ομως καποια πληκτρα κολλανε (μαλλον απο την ζαχαρη :?:?:?:?:?:?

Ξερει καμια καποιο κολπο να τα καθαρισω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOLLi είσαι ζημιάρααααα!!!

παρε μωρομαντηλο και καθαριζε ενα ενα τα πληκτρα- αποτι εχω ακουσει βγαινουν με καποιο τροπο και ξαναμπαινουν- εγω δεν εχω επιχειρησει ποτε να καθαρισω τα κουμπακια ενα ενα- το εχει κανει καμια?

Γεωργια πρασοτυροπιτα -λατρευω!!!! ανοιγεις και δικο σου φυλλο? μη μου πεις!

καλη ακρόαση αυριο στον υπερηχο- θα δεις βρε το νινι σου μια χαρα θα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΙ εκανα την ζημια μου και μετα εκανα την παπια γιατι μολις ειχε τελειωσει το καθαρισμα του σπιτιου ο καλος μου!!!!!!!

Ετσι κ δεν ημουν εγκυος θα με ειχε χεσει πατοκορφα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: γυαλισε το ματι του αλλα δεν ειπε τιποτα το καλο μου!

Πρεπει να δω πως βγαινουν τα πληκτρα γιατι το θεμα ειναι πιο εσωτερικο :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μου κάνετε? σήμερα πάλευα στην κουζίνα. το έπαιζα master chef! έφτιαξα κανελόνια με κιμά κ τυρόπιτα, ενώ ο καλός μου καθάριζε το σπίτι, τι καλά! έριξα κι έναν ύπνο, έτσι για το καλό ;)

Τετάρτη πάμε στον γιατρούλη μας :ymapplause::D

Νομίζω ότι το μικρούλι μου αναδεύεται τώρα, όλο κ περισσότερο. φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααα!!! τι κανετε??? τελικα τι γινεται εγω ξυπναω νωριτερα απο ολες??? :-?:-?:-? ολη τη βδομαδα θα σκυλοβαρεθωωωωω!!! ο αντρας μου θα δουλευει μεχρι αργα το βραδυ και δεν εχω συνηθισει τετοια ωραρια! :? τι θα κανω οοολη μερα μοναχουλα μου??? τελος παντων! το θετικο ειναι οτι ολη τη βδομαδα δεν θα μαγειρεψω τιποτα μιας και θα με τραπεζωνει η μαμα που μενει απο κατω! ;);) αντε να περασει κι αυτη η βδομαδααα... παρασκευη φευγουμε για θεσσαλονικη μακαρι να μας κανει καλο καιρο!!! ψιλοφοβαμαι και τα αεροπλανααα... αααχχχ... τελος παντων!! αντε για να ξυπναμε σιγα σιγα!!! γιουλακι το στομαχι πως παει???? και παλι καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOUKI κ εγω ειμαι στο κλαμπ των γαλαταδων :D:D:D:D:D:D .Τι πραγμα ειναι αυτο;;;;Κοιμαμαι αργα - ξυπναω νωρις......

Ο δικος μου λειπει απο το πρωι...καμια φορα ερχεται για καμια ωριτασα το μεσημερι,μετα ξαναφευγει κ ερχεται το βραδυ....και ειναι μονιμο οχι για μια βδομαδα!!!!Εδω να δεις μοναξιες!!!!!

Εχεις ξεσηκωθει κ με το ταξιδι,οποτε θα περασουν γρηγορα οι μερες ;););););) .

Καμια αλλη ξυπνια;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολλακι η αληθεια ειναι οτι εχω ενα σωρο πραγματα να κανω... ειμαι στο ανοιχτο πανεπιστημιο απο περσυ και πρεπει να κανω μια εργασια αυτη τη βδομαδα... :?:?:? εγω ακομα δεν εχω ξεκινησει... και σημερα πρεπει να το παρω αποφαση να στρωθω γιατι δε με βλεπω να προλαβαινω.. ;);) ειναι και ευκαιρια τωρα στις μοναξιες μου... εεε μην κουβαλαω και βιβλια στις διακοπες... κριμα ειναι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον απο που να αρχισω κ που να τελειωσω ολα ειναι μια χαρα το μωρο η καλυτερα η μπεμπα μου ειναι υγιεστατη 201 gr ειμαι στον 4 τον κλεινω στις 29 καθε μηνα κ ειμαι παρα πολυ χαρουμενη που ολα ειναι τελεια κ εχω κοριτσακι θα χει η αναστασια μου αδερφουλα.ΚΟΥΚΙΔΑ ΛΟΛΛΙ ΜΑΡΑΚΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΣΑς ΑΓΑΠΩ ΟΛΕς ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΩ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑς :lol::lol: .ΣΤΙς ΠΡΟΒΛΕΨΕΙς ΠΕΣΑΤΕ ΜΕΣΑ ΠΑΝΤΩς ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕς ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΟΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΧΕΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗς Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΗς...ΝΑΥΣΙΚΑ! :o):ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφουκι ερχεσαι στα μερη μας κερναω καφε οπτε θελεις μενω θεσ/κη στον ευοσμο αν ειναι οδρομος σου απο δω καλως να ερθεις.τι περασα σημερα κλαμα οταν ακουσα την καρδια γιατι δεν με πηγε εκει κατευθειαν μετρησε κεφαλι κ μετα κρδουλα εκλαιγα με λυγμους αφου εκλαψε κ ο γιωργος.μας λεει το ειπαμε το φυλο λεμε οχι κ οι δυο τι μου ταζετε μας ρωταει τι θελετε να ειναι?οτι θελεις θα στο παρω του λεω οχι να μου πεις λεει ο ανδρας μου οταν γεννησει με το καλο το βραδυ θα παμε μπουζουκια μεσα ο γιατρος αλλα τοτε θα ξερουμε τι θα κανετε τωρα τι λετε κοριτσι λεμε κ εμεις εχει το βελακι αναμεσα στα ποδια κ γραφει κοριτσι λεω στον ανδρα μου ελα να σε φιλησω μετα ο γιατρος απανταει μετα τα σιροπια εισαι μου ειπε καλα δεν θα αλλαξεις την ενεση εχω βαλει 3.5 κιλα μεχρι τωρα το μωρο ειναι μια χαρα αυτα τα νεα τουλαχιστον να με χτυπησει να νιωθω κλωτσια του λω θα γινει τοτε θα ειμαι πιο χαλαρη πιστευω ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

ολες μια χαρα βλεπω. Εγω δεν εχω γυρισει ακομα στη δουλεια,την τεταρτη θα παω γιατι ο γιατρος δεν με αφηνει αν δεν περασει μια βδομαδα απο την παρακεντηση να βγω εξω απο το σπιτι και εχω βαρεθει... αλλα αφου ειναι καλα το αγορακι μου δεν με πηραζει.

αααααα σας ειπα εγω απο την μερα που εκανα την παρακεντηση τρωω κλοτσιες... στην αρχη νομιζα οτι ηταν συσπασεις τις μητρας αλλα την παρασκευη που πηγα στο γιατρο ειπε πως η μητρα μου ειναι πολυ ηρεμη με τα φαρμακα που περνω και μαλλον ειναι το παλικαρι..... με κλωτσει γιατι αφησα να του πειραξουν τη φωλιτσα του... :cry::cry:

Φραουλινο ολα θα πανε καλα μην ανυσηχεις, ειναι κοντα και σενα η μερα που θα ησυχασεις... το πιο δυσκολο κομματι ειναι η αναμονη των αποτελεσματων και ειδικα η μερα που ξερεις σιγουρα οτι θα σε παρουν και δεν χτυπαει το τηλεφωνο.....

αυτα...!!! φιλια σε ολες σας :-*:-*:-*:-*:-* και σας ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση που μου δειξατε ολες τις μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπιρτουλι κατσε στα αυγα σου, το αντρακι σου κ τα μάτια σου........

Εμενα το Σαββατο με κλωτσισε πολυ δυνατα κ μετα σταματησε. Δεν προλαβε ο αντρας μου αλλα.............. χθες τρελαθηκε :lol:

Κατα τις 10 βλεπαμε μια ταινια στο καναπε και αρχισε να κουνιεται σαν τρελό. Εβαλα το χερι του αντρα μου κ επαθε σοκ. Το νιωθω,μ το νιωθω πολυ φωναζε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν σταματησε για 3-4 λεπτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ βρε κοριτσουδια ;;!!!! τι ωραία νέα ειναι αυτά !;;;;

μπράβο βρε georgia !!!! να σας ζήσει !! και το "Ναυσικά" ειναι καταπληκτικό ονομα!!!

ωραία !!! θελω και γω 2 αγοράκια !!!

Σπιρτούλι κλωτσαει ο παίδαρος εεε!!;;;;;; αχου το γλυκούλι !!!!

και το γιουλάκι !!!! μπράβο βρε κοριτσια !!! θελω και γωωωωωωωωω !!!!

εμείς πηγαμε για αίμα σήμερα (τυπικές εξετάσεις του μήνα), αυριο απογευμα παίρνουμε αποτελέσματα και Σάββατο στην ντόκτορ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες...Πω πω τι τελεια νεα και αλλο κοριτσακι συγχαρητηρια,να ειναι γερο georgia το γλυκουλι σου...Ειναι μεγαλη η συγκινηση οταν σου λεει το φυλλο,εγω τα ιδια με εχθες μονο μου τα λαιμα μου με ξαναεπιασαν,πηρα τηλ τον γιατρο μου και μουε ειπε να με δει παθολογος αλλα δεν πηγα,ξερει καμια αν μπορω να βαζω τουλαχιστον στη μυτη ronal σταγονες?Σημερα χυλοπιτες θα κανω,πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα καλυτερα ρωτα το γιατρο. Ο φυσιολογικος ορός πάντως επιτρέπεται.

Εγω παω για β-επιπέδου 15/11. Αλλα ειπαμε το φυλο να μη το μαθουμε. Γι'αυτο δεν γραφω κ εχω ?????

Την τελευταια φορα φανηκε αλλα ειπαμε οχι στο γιατρο.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε???? γιωργιτσαααα!!!! συγχαρητηριαααα!!! με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σου!!!

εγω κατεβηκα μια βολτιτσα γρηγορη στα μαγαζια, ηπια κι ενα καφεδακι με τη μαμα και επιστρεψαμε!! αυριο θα παμε κι εμεις για τις καθιερωμενες εξετασεις αιματος και ουρων και ελπιζουμε οτι ολα θα ειναι καλα! ;πηρα και τη μαια τηλεφωνο γιατι αυριο κανονικα ειχαμε ραντεβου με το γιατρο μας αλλα επειδη πηγαμε εκτακτως την παρασκευη, δυστυχως ακυρωθηκε το αυριανο! =((=((=(( ειχα μια ελπιδα οτι θα τον ξαναεβλεπα εστω και για λιγο αλλα... :(:( τελος παντων...θα τον ξαναδουμε πια την αλλη τεταρτη στο β επιπεδου! τι αγχος κι αυτοοοοο!!! :-s:-s:-s:-s αντε να περασει μπας και παρουμε μια ανασα!! λοιπον τα εχω παρει με το μπεμπη!! ολες τρωτε τι ωραια τις κλωτσιες σας κι εγω τιποτα???? :-\ :-\ :-\

η αληθεια που και που εχω κατι ψιλοφτερουγισματα αλλα ΚΛΩΤΣΙΑ δεν εχω φαειιιι... τα νευρα μου! [-([-([-([-( ασχετο... αλλα θελω να περασει ο καιρος... καποιος να μου δωσει 5.000ευρω και να ξεχυθω στα μαγαζιαααα να του παρω τα πανταααα!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αυγουλακια, πατατουλες μπεικον και σαλατουλα χωριατικη σημερα για φαγητο... φτωχο αλλα ωραιο..! :-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες σας να στε καλα κ μς το καλο να τα κρτατησουμε στην αγκαλια μας.στις 23 νοεμβρη εχω β επιπεδου ενας μηνας σχεδον αν το σκεφτομαι απο τωρα χαθηκα θα κανω τις δουλειες πιο μπροστα θα παρω γυναικα θα στολισω κ το δενδρο κ θα μαστε ενταξει μου εδωσε κ ντι βι ντι τωρα λεει καθε μια που μενει εγκυος απο την αρχη γραφουν καθε επισκεψη σαυτο κ το χω απο τωρα κ στο εξης εγω.φιλακια σε ολες κ τα ξαναλεμε :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NENA εμενα δεν με αφησε να χρησιμοποιησω ronal κτλ...μονο σταγονες ή σπρευ φυσιολογικο ορο.

SOFOUKI κι εγω θελω να αρχισω τα ψωνια!!!!Πιο πολυ με αγχωνουν-προβληματιζουν τα "χοντρα" δηλ τα επιπλα :-?:-? και πιο πολυ το οικονομικο...... :?:?

Αληθεια, εχετε ιδεα απο ποιο καταστημα θα ξεκινησετε την ερευνα αγορας;

Τι ειναι πραγματικα χρησιμο;

Οσο τα σκεφτομαι πελαγωνω γιατι το δωματιο που προοριζουμε για παιδικο ειναι σχετικα μικρο κ μεσα σε αυτο πρεπει να μπουν 2 κουνιες, ντουλαπιτσα (γιατι δεν εχει το δωματιο ντουλαπα) κ σκεφτομαι κ για αλλαξιερα με συρταρια :-s:-s

Οταν αρχισουμε το ψαξιμο θα πρεπει να βρω επιπλακια που να μου εξοικονομουν αποθηκευτικους χωρους και να ειναι "συμμαζεμενα" ως προς το μεγεθος!

Πω-πω βουνο μου φαινονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...