Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

καλημερα σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!εχετε δημητρες ή δημητρηδες?????αν ναι να τους χαιρεστε!!!!!!!!!!!!!να υποθεσω οτι δεν θα μπει παλι κανενας σημερα ετσι??????γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλιμερα...στην καλι παρεεα!!...

καλε ..μα που ιστε ..ολεσ??..εγο ιπα ποσ τα λιψο για λιγο...αλα εσισ???..μου κανετε σιμπαραστασι??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λιπον μπικα ..να πω ..χρονια πολλα σε οσεσ και οσουσ γιορταζουν...

διμιτρουλα μασ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...να σε χερομαστε..και να χερεσε το οναμα σου...το ξερισ που σε σκεφτουμε σινεχια...και με την σκεψι μου ιμε κονδα σου....

post-12392-13873935329852_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιοργοοο..σιγνομι ..το ξεχασα!!!!

λιπον ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!..οτι επιτιμισ...και προτα και προτα...να κρατασ στιν αγγαλια σου..το παιδακι σου..που τοσο πολι λαχταρασ...

5868.gif

23232.gif

16486.gif

post-12392-13873935329936_thumb.png

post-12392-13873935330072_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LEO KAI EGO , ME XEXASE I NIKOULINA POU THA EKANE KAI TO PARTY ?????? :shock::shock::shock:

SAS EYXARISTO KORITSIA GIA TIS EFXES SAS!!!!!

αχ..γιοργο...το ξεχασαααα....αλα οπουσ καταλαβεσ...λιπο εδο και 2 εβδομαδεσ απο το μαμμυ...και ετσι...το ξεχασα!!!...

λιπον ..πολιχρονοσ και παλι...

με το μορο ολα καλα???..περπαται?? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!! Τι κάνετε?

Γιώργο μου χρόνια πολλά για χθές... Σου εύχομαι ότι καλύτερο... και να κρατήσετε ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σας!

Χρόνια πολλά και στην Δημητρούλα μας που γιόρταζε χθές!!! Να χαίρεσαι το όνομά σου κοπέλα μου, σου εύχομαι ότι καλύτερο!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Diosaki μου........... τι κάνεις γλυκιά μου??????? Καλά μου είσαι???????

Εγώ πλέον δεν έχω τόσο χρόνο να μπαίνω.........

Πέφτει πολύ διάβασμα..... κι όταν υπάρχει χρόνος..... μπαίνω στο FB και παίζω......

Πετάει η ομάς πάντως..... αισθάνομαι πως τα πηγαίνω καλά..... θα δείξει.......

Η νεκροψία του Ιουλίου...... χεχεχε!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ούτε και διάθεση έχω όμως να μπαίνω τόσο συχνά εδώ....... θέλω νινάκι επιτέλους ρε γμτ!!!!!!!!!!!!

Ώρες-ώρες........ έχω κάτι νεύρα......... άσε.....

Γιώργη..... ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ για χθες!!!!!!!!!!! Δεν το γνώριζα... συγγνώμη........

Με την εγκυούλα μας όλα καλά?????

Stedimaki....... Δημητρούλα μας εγκυμονούλα μας.......

Να χαίρεσαι τη γιορτή σου καλή μου!!!!!!!!!!!

Και του χρόνου...... αγκαλιά με το bebe!!!!!!!!!!!

Nikulinaki...... πώς από τα μέρη μας????? Ξεκουράζεσαι????

Κ.Τ.Κ...... καλά είσαι κοριτσάκι?????? Τι κάνει η μικρή σου??????

Ελπίζω να μην ξέχασα κανένα παιδάκι...............

Τα φιλιά μου σε όλα τα μουτράκια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου, καλά είμαι κοπέλα μου. Απλά χάθηκα λίγο γιατί μου έβαλε χέρι ο αντρούλης μου (το τεχνικό πρόβλημα που έλεγα) γιατί με έβλεπε κατα καιρούς να στεναχωριέμαι με διάφορα και μου ζήτησε για λίγο καιρό να απέχω... και το έκανα... και είχε δίκιο τελικά, βοήθησε η αποχή! ;)

Σε καταλαβαίνω και σένα που λές ότι δεν θές να μπαίνεις... μπορεί εμείς να μην το καταλαβαίνουμε αλλά επιρρεαζόμαστε νομίζω... και λίγη αποχή που και που δεν κάνει κακό!!

Σου εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει το σποράκι που τόσο επιθυμείς!! Σε όλες τις κοπέλες το εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου, καλά είμαι κοπέλα μου. Απλά χάθηκα λίγο γιατί μου έβαλε χέρι ο αντρούλης μου (το τεχνικό πρόβλημα που έλεγα) γιατί με έβλεπε κατα καιρούς να στεναχωριέμαι με διάφορα και μου ζήτησε για λίγο καιρό να απέχω... και το έκανα... και είχε δίκιο τελικά, βοήθησε η αποχή! ;)

Σε καταλαβαίνω και σένα που λές ότι δεν θές να μπαίνεις... μπορεί εμείς να μην το καταλαβαίνουμε αλλά επιρρεαζόμαστε νομίζω... και λίγη αποχή που και που δεν κάνει κακό!!

Σου εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει το σποράκι που τόσο επιθυμείς!! Σε όλες τις κοπέλες το εύχομαι!!!

Χμ........

Αυτό το τεχνικό πρόβλημα το αντιμετώπισα κι εγώ.......

Τώρα βέβαια πια..... ούτως ή άλλως..... δεν προλαβαίνω για πολλά-πολλά......

Όλες τις μέρες είμαι ΟΚ......

Αλλά όταν είναι να έρθει..... η κοκκινούλα............. τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί να κάνουμε....... υπομονή.............

Θα φουσκώσουμε........ πού θα πάει...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια κ αγόρι!

Σας χρωστώ μια συγνώμη για την απουσία μου κ για την έλλειψη ενημέρωσης... Μετά κ την δεύτερη παλίνδρομη όμως δεν άντεχα να μπαίνω... Νομίζω πως με καταλαβαίνετε όλες... Όχι, δεν κατάφερα να "αποτοξινωθώ"... Καταφέρνω όμως σιγά-σιγά να σηκώνω το κεφάλι ψηλά κ να ονειρεύομαι αυτό που οι περισσότερες γυναίκες θεωρούν δεδομένο κ που το ζουν ακόμα κ από λάθος...

Σας ευχαριστώ για τις ευχές! Φέτος έζησα την πιο δύσκολη γιορτή της ζωής μου... Κρατώ όμως την ευχή της Πηνελόπης: του χρόνου αγκαλιά με το bebe! Αν ξεκινήσω ξανά προσπάθειες τον Ιανουάριο, (δεν κρατιέμαι πια) τον Οκτώβριο το μωρό θα είναι εδώ...

Γιώργο μου Χρόνια σου Πολλά αν κ καθυστερημένα... Να είστε πάντα κ οι τρεις σας καλά!

Νίνα μου κ Γιελήζ σας ευχαριστώ για την υποστήριξη... Σας εύχομαι όλες τις χαρές του κόσμου γιατί πραγματικά τις αξίζετε... Α, Γιελήζ, τελικά "δουλειά" σου είναι να μου φτιάχνεις τη διάθεση με τα ΥΠΕΡΟΧΑ τικεράκια σου, γεμάτα πάντα αισιοδοξία... Όπως "δουλειά" της Νίνας είναι να βάζει χιουμοριστικές εικονίτσες! Αχ, τι θα έκανα χωρίς εσάς?

Φιλιά σε όλους! Να προσέχετε τον εαυτό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε καλέ????

Καλά μου είσαστε?????

:D:D:D:D

Παρασκευή σήμερις........ οεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Αύριο πάμε εκδρομούλα τα 2 μας.........

Θα ετοιμάσω τα φαγάκια μας..... γιατί εκεί δεν πρόκειται να κάνω τίποτε.... μόνον χαλαρουίτα....... και...... [smilie=sex.gif] χεχεχε!!!!!!!!!

:P:P:P:P

Όσο ακόμη κρατάει ο καιρός........

Σιγά μην κάτσουμε στον "απαυτό" μας!!!!!!!!!!!!!

Χεχεχε!!!!!!!!!!!

Τώρα που μπορούμε ακόμη..........

Το λέω να το ακούω...... να μη με παίρνει από κάτω.......

:cry::cry::cry::cry:

Κατά τ΄άλλα όλα καλά.....

Θα φτιάξω και τα ρούχα σήμερις.... το αποφάσισα επιτέλους.....

Έπιασε κρύο πια....

:!::!::!::!:

Εσείς????? Πώς μου είναι οι Mammylandούλες μου?????

Diosaki...... τέλειες οι χορευτούδες γατουλίτσες!!!!!!!!!!!!! Πώς τα πας?????

Stedimaki μου.......... τι να πω ψυχή μου!!!!!!!!!!! Κρίμα!!!!!!!!!! Στενοχωρήθηκα πολύ......... ψηλά το κεφάλι μικρή μου και το επόμενο μωράκι θα βρεθεί στην αγκάλη σου........ το αξίζεις!!!!!!!!

Lollipopaki....... καλημερούδια στη φουσκωτή κοιλίτσα σου!!!!!!!!! Καλά μου είσαι?????

Καλημέρα σε όλους!!!!!!!!!!!!

:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Πιπίτσα μας!!

Μιά χαρά είμαι καλή μου...

Εγώ τα έβγαλα όλα τα χειμωνιάτικα χθές... γιατί εδώ απο χθές χειμωνιάσαμε για τα καλά... και ενώ μέχρι προχθές φορούσαμε κανένα κονοτμάνικο με ζακετάκι(το οποίο βγάζαμε το μεσημέρι γιατί η θερμοκρασία ανέβαινε στους 23-25) τώρα θέλουμε χοντρά ρούχα και πανοφόρια!!! Χθές έριξε χιόνι!!!!!! :shock::shock:

και σήμερα το πρωί είχαμε 3 βαθμούς!!! μπρρρρ!!!! κάνει παγωνιά μιλάμε!!!! Τα βουνά είναι κάτασπρα!! Καλά είπανε ότι φέτος θα κάνει τον πιο βαρύ χειμώνα της 1000ετίας!!!!Άντε να δούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωωωωωω.................

Έτσι είπανε??????????????

Δεν πειράζει καλέ...................

Το πολύ-πολύ να........ ο απαυτός μας....... από το χουχούλιασμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά λες!!!

Και που ξέρεις, μπορεί να μας βγεί και σε καλό!! χαχα Κρύο καιρός για 2 = [smilie=love3.gif] = [smilie=binkybaby.gif]

ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΕΕΕΕΕΕΕΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...