Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ...ΜΕ ΑΓΑΠΗ....Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 232
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασπακι μου,περσι ημουν εγκυος και τον ιουνιο συγκεκριμενα 11 του μηνα μου πηραν το μωρο.

Λυπάμαι βρε κοπέλα μου.Δε το ήξερα,συγγνώμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζενια μου,δεν υπαρχει λογος να ζητας συγνωμη...ολα μεσα στη ζωη ειναι...

Ασπακι μου,οχι δεν εχω κανει ποτε μου εξωσωματικη..φυσιολογικα ημουν εγκυος απλα οταν μου εκαναν τροφοβλαστη διαγνωστηκε συνδρομο νταουν στο μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όοοοοοοοοοολες τις φιλεναδες ...τι μου κανετε? καλοριζικο το νο4...

να ναι γεματο απο σελιδες με ευχαριστα ,χαρουμενα πραγματάκια....και γιατι όχι και με αναγγελιες εγκυμοσύνης... ;);) εχω χαθει το ξερω....μαλλον τελη Νοεμβρη θα χουμε μπει στο σπιτάκι μας....γιουπιιιιιιιιιι :lol::lol::lol: σας φιλω γλυκα όλεςςςςςςςςςςς...Ασπάκι,Συμπεθερουλα,Γωγάκι,Κατερινάκι ...Ελενίτσα και όποια άλλη ξεχναω :oops:..

γωγακι μου ευχομαι όοοοοοοοοοοοολα να πανε καλα βρε κοριτσακι μου απο δω και περα...σε όλους τους τομεις....και αν ειναι τυχερο να ρθει το μικρουλι...αλλα πάνω απόλα να σαι καλα εσυ..και ελπίζω αυτο το προβληματακι με την σαλπίγγα να μην ειναι κατι σοβαρο ματια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εκ τοτε έγινε αυτό το πρόβλημα στην σάλπιγγα .....

Δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά, όλα μες στη ζωή είναι...

Κρίμα όμως που σου το χάρισε τότε εύκολα ο θεός και στο πήρε τόσο γρήγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όοοοοοοοοοολες τις φιλεναδες ...τι μου κανετε? καλοριζικο το νο4...

να ναι γεματο απο σελιδες με ευχαριστα ,χαρουμενα πραγματάκια....και γιατι όχι και με αναγγελιες εγκυμοσύνης... ;);) εχω χαθει το ξερω....μαλλον τελη Νοεμβρη θα χουμε μπει στο σπιτάκι μας....γιουπιιιιιιιιιι :lol::lol::lol: σας φιλω γλυκα όλεςςςςςςςςςςς...Ασπάκι,Συμπεθερουλα,Γωγάκι,Κατερινάκι ...Ελενίτσα και όποια άλλη ξεχναω :oops:..

γωγακι μου ευχομαι όοοοοοοοοοοοολα να πανε καλα βρε κοριτσακι μου απο δω και περα...σε όλους τους τομεις....και αν ειναι τυχερο να ρθει το μικρουλι...αλλα πάνω απόλα να σαι καλα εσυ..και ελπίζω αυτο το προβληματακι με την σαλπίγγα να μην ειναι κατι σοβαρο ματια μου...

Καλημερα καρολινακι μου!!! με το καλο να μπειτε κι εσεις στο νεο σας και πλεον δικο σας σπιτικο.

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου...οτι ειναι γραμμενο θα γινει καρολινα μου...το εχω παρει πλεον αποφαση..την υγεια μας ζηταω πλεον να εχουμε..η αληθεια ειναι οτι τα χρειαστηκα προχτες τα ξημερωματα οταν ξυπνησα απο πονο δυνατο στην καρδια μου,και σηκωθηκα με το ζορι απο το κρεβατι να παω να πιω λιγο νερο και με χτυπουσε ο πονος στην πλατη..και ειπα παει εδω και τωρα θα πεθανω και θα βρωμισω στο σπιτι χωρις να το ξερει κανεις.γι'αυτο λοιπον πανω απ'ολα υγεια και οχι γκρινιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ!!!Τι κάνεις???Τι κανει η μπουμπού σου??Χθες που με πήρες ήμυν στη δουλειά και μετά το ξέχασα μωρέ...Έχω σχέσεις αγάπης-μίσους με το κινητό..χεχε...Με το καλό να μπείτε στο σπιτάκι σας βρε,να κάνετε και γιορτούλες εκεί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εκ τοτε έγινε αυτό το πρόβλημα στην σάλπιγγα .....

Δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά, όλα μες στη ζωή είναι...

Κρίμα όμως που σου το χάρισε τότε εύκολα ο θεός και στο πήρε τόσο γρήγορα...

Αυτο ειπαμε κι εμεις τοτε βρε ασπακι με τον Νικο...τωρα δεν θελουμε να το συζηταμε...οχι οτι το ξεχασαμε και ουτε προκειτε να ξεχαστει..απλα δεν υπαρχει λογος να στεναχωριομαστε...ετσι ηθελε ο ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΟΣ..ΕΚΕΙΝΟΣ μας τα στελνει κι ΕΚΕΙΝΟΣ μας τα παιρνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ!!!Τι κάνεις???Τι κανει η μπουμπού σου??Χθες που με πήρες ήμυν στη δουλειά και μετά το ξέχασα μωρέ...Έχω σχέσεις αγάπης-μίσους με το κινητό..χεχε...Με το καλό να μπείτε στο σπιτάκι σας βρε,να κάνετε και γιορτούλες εκεί!!!!

αχ μακαρι συμπεθερουλα μου ...και απ 'ότι φαίνεται τελη νοεμβρη με το καλο θα χουμε μπει...αχ να ναι πριν τις 24 που ναι και τα γενεθλια μου!!!!! θα ναι το πιο τελειο δώρο! :lol::lol:

καλα καλα σε συγχωρω που δεν με πηρες μετα.... :D εισαι τσεχασιαρα αλλα γλυκό κοριτσι ... ;) και συμπεθεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!! μήν ξεχνιομαστε... ;);)

Ασπάκι μου τι κανεις κοριτσάκι μου ? την καλημερα μου και απο δω...για πες για πες...σας έλιεψααααααααααα εεεεεε????? και εμενα μου λειψατε βρε...

φιλια σε όοοοοοοοοολες...παω στο παπί μου!!!!!!!!!!!!! πα πα πα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Πώς είστε?Όλες καλά?Χάθηκα το ξέρω...Είμαι λίγο στο τρέξιμο αλλά κ με τα χάπια που μου έδωσε ο γιατρός ειμαι κ λίγο στα χαμένα...Ειδικά όταν τα παίρνω,για καμιά ώρα μετά είμαι σαν μεθυσμένη!Ζαλίζομαι,έχω ναυτίες..Είναι μέχρι να τα συνηθίσω.Πείτε μου κι εσείς νέα σας !Τώρα που είμαι σε καλή διάθεση,αλλιώς ουτε κ γω δεν ξέρω πότε θα ξαναμπω!

ΓΩΓΑΚΙέτσι μπράβο,μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!Μακάρι να έρθουν όλα όπως τα θες...Μακάρι!!!Ακόμη ταξίδι ο άντρας σου?Εμένα πριν ήταν στη φρεγάτα Αιγαίο.Τα Χριστούγεννα θα έφευγε Σομαλία,ΕΥΤΥΧΏΣ το γλύτωσε,γιατί δεν θα γλύτωνα εγώ μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου καλησπέρα. Είσαι καλά?

Τα παιδάκια σου είναι ακόμα στο χωριό?

Εμείς Σαββατοκύριακο από τις πολλές δουλειές, που χρόνος να μπούμε κι εδώ, απορώ τώρα που τον βρήκα και σου γράφω!!!

Στο σπίτι επικρατεί ο απόλυτος χαμός-πανικός....και απίστευτη γκρίνια, ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!

Για πες τα νέα σου??? Σε ζαυλακώνουν λίγο τα φάρμακα εεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa καλησπέρα.Άσπα δεν είναι το όνομά σου?Λοιπόν,τα μικρούλια μου είναι ακόμη στο χωριό κ μου λείπουν αφάνταστα!!!!!!!Με τη μεγάλη μπορώ κ μιλάω αλλά με το μωρό?Τα φάρμακα όντως με κάνουν να νιώθω κάπως...Αλλά θα τα συνηθίσω πιστεύω κ ελπίζω...

Την πέμπτη είχαμε επέτειο γάμου.Αποφάσισε ο άντρας μου να με βγάλει για φαγητό,τι το θελε ο καημένος???Με πήγε σε ένα μαγαζί στη Βάρη,στο oro toro (αν δεν κάνω λάθος)Εγω μόλις το είδα κ μπήκα κ μέσα ξενέρωσα απίστευτα.Δεν έχω συνηθίσει σε τέτοια μέρη,νιώθω πως δεν ταιριάζω καθόλου κ αισθανόμουν άβολα...Είδα κ τις τιμές....Φωτιά!κ κρέμασα κάτι μούτρα......Ε να μην τα πολυλογώ του χάλασα κ μας χάλασα τη βραδιά....Το μετάνιωσα τι το θές??Πές καμμιά ιδέα να επανορθώσω....Ο καημένος,ακόμη κ τότε ήταν τόσο γλυκός κ μου μιλούσε τόσο γλυκά....Είμαι τόσο χαζή....Τόσο χαζή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσπα με λένε....

Α ρε Ελένη, ρόιδο τα έκανες!!!

Εγώ έχω πάει στο oro toro του Χανανδρίου, Μου άρεσε, καλό ήταν και το φαγητό. Αλλά οι τιμές όντως ήταν φωτιά, άλλωστε δεν είναι και για κάθε μέρα.

Ο άντρας σου τώρα είναι σπίτι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δύο παιδάκια έχεις ε?είναι ζωηρά?τσακώνονται συνεχεια?

2 έχω...

Αν είναι λέει???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Δεν φαντάζεσαι ρε παιδί μου, ώρες ώρες απογοητεύομαι τόσο πολύ σαν μάνα....

Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω ώστε να σταματήσουν να τσακώνονται, να τσιρίζουν, να φωνάζω, να κουράζομαι....δεν ξέρω πραγματικά έχω βγεί offfffffffff.

Κάτι δεν κάνω καλά, δεν εξηγείτε αλλιώς..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι πηγε να δει ποδοσφαιρο,με τα χιλια ζορια βεβαια,για να μην μ'αφησει μονη!

το ξέρω πως τα εκανα χαλια,αλλα τώρα τι τα θες???? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα δεν κάνεις λάθος!Εσύ οταν ήσουν μικρή δεν τσακωνοσουν με τα αδέλφια σου?Εγώ συνέχεια με τον αδερφό μου!η μαμά μου τα είχε "φτυσει"....Και αυτό μαλλον θα συνεχίζεται από γενιά σε γενιά......υπομονή θα κανεις....τι άλλο?αλλα φανταζομαι πως θα νιωθεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολυμπιακός κι αυτός εεεε???

Και ο δικός μου ήθελε να πάει, αλλά που να τον αφήσουν τα "θηρία μου"!!!

Λοιπόν αφού είσαι μοναχούλα και θα λείπει καμιά ώρα ακόμα, ετοίμασε κάτι πρόχειρο να φάτε και στρώσε όμορφα το τραπέζι, άναψε κεράκια, βάλε να κρυώσει ένα καλό κρασάκι και απολαύστε το μαζί, τα 2 σας!!!!

Εεεεε πες και κανένα σ' αγαπώ, καλό είναι να το λέμε που και που.....αν και εγώ κοντεύω να το ξεχάσω, ντροπή μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...