Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω πω……. ερημιά σε όλο της το μεγαλείο!!!!!!!!!!

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Εάν μπορέσω θα μπω κι αργότερα…………….

Έχω τις φασίνες μου…….. το S/M μου…….. τις εξωτερικές υποχρεώσεις μου………… το πολυαγαπημένο μου σιδέρωμα!!!!!!!!!!!!

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κι επιτέλους……. έχει μία φανταστική λιακάδα!!!!!!!! Αυτά είναι!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Την Καλημέρα μου…… εάν κι όταν μπει κανένα Mammylandοκόριτσο!!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα...

τη κανετε?..ολα καλα?...δεν βλεπο κινισι..τι εγινε??..που εξαφανιστικατε ολεσ? :?:?:?:?

εγο ιμε καλα..και προσπαθο να ιρεμισο πριν τισ προσπαθιεσ!!..και για αφτο αποφασισα να λιψο για λιγεσ μερεσ...και ευαριστο στα κοριτσια που με καταλαβανε.....

μπορο να πο ποσ δεν περασα μια εφκολι ευβομανα..μονο διασαρεστα νεεα ακουσα..και απο ενα απο αφτα τα νεα{βασικα το προτο}..αποφασισα λιγο να ξεφιγο απο εδο!!..μια φιλι μου ..που ιραν εγιοσ 6 μινο..εχασε το παιδακι τησ ..σκεδον οπουσ το εχσα εγο...και αφτο με εκανε λιγο ..χαλια!!!..και ομολογο ποσ μου εφερε πολι πολι φοβο αφτο το περιστατικο....και βεβεα ποσ ενα κακο δεν ερχετε πανδα μονο του..ακολουτισαν και αλα ασκιμα νεεα....!!!...αλα ευτιχοσ...ακομα δεν εχασα τα μιαλα μου!!!..και ιμε καλα!!!

αφτα απο εμενα...και ελπιζο να καταλαβετε γιατη δεν μπενο ....αλα ελπιζο σε λιγεσ μερεσ...να επαλετο εδο!!!...

εφαριστο και παλι στα κοριτσι που με καταλαβανε......

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παιδάκια...

Μαράκι μου να ζήσετε κοπέλα μου και ότι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα!! Σε φιλώ!!

Νίνα λυπάμαι για την φίλη σου...

Παιδάκια λόγω τεχνικών προβλημάτων θα λείψω για κάποιο καιρό...δεν ξέρω πόσο...

Εύχομαι σε όλους σας ότι καλύτερο...

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου να ζησετε!!!!!!!!!!

νινα μου λυπαμε πολυ για την φιλη σου!!!!μην τα σκεφτεσαι ομως και στεναχωριεσαι!!!!

γιελιζ μου ευχομαι γρηγορα να αποκατασταθει "η βλαβη" και να ξαναγυρισεις στην παρεουλα μας!!

κοριτσια θα μας λειψετε!!!!!μην μας ξεχνατε!!!!!!!ραντεβου παλι εδω!!!!!!!

post-2628-13873935225867_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!!!! Τι κάνετε καλέ??? Είναι κανείς εδώ???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι μου…….. να ζήσετε κουκλίτσα μου και με το καλό να πολλαπλασιαστείτε!!!!! Κάθε ευτυχία!!!!!

Nina μου….. καλά κάνεις κι απέχεις….. κι όταν νιώσεις ξανά καλά….. εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε!!!! Σε νιώθουμε…..

Diosa μου….. σε περιμένουμε όταν λήξουν τα τεχνικά προβλήματα!!!! Πώς τα πας???

Κ.Τ.Κ. μου…… τι κάνεις καλή μου??? Η μικρούλα σου??? Χαθήκαμε….

Γιώργη….. την καλύτερη αυχενική σας εύχομαι….. όλα να σας πηγαίνουνε πρίμα!!!!!

Lollipopaki μου..... σε είδα περαστική..... πώς πάνε οι ζουζούνες σου????

Εμείς παιδάκια καλά είμαστε!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Eίχαμε ένα πολύ ωραίο ΣΚ, ξεκουραστήκαμε-γελάσαμε-βολτάραμε και τώρα…. Δευτέρα…. τα γνωστά…. ο καλός μου στη δουλειά….. κι εγώ με καφεδάκι…. να ξυπνήσω γιατί με περιμένουνε…. “δουλειές με φούντες“!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι έχω και διαβασματάκι!!!! Λίγο…. ακόμη….. είναι αρχή…..

Σας φιλώ……

KALHMERES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

πω πω ποσο καιρο εχω να μπω μου λειψατε!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(

αυτον τον καιρο μου εχει πεσει η ψυχολογια απιστευτα!!!!!!

οπως ξερετε ειμαι εγκυος επιτελουςςςςςςςςς!!!!!!!!!ειχα τοση χαρα μεσα μου οτι θα γινω μαμα!!!πηγαινω στον γιατρο αν μια εβδομαδα για να δουμε πως πηγαινει!!!!την παρασκευη λοιπον εκει που καθομουν μια χαρα,ηθελα να παω να κατουρησω και με το που κατεβαζω το εσωρουχο τι να δω...αιμααααα,ουριαξα λεω μαμα ελα γρηγορα,ερχετε η μαμα μου τα βλεπει λεει παρε τον γιατρο σου γρηγορα.....περνω τον γιατρο και μου λεει δεν ειναι καλο σημαδι,ελα στις 7 να σε κοιταξω ...να μου εχουν κοπει τα ποδιααααα,να βαζω κατευθειαν τα κλαματα...λεω παειιιιιιι....τοσα ονειρα τοσα σχεδια,και το πρωι ειχα παει και πηρα απο το jumbo φορμακια και πιπιλες,ετσι για το καλο....τελος παντων πηγα,μου κανει υπερυχο και ευτυχως ευχαριστω τον θεο που το σπορακι μου ηταν ακομα μεσα στην μητρα!!!!!!μου εγραψε προγεστερονη,και να ειμαι ξαπλωμενη για 10 μερες.....και ετσι σταματησα και απο την δουλεια!!!!!παντως σημερα δεν ειδα καθολου αιμα στο χαρτι!!!!!!!οποτε χερομαι.....απλα εχω και μια αμφιβολια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερινάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Συγχαρητήρια πολλά-πολλά για την εγκυμοσύνη σου.................

:ymapplause:

Ομολογουμένως.......... δηλώνω...... άγνοια........ sorry...................

:!::!::!:

Ξάπλα.......... μην κουράζεσαι καθόλου..........

Κι αν ακούς τον γιατρό σου θα τα πας μία χαρούλα.............

Όλα καλά......... να προσέχεις!!!!!!!!!!!!!

:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερινάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Συγχαρητήρια πολλά-πολλά για την εγκυμοσύνη σου.................

:ymapplause:

Ομολογουμένως.......... δηλώνω...... άγνοια........ sorry...................

:!::!::!:

Ξάπλα.......... μην κουράζεσαι καθόλου..........

Κι αν ακούς τον γιατρό σου θα τα πας μία χαρούλα.............

Όλα καλά......... να προσέχεις!!!!!!!!!!!!!

:-*[/quo

σε ευχαριστω πολυυυυυυυυ!!!!!ναι ειμαι συναιχεια ξαπλωμενη δεν το διακυνδινευω!!!!!ευτυχως που εχω και την μαμα μου που ερχετε σπιτι μου και με βοηθαει!!!!!την παρασκευη θα παω ξανα για υπερυχο,μακαρι να ειναι ολα τελεια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μην αγχωνεσαι...συνηθως το αιμα ειναι η απο χαμηλη προγεστερονη ή απο την εμφυετυση που σπαει καποιο αγγειο.....

στον γιο μου ειχα κ εγω αιμα...παω 6 εβδομαδων μου καναν υπερηχο κ μου λεει ο γιατρος αποκολληση....οκ λεω εγω κ ειπα ετσι θα ειναι....ελα ομως που πριν τις 12 εβδομαδες αποκολληση δεν υπαρχει αφου δεν εχουμε πλακουντα.... :mrgreen: θυμαμαι μαλλιστα που βλεπω το αιμα κ λεω ωχ το εχασα.....κ παω στο ιασω να με δουν οι μαιες...κ ψαχναν να δουν αιμα κ πουθενα γιατι ηταν μια σταγονα.... :lol: ασχτεο μετα στην 13η εβδομαδα επαθα κ αποκολληση πλακουντα....

κ στα αλλα δυο μωρακια απο την 25ημερα ειχα σταγονες αιματακι....δηλαδη απο την 4η εβδοαμδα μεχρι κ την 8 ειχα....αγγειακι ειχε σπασει...κ στα δυο δεν αγχωθηκα αφου ηταν συνηθες φαινομενο για μενα...εντωμεταξυ κ στα 2 ειχα αιμα κ ολο βολταρα....στο περσυνο ειχα ενα μωρο 11 μηνων που τον ειχα αγκαλια συνεχεια...κ στο φετεινο ειχα αιμα κ ετρεχα απο γιατρο σε γιατρο να δουμε αν πεθανω...κ δωστου πατημα με τον υπερηχο κ ετρεχε το αιμα....αλλα αυτο εκει γερο δυνατο κ δεν εφυγε....περιμενε να φτασω 22 εβδομαδες.......

ασχετο σημερα θα γεννουσα το τριτο μου παιδακι.....αλλα κανει παρεα στην αδελφουλα της στον ουρανο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=banghead.gif]

Για 1 κακοτυχία……………. μου έπρηξε τα συκώτια……….. η πεθερά πρωϊνιάτικα………

Όλο για θανάτους μιλούσε…………..

Άϊ σιχτίρ……….. πρωϊ-πρωϊ……….

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ευτυχώς...... το κατάλαβε πως μιλούσε μόνη της........ κι έκλεισε!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα Χρυσανθάκι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ....σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!! Πέρασα τέλεια την ημέρα του γάμου..είχα πολύ άγχος το πρωί αλλά μετά το απόλαυσα πραγματικά!!! Ήταν όλα τέλεια....Τώρα ετοιμάζονται οι τελευταίες λεπτομέρεις και το Σάββατο φεύγουμε για ταξιδάκι!!! Ευχαριστώ ιδιαίτερα την Πέρσια και την Άντρια που μου έκαναν την τιμή και ήρθαν σε αυτή την τόσο σημαντική στιγμή της ζωης μου..

Γέννησε και μια φίλη μου 2 μέρες πριν και ο δικός μου κόλλησε με το μικρό και θέλει να αρχίσουμε τώρα τις προσπάθειες..Ότι θέλει ο Θεός ας γίνει!!!! Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!

Μου λείψατε όλες τόοοοσο πολύ...Σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου που είσασταν κοντά μου σε όλη αυτή την προετοιμασία και που με είχατε στη σκέψη σας!!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα!!!!!!!

μαρακι να ζησετε!!!!!!!!να εισαστε παντα ευτυχισμενοι οπως την ημερα του γαμου σας κι ακομα περισσοτερο αν γινετε!!!!!!να τον ακουσεις τον αντρουλη σου και να βαλετε μπρος για νινακι!δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευτυχια!!!!!!αν το θελεις κι εσυ,τοτε σας το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!

πιπιτσα μου μην συγχιζεσαι καλε για...!!!!!!!αστους να τραγουδανε!!!!!εσυ να εισαι παντα χαρουμενη και γλυκια,ετσι οπως σε ξερουμε εμεις εδω!!!!!

χρυσανθη μου λυπαμε για τα νινακια σου αλλα προσπαθησε οσο μπορεις να μην κοιτας πισω!!!!!η ζωη ειναι μπροστα σου και πολυ συντομα θα ερθει ενα νινακι και αυτη τη φορα θα μεινει!!!!!

κατερινακι μου κι εγω δεν ηξερα οτι εισαι εγκυουλα!!!!!!με το καλο κοριτσαρα μου να κρατησεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!!!και κοιτα να ξαπλωωωωωωνεις!!!!!!!!!!απολαυσε το αφου εχεις και την μανουλα σου να σε βοηθαει!!!!!

φιλια σε ολους!!!!!!αντε να ξαναγινουμε παρεακι γιατι σκορπισαμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

Καλε τι ησυχια ειναι αυτη τις τελευταιες μερες!!!!!!

Για να οργανωθουμε!!!!!!!!

ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΟΠΑΝΤΡΑ!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΥΡΙΣΤΕ ΠΙΣΩ ΚΑΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"ΜΥΓΔΑΛΑ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Μα γιατί?????

Γιατί ουδείς "μπαίνει" πια??????

:((

Τί σας έκανε το postaki μας καλέ???????

:cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, και τι ωραία!!! ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ..ουαου :-bd

Εχω καταντήσει σαν γυναίκα καριέρας, αυτό το ξεπέρασα προπολού και ποιος να μου το έλεγε ότι θα ερχόταν η στιγμή που θα με ανάγκαζαν να το κάνω, αν το ήξερα δεν θα το έκανα τότε που το ήθελα.

Κορίτσια νιώθω ράκος, δουλειά, σπίτι(με όλα τα παρελκόμενα), δεν μπορώ ούτε τον αντρούλι μου να ευχαριστηθώ. Πώς θα κάνω παιδάκι?? :(:(

Μάλλον θα τον χάσω αυτόν τον μήνα.

Εσείς όλα καλά?

Pitsi.... χέρομαι που σε βλέπω γεμάτη αισιοδοξία, έτσι μπράβο κοπέλαρα μου. [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου μέρα Morouli μου!!!!!!!!!!!!

Και τί να κάνω βρε φιλενάδα?????

Να κάθομαι ολημερίς να κλαίω?????

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Βαρέθηκα.........

Μία χαρά είναι η ζωή μου..............

:):):):):):):)

Δεν θα σκάσω κιόλας............

Εγώ κι ο αγαπημένος μου να είμαστε καλά..........

Αν είναι να έρθει....... θα έρθει!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!

:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια παιδάκια!!!!!!!!!!! Τι κάνετε καλέ????

:):):)

Γιατί ερημώσαμε έτσι????

:(:(:(

Εγώ το έχω δηλώσει η έρμη….. έχω διάβασμα με τα τσουβάλια!!!!!!!!!!!! Οι άλλοι που βόσκουν όμως???? Μπήκα έτσι για λιγάκι, συνοδεία του φαγητού μου…. διότι δεν ξεμπέρδεψα…. έχω ακόμη…… ουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patatoula….. Αneme…. Lollipopaki……. Χαιρετώ σας!!!!!!! Όλα καλά???? Γιώργη….. μπράβο για την αυχενική….. όλα καλά εύχομαι….

Patatoula τι κάνεις καλή μου????

Lollipopaki….. τι κάνουνε τα τσουπράκια σου?????

Εμείς περάσαμε 1 super-ντούπερ ΠΣΚ…… κι είμαι πολύ ανανεωμένη….. “3 λαλούν και 2 χορεύουν“ σα να λέμε……….. :lol::lol::lol:

Παρασκευή τα 2 μας σε Μεζεδοπωλείο….. το είχε κανονίσει μέρες πριν κι εγώ κοιμόμουν τον ύπνο του δικαίου (ως συνήθως!!!!! :lol::lol::lol: ) Φάγαμε του σκασμού….. αλλά εμένα…. προσωπικώς…. μ΄έφαγε ο άτιμος ο κόκκορας!!!!! :lol::lol::lol: Με Simeco την έβγαλα!!!!!!!!! :twisted:

Σαββατόβραδο ήρθανε 1 φιλικό ζευγάρι για καφεδάκι και κολλήσαμε με παιχνιδάκια…… γελάσαμε πολύ όμως!!!!!!!!!!! :P:P:P

Χθες πήγαμε μία εκδρομούλα ως το αγαπημένο μας Ναύπλιο……. τα πόδια μου ακόμη πονούνε….. οι γοφοί από τα σκαλιά!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Καιρός???? Τέλειος……. κρίμα που δεν πήραμε μαγιουδάκια μαζί!!!!!!!!!! :?:?:?:?

Όπως αντιλαμβάνεστε λοιπόν……. διάβασμα το ΣΚ γιοκ!!!!!!!!!! Που να προλάβω?????????? :lol::lol::lol::lol::lol: Τρέχω να προλάβω τώρα………. άξιζε όμως τον κόπο…….. αισθάνομαι πολύ γεμάτη!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Εσείς?????? Θα έρθει καμιά ψυχούλα να μιλήσουμε…… τώρα που έχω μερικά λεπτάκια στη διάθεσή μου?????

:?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI PHGAME THN PARASKEVI OLA KALA DOXA SI O THEOS! :):):)

GARFO STO THEMA <<ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!! >> OLA MOU TA NEA!!!

Bravissimo!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά στο εγκυούλι μας!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...