Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόβλημα με εμφάνιση ιδιωτικών φωτογραφιών


ΦΡΟΥΚΤΗΝΟΣ

Recommended Posts

Δημοσιευσα χτες φωτογραφιες των παιδιων μου με ρυθμιση ασφαλειας να ειναι ορατες μονο απο φιλου;. Μπαινοντας σημερα στο σαιτ ειδα τις φωτογραφιες των παιδιων μου σε μικρογραφια χωρις να εχω συνδεθει δηλαδη τις εβλεπε ο οποιοσδηποτε .ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!! Αν ηθελε να τις βλεπει ο καθενας θα επελεγα αλλη ρυθμιση ασφαλειας. Δεν θα επρεπε να υπαρχει επιλογη για το αν θελω να δημοσιευτει σε μικρογραφια? Ποιος ο ρολος της ρυθμισης ασφαλειας αν ο καθενας τις βλεπει τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημοσιευσα χτες φωτογραφιες των παιδιων μου με ρυθμιση ασφαλειας να ειναι ορατες μονο απο φιλου;. Μπαινοντας σημερα στο σαιτ ειδα τις φωτογραφιες των παιδιων μου σε μικρογραφια χωρις να εχω συνδεθει δηλαδη τις εβλεπε ο οποιοσδηποτε .ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!! Αν ηθελε να τις βλεπει ο καθενας θα επελεγα αλλη ρυθμιση ασφαλειας. Δεν θα επρεπε να υπαρχει επιλογη για το αν θελω να δημοσιευτει σε μικρογραφια? Ποιος ο ρολος της ρυθμισης ασφαλειας αν ο καθενας τις βλεπει τελικα?

Eπιβεβαιώνω ότι το συγκεκριμένο μοντουλάκι, που εμφανίζεται στην πρώτη σελίδα της κοινότητας και δείχνει τις 15 πιο πρόσφατες φωτο (σε μικρογραφία):

Screen shot 2010-09-12 at 10.49.21 AM.png[/attachment:1se3v9ly]

δεν "σέβεται" τις Ρυθμίσεις Απορρήτου, και για αυτό το απενεργοποίησα.

Ευχαριστούμε ΦΡΟΥΚΤΗΝΟΣ για την επισήμανση και συγγνώμη για την αναστάτωση.

Πάντως η ροή δραστηριοτήτων (Τελευταία Νέα) και γενικά η λειτουργία των Άλμπουμς ακολουθούν πιστά τις ρυθμίσεις απορρήτου των μελών.

post-7-13873934942234_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Μπορειτε παρακαλω να αφαιρεσετε αμεσα τις φωτογραφιες των παιδιων μου απο τις μικρογραφιες? Θα το εκτιμουσα αφανταστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι φωτογραφιες βρισκονται στη αρχικη σελιδα του σαιτ, φαινονται και χωρις να ειναι καποιος συνδεδεμενος. Ειναι ακομα εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω ειχα βαλει φωτογραφιες της μικρης κ για τον ιδιο λογο με την "φρουκτινος" τις εβγαλα....

αλλα απ'οτι ειδα τωρα δεν φαινονται στην κοινοτητα...

"φρουκτινος" εσυ τις βλεπεις ακομα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλιστα, δεν το είχαμε αλλάξει αυτό... Λοιπόν το ρύθμισα τώρα να δείχνε τα Τελευταία Μέλη και όχι τις Τελευταίες Φωτό . Επομένως δεν υπάρχει πια τρόπος να δει κάποιος φωτογραφία που είναι ιδιωτική.

Ευχαριστούμε για τις επισημάνσεις. Ότι άλλο πρόβλημα εντοπίσετε με ενημερώνετε είτε με ΠΜ είτε εδώ στο φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...