Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

Νομίζω Γεωργία μου ότι εμείς είμαστε πιο αγχομένες γιατι είχαμε την εμπειρία με τις παλίνδρομμες. Πάντως εγώ πιστεύω Γεωργία ότι θα έχεις κοριτσακι.

Κουκίδα μου υπομονή μέχρι τη Δευτέρα.

Πάντως βρε κορίτσια εγώ πριν μείνω έγκυος δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τον ύπνο, όπου και να με έβαζες ότι ώρα και να ήταν εγώ κοιμόμουν, τώρα τι έχει συμβεί ούτε που ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουκίδα το Έφη μου ακούγεται τέλειο. Με αυτό το τρόπο και τη μητέρα σου αλλά και την πεθερά σου τιμάς. Ωραία ιδεα άσε που και τα 2 ονοματα είναι πολύ ωραία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia ετσι ειμαι κ γω με τον υπνο- αλλα το παλευω και κοιμαμαι τελικα- κ το πρωι δεν μπορω να σηκωθω!!χαχα

και μενα μου αρεσει η ιδεα με το ονομα της μικρης ...

εγω βλεπω το μαστερσεφ φανατικα- μαρεσει πολυ!! αλλα μεχρι να αρχισει θα δω λιγο τοπσεφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάκια?

Σπιρτούλι ωραία τα νεάκια! Κ στα άλλα 2 κοριτσάκια μας με το καλό!

Κουκίδα πάρε τον γιατρούλη σου αν δεις οτι συνεχίζεται η ενόχληση.αυτά συμβαίνουν...περαστικούλια :) Όσο για το όνομα, ταπεινή γνώμη να βγουν κ τα 2, και μπορείς τη μπουμπούκα σου να τη λες Έφη.

τι λέτε για το σαββατόβραδο? εμείς πήραμε ταινίες κ γαριδάκια (είμαι γουρούνα, το ξέρω)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!!

ΚΟΥΚΙ μεχρι την Δευτερα ή κανε καμια πλυση εξωτερικα με υγρο σαπουνι μπεταντιν ή κανε πλυσεις με χαμομηλακι ;);););)

Ευθυμια λενε και την δικη μου πεθερα αλλα δεν τρελλαινομαι(καλα,εχω κ τους λογους μου).Για σκεφτειτε και 2ο ονομα που να κολλαει,γιατι εγω δεν βρισκω τιποτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια κ λέμε για ονόματα, εμείς κάνουμε μια σκέψη αν είναι αγόρι να πάρει το όνομα του μπαμπά μου (Γιώργος), γιατί είναι λίγο μεγαλούτσικος (20 χρόνια διαφορά απ'τον πεθερό) κ όσο να'ναι το βλέπουμε από άποψη σεβασμού. Αν είναι κορίτσι, θα πάρει το όνομα της πεθερούλας (τη λένε Χρυσή κ θα τη φωνάζουμε Χρύσα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demie το Χρυσή ειναι τελειο!!!!!!το λατρευω αυτο το ονομα- ζεστό ρε παιδι μου! και εχει κ θετικη αυρα!!!(πως να το πω αλλιως)

Vasia τελειο το Ευθαλία! καλά το Θάλεια ειναι τέλειο!!!! Λολλι- πολύ ωραιο ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Για να δούμε το μπεμπέ μας τι θα είναι (?)

Ωραία και τα ονόματα που λέτε. Μου αρέσει το Ευθαλία, αλλά και το Ευθυμία.

Προς το παρόν καληνυχτώ κ θα επανέλθω αύριο δριμύτερη! Θα δούμε ταινιούλα :geek:

Byeeee!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι δυσκολο να βρεις και να κολλησεις 2ο ονομα που να ταιριαζει με το Ευ- και 'θ' που θες...

ωραιο ειναι το Ευθυμια- γιατι δεν το κρατας 'ατόφιο'??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι δυσκολο να βρεις και να κολλησεις 2ο ονομα που να ταιριαζει με το Ευ- και 'θ' που θες...

ωραιο ειναι το Ευθυμια- γιατι δεν το κρατας 'ατόφιο'??

Το ξερω οτι ειναι δυσκολο και αταιριαστο......Το Ευθυμια ολοκληρο δεν μου αρεσει καθολου.....αν ηταν στο χερι μου δεν θα το εβγαζα.....γι αυτο λεω να βρω να το κολλησω μπας και μου χρυσωσω το χαπι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ψαξε κανενα αρχαιο....για κοιτα εδω...

http://users.hellasnet.gr/tilefos/prosfores.htm

αλλα δεν θα βρεις.. τωρα θα μου πεις 'αφου δεν θα βρω γιατι μου το κοτσάρεις'....

ε- μηπως και βρεις βρε παιδι!!!!χαχα

παω να δω μαααααααααστερσεφ!

σας φιλώ

καληνυχτουδακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ψαξε κανενα αρχαιο....για κοιτα εδω...

http://users.hellasnet.gr/tilefos/prosfores.htm

αλλα δεν θα βρεις.. τωρα θα μου πεις 'αφου δεν θα βρω γιατι μου το κοτσάρεις'....

ε- μηπως και βρεις βρε παιδι!!!!χαχα

παω να δω μαααααααααστερσεφ!

σας φιλώ

καληνυχτουδακια σας!

αντε καλο μαστερ σεφ και καλο βραδυ!!!!

θα μπω κ εγω στη σελιδα που μου κοτσαρες κ μετα θα την πεσω για ξαπλαρεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου! τι κανετε? εγω σηκωθηκα πριν λιγο, το ξενυχτησαμε χτες!! ειχαμε παει σε ενα ταβερνακι με ζωντανη μουσικη και μας πηραν τα ξημερωματα...!!! 3 και κατι κοιμηθηκαμε!! αλλα το ευχαριστηθηκα!! και σημερα εχουμε εξοδο το απογευμα σε μια βαφτιση και μετα για πιτσουλα σε ενα παραλιακο μαγαζακι τελειο!! την παρασκευη πηγα στα μαγαζια και ψωνισα κατι ψιλα... στα benetton βρηκα πολυυυ ωραια κολαν με 25 ευρω και μπλουζιτσες με 30. πηρα 2 παντελονια και 3 μπλουζιτσες. το κατα ευχαριστηθηκα!!! εμας ο μπεμπης πρωτα ο θεος θα βγει νικολας του πεθερου μου που τον εχουμε χασει...

και παλι καλημερα σας!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!3 μερες εχω να μπω και δεν προλαβαινω να διαβασω τα νεα σας.....Εμας οι επισκεψεις μας εφυγαν περασαμε πολυ ωραια το 3ημερο αλλα απο εχθες το βραδυ ειμαι λιγο αρρωστη,περασν τα λαιμα μου και με επιασε ενα συναχι τωρα μια κοπωση δεν εχω ορεξη για τιποτα,δεν εχω παρει απο φαρμακα,αυριο θα παρω το γιατρο να το ρωτησω τι να παρω..φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nenaki περαστικα! καλε που ειστε ολες??? βολταρετε?? εγω εφτιαξα λιγο κοκκινιστο κρεατακι κ σε λιγο θα ριξω κριθαρακι να το κανω γιουβετσι. :D:D ειναι απο τα αγαπημενα μου φαγητουλια κ ηδη ψιλοπειναω να σας πω την αληθεια! αλλα πριν τις 3μιση δε μας βλεπω να τρωμε... οπως καθε μερα δηλαδη... :?:?

εσεις τι καλο εχετε σημερις??? μη μου πειτε οτι ολες θα φατε εξω!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κ εγω....ξενυχτισμενη κ κακοκεφη.....

Ολο ολο κοιμηθηκα 3 ωρες το βραδυ....Ξυπνησα και μετα το ματι γαριδα!!!!!

Τωρα ειμαι σαν χαζο...κοιμαμαι,ξυπναω κ εχω ενα κεφαλι καζανι!!!!!

ΣΟΦΟΥΚΙ το ξενυχτισατε ε; Καλα κανατε!!!Χρειαζεται που κ που!

ΝΕΝΑ περαστικα!!!! Εμενα για το συναχι μου ειχε πει ο ντοκτορ να βαζω σπρει φυσιολογικου ορου...σαν θαλασσονερο ηταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σπιρτουλη για τα καλα νεα.τωρα χωρις αγχος να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου.

εχω ταξει τα μωρα στην Παναγια.το ενα θα βγει Μαριος το αλλο θελω του μπαμπα μου Αλεξανδρος.

αλλα εχω και πεθερο....ο οποιος οπως και η πεθερα αδφιαφοροι τελειως.ουτε σπιτι μας δεν εχουν ερθει.ουτε ευχες για μωρο οταν παντρευτηκαμε τιποτα.τα νεα τα μαθανε οταν ημουν στον 3ο.τηλ με πηρανε να δουν πως παω τωρα που μπηκα στον 5ο.καταλαβαινετε....αλλα δεν μαλωνω για ονοματα.κοινη αποφαση με το συζυγο θελω να ειναι.

θα το δουμε οταν με το καλο ερθει η ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...