Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ...ΜΕ ΑΓΑΠΗ....Νο4


Recommended Posts

αυριο λεμε...τεταρτη 24 που ναι και τα γενεθλιακια μου...στις 5 στην τερινα...αλλα θελω να το επιβεβαιωσω με την Κατερινα...αν ειναι θα σου πω μεχρι αυριο το πρωι σιγουρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 232
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενιτσα που μενεις?

ποσο ειναι τα παιδακια σου?

σορυ ετσι οπως το γραψα ηταν σαν να λεγα για σημερα αλλα αν δεις πιο πριν... ελεγα την τεταρτη οποια μπορει να κανονισουμε για καφεδακο...ακομη δεν ξερω σιγουρα για την κατρινα...μου χε πει ναι αλλα θελω να το επιβεβαιωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενιτσα που μενεις?

ποσο ειναι τα παιδακια σου?

σορυ ετσι οπως το γραψα ηταν σαν να λεγα για σημερα αλλα αν δεις πιο πριν... ελεγα την τεταρτη οποια μπορει να κανονισουμε για καφεδακο...ακομη δεν ξερω σιγουρα για την κατρινα...μου χε πει ναι αλλα θελω να το επιβεβαιωσω...

Τί συγνώμη μου ζητάς καλέ?Σιγά!Μακάρι να καταφέρω να έρθω!Να μου κραταγε καποιος έστω το μωρό κ να επαιρνα την μεγαλη.Η μικρή είναι 7,5 μηνων κ η μεγάλη 3 ετών.Και μένω Καματερό,εσύ?Πάντως,αν δεν καταφέρω να έρθω σου εύχομαι να τα εκατοστήσεις κι ό,τι καλύτερο!Και να χαίρεσαι το παιδάκι σου!Νομίζω ένα έχεις ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες μου!!!!!!!!!!

τι κανετε? εγω σημερα ειμαι πολυ χαρουμενο....μιας και εχω τα γενεθλιάκια μου... :D:D

Ελενιτσα σου στειλα πμ...

που πηγαν οι υπολοιπες κουκλες???? για ελατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ!!!ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΧΤΕΣ..ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΓΡΑΨΩ!!!ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΤΗΛ...ΤΟ ΞΕΡΩ..ΑΛΛΑ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΑΜΜΥ!ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ..ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΤΣΙ!!!πολυχρονη καρδια μου!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗ ΛΥΔΙΑ ΜΑΣ! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ!!!ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΧΤΕΣ..ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΓΡΑΨΩ!!!ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΤΗΛ...ΤΟ ΞΕΡΩ..ΑΛΛΑ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΑΜΜΥ!ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ..ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΤΣΙ!!!πολυχρονη καρδια μου!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗ ΛΥΔΙΑ ΜΑΣ! :P:P:P

Κατερινάκι μου αγαπημένο!!!! σ'ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!! και εγω σ'αγαπώ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: εισαι τόσο γλυκό και αξιαγάπητο κορίτσι....να σε ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ σημερα αγαπη μου ....όοοοοοοοοοοτι μα ότι επιθυμεις στο εύχομαι ολόψυχα...να ναι γερα τα παιδακια σου !!! φιλια απο καρολ και Λυδιάκι...

Ανθουλα μου ευχαριστω για τις ευχουλες να σαι καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Χρονια πολλα και καλη χρονια κοριτσια!!!

Ευχομαι να εχετε υγεια εσεις και οι οικογενειες σας,και οτι επιθυμειτε το 2011 να σας το φερει...σας σκεφτομαι συνεχεια και σας αγαπω,ασχετα αν δεν μπορω να μπαινω στο μαμμυ οπως πριν..φιλακια παρα πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...