Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Φλεβάρη-Μάρτη 2010 Νο 2!!!


Recommended Posts

kalispera koritsia mou? ti kanete?

teleiosa ta ma8imata!

haroullini k dimitra, balte k mena sto club me tis agimnastes!!! den exo kanei tipota akoma.

haroullini xronia polla sti nagia!! blepo kaname proodo sta fagita. Gia fagito dokimase kotopoulo me traxana i zimariko px astraki peponaki.Apo laxanika selino, spanaki, fasolaki

dimitra mipos o 8anoulis bgazei dontaki?

gai mou oute ego exo dialexei photografies apo ti baptisi , 8elei xrono !!

an8ropaki kales etoimasies me ti baptisi

efi kouklos o dimitris.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 521
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsia!bgalame kai to deutero dontaki!alla poly mourmoura to moraki mou!oti brei to bazei sto stoma!oraia ta nea sas!haroulllini mou na xeresai ti nagia sou!kathisterimena ws sinithos...sorry den eixa kairo na mpo pio noris! :oops: matakia efi antraklas o gios!kouklaki ftou ftou!anthropaki me to kalo na kenete ki eseis ti baftisi!perimenoume foto me ayto pou tha ftiaxsete na paroume ki emeis kamoia idea!elinaki to proderm to sinexizw akoma alla exo allaxsei to malaktiko bazo to soupline to mple mistral kai ta rouxa murizoun teleia!pantos oti periexei benzolio i kati sxetiko me ayto apofeyge to!filia sta kouklakia sas kalo brady!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; εμείς πολύ καλά! Πήγαμε ΠΣΚ στην Αριδαία και γι'αυτό δεν μπήκα καθόλου. Τωρα ξύπνησε το μωρό μου, θα μπω μετά. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ που είστε όλες;;; Από χθες δεν μπηκε καμία; Λοιπόν εμείς όπως σας είπα είχαμε πάει Αριδαία και περάσαμε τέλεια! Κάναμε τα ζεστά μας μπάνια, γεμίσαμε τις μπαταρίες και γυρίσαμε πίσω στην καθημερινότητά μας! Μπορώ να πω ότι με ανακούφισε λίγο στη μέση μου που πονάει συνεχώς τον τελευταίο καιρό. Χρειάζεται που και που να ξεφεύγεις λίγο...

Τώρα με το αγοράκι μας... περνάμε καταπληκτικά! Δεν έχει καθόλου γκρίνια ή ιδιοτροπίες αλλά έχει ζωηρέψει πολύ και κάνει τρελά παιχνίδια!!! Όλο θέλει να είναι όρθιος και να χοροπηδάει! Κάνει μπα μπα μπα αλλά δεν μας λέει ακόμα κάτι.

Πάω για ύπνο, τα λέμε αύριο. Άντε μπείτε να γράψετε νεακια και πείτε μου πως θα βάλω και φωτό!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia !'epitelous paraskevi!

ola kala!

o andreas 8elei sinexeia na kanei kounia stin paidiki xara. Logo eklogon mas paredosan nea paidiki xara sti gonia apo to spiti mou opote ton pigainei i mama mou ka8e mera!!!

popi mou welcome, xairomai pou xalaroses!

polla filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα 8 μωράκια ηλικίας 1-12 μηνών που δυστυχώς οι γονείς τους έχουν

εγκαταλείψει στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας χρειάζονται ρουχαλάκια, πετσετούλες,

σαλιάρες και κουβερτούλες για να ζεσταθούν. Προφανώς δεν έχει μεριμνήσει

κανείς γι' αυτά τα 8 αγγελούδια εκτός από τις νοσηλεύτριες που κάνουν ό, τι

μπορούν...

Ενόψει λοιπόν των Χριστουγέννων ας κάνουμε όλοι μία καλή πράξη γι' αυτά τα

μωρά και ας τους προσφέρουμε το ελάχιστο που μπορούμε με όλη μας την αγάπη.

Τα ρουχαλάκια μπορούμε να τα πάμε στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας, στο κεντρικό

κτίριο, 1ος όροφος στη νοσηλευτική υπηρεσία για τα εγκαταλελειμμένα μωρά.

Εκείνα ήδη μας το ανταποδίδουν με το πιο γλυκό χαμόγελό τους!

Πληροφορίες:

Νοσοκομείο ''Αλεξάνδρα'' Βασ. Σοφίας 80 Τ.Κ 115 28

Τηλεφωνικό Κέντρο: 213-2162000,210-3381100

αριθμος μωρων: 8 (3 κοριτσάκια και 5 αγοράκια)

ηλικιες:1 και 4 μηνων και 1 ετους

αγαθα προς αναγκη: πετσετουλες,σαλιαρες,κουβερτες και ρουχαλακια (για τις

ηλικιες αυτες μονο) και οποιος θελει παιχνιδακια.

τα πραγματα παραδιδωνται στον 4ο οροφο στο ''Γαλακτομειο''

επισης και μεταχειρισμενα ρουχαλακια απο τα μωρακια σας μπορειτε να πατε.

Οσοι μπορουν και θελουν ας χρησιμοποιησουν το συγκεκριμενο αποσπασμα για να

ενημερωσουν ολους οσους μπορουν και θελουν να προσφερουν εστω και μια

κουβερτουλα ή ενα φορμακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Που είστε πάλι όλες;;; Μόνο το ελινάκι μπήκε...

Ελινάκι πολύ ενδιαφέρον αυτό που μας έβαλες για τα μωράκια...ξέρεις αν μπορούμε να τα στείλουμε κιόλας; Θα πάρω τηλ να ρωτήσω. Εγώ δεν μπορώ να τα φέρω αφού είμαι πολύ μακριά αλλά φαντάζομαι ότι με κούριερ μπορώ να τα στείλω.

Υπάρχουν πραγματικά πολλοί άνθρωποι που είναι δυστυχισμένοι και δεν έχουν ούτε τα απολύτως απαραίτητα και είναι κρίμα που αυτό το σκεφτόμαστε μόνο τέτοιες μέρες...

Σας φιλώ όλες. Άντε μπείτε να μας πείτε νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ ΛΙΓΟ Ο ΘΑΝΟΣ..ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ DOWN ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΘΑ ΤΟ ΕΒΓΑΖΕ.ΜΕ ΤΑΡΑΞΕ ΣΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ.ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ,ΣΠΑΡΑΞΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ..ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΦΩΝΗ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΕΙΝΑΙ 9ΚΙΛΑ ΚΑΙ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΙΜΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ..ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΥΠΝΟ..ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ..ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΠΝΗ!!ΕΦΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑΣ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ,ΝΑ΄ΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!ΗΑROULINI ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΑΓΙΑ ΜΑΣ,ΝΑ'ΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!ΛΙΓΟ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ..ELINAKKI KAΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΑΓΥΜΝΑΣΤΩΝ ΜΗΤΕΡΩΝ.. :lol::lol: ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ,ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ,ΕΣΤΩ PC ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!ΕΛΙΝΑΚΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ..ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΑΝΘΡΟΠΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ..GAI ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!!ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ Ε?ΡΟΡΙ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΙΔΑΙΑ,Ε?ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ..ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ Η ΜΕΣΗ ΣΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΑΛΛΑΞΕ Η ΨΗΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ..ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ..Ο ΘΑΝΟΣ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΖΕΥΕ,ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.ΕΛΙΝΑΚΚΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ Μ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,Ε?ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΝΑ ΜΑΘΩ..ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ..ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ..ΠΟΣΗ ΧΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ Σ'ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΜΑΣ..ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ?ΤΕΣΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΞΑ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εχτές το απόγευμα σκοτώθηκε ο ανηψιός μου, την ξαδέρφη μου ο γιος. Ηταν μόλις 23 ετών. 500 μ απο τα σπίτια μας, μια γυναίκα επεσε επάνω στο μηχανάκι του με το αυτοκίνητο της. Δεν μπορώ να το πιστεύψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; Πάλι λίγα νέα βλέπω...

Δημη μου περαστικά στο αγοράκι σου. Ελπίζω να έστρωσε με το φαγητό και τους εμετούς. Εϊναι δύσκολο...φοβάσαι συνέχεια μη τον αφήσεις και κάνει πάλι. Όσο για τη βόλτα έχεις δίκιο. Και μόνο που βλέπεις κάποιων το πρόσωπο ηρεμείς αυτομάτως...σίγουρα όταν βλέπεις δικά σου άτομα αλλάζει λίγο η ψυχολογία σου. Στην Αριδαία ήταν τέλεια!!! Κι εμένα πετάγεται κάποιες φορές στον ύπνο του ο καημένος. Γκρινιάζει ενώ κοιμάται και δεν ξέρω τι να τον ενοχλεί.

Ανθρωπάκι μου συλληπητήρια. Είναι τραγικό αυτό που συνέβη. Κουράγιο κοπέλα μου. Στηρίξτε όσο μπορείτε αυτή τη γυναίκα. Δεν υπάρχουν λόγια...λυπάμαι πολύ.

Φεύγω γιατί γκρινιάζει που δεν του δίνω σημασια!! Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε εμείς καλά μεγαλώνουμε και βγάλαμε μ2 δοντάκια μαζί ευτυχώς δεν είχαμε γκρίνια το μόνο που κάνουμε είναι να ξυπνάμε κατα τι 5-6 το πρωί και να θέλουμε να πάμε στο κρεβάτι της μαμάς και του μπαμπα μόλις την βάζω ανάμεσα μας κοιμάται βαθιά αμα την πάω στην κούνια γίνεται ο χαμός και έτσι όπως είμαι κουρασμένη την αφήνω να κοιμηθεί μαζί μας, εξαντλήθηκα πια με την αυπνία είμαι 9 μήνες αύπνη με διακοπές κάθε βράδυ. Ευτυχώς τώρα κοιμάται συνεχόμενα τουλάχιστον με μόνο μια διακοπή για να ερθει στο κρεβάτι μας.

Αχ anthropaki μου δεν ξέρω τι να πω συλληπητήρια δεν είναι για τετοιες κουβέντες νέος άνθρωπος ... Κουράγιο...

Εμείς τρέχουμε με τον πεθερό μου είναι στο νοσοκομείο με οξεία λευχαιμεία και βάζουμε αιμοπετάλια και θα ξεκινήσει και χημιοθεραπείες μακάρι να αντέξει λίγο να χαρεί την μπεμπούλά μας.

Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα νέα σας αλλα είμαι στην έκθεση Xenia και δεν μπορώ να γράψω αλλο. Εύχομαι να είστε όλες καλά και να μου φιλήσετε τα παιδάκια σας. Γλυκια μου Χαρά η Νάγια πρέπει να τα πηγαίνει καλήτερα με το φαγητό ε; εμείς κάθε μέρα βελτιωνόμαστε.

Πολλα φιλια ελπίζω να καταφέρω να μπω σύντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthropaki ta therma mou silipitiria...den iparxoun logia gia tetoies katastaseis...einai to xeirotero pragma pou mporei na sumbei se mia manoula...exoume xasei ki emeis xsaderfo stin idia ilikia kai osa xronia ki an perasoun o ponos paramenei idios...i moni parigoria pou mporo na sas dwsw einai na skefteste oti ekei panw isws kai na pernaei kalitera...lupamai...koritsia xeretismous se oles kai sta morakia sas...tha mpo gia neotera mes tin ebdomada!filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΤΖΕΝΗ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ..Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ..ΚΡΙΜΑ,ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΑΔΙΚΑ ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ..ΑΛΛΑ ΦΟΡΤΩΣΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΣΤΡΩΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ ΘΑΝΟΥ,ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΞΩ,ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ..ΑΠΟ ΓΚΡΙΝΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ,ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ..ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΜΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ,ΜΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ..ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ..ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΑΡΙΔΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ..ΝΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ..ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΕ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΞΟΔΟΣ ΓΙΑ ΜΑΣ..ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΤΣΙ,Ε?ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΟΝΤΑ..ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ?ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,Ε?ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΖΕΝΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΩΡΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ. Εχτές ήταν η κηδεία. Σπάραξε η καρδιά μου. Δεν το πίστευα, νόμιζα ότι απλά κοιμόταν κ θα σηκωνόταν από στιγμή σε στιγμή να μας κάνει χαζούρα που κλαίγαμε κ είχαμε μαζευτεί όλοι πάνω από το κεφαλάκι του.

Όταν γεννήθηκε ήμουν 7 ετών κ θυμάμαι σαν παιδάκι να είναι συνέχεια μαζί μου. Όταν γεννήθηκε η αδερφούλα του, έκλαιγα στο μαιευτήριο, γιατί νόμιζα ότι θα αγαπάνε λιγότερο τον Γιάννη. Θυμάμαι όταν τον έβαζαν τιμωρία κ έκλαιγε, να μπαίνω στο δωμάτιο από το πατζούρι κ να τον παίρνω αγκαλίτσα κρυφά (τότε έμενε στο διπλανό σπίτι κ τα μπαλκόνια μας επικοινωνούσαν). Θυμάμαι που του μάθαινα μπάνιο στην θάλασσα 2 καλοκαίρια που έμεναν στο εξοχικό μας. Είχε έντονη προσωπικότητα από μια σταλιά σκατούλι κ ήταν αρκετά ζωηρός, αλλά εγώ του είχα αδυναμία. Η ζωή του ήταν πολύ έντονη μεγαλώνοντάς, λες κ το ήξερε ότι θα έφευγε νωρίς. Σε αυτή την φάση είχε αρχίσει κ ηρεμούσε κ μάλλον ο θεός ήθελε 1 μπουμπούκι να το κάνει άγγελο κ τον πήρε. Ήταν σαν να κοιμότανε, 2 μέτρα παλικάρι. Αυτή η μάνα του όμως πως θα μπορέσει να συνεχίσει... Έχει αλλά δυο παιδιά κ πρέπει να κάνει κουράγιο για αυτά. Πάντως οι ψυχές δεν πεθαίνουν, μόνο τα σώματα κ η αμφίδρομη επικοινωνία χάνοται, εγω αυτό σκέφτομαι κ θέλω να το πιστεύω..

Κορίτσια 1 φωτισμένος παππούλης είπε το αυτονόητο, ότι κάνεις μας δεν έχει κάνει συμβόλαιο για το πόσο θα ζήσει σε αυτόν τον κόσμο, όλοι περαστικοί είμαστε κ μπορεί να ζήσουμε από μια στιγμή μέχρι 100 χρόνια. Γιαυτό να ζούμε όμορφα κ να μην χαραμίζουμε στιγμές. Δώστε κ πάρτε αγάπη όσο μπορείτε κ μην σκάτε για χαζομάρες. Αυτά σκέφτομαι συνέχεια κ εγώ.

Αύριο θα πάρω τηλ. να ακυρώσω το τραπέζι της βάπτισης. Το μυστήριο θα γίνει στις 30-4-2011 κανονικά όπως το είχαμε προγραμματίσει.

Εχτές κ προχτές η μικρούλα ξύπναγε συνέχεια στο νάνι της και σήμερα βγήκε το τρίτο της δοντάκι! Μεγαλώνει κ εγώ κρατάω τις στιγμές μέσα μου σαν τον πιο πολύτιμο θησαυρό.

Λαμπρινή μου κουράγιο για τον πεθερό σου που ταλαιπωρήται τόσο ο ανθρωπος. Οταν το σώμα νοσεί είναι δύσκολα τα πράγματα. Εύχομαι δύναμη κ κουράγιο.

Φιλάκια σε όλες κ στα μικρούλια θαυματάκια μας!!! Να τα χαιρόμαστε κάθε στιγμή κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου! ΤΙ κάνετε; Εμείς καθόμαστε και το μπουμπούκι μου ακόμα να κοιμηθεί!Άλλαξε η ώρα μου στο προφίλ και δείχνει μια ωρα μπροστά. Ενώ είναι 11 παρά δείχνει 12 παρά...πως αλλάζει;

Τζενάκι μου πόσο δίκιο έχεις...πρέπει να χαιρόμαστε την κάθε στιγμή μας και να μην αφήνουμε τίποτα και κανεναν να μας χαλάει.

Δήμητρά μου όντως η ζωή μας αλλάζει αν όχι στο 100% αλλά στο 80% σιγουρα. Εμένα προσωπικά μου λείπουν στιγμές και φάσεις από τον παλιό μου εαυτό αλλά δεν αλλάζω με τίποτα αυτά που ζω τώρα! Ο Γιάννης μου δεν ξυπνάει το βράδυ... γκρινιάζει μέσα στον ύπνο του και σουφρώνει τα φρύδια σαν κάτι να τον ενοχλεί. Του δίνω πιπίλα και ηρεμεί. Η Νάσια ποια είναι;;; Όσο για τη συνάντηση... μάλλον οι 2 μας είμαστε μόνο κοντά! Είμαστε διάσπαρτες σε πολλά μέρη...Αθήνα, Πάτρα, Κύπρο, Ρόδο, Ξάνθη(εγώ), Χαλκιδική(εσύ)...όλες θα μας βολευε μόνο αν συναντιόμασταν κάπου στη μέση...πχ Λάρισα! Την Τζένη-ανθρωπάκι πάντως τη συνάντησα!!!

Λαμπρινούλα μου λυπαμαι γαι τον πεθερό σου... κουραγιο σε όλους σας. Πρέπει να στηρίζεις και τον άντρα σου, θα του είναι δύσκολο. Μεγάλωσε η κορούλα σου ε; Κι εμείς δεν είχαμε καθόλου γκρίνια με τα δόντια, ευτυχώς!

Πάω να κάνω μπάνιο...σας φιλώ! Καλό βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

σκεφτομουνα αν θα σας εγραφα...

εχει μια βδομαδα... δεν ειμαι καλα...τρεχω στους γιατρους...ειχα ενα "επεισοδιο" την περασμενη κυριακη βραδυ...

παω αυριο για επειγον επεμβαση... σπανιο πραγμα αυτο που εχω...σε ολοκληρο τον κοσμο, μονο 0.2% το εχουν... επιβαλλεται η επεμβαση το συντομοτερο...

χρειαζομαι την θετικη σας ενεργεια... και την προσευχουλα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίνη μου, περαστικά κ ολα μια χαρά θα πάνε θα δεις. Να μας ενημερώσεις το συντομότερο. Εχεις ολη την θετική μου ενέργεια κ πολλές προσευχούλες κοπέλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πως είστε; Εγώ είμαι λίγο στα down μου αυτές τις μέρες αλλά μου περνάει...

Χαρά μου έχεις όοοολη τη θετική μας ενέργεια...εύχομαι όλα να πάνε καλά στην επέμβασή σου. Περιμένουμε νέα.

Ανθρωπάκι πως είσαι; Εύχομαι και για σένα όλα να πάνε καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! ευτυχως ολα πηγαν καλα με την επεμβαση... αλλα προληπτικα θα πρεπει να την επαναλαβω μετα απο λιγο καιρο...Δοξα τον Θεό!!!

σας ευχαριστω για τις ευχουλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou!haroullini mou perastika sou kopela mou!tora molis diabasa ta nea sas!ti kanete?egw paw douleia tin alli ebdomada kai idi me pianoun ta klamata :cry: kala imoun mexri tora me to mwroulini mou 8-) bebaia exw akoma 2 kiriakes na piasw to joker...poli tha to ithela :lol: opote koritsia mou douleia despoinaki proponisi despoinaki tha bgw off :roll: pigame kai isto giatro simera ola teleia!ayrio tha fame kai psarosoupa!na sas pw oti to despoinaki exei arxisei na fwnazei to skulaki mas,pou to lene sparky ,me to diko tis bebaia tropo ton fwnazei gaggi kai trellainomai!megalwnoun ta mwroulia mas kai exoun idi ftiaxsei prosopikotita ;) ti thauma bre koritsia pou einai i mitrotita telika!sas filw gluka oles kai bebaia ta pleon iperkinitika mwroulinia sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια χάθηκα γιατί τρέχω δουλειά, πεθερός στο Νοσοκομείο και ένα μωρό που ξυπνά τα βράδια...

Δεν ξέρω τι κάνω λάθος κι εκεί που πάει να στρώσει με τον υπνο και περνάνε 4 μέρες που κοιμάται συνεχόμενα άντε πάλι ξυπνάμε κάθε 3-4 ώρες και θέλουμε αγκαλίτσα και νανούρισμα και κούνημα. Σκέφτομαι ότι την έχουμε καλομάθει στις αγκαλιές και τα κουνήματα για να κοιμηθεί και ξυπνά τα βράδια και άντε πάλι αγκαλιά και ξαγρυπνάω και κομμάτια στη δουλεια. Έχω και την αγωνία μήπως με απολύσουν με την οικονομική κρίση που υπάρχει γιατί δεν έχει και δουλεια σήμερα πήρα άδεια ανευ αποδοχών λόγω αυπνίας. Ελπίζω να είναι μια φάση που θα περάσει που θα πάει θα μεγαλώσει κι αυτή ίσως λίγο τα δοντακια λίγο η αναστάστωση που εισπράτει και απο μένα και ότι κόψαμε το θηλασμό δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ. Παντως σίγουρα εαν ο θεός μου δώσει άλλο μωράκι δεν θα το μάθω να κοιμάται αγκαλίτσα και να το κουνάω...

Χαρά μου περαστικα σας φιλιά στη Νάγια.

Gai πράγματι η μητρότητα είναι το ιερότερο και πιο γλυκό πράγμα που βιώνει ο άνθρωπος η μικρή σου πανέξυπνη, εμένα όλο φωνάζει μπαμπά και τατα δηλαδή βόλτα η γυριστρούλα μαμα πολύ λίγο. ¨Οσο για την δουλεια καλή προσαρμογή εύχομαι να πανε όλα καλα.

Ποπη μου πολλα φιλάκια ο μικρούλης σου καλά;

Antropaki μου να προσέχεις τον εαυτό σου και να σκέφτεσαι όσο το δυνατόν αισιόδοξα εσύ ξέρεις καλήτερα απο εμάς.

Πολλα φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες! Τι κάνετε; Εμείς πολύ καλά! Ο Γιάννης μου μεγαλώνει μέρα με τη μέρα!!! Έχουμε 2 δόντια αλλά πιστευω έρχονται και τα άλλα! Τρίτη και Τεταρτη είχε πολύ γκρίνια αλλά χθες και σήμερα είναι καλά ευτυχως! Δεν μπουσουλάει ούτε περπατάει ακόμα μόνος του ο τεμπέλης!! Βέβαια θέλει να είναι συνεχώς όρθιος και για δευτερόλεπτα στηρίζεται! Μας έχει πάρει τα μυαλά...όλο νάζια κάνει και τον πιάνουν και τα νεύρα και τσιρίζει!

Χαρά περαστικά σου... τι είναι βρε κοπέλα μου αυτό που επαθες και πρέπει να επαναλάβεις την επέμβαση; Θα δυσκολεύεσαι τώρα φαντάζομαι...

Ιωάννα η μικρή Δεσποινούλα έχει γίνει τσαούσα ε; Άρχισαν οι πρώτες παρέες με το σκυλάκι!! Υπομονή με τη δουλειά...όπως είπες, έχεις ακόμα λίγο καιρό για το τζόκερ!!!

Λαμπρινούλα η μικρή όντως ίσως να έχει επηρεαστεί απο τη διακοπή του θηλασμού...δεν ξέρεις πως μπορεί να το βιώνουν τα μωράκια. Αλλά πιστεύω ότι είναι φάση και θα περάσει.

Δυστυχώς ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να μη τα καλομάθουμε!!! Κι εγώ παρατηρώ ότι είμαστε συνέχεια όλοι πάνω από το κεφαλι του,πιο πολύ παππούδες και γιαγιάδες, και τώρα έχει μάθει και τσιρίζει με όλη του τη δύναμη από τα νεύρα όταν θέλει κάτι και δεν του το κάνουμε (πχ να σηκωθεί από το ρηλάξ ή να του δώσουμε αμέσως τα παιχνίδια που πετάει συνεχώς!) Αρχίζω να του μιλάω όμως και ηρεμεί!! Μάλλον καταλαβαίνει ότι δεν είναι σωστό αυτό που κάνει!!! Τι να πω...όπως είπε και η Ιωαννα, έχουν ήδη σχηματίσει τη δική τους προσωπικότητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...