Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

ολο τα χειροτερα περνανε απο το μυαλο μου και δεν ξερω τι να κανω.. δε μου δινει κι αυτος μια κλωτσια γερη να ησυχασω!!! :shock::shock::shock: ..

welcome to the club :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελικα ειμαστε πολλες (τρελλες)αλλα ειμαστε σκορπιες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!

εδω ειμαι και γω μετα απο 3 μερες. Η πρακετηση πηγε καλα και σημερα περιμενω τα πρτα αποτελεσμαα αλλα δν χτυπαει το τηλ........ εσεις βλεπω μια χαρα τα πατε, μαθατε και φυλλα... μολις μαθω νεα θα σας ενημερωσω

καλημερα ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ!!!!! Σε περιμεναμε πως και πως!!!!!!

Υπομονη κοριτσακι μου θα χτυπησει το κ..λοτηλεφωνο κ τα νεα θα ειναι ευχαριστα πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουδιτσες!φουσκωνετε?εγω μου φαινεται οτι φουσκωσα στην αρχη.τωρα τπτ.χτες ειπα σε μια πελατισσα πως ειμαι εγκυος και μου ειπε πως απλως νομιζε πως ξαναπαχυνα λιγο.ποτε θα φουσκωσω καλα,να φαινεται εγκυμοσυνη και οχι σαν να εχω φαει φασολαδα?σλουρπ!!

σημερα μακαρονια με κιμα και ο θεος βοηθος αφου με εχει παει παλι γ...ντας 3 μερες τωρα με τους εμετους.

περιμενω πως και πως να περασει ο καιρος,κατα τις 15 νοεμβρη θα παμε διακοπουλες 1 εβδομαδα λιμνη πλαστηρα!μακαρι να μην εχω εμετους και με ζορισουν στο δρομο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τες!!!!!!λολι με τα διδυμακιασου καμμια ωριτσα γεματη θα κατσεις σιγουρα..ποτε πας για β επιπεδου? παντος το ανχος μου εφυγε γιατι αυτος πραγματικα ειναι ο πιο σημαντικος υπερηχος και ηταν τελειος.καλα αποτελεσματα σπιρτουλι!!!!!!!!!!!! :) σοφουκι μην ανχωνεσαι μια φιλη μου ακουσε το μωρακι της 22 εβδομαδων,δοκιμασε παντοσ να ξαπλωσεις ανασκελα να βαλεις μια χαλαρωτικη μουσικη να χαιδεψεις και να μιλησεις στο μωρο σου εχε το χερι σου χαμηλα ακουμπισμενο στην κοιλια σου και συγκεντρωσου εκει...εγω ετσι καταλαβα τα πρωτα φτερουγισματακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τες!!!!!!λολι με τα διδυμακιασου καμμια ωριτσα γεματη θα κατσεις σιγουρα..ποτε πας για β επιπεδου? ...

Μεσα στο πρωτο δεκαπενθημερο του Νοεμβριου θα παω απ οτι υπολογιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, έστω κ καθυστερημένη!

Σπιρτούλι καλά αποτελέσματα!!!

Σοφούκι μην ανησυχείς, όλα θα πάνε καλά με τον ζουζούνο σου!

Καλά, Κουκίδα έριξα τρελό γέλιο με τον τσουτσουνοφόρο :D για να δούμε την Τετάρτη, θα δούμε επιτέλους τι γίνεται με την ύπαρξη ή μη του τσουτσουνακίου?

Α! Σήμερα πήρα και τα αποτελέσματα από ούρα, αίμα κ γλυκόζη. όλα ήταν εξαιρετικά κ χάρηκα πολύ πολύ! νομίζω τώρα θα ικανοποιηθεί και ο γιατρός που επιτέλους το ζάχαρο είναι κάτω από 90!!! κ η γλυκόζη σούπερ-ντούπερ! άντε, γιατί μου έχουν γίνει εφιάλτης! γλυκάκια πάντως τρώω, όχι σε υπερβολική δόση, αλλά τρώω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας τσουπρίτσες !!!

μια χαρά τα βλέπω τα νέα !

ρανια κουράγιο...!

σπιρτούλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: ολα καλά θα είναι !!! do NOT worry !

τυχερούλα mammy's love θέλω και γω β επιπέδουυυυυυυυυυυυυυ !!!!!

τι τρώτε σήμερις ;;; εγώ σπανακόρυζο απο ψες με λίγη φετούλα !

sofouki !!! δες τη φωτό και να σκέφτεσαι Θ Ε Τ Ι Κ Αααααααααααααααααααα !!! :D:D:D

post-12238-13873935297586_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω. πηρα τη μαια τηλεφωνο και μου ειπε να μην ανησυχω. εχουμε ραντεβου την τριτη με το γιατρο αλλα αν εχει κανενα κενουλι το απογευματακι θα με χωσει για εναν εξτρα υπερηχο μηπως και ησυχασω γιατι το μυαλο μου δε φευγει απο εκει 2 μερες τωρα.... :cry: κατα τις 4 θα με παρει τηλεφωνο να μου πει. πρωτη φορα παθαινω τετοιο χαλι με το αγχος μου. δεν ξερω τι να σκεφτω... θα σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι τελεια η φωτογραφια!! μακαρι παναγια μου να ναι ολα καλα!

μπιφτεκακια με πατατες τηγανιτες σημερα και μια τεραστια χωριατικη με μπολικη φετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω. πηρα τη μαια τηλεφωνο και μου ειπε να μην ανησυχω. εχουμε ραντεβου την τριτη με το γιατρο αλλα αν εχει κανενα κενουλι το απογευματακι θα με χωσει για εναν εξτρα υπερηχο μηπως και ησυχασω γιατι το μυαλο μου δε φευγει απο εκει 2 μερες τωρα.... :cry: κατα τις 4 θα με παρει τηλεφωνο να μου πει. πρωτη φορα παθαινω τετοιο χαλι με το αγχος μου. δεν ξερω τι να σκεφτω... θα σκασω!

Σοφουκι ηρεμισε!!!!!!

Τι θα επρεπε να κανω εγω που 1 μηνα και παλευω με αιμορραγιες,καφετια,ροζουλια,πονακια,περιδεση κτλ;;;;Να κρεμαστω απο τον υπερηχο;;;; :?:?:?:?:?:?:?

Χαλαρωσε γιατι στρεσσαρεις κ το εμβρυο!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολλακι εχεις δικιο ρε συ... το καταλαβαινω κι εγω οτι ξεφευγω... αλλα δεν το ελεγχω... τελος παντων... ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε καλα... δεν εχω και πολλες επιλογες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφούκι... δεν ξερω αν εχεις δεί την ταινία... "Μαθήματα Ψυχραιμίας" με Τζακ Νίκολσον και Ανταμ Σάντλερ... δες το και θα χαλαρωωωωωωωωσεις ....γκουυυυυσσσσσφρρρρααμπααααα !!!!

εγγυόμαι ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ! (σου στέλνω ενα απόσπασμα...χιχιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι μου κανετε?με κολλησε το σοφουκι κ γω σημερα δεν αισθανομαι εγκυος που κ που το παθαινω πηγα να κανω 2 φορες εμετο σημερα ειχα αναγουλες κ αμα παει το μυαλο εκει δεν φευγει με τιποτα σε καταλαβαινω απολυτα ΣΟΦΟΥΚΙ.ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΡΙΠΛΟ ΣΤΙς 27 ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΟΥΝ ΓΙΟΡΤΗ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ Κ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΑΜΑΝ ΠΩς ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΧΕΖΟΜΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΕς ΜΕΡΕς ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ Κ ΑΛΛΕς ΜΕΡΕς ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΩς ΠΡΙΝ ΛΕΤΕ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟς ΝΑ ΕΛΑΤΤΩΘΕΙ Η ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΕΧΘΕς ΠΑΝΤΩς ΟΙ ΡΩΓΕς ΜΟΥ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕςΛΩς ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΥΔΩΝΙ ΓΛΥΚΟ ΠΡΟΧΘΕς ΜΗΛΟΠΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΘΥΜΗΣΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΦΑΩ ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΠΑΓΩΤΟ.

ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΣΟΦΟΥΚΙ ΑΝ ΠΑς ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΠΑΝΤΩς ΟΛΕς ΜΑΖΙ ΦΙΛΑΚΙΑ :x:YMHUG::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιες πως παν τα κεφια???

εγω εκανα ενα σουρτουκεμα- πηγα στον οφθαλμιατρο να μου μετρησει τη μυωπια κ να μου γραψει γυαλια- γιατι τα εχει φαει ο σκυλος -το πλαστικο ειναι μασημενο και τα εχουμε κολλησει κ 100 φορες -χαχα ειναι αστειο το θεαμα!!

καλα Μαρια η ταινια που λες πολυυυυ γελιο!!:lol::lol::lol:

Σοφουκι μου ευχομαι συντομα να πας για υπέρηχο- οχι τπτ αλλο- για να μην αισθανεσαι ετσι άσχημα βρε κοπέλα μου..

Γεωργία εχει 2 -3 μερες που τσακιζω τις σοκολατες κ τις μερεντες...ελεος..χθες εφαγα μια ιον αμυγδαλου ολοκληρη...και ειχα κατι ωραιοτατες καουρες μετα...καλά να πάθω! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μικρη ζηταει γλυκακι αμα σε πειραζουν μην τρως εγω εχω ξινιλες με τα γλυκα αμα φαω κ με πειραξουν λεω καλα παμε.λες να μαθω την δευτερα που θα παω τι ειναι εχω αγωνια για το αν ειναι καλα κ μετα αυτο.εχω μπερδευτει αν ειναι κοριτσι η αγορι θα περιμενω να μαθω θα παω κ 2 μερες πιο νωρις κ η αγωνια κορυφωνεται να περασουν οι μερες λεω κ μετα αμα περασουν λεω ποτε θα ερθει η επομενη ολα καλα να ναι κ οτι να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια και εμενα μου φερνουν ξινιλες τα γλυκα, μαλλον η σοκολάτα μου προκαλει καουρες!! Σνιφ και τρελαινομαι :(

Αλλα εχω πλακωσει τα γαλακτομπουρεκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειναι το μοναδικο γλυκο χωρις σοκολατα που μου αρεσει!!

Σοφουκι, βαθιες αναπνοες.... πανικος ειναι θα περ΄σει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολλακι εχεις δικιο ρε συ... το καταλαβαινω κι εγω οτι ξεφευγω... αλλα δεν το ελεγχω... τελος παντων... ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε καλα... δεν εχω και πολλες επιλογες...

το ξερω οτι δεν το ελεγχεις κοριτσακι μου(το ξερω και απο μενα) και προς Θεου δεν το ειπα για να σε κρινω....απλα για να δεις τα "χειροτερα" (εντος εισαγωγικων γιατι υπαρχουν και πολυ χειροτερα) και να ηρεμισεις.

Γεωργια και το δικο μου στηθος εχει λιγες μερες που ελαττωθηκε αισθητα ο πονος,αλλα απο ογκο καλα παμε! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου φαινεται οι ορμονες θα μας τρελλανουν τι να πω θα δειξει λολλι υπομονη κοπελα μου ολα θα γινουν θα γεννησουμε κ θα λεμε παει κ αυτο.εχετε κουραγιο κ θεληση αφου γεννησετε με το καλο να κανετε κ δευτερο η τριτο?εγω παντα ελεγα θελω τρια παιδια αλλα δεν ηξερα η καημενη τι με περιμενει για τριτο δεν νομιζω γιατι σαυτο ταλαιπωρηθηκα πολυ ψυχικα αγχος αγωνια στρες δεν ξερω αν εχω αποθεμα να ξαναπερασω τα ιδια εμβολια εξετασεις ενεσεις ας γεννηθει με το καλο τα κ δυο ζωη να χουν θα χουμε κ σχολειο σε 2 χρονια ω ρε μανα μου θελει υπομονη κ δυστυχως αυτη εξαντλειτε γιαυτο εσεις οι πρωτομανουλες χαρειτε το παιδακι σας να ζησετε ολα τα πραγματα που θα κανει την καθε του κινηση γιατι το 2 παιδακι στην ουσια οπως λενε μεγαλωνει μονο του.η μαμα μου ειχε εμενα 1 ετους κ γεννηθηκε η αδερφη μου κ μετα απο 5 χρονια ο αδερφος μου κ μας μεγαλωσε μονη της ενω η μαμα της ηταν στην απεναντι πορτα αν μπορειτε να το διανοηθειτε εγω εχω την μαμα μου στο αλλο στενο να ξερω οτι ειναι διπλα μου κ να μην ερχετε να με βοηθαει δεν θα το αντεξω η να το κανω αυτο στο παιδι μου οσο μπορω κ μου το επιτρεπουν τα ποδια μου κ η ηλικια μου θα το κανω.ειναι τυχερες λοιπον αυτες που εχουν κοντα τις μανουλες τους μην παρεξηγηθειτε οι υπολοιπες την αληθεια λεω.ορισμενες φορες δεν γινετε να τις εχουμε παντα διπλα μας κ ακολουθουμε τους συζυγους εχει θυσιες η αγαπη ;);) .πηρα τον αιματολγο εχει πεσει η πηξη να το πω ετσι ευτυχως δεν αλλαζω ακομα ενεση μου ειπε γιατι βαζω αρκετη ποσοτητα μεχρι τις 15 δεκεμβριου που θα ξανακανω τον ρωτησα αν διατρεχει καποιο κινδυνο το μωρο μου ειπε οχι θελω να δω κ την επομενη φορα κ θα σου πω αυτοι ξερουν δινουν εντολες κ μεις ακολουθουμε.ειναι τοσο γλυκομιλητος καλος στην οτσια ΑΝΘΡΩΠΟς κ αυτο σε κερδιζει σεναν γιατρο να συμμεριζετε τον πονο σου κ ελα απο εδωοποτε θελεις παρε με τηλ οτι χρειαστεις κ ειναι του νοσοκομειου στο αχεπα θεσ/κης ουτε λεφτα ουτε τιποτα οχι σαν κατι αλλους που κοιταν πως να τα απαρξουν.ουφ σας κουρασα τι μεπιασε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσουδια τι κανετε κοιμαστε?καλα κανετε αν εχετε κ υπνο ακομα καλυτερα.εγω χθες δεν μπορουσα να κοιμηθω γιατι σκεφτομουν ξυπνουσα κ για τουαλετα τι αγχος κακο πραγμα φοβαμαι μηπως κανω κακο στο μωρο κ σε μενα.ολα καλα θα ναι την δευτερα ελπιζω κ το ευχομαι εχω κ μια αγωνια αλλο πραγμα θα δειξει ας με βοηθησει η παναγιτσα,καλο σαβ/κο σε ολες κ τα ξαναλεμε ασε που μεχρι τη δευτερα θα σας πω τα νεα στο Ν5 μου φαινεται. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!ωραια μερα σημερα!!βουρ για καφεδακι παραλια!!!!!!!!!!!βεβαια λειπει ο αντρουλης μου,να τελειωσουν αυτες οι εκλογες να τον δω λιγακι,εχει πολυ τρεξιμο...αλλα δεν πτοουμαι.παιρνω τα τηλεφωνα μου και σε μιση ωριτσα θα ειμαι παραλια με φρεντο καπουτσινο με μπολικη μπολικη μπολικη κανελααα!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...