Μετάβαση σε περιεχόμενο

YIOUPI!!!!!!!!!


andria

Recommended Posts

συγχαρητήρια andria, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη με ένα υγειέστατο μωράκι... Πολύ χαίρομαι που σιγά σιγά όλα τα κορίτσια αποκτούν το σποράκι τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο κοπελα μου πολλα συγχαρητηριαααα!!!!ευχομαι πραγματικα να σου πανε ολα καλα.μια υγιη τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα υγιεστατο μωρακι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαριτηρια!!!Χαρηκα παρα πολυ γιατι ξερω ποσο πολυ το ηθελες !!!Αυτη τη φορα ηρθε για να μεινει να εισαι σιγουρη.Απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και ολα καλα θα πανε!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andriaa συγχαρητηριαααα κοπελα μου!!!!!!!!!!!!τωρα το ειδα!!!σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ με το καλο το μωρακι σου!!! :)

η πιστη μας παντα αμοιβεται κ ποτε δεν μας αφηνει ο Θεος!!!!πολυ χαιρομαι για σενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα το εμαθα κι εγω!!!!

συγχαρητηρια κοριτσακι μου

με το καλο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου..να αποκτησεις ενα γερο και γλυκο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα μου Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Καταπληκτικό το νέο σου!!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!

Να έχεις μιια τέλεια εγκυμοσύνη και με ένα υγιέστατο μωρό!

Να προσέχεις και τους δυο σας!!!!

Πολλά φιλιάαααααααααααααα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΖΩΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ.... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!

[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Να χεις μια τελειαααα και ηρεμη εγκυμοσυνη κοπελα μου!!!!Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είδα τα νέα!!!! :D:D:D

Συγχαρητήρια!!! Κοριτσάκι μου χάρηκα πάρα πολύ!!!

Θυμάμαι τις αγωνίες σου, τους φόβους σου, την απογοήτευσή σου όλον αυτόν το καιρό.. Αλλά να που ήρθε!!!

Εύχομαι όλα μα όλα να πάνε τέλεια, να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!! Ήρεμα τώρα και προσοχή να περάσει ο πρώτος καιρός... Φιλάκια πολλά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw poli agapoula mou!!! Twra pia pire noima i zwi mou, alla3e oloklirwtika i 4ixologia mou...Pame gia ta kalitera twra :lol::lol:

Euxomai k se sena me ena pono k na pareis agkalia to 8auma sou!!

:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapi mou tora to ematha :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mpravo sou koukla mou, ax den mporeis na fantasteis poso xarika.....na exeis mia teleia egkimosini....

aman.mpravo mpravo mpravo....................

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!

Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!!!!!!!

Με το καλο αγαπη μου να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη και να πανε ολα τελεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοο!!! Καινούρια εγώ αλλά ακολούθησα λίγο τα προηγούμενα μηνύματά σου και είδα τις περιπέτειές σου. Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, υπέροχη, ήρεμη κι απολαυστική! Κι απ'ότι βλέπω είμαστε μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έχετε αναφέρει πολλά θέματα και βαριέμαι να κάνω ξεχωριστή παράθεση στο καθένα! 1ον... όσον αφορά το σκυλί, γατί, πουλί και όποιο άλλο κατοικίδιο έχει ο καθένας, επειδή σπούδαζα κτηνιατρική... είναι λάθος να τα απομακρύνεις! Μετά μπορεί να σου βγουν προβλήματα στις συμπεριφορες και του ζώου και του παιδιού! Αν ο παιδίατρος λέει κάτι τέτοιο για ένα ζώο που είναι "καθαρό" και περιποιημένο (εμβόλια, αποπαρασειτώση και καθαρισμό) να αλλάξετε παιδίατρο!!!  2ον... εγώ ακόμα εκτός απο κάτι λίγα φορμάκια που μου έχουν φέρει διαφόρων μεγεθών απο ένα κοριτσάκι που μεγάλωσε πια... δεν έχω αγοράσει τίποτα και όπως έχω ξανά πει... ούτε πρόκειται πριν τον 7ο. Κατά τη γνώμη μου θα χρειαστούμε αρκετά ζιπουνάκια (~15) και καμιά 10αριά φορμάκια. Τουλάχιστον έτσι έχω διαβάσει και μου έχουν πει στα σεμινάρια που έχω παρακολουθήσει μέχρι στιγμής! 3ον... τελικά μάλλον έχω πολλή ευαίσθητη κοιλιακή χώρα που την αισθάνομαι συνέχεια την μπουμπού!!!😂 Βέβαια ακόμα είναι πολύ ακανόνιστες και οι ώρες και οι κινήσεις... Μετά τις 27 εβδομάδες αποκτούν μοτίβο! Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!
    • Μα δε χρειάζεται να τα έχεις σε απόσταση καλή μου! Και να ξέρεις ότι είναι πολύ προστατευτικά με τα παιδιά! Δεν κινδυνεύει το μωράκι σου απο το σκύλο σου!!!
    • Κ εγω νομιζω είναι αρκετά. Αλλα σκέφτομαι τωρα Μηπως το 0-3 είναι μεγάλο για νεογέννητο; Η μαμα μ μου ειπε να τα παρω 0-3 😝
    • Εμένα όταν είχε γεννηθεί που είχε έρθει το λαμπραντορ στο σπίτι απλά δεν την έφερα σε επαφή σε το σκυλί και χρησιμοποίησα πανες αγκαλιάς οταν ηθελα  να την πάρει κάποιος αγκαλιά για να μην έρχεται σε επαφή με τα ρούχα και με τυχόν τρίχες του σκύλου.. αλλά μετά που ξανά ήρθε ο σκύλος όταν ήταν 3 μηνών τους άφησα κανονικά να έρθουν σε επαφή ρώτησα και την παιδιατρο και μου έδωσε το οκ από την στιγμή που σκύλος ήταν με όλα τα εμβόλια που πρέπει με είπε η γιατρός 🤷‍♀️ 
    • 12 κορμάκια πήρα. 10 0-3 και 2 newborn.    φορμάκια πήρα 5 κοντομάνικα Και 10 μακρυμάνικο.   Τωρα δεν ξερω. Πρεπει να παρω κι Αλλα newborn; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...