Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

K.T.K. και Χρύσα82

ευχαριστω για τις ευχες σας! Η αληθεια ειναι οτι εχω λαλησει απο την κλεισουρα κ το καθισιο αλλα και τι να κανω;;;Υπομονη!!!!

Υπομονή lolli μου..

Αχ πόσο θα ήθελα να ήμουν κ εγώ σπίτι τώρα...μπροστά στο τζάκι.. :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ασε βρε χρυσα μου κι εγω ειμαι μπροστα στο τζακι αλλα ακομα δεν πηραμε ξυλα και δεν μπορω να το αναψω!κλαψ!!!!!!!αρα δεν πιανει ετσι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βρε χρυσα μου κι εγω ειμαι μπροστα στο τζακι αλλα ακομα δεν πηραμε ξυλα και δεν μπορω να το αναψω!κλαψ!!!!!!!αρα δεν πιανει ετσι??????

Αλήθεια??Εμείς ευτυχώς πήραμε νωρίς φέτος..Ήδη έχω κάψει πόσα ξύλα!! Κάθε μέρα το ανάβω απο την προηγούμενη εβδομάδα!!Μ'αρέσει πάρα πολύ...Εχθές έψησα και καστανάκια το απόγευμα...μμμμ ..μύρισε χειμώνας για τα καλά.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελεια και τα καστανακια αλλα θα αρκεστω μονο στη φλογα του τζακιου γιατι την παρασκευη αρχισα διαιτουλα!χαλαρα βεβαια αλλα οτι μπορω να το αποφευγω καλο ειναι!!!!!παντως η αισθηση του τζακιου ειναι υπεροχη!σημερα θα παει να παρει ξυλα ο αντρουλης μου!γιουπι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!

Πηνελόπη καλή αρχή με τα αγγλικά κ καλό πτυχίο! Άντε, να μην είμαι η μόνη που διαβάζω, να έχω κ παρέα! :D:D

Lollipop να τα χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου κ όλα καλά να είναι από εδώ κ πέρα! Αχχχχ, είναι το τελειότερο πράγμα στον κόσμο να έχεις δίδυμα κοριτσάκια!!! Θα γεμίσει το σπίτι γλύκα κ τσαχπινιά!!! @};-@};-@};-

Βρε κοπελιές, όλες σε σπίτια με τζάκι μένετε? Θα έρθω να με φιλοξενήσετε! (αν κ τρώω πολύ τελευταία κ δεν συμφέρω...) :oops::oops::oops: Είστε τυχερές, μου αρέσει το τζάκι πολύ!!!

Σήμερα έχει φακές το μενού... μου αρέσουν τρελά!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim αν μπορεσεις να μου βρεις αυτα τα κουπ πατ που ψαχνω και δεν μπορω να τα βρω πουθενα τοτε θα σε κερναω καθε μερα καφεδακι μπροστα στο αναμμενο μου τζακι!μαζι με κουλουρακι φυσικα ετσι?που θα τα βρωωωωωωωωωωωωωω????????????????????????

post-2628-13873935203762_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Δήμητρα..Τί κάνεις κορίτσι??

Κ εγώ τρελαίνομαι για το τζάκι!!Ο Μπαμπάς μου στο πατρικό μου το έκαιγε μέρα νύχτα και έτσι κάνω κ εγώ τώρα στο δικό μου το σπίτι..Είναι τέλειο..παρ'ολο που έχει αρκετή βρωμιά..

Έλα Κάλλι ακολούθησε το link και μπορεις να τα παραγγείλεις... ;) Αρκει να ξέρεις Γερμανικά γιατί με την αλλαγή στα Αγγλικά δεν το βρήκα..

http://www.jako-o.eu/shop/FIT-Z-Winter- ... ail.0.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρύσα μου... Όλα καλά, αν κ με ψυχοπλακώνει ο καιρός... Δεν μπορώ να μπω κ στο f/b... έχω στέρηση!!!

Κ εμένα μου την δίνει ο καιρός...όταν θα πάω σπίτι θα αλλάξω γνώμη όμως..;)

Αλήθεια γιατί το προφίλ σου είναι μη διαθέσιμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω... Κάνουν λέει εργασίες συντήρησης... Κλαψψψψψ

Καλά μόνο στο δικό σου?? :lol::lol: Άντε πάλι τυχερούλα..Ελπίζω να επανελθει γρήγορα...Κουράγιο.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, από τύχη άλλο τίποτα... :((:((:((:((:((:((:-w:-w:-w

Έλα θα φτιάξει μωρέ..

Σιγά-σιγά να μαζέψω κ εγώ τα πραγματάκια μου να πάω σπιτάκι μου..

Καλό απόγευμα σε όλες-ους!!Ελπίζω να καταφέρω να μπω κ αργότερα λίγο.. ;)

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Κάλλι ακολούθησε το link και μπορεις να τα παραγγείλεις... ;) Αρκει να ξέρεις Γερμανικά γιατί με την αλλαγή στα Αγγλικά δεν το βρήκα..

http://www.jako-o.eu/shop/FIT-Z-Winter- ... ail.0.html

σε ευχαριστω παρα πολυ χρυσα μου αλλα απο χθες προσπαθω να μπω σ΄αυτην την σελιδα και δεν μου την ανοιγει!ασε που δεν ξερω και γερμανικα!!!κλαψ κλαψ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες.....κ εγω στην Αθηνα εχω τζακι...τελειο. περισυ το αναψαμε κ ο γιος μου τρελαινοταν...βασικα θα το κανω ενεργειακο...μαρεσει το μοντερνο πολυ...κ θα ταιρειαζει κ με το σπιτι.Αλλος ενας λογος που θα το κλεισω ειναι η μυρωδια...δεν θελω το παιδι μου να αναπνεει την καπνα..δηλαδη περισυ ειχα ανοικτα παραθυρα για να μην μενει η μυρωδια κ τα υπνοδωματια κλειστα....

ειναι τελειο κ με την κριση ταμαμ....

ανεβαινω αρχες Νοεμβρη κ θα το εγκαινιασω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολους!!!!!!τι κανετε?εγω πηγα για περπατημα και τωρα γυρισα και περιμενω μια φιλη να ερθει για καφεδακι στο σπιτι!μονο που ο αντρας μου δεν πηγε τελικα για ξυλα χθες και παλι δεν εχω τζακι!κλαψ κλαψ!!!!! :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πώς πάμε???????????

:):):)

Εγώ παρεϊτσα με την Κοκκινούλα και τους πόνους της………..

Αισθάνομαι μία αγαλλίαση σήμερις…… άλλο πράμα…….. μακάρι να έρχεται πάντοτε στην ώρα της η άτιμη….. άντε….. :x:x:x

Κάλλι μου….. το περπάτημα είναι ωραία ασκησούλα κι αναζωογονητική αρκετά….. εγώ σήμερα δεν….. πονάω αρκετά…. αύριο όμως σίγουρα…. κι ακόμη όσο κρατάει ο καιρός…..

Χρυσανθάκι μου….. κι εμένα μου αρέσει πολύ το τζάκι….. σε κάποιες διακοπές μας στην Αράχωβα….. το είχαμε ολημερίς κι ολονυχτίς αναμμένο….. αχ….. ωραία φάση…..

Χρύσα μου……… Καλημερούδια πολλά!!!!!!!!!!

Δημητρούλα μου……… φιλιά και καλό διάβασμα και σε σένα!!!! Είμαι κατενθουσιασμένη!!!! Τελικώς θα έχουμε μαθήματα Τρίτη-Πέμπτη….. και Παρασκευές λέω να πηγαίνω για Practice…. είναι 5 οι μαθητές (4 σπουδαστές-ριες του Πανεπιστημίου Πειραιά & 1 μαθήτρια Γυμνασίου)….. κι ανάμεσά τους…. μία μπαμπόγρια!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Lollaki μου…….. φιλάκια στη διπλο-γιομιστή κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!!!!!

Zaxarenia….. που είσαι καλή μου??????

Άλλες παρούσες-απούσες?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια..

Τώρα κατάφερα να μπώ να δω τα νέα σας.Απ'ότι βλέπω πολύ ησυχία είχε κ εχθές..

Πού έχετε εξαφανιστεί??? :evil: Θα παίρνουμε απουσίες κανονίστε!!! :!::!:

Χρυσάνθη μου αν "τραβάει" καλά το τζάκι δεν έχει μυρωδιά μέσα στο σπίτι,εκτός αν βάλεις κάτι να ψήσεις που όσο να'ναι θα μυρίσει! Εμένα τουλάχιστον και στο πατρικό μου και τωρα στο δικό μου το σπίτι το τζάκι δεν μυρίζει καθόλου!

Κάλι μου μπορείς να πάς να ανοίξεις μία ακόμα σελίδα απο το site και να βάλεις Αγγλικά!Θα έχεις ανοιχτή και αυτην στα γερμανικά.Ακολούθησε στην Αγγλικη σελίδα ένα οποιοδήποτε προιον και ανάλογα τί πατάς εκεί θα πατάς και στο Γερμανικό!Απ'ότι κατάλαβα πρέπει να προσθέσεις το προιον στο καλάθι αγορών και θα σου στείλουν email απο την εταιρεία!Δεν το έψαξα και πολύ!Ξαναδές το κ έτσι..

Γεια σου ζουζούνα μου καλώς την δέχτηκες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!

Καλά μου είσαι κοπέλα μου???

Πώς είναι ο καιρός στη Θεσσαλονίκη μας καλέ????

Εδώ..... μία μουντάδα..... άλλο πράγμα!!!!

Εγώ ήμουν μία χαρά μέχρι πριν από λίγο.........

Όπου έκαμα το μοιραίο λάθος κι απάντησα στο τηλέφωνο............

ΤΟ ΖΩΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!! Η ΓΟΥΡΟΥΝΑ!!!!!!!!!!!!

Πότε θα καταλάβω επιτέλους πως τους γρουσούζηδες-γκρινιάρηδες-μίζερους ανθρώπους............

ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ??????????????????

Όποια συγγένεια............ κι αν μας ενώνει!!!!!!!!!!!

Άϊ σιχτήρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα πήρα πάλι.......... με την μ@@@@@κία που έκανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Υ.Σ.: Πάω να σιδερώσω!!!!!!!!!!!!!!! Να σκοτώσω άνθρωπο είμαι........ απ΄την οξεία μου.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνα μου εδώ να δεις μουντάδα και υγρασία..

Εδώ και τρεις μέρες πάλι ψιλοβρέχει 24 ώρες!

Έχουμε ομίχλη (μια έρχεται μια φεύγει),και γενικότερα έιναι σαν να μην ξημερώνει ποτέ..

Κάπως έτσι είμαστε..

omixli_161209-thumb-large.jpg

Και όσο για το τηλεφώνημα..προσπάθησε να ηρεμήσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ..........

Ναι..... προσπαθώ να ηρεμήσω........ προσπαθώ Χρύσα μου...... αλήθεια.....

Δε μπορώ πάντως να με καταλάβω ώρες-ώρες.....

Μόνη μου βγάζω τα ματάκια μου???

Αχ........ τα νεύρα μου!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

[smilie=nono.gif][smilie=nono.gif][smilie=nono.gif]

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Δεν θα αφήσω ΚΑΝΕΝΑΝ............. για την ακρίβεια ΚΑΜΜΙΑ.....................

Να μου χαλάσει τη διάθεση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ουστ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...