Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόβλημα με τα τικεράκια


KA1

Recommended Posts

να ρωτησω και εγω κατι,ειχα σβησει τα τικερακια μου πριν να γινει η μεταφορα,τωρα προσπαθω να κανω καινουργια τα κανω επικολληση στην υπογραφη αλλα δεν μου τα εμφανιζει κανονικα τι μπορει να κανω λαθος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ακριβώς κώδικα προσπαθείς να επικολλήσεις; Απάντησε εδώ αλλά πριν κάνεις κλικ στο Υποβολή της Δημοσίευσης επέλεξε τις γραμμές του κώδικα και κάνε κλικ στο κουμπί Code του Επεγεργαστή ώστε να μην "αλλοιωθεί" κατά την δημοσίευση.

αυτο ακριβως κανω αλλα δεν εμφανιζεται το τικερακι αλλα αυτα που εκανα επικολληση στην επιγραφη οι κωδικοι δηλαδη γιατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

σχετικά με τα τικεράκια από το lilypie, κι εμένα δεν φαίνονταν αρχικά αλλά πειραματίστηκα και έσβησα τη λέξη "url" από τον κωδικό και τώρα είναι μια χαρά!

Ελπίζω να σας βοήθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα τα τικερακια μου δεν λενε να φτιαξουν με τιποτα τι να κανω;και κατι αλλο οι ομαδες που ειχαμε πριν εχουν εξαφανιστει ή θα φανουν παλι καποια στιγμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην επεξεργασία υπογραφής κάτω κάτω στις επιλογές έχει 3 κουτάκια με τικ μέσα. Βγάλε όλα τα τικ από τα κουτάκια και ξανακάνε copy-paste τον HTML Code από το τικεράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην επεξεργασία υπογραφής κάτω κάτω στις επιλογές έχει 3 κουτάκια με τικ μέσα. Βγάλε όλα τα τικ από τα κουτάκια και ξανακάνε copy-paste τον HTML Code από το τικεράκι σου

...αλλά πρέπει να φτιάξω από την αρχή καινούργιο τικεράκι και ούτε που θυμάμαι τι είχα!!! εννοώ από πού το πήρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα βρήκα το σωστό θέμα....

Ούτε και γω μπορώ να βάλω τικεράκι.

Μου εμφανίζει απλά τους κωδικούς και όχι την εικόνα.

Τί κάνω λάθος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους μετά από αμέτρητες προσπάθειες κατάφερα να φτιάξω τα τικεράκια μου.Μπήκα ξανά στο σάιτ του lilypie και αφού τα έφτιαξα έκανα copy στο forum signatures το PseudoHTML, UBBCode and BB Code για να παρω αυτόν τον κωδικό και να τον επικολλήσω στην υπογραφή μου.Τα κατάφερα yes.. :lol: Τώρα όσο για το άλλο θέμα που αφορούσε τις φωτο στην αρχική σελίδα το είχα ήδη θέσει στην τελευταία ενότητα που λέει παρατηρήσεις κλπ κλπ αλλά δεν πήρα απάντηση.Ευτυχώς που διορθώθηκε γιατί αναγκάστηκα και έσβησα φωτό που είχα ανεβάσει και φαινόντουσαν και εγώ δεν ήθελα κάτι τέτοιο. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...