Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!!


Recommended Posts

και ποιος σου ειπε οτι εμεισ θελουμε να μαθουμε εσενα!?!?!?!?!?!

αν θελαμε θα ασχολουμασταν απο καιρο μαζι σου!!!

και συ "ματακια" τι να σου πω?????

δεν ντρεπεσαι κιολας με αυτα που λες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 749
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε αντε πανε να κανεισ τιποτα να ξελαμπικαρεις!!!!!

τι εισαι ο συντονιστης του φορουμ για να μου απαγορευσεις να μπαινω και να γραφω??????

μιζερες ειστε και γι αυτο δεν τραβαει η ομαδα σας!!!μπηκαμε 2 μερες και χαρηκε το ποστ σασ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα και μιλησα σε ενα δημοσιο φορουμ.....ναι, φροντιζοντας ομως να μην εκθεσω κανεναν. Μιλησα για μια ομαδα του φεις χωρις να αναφερω τον τιτλο της, εχοντας υποψη μου οτι ειναι κρυφη αρα και πληρως προστατευμενη και χωρις να ονοματισω κανενα απο τα μελη της.

Τσοφι και Μαχη.....ποτε δεν υπηρξατε μελη του ποστ αυτου. Ειδικα εσενα τσοφι δεν σε γνωριζω καθολου, αφου ποτε δεν ετυχε να ανταλλαξουμε ουτε καλημερα. Μαχη και με σενα ζητημα αν εχω πει δυο λεξεις. Ντιντινουληςμαζι, αντε να ειπαμε και δυο καλημερες ....εχει περασει τουλαχιστον ενας χρονος απο την τελευταια φορα που εγραψες εδω.

Ειστε ολες αγενεις και απαραδεκτες!!! Να μπαινετε εδω και να χρησιμοποιειται υποτιμητικους χαρακτηρισμους, για εναν ανθρωπο που δεν γνωριζεται!!!

Οσο για την απορριψη? Δεν θα μπορουσα ποτε να αισθανθω απορριπτεα , απο μια ομαδα που ποτε δεν με ενδιεφερε να γινω ενεργο μελος και που ποτε δεν προσπαθησα με οποιδηποτε τροπο, να κερδισω την ευνοια κανενος απο τα μελη της.

Γνωριζα για την δημιουργια της , απο την πρωτη στιγμη και ομως δεν ζητησα να γινω μελος. Καποτε εδω, μεσα σε μια συζητηση ,ζητησα να ανταλλαξουμε μειλ με φωτο μας και φωτο των παιδιων μας. Τα κοριτσια που καναμε μεχρι τοτε παρεα. Τοτε η μαρβελ μου ειπε.....ιζακι στην ομαδα μας εχουμε πολλες φωτο ,γιατι δεν γινεσαι και εσυ μελος μας? ελα εκει να μας δεις. Δεν ηταν περιεργεια, ηταν ενδιαφερον, να δω προσωπα ανθρωπων που μεχρι τοτε συμπαθουσα και εκτιμουσα. Ακομα καποια ατομα συνεχιζω να τα εκτιμω και ας γιναν "τουρκοι" με την παρτη μου. Τωρα αν γινατε τουρκοι εσεις και μερικες αλλες που ποτε δεν ειχα μαζι τους ιδιαιτερες σχεσεις, γιατι πολυ απλα δεν υπηρξαν ποτε μανουλες απριλιου και για τουτο τον λογο, δεν ετυχε να γνωριστουμε και ποτε, αυτο δεν με αφορα. Εγω ημουν ξεκαθαρη στο μηνυμα μου......μιλουσα για κοπελες που καποτε εγραφαν εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον δεν καταλαβαίνεις και τι γράφω...

Εγώ δεν σου είπα να ΜΗΝ μπαίνεις εδ'ω. Σου είπα ότι αν έχεις πρόβλημα μαζί μου και δεν θέλεις να μάθεις, υπάρχει και η εναλλακτική του facebook!

Εγώ εδώ θα παραμείνω... και σε όποιον αρέσει!!

Φιλιά!!

Πάω να παίξω με τον γιόκα μου... γιατί βαρέθηκα να παίζω μαζι σας...

Bue!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρβελ.....αναγνωριζοντας σου, το γεγονος οτι ποτε δεν επαψες να γραφεις στο φορουμ, ξερω οτι το να προσκαλεις ατομα στο φεις, δεν ηταν κατι, που γινοταν με κακη προθεση. Δυστυχως δεν εχω αλλο χρονο....ξυπνησε το παιδακι μου και πρεπει να ασχοληθω μαζι του.

Μαρβελακι αν ενιωσες προσβεβλημενη η θελεις παιρεταιρω εξηγησεις.....γραψε μου οπου θες, να τα πουμε. Θες δημοσια? Θες με πμ, με μειλ?? Εδω ειμαι.....οταν μπορεσω, οταν βρω χρονο ξανα, θα σου δωσω οσες απαντησεις θες, αν εχεις αποριες.

Αρκετο χρονο εχασα και εγω απο το παιδι μου.....καλα να περναμε ολες μας με τα παιδακια μας και οσους εχουμε επιλεξει για φιλους μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιζάκι μου,ήταν επιθετικό το μνμ σου και ειδικά λέγοντας ότι εγώ διαφημίζω την ομάδα μας.Δεν γίνεται αυτό,ούτε έχω λόγο να το κάνω.Πολλά κορίτσια που γράφανε εδώ,δεν ξαναμπήκανε αλλά δεν μπορούμε να επιβάλλουμε σε κανέναν που θα μπαίνει και τι θα γράφει.Μόνη σου είπες στο πρώτο μνμ σου ότι εσύ εξέφρασες την επιθυμία να μας δεις.Δεν σου είπα εγώ,μπες και δες μας!!Είπα απλά ότι εκεί μπορούμε άφοβα να βάζουμε φώτος των παιδιών μας και δικές μας.Όλες οι κοπέλες του Απριλίου και του Μαίου ήταν ευπρόδεκτες στην ομάδα μας τότε και πράγματι είμαστε και από τις δυο ομάδες.Απλά η ομάδα μας έχει αλλάξει,όπως είπαν τα κορίτσια,έχουμε συναντηθεί,μιλάμε στο τηλέφωνο,θα κάνουμε κουμπαριές.Αφού δεν ήθελες να είσαι ενεργό μέλος,μπορούσες όταν μας είδες,μετά να αποχωρούσες από μόνη σου.

Δεν προσκαλούσα άτομα από μόνη μου....όλες οι κοπέλες μπήκανε από την αρχή και η Felicity,μπήκε προχτες μετά από δική της προτροπή.Αλλά λογικό είναι,ότι από τη στιγμή που η ομάδα μας είναι με μανούλες Απριλίου-Μαιου και γνωριστήκαμε εδώ,να γίνει και εδώ αναφορά.Έτσι έχουν τα πράγματα.

Δεν έχω νιώσει προσβεβλημένη και το είπα από την αρχή.Απλά δεν ήταν σωστός ο τρόπος!Και είναι απλά αστείο ότι εγώ προσκαλώ άτομα και διαφημίζω την ομάδα!Είμαστε αυτές που είμαστε και περνάμε πολύ καλά!Δεν έχω άλλες απορίες!

Α,απλά από τη στιγμή που μόνο εγώ και η πεπίτα μπαίναμε πιο συχνά στο μαμμυ,ήταν λογικό να γίνει αναφορά από εμάς τις 2 στο γκρουπ μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά λοιπόν από αυτήν την τόσο "κόσμια" και "ευγενικη" συμπεριφορά "ενεργών" μελών της ομάδας μας Απριλιατικά μωράκια, θα κλείσω το θέμα... συμφωνώντας ΑΠΟΛΥΤΑ με την φίλη μου ΙΖΑΚΙ, ότι είτε από αφέλεια είτε όχι, οι περισσότερες κοπέλες με τις οποίες περάσαμε ατελειώτες ώρες εδώ παρέα (και MONO για αυτές απευθύνομαι), έχουν όλες μεταφερθεί στην περιβόητη ιστοσελίδα του facebook!

Πραγματικά είναι κρίμα... Μα, και πώς να μην έχουν φύγει, αφού όποια και να μπει, έχουμε το Marvelaki που τις κατευθύνει! Χαχα!! Marvel, δεν θα αντέξω δεύτερο γύρο! :lol: Μπορεί να μην το κάνεις από κακία, αλλά έτσι είναι!

Τελειώνω λοιπόν με αυτό και δεν ξανασχολούμαι!

Θα ασχοληθώ με το να σας πω τα νέα για τον γιόκα μου, ο οποίος σε λίγες μέρες θα ζήσει το πρώτο του παρτάκι! ;-)

Βρε πώς περνάει έτσι ο καιρός! Μεγάλωσαν τα βλαστάρια μας!

Αλλά τα δόντια σε εμάς αρνούνται να βγούν!! χαχα!!!

Φαφούτηδες είμαστε ακομαααααααααααααααααααα!!!

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε Όλγα...εγώ δεν κατευθύνω καμία κοπέλα,όλες από την αρχή μπήκαμε(δεν είχαμε κανένα καινούργιο μέλος!! :P:P ),μόνο η Felicity,μπήκε τώρα και πραγματικά χαιρόμαστε όλες γι'αυτό! :D:D Αν το αναφέραμε ότι μιλάμε εκεί(γιατί μόνο αυτό γινόταν και σπάνια)και εσείς ενοχλούσασταν,τι να πω,δημόσιο φόρουμ είναι όπως είπες,δεν θα μου πει κανένας τι θα γράφω!Όπως και εγώ δεν είπα τι θα γράφετε και τι όχι,δεν το δεχομαι!!Και τελειώνει εδώ!

Με το καλό το παρτάκι σας και να περάσετε καλά!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι κακός χαμός, τι τρόποι, τι επίπεδο…

Ωραία πράγματααα!!

Για έναν λόγο μπήκα.

Να υπερασπιστώ την φίλη μου Μαρία. Και την Ολγα. Γιατί την πήρε κι αυτή η μπάλα. Και πολύ πιθανό να πρέπει να υπερασπιστώ και τον εαυτό μου αργότερα αλλά θα το σκεφτώ πολύ πριν ξαναμπω..

Για τα μέλη που είχαν να εμφανιστούν καιρό δεν έχω να πω τίποτα απολύτως..

Γι αυτά όμως που δεν γνωρίζω και ανοίξαν το βρωμόστομά τους και κρίνανε χωρίς φόβο και πάθος, να πω πως εύχομαι να μη χαρακτηριστούν ποτέ «λίγες», και απο κανέναν.

Ευτυχώς που την Μαρία την γνώρισα πολύ καλά και χαίρομαι πολύ γι αυτό.Μη στεναχωριέστε..Δεν έχει ανάγκη να την «παινέψω» εδώ..Ούτε αυτήν , ούτε το παιδί της..

Τέλος, αγαπητή Μαρβέλ, τόσο καιρό δεν παραπονέθηκε ποτέ και κανείς γι αυτό που πήραξε την Μαρία και που τώρα ευθαρσώς προσπαθείς να αρνηθείς.

Μα καλά, από όοοολο αυτό που έγινε αυτό κατάλαβες εσύ??Στην Φελίσιτι εμεινες??

Και επειδή στο τέλος πολύ στον πληθυντικό γινόντουσαν κάποια σχόλια και κριτικές, να απαντήσω λοιπόν οτι μίζερες και λίγες θα ήμασταν αν τελικά κάναμε «ψεύτικο λογαριασμό» όπως πολλές φορές μας προετρεψε η Μαρβέλ, προκειμένου να μπούμε στο μυστικοχωριό σας (Εν ολίγοις, τσουρέκια μας τα είχε κάνει, άλλα τέλος πάντων…)Και πάλι δεν θίξαμε και δεν κατηγορήσαμε ποτέ την ομάδα σας.Αυτό είναι δηλαδή που έχει περάσει σε άλλο επίπεδο πια η ομάδα σας και είστε ταχαμ δήθεν λίγες και «καλές»????Θα προτιμούσατε δηλ δύο τρία μέλη με ψεύτικο λογαριασμό να είναι στην ομάδα σας???Εκεί που λέτε τα σώψυχά σας????Και καλείτε κόσμο με το καλησπέρα σας???Από το πρώτο ποστ?????Μπράβοοοοοοο….Λίγο αντιφατικό μου ακούγεται αλλά τέλος πάντων…Αυτά.

Αααα!Οσο για τους ματάκηδες!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααα!!!Αλλού είναι!!!

Ολγάκι, τι κρίμα που μπήκες και εσύ στον χορό…Κι εγώ….Δεν πειράζει…

Σου εύχομαι να περάσετε τα πιο ομορφα και αξέχαστα γεννέθλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστήηηηηηηη!!!!! Έγραψες Ιωάννα!!!!

Πάντως εγώ γελάω... όταν αυτοί οι... ματάκηδες ξεφυτρώσανε από το πουθενά σαν τα μανιτάρια.... Χαχα!

Να χαίρεσαι τον παίδαρό σου την Τετάρτη φιλενάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jona,δεν είπα ποτέ για ψεύτικο λογαριασμό,είπα για ψεύτικο όνομα-πολλοί στο facebook,δεν θέλουν να γράφουν το πραγματικό τους όνομα και δημιουργούν λογαριασμούς με ψεύτικα ονόματα ή ψευδώνυμα,αυτό έλεγα.Αλλά αν κάποιος δεν μπορεί ή τον βολεύει να καταλάβει άλλα πράγματα είναι άλλο καπέλο.Είχε μπει κάποια στιγμή μια κοπέλα και ρώτησε για την ομάδα μας,δεν της απάντησα ποτέ.

Τι ακριβώς πείραξε την Ιζάκι?Ακόμα δεν έχω καταλάβει,ότι πήγαμε όλες στο facebook??Όπως ήρθαν τα πράγματα,καλά κάναμε και καλά κάνατε και εσείς που δεν ήρθατε!

Δεν θα ξαναμπώ,τελικά και όποιος προσπαθεί να κρατήσει ισορροπίες,θα του την πουν κιόλας.καλύτερα εσείς εδώ και εμείς οι 300 του λεωνίδα στο facebook.

Να είστε καλά και εσείς και τα παιδάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ένα θα πώ γιατι πολύ μεγαλη έκταση πήρε το θέμα:

Ως δημιουργός της ομαδας των Απριλομωρακίων 2010 ΑΠΑΙΤΩ να γυρίσουν πισω ΟΛΑ τα μελη!

Marvelaki βγες σε παρακαλω παρα πολύ να διαφημισεις την ομαδα ΜΟΥ!!!!!

Δινω προθεσμια μεχρι αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΑΚΩΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΣΟ!!!ΟΣΕ ΕΙΜΑΣΤΕ STO FACE ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΔΩ!!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΖΑΚΙ!!!!ΚΟΠΕΛΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ!!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΥΡΙΑ ΚΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΕΧΙΣΩ ΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΜΑΖΕΥΕΤΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα με κ εγω!!! ;) με θυμαστε?... ειδικα με το Ολγακι... τρελη συμπαθεια της ειχα! τοσο..που οποτε μιλουσα με ειχε γραμμενη στα @@ της...και συνεχιζε να μιλαει σαν να μην ειχα γραψει ποτε! γιατι βλεπετε εμπαινα σπανια.. αλλα δεν το εκανα επιτηδες... ειχα ασχημη εγκυμοσινη... και ευτυχως τα κοριτσια που ειναι τωρα στο φεις..μου μιλουσαν....κ δεν ασχολιοντοιυσταν μονο με την παρτη τους!... Αλλα τωρα ολα ξεκαθαρισαν.. φανηκαν ποιες ειναι αυτες που πραγματικα νοιαζονταν..κ ποιες οχι... Και δυστυχως κοριτσακια.. εσας δεν σας αγγιξε καθολου οτι φυγαμε.. και μαλιστα.. οτι φυγαμε σε αλλο site οπου μπορεσαμε να δεθουμε πολυ παραπανω απ οτι εδω... δεν το καναμε για αλλους λογους.. ξεχνατε ποσες φορες μας πετουσε εξω εδω..και ποσες αλλες δεν μπορουσαμε να μπουμε? Δηλ..γιατι φυγαμε.. για να σας την σπασουμε? η μηπως δεν σας καλεσαμε!? εσεις φερθηκατε κομπλεξικα... Και ντροπη..γιατι μεγαλες γυναικες ειστε! μηπως ρε παιρνετε μιζες απ το Μammy? :lol: Εσεις με το site δεθηκατε η με εμας??? Κατσετε λοιπον εδω.. οι 2-3 ποσες ειστε.. και σταματηστε να ασχοληστε με το face book! και οσο για το marvelaki μας.. μην ξανα ακουσω καμια ρουφιανια.. γιατι δεν το εχω σε πολυ να μπαινω καθε μερα και να σας την σπαω..ετσι οπως μονο εγω ξερω..... :mrgreen: Kαλη Μερα να εχετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marouli..... ένα χρονο μετα την ημερα δημιουργιας της ομαδας σας, και εχοντας γραψει σε μας 3-4 φορες μονο από τοτε, μας ξαναθυμηθηκες τωρα, που αποχωρησες απο εκει και εχεις και το θρασσος χωρις να εχεις παρακολουθησει τα οσα εχουν διαδραματιστει , τον καιρο της απουσιας σου, να μας ειρωνευεσαι κι από πανω.

Το παιζεις και Miss δικαιοσύνη, κρινοντας επιλεκτικα μονο εμενα, φορωντας παρωπιδες στην προσβλητικη συμπεριφορα των φιλεναδων σου και τον υβριστικο τους χαρακτηρα, αλλα και τις ψευδεις μαρτυριες τους

Επειδη δεν εννοεις να καταλαβεις,….

Ουδεποτε στο παρελθον , αλλα και στο παρον δεν θελησαμε καμια από οσες φυγαν, να επιστρεψει , γιατι ατομα που πουλανε φιλους που τους συμπαρασταθηκαν , για τουλαχιστον 7 από τους 9 μηνες την εγκυμοσυνης τους, επειδη απεκτησαν νεες παρεες , δεν αξιζουν την φιλια μας.

Μαλιστα τουλαχιστον δυο από εκεινες, δεν ειχαν ουτε την στοιχειωδη ευγενεια να μπουν και να ρωτησουν αν γεννησαν οι φιλες τους, αν είναι καλα αυτές και τα παιδια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εσυ Νικολ ντροπη σου να μιλας ετσι ,…..σε ειχα και σε εκτιμηση. Η φιλη σου η Μαρβελ μονη της δινει δικαιωματα να ασχολουνται μαζι της …..να σας θυμισω ότι το καλοκαιρι , στην προσπαθεια της να κερδισει ψηφους για ένα μπανακι αξιας των 50 ευρω, εδωσε δικαιωμα να την συζηταει ένα ολοκληρο φορουμ, παρατηροντας την να ζητιανευει ψηφους από ανθρωπους που δεν γνωριζει , με κάθε τροπο…..να προσπαθει να τους προσεγγισει με πμ με μειλ με αιτησεις φιλιας στο φεις….σε εμας που την γνωριζαμε να στελνει μηνυματα στο κινητο μην ξεχασουμε και δεν την ψηφισουμε, …..συγκεκριμενα εμενα με εβαλε να τηλεφωνησω στην DIMIT η οποια δεν μπορουσε να μπαινει , για να την ζητησω να μπει στο μαμμυ ειδικα για να ψηφισει την Μαρβελ και μαλιστα επειδη δεν πηρα απαντηση στο σμς που εστειλα τοτε στην κοπελα και ενώ ηδη ειχα ενημερωσει την μαρβελ ότι εκανα αυτό που μου ζητησε…..εκεινη τηλεφωνησε στην DIMIT για να σιγουρευτει , για το αν διαβασε το sms μου και ότι την ειχε ψηφισει.

Τι να λεμε τωρα λοιπον για έναν ανθρωπο, που από μονος του με την συμπεριφορα του αφηνει εκτεθημενο τον εαυτο του, δινοντας δικαιωματα σε ένα ολοκληρο φορουμ για αρνητικο σχολιασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για σενα Μαρβελ που το παιζεις ΑΘΩΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ και βαζεις αλλους να γινουν οι κακοι και να καθαρισουν για σενα , ενώ εσυ εμφανιζεσαι μονο όταν ηρεμουν τα πνευματα για να πεις τις εξυπναδες σου, υποτιμοντας την νοημοσυνη μας, να σου θυμησω ότι γραφεις σε ένα φορουμ που ότι γραφεται δεν ξεγραφεται και μενει ως ντοκουμεντο.

Επτα μηνες μετα την δημιουργια της ομαδας σου , γραφεις αυτό:Re: Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!

από marvel1984 » Σάβ Οκτ 09, 2010 12:39 pm

Καλό μεσημέρι!!!

Εμείς καλά,αν και χτες είχαμε ανήσυχο ύπνο μετά από πολύ καιρό.

Πήγαμε σούπερ,μια βόλτα και τώρα είμαστε σπίτι μας και φτιάχνω μακαρόνια!!Δύσκολοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Βελισσάριος κοιμάται!!!

Πήγαμε πάλι Βασιλόπουλο και πήρα και άλλες 2 συσκευασίες libero,βγήκαν 7,50 ευρώ η οικονομική.Σκλαβενίτη δεν έχουμε...

Μπουνιτάκι,εμάς το ρυζάλευρο μας έκανε δυσκοιλιότητα.Με τα φρούτα μια χαρά,φτου μας!Χτες κάναμε 4 φορές! Έπηξα στο σκατό,δεν είμαι και συνηθισμένη(δεν έκανε ποτέ πάνω από 2 φορές).

Δήμητρα,να ξέρεις έγινες μέλος της ομάδας μας!!!!!!Και εσύ και ο Νικόλας σου ο κούκλος! . ( και αναφερεσε στην Ilioulina που ηταν νέο μελος στο ποστ μας και πριν προλαβει να μας γνωρισει καλα καλα, προλαβες εσυ να την προσεγγισεις και να την ενταξεις στην ομαδα σας.)

Αν ειχα χρονο θα εβρισκα και αλλα τετοια παρομοια περιστατικα, αλλα και αυτό το ένα είναι αρκετο για να διαψευσει τα δικα σου λογια:

‘’Δεν προσκαλούσα άτομα από μόνη μου....όλες οι κοπέλες μπήκανε από την αρχή’’

Και οσο για το αν μας τα κανες τσουρεκια η όχι και για το αν διαφημιζες την ομαδα σου εχοντας την εμμονη να επιμενεις να πεισεις καποιες από εδώ να ερθουν εκει,παρε και αυτή την απαντηση:

Re: Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!

από marvel1984 » Τρί Νοέμ 09, 2010 10:40 pm

Τι κάνετε μανούλες?? Πού είστε??

Εμείς καλά!'Αργησε πολύ να πιει το γάλα του σήμερα,25 λεπτά Μόλις ρεύτηκε και τον έβαλα στην κούνια,ξεράθηκε,ούτε το παιχνίδι κούνιας δεν είδε...κρίμα το πουλάκι μου...κουράστηκε.

Βρέχει από προχτές και σήμερα πραγματικά άνοιξαν οι ουρανοί....πολύ νερό... Ευτυχώς εμείς δεν είχαμε πρόβλημα αλλά στην περιοχή πιο κάτω από εμάς,πλημμύρισαν.Και μέσα σε αυτούς ο ξάδερφος μου,στεναχωρέθηκα.

Αύριο έχω δουλειές,πρέπει να μαζέψω κάποια χαρτιά,ελπίζω ο καιρός να είναι σχετικά καλύτερος.

Θεσσαλονικιές,δεν πήρε άδεια ο αντρούλης μου....σίγουρα θα έρθουμε πάντως κάποια στιγμή!

Felicitaki μου,μην χάνεσαι!!Και εμένα μου λείπει η περίοδος της εγκυμοσύνης!!Τι ωραία που τα λέγαμε!!!Εμένα μου έστειλαν και κουπόνια και δείγματα από κρέμες!!χαχαχα!!!

Zeteras,καλώς μας ήρθες!Αγοράκι ή κοριτσακι έχεις??Να σου ζήσει!!!

Αυτά,κουρασμένη είμαι και σήμερα.Είναι και από τον θυροειδή μου είπε η γιατρός,ξεκίνησα χάπια.

Έπλυνα και τα πιάτα!!Σκούπισα λίγο!Μάζεψα ρούχα και αύριο πρέπει να σιδερώσω!Ουφ!

Μπουνίτα,θα στο ξαναπώ,έλα face!!!!!!

Re: Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!

από marvel1984 » Πέμ Νοέμ 04, 2010 9:17 am

Καλημέρααααααααα!!!!!

Τι κάνετε??Εμείς καλά!!!Καθαρίσαμε,τα περισσότερα τα έκανε η γυναίκα και σήμερα θα στρώσουμε!!!! Βγάλαμε και την καλοκαιρινή μοκέτα της σκάλας και θα βάλω την χειμωνιάτικη! Δεν μπορώ με τίποτα άστρωτη τη σκάλα!

Πήγαμε και σε γενέθλια χτες!!!Είχαν στρωμένα και ο Βελισσάριος όλο στο χαλί ήθελε!! Κάθεται πλέον κανονικά!!!Δεν πέφτει!!!Έκατσε μισή ώρα και έπαιζε!!!Τρελάθηκα!!! Λέμε μπρρρρ,γκρρρ,μπα και πολλά άλλα!Έχω πάθει ζημιά!!!Είμαι χαζομαμά!!!Του βάλαμε και σκουφί,πολύ κούκλος είναι!!! Τι άντρα έχω!!!

Πήγαμε και τζάμπο και του πήρα χειρολαβές για το πάρκο για να πιάνεται!!!!Ακόμα δεν έχει κάνει κίνηση βέβαια!!!

Σήμερα σηκώθηκε 8!!Μια χαρά!!!Χτες φάγαμε και κοτόπουλο!!! Τέλεια!!!

Την άλλη εβδομάδα έχουμε παιδίατρο!!Ελπίζω να φτάσαμε τα 8 κιλά!

Jona,την επόμενη Τετάρτη!!Για να δούμε!Περιμένω να δούμε αν θα πάρει άδεια ο άντρας μου!

Μπουνιτάκι,θα έρθουμε και Αθήνα,μάλλον μετά τις γιορτές!Να βρεθούμε και με τις άλλες τις τρελές!!Καλά ζήλεψα!Πέρασαν τέλεια και οι φώτο φοβερές!Καλά για τα παιδάκια μας δεν το συζητώ!Το ένα καλύτερο από το άλλο!!Πες μου γιατί δεν θέλεις να έχεις facebook??

Re: Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!

από mpounita » Παρ Νοέμ 05, 2010 2:35 pm

hello!

όλο τσάρκες είστε!!! Και εμεις βγήκαμε χθες!

marvel.... κουκουβα!!! χαχαχα και εγω ετσι κάνω με την μπέμπα.

και εμένα εχει πεί μα-μα-μα και έκανα σαν τρελή!

πεπιτακι πλάκα έκανα... η αποκλειστικοτητες με μάραναν!

izaki εν είναι σιγουρο ακόμη εαν θα έρθουμε.ο αντρας μου θελει ,εγω το σκέφτομαι.

Όχι μόνο για το θηλασμό αλλά γιατί η κουμπάρα μου είναι εγκυος στο 2ο και δεν θέλω να κουραστεί.

Περίοδο βρε κοριτσια ακόμη τίποτα...

και εμεις σε καμια εβδομαδα θα πάμε παιδίατρο.

για το facebook den εχω κάποιο λογο που δεν κανω εγγραφη.

πάλι έχω σίδερο...

Re: Μανούλες Απριλίου και...κάτι ξέμπαρκες Μαρτίου 2010 Νο3!

από marvel1984 » Σάβ Νοέμ 06, 2010 9:15 am

Καλημέραααα!!!!

Πάλι από τις 7 ξύπνησε,τον σήκωσα 7.30,έχεσε και έφαγε 8!Ουφ,κουραστικο να ξυπνάει από τις 7,μα ακόμα να συνηθίσει??

Εγώ χτες δεν ήμουν καλά...πονοκέφαλο είχα,ατονία,τάση για εμετό,ευτυχώς σήμερα ξύπνησα καλά.

Μπουνιτάκι,ε τότε κάνε έναν λογαριασμό να τα λέμε και από εκεί!!

Και για να μην γυρισετε να πειτε, ότι παραποιησα τα γραφομενα του καθενος

Παρτε και το λινκ http://www.mammyland.com/forum/17/15537?start=580

Με τον ιδιο τροπο ετρωγες και τα αυτια της Φελισιτυ , ένα χρονο τωρα μεχρι να την πεισεις επιτελους να δημιουργησει προφιλ στο φεις, για να μπει στην ομαδα σας. Και ερχεσαι τωρα να μας πεις ότι δεν ειχες καμια αναμειξη σε ολο αυτό.

Και φυσικα το θεμα μας δεν είναι η Φελισιτυ, αλλα ότι εσυ Μαρβελ ,που ενώ συνεχιζες να γραφεις και εδώ, δεν σταματησες ποτε να προσπαθεις να πεισεις του παντες να φυγουν από δω για να ερθουν εκει και δεν αφησες ποτε στην ησυχια μας, εμας που επιλεξαμε να παραμεινουμε στο φορουμ και να δημιουργησουμε σιγα σιγα μια νεα ομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι που δεν έχει χρόνο χαχαχαχαχαχαχαχα

μόνο στο 2009 δεν έχει ανατρέξει ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Να είσαι καλά ιζάκι χαχαχαχαχα είσαι για πολλά ιζάκια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά, εγώ ξέρετε τι βλέπω;;;

Όλο λέτε ότι... ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ MAMMYLAND, ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ FACEBOOK...

ΑΛΛΑ...

ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!

Όσο για εσένα Nicole... θα σε απογοητεύσω... αλλά δεν μας την σπάς καθόλου γιατί δεκάρα δεν δίνουμε! Χαχα!!!

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ απο εμένα αν κ δεν νομίζω να με θυμάστε. Δεν έμπαινα κ πολύ συχνά. Τελικά με ένα σχόλιό σου izaki κατάφερες να μας ξανακάνεις να μπούμε στο mammy αλλά δυστυχώς για τελευταία φορά τουλάχιστον όσον αφορά στο συγκεκριμένο post. Ο λόγος που φύγαμε είναι γνωστός κ όπως είπε η Νικόλ ήταν γιατί το site κολλούσε. Όλες προσκαλέστηκαν να έρθουν στο καινούριο στέκι μας αλλά κάποιες δεν ήθελαν να δημιουργήσουν λογαριασμό στο face κάτι που είναι απολύτως σεβαστό. Γι αυτό το λόγο κ η ομάδα εκεί είναι κρυφή και το περιεχόμενό της δεν δημοσιεύεται πέραν απο τα μέλη της. Δεν έχει λόγο κάποιο μέλος να διαφημίσει την ομάδα γιατί δεν μπορεί να γίνεται μέλος όποιος ναναι. Είναι κοινή απόφαση των μελών κ αυτό δεν αποτελεί λογοκρισία αλλά απλή προστασία των παιδιών μας και των καταστάσεων που έχουμε μοιραστεί.

Το να κάτσεις να ασχοληθείς με το αν διαφημίζεται η ομάδα ή όχι δεν έχει κανένα νόημα κ αν θέλεις να μας πείσεις για κάτι που αφορά τη marvel τότε να ξέρεις ότι τσάμπα έκανες τον κόπο. Την γνωρίζουμε ποια είναι κ δεν μας αγγίζουν κάτι τέτοιες αναφορές που στο κάτω κάτω δεν αποδεικνύουν κ τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα κλεινετε προς το παρον και παρακαλειστε να μην ανοιξετε καινουριο για την ωρα μεχρι να διευθετηθουν καποια θεματα που αφορουν τα ποστ σας.

Η Admin θα σας ενημερωσει και θα ανοιξει ειτε αυτη ειτε καποιος αλλος απο τους διχειρηστες νεο θεμα η θα ξεκλειδωσει το παρον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...