Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αυτό που εμφανιζονται τα μην.σε φθίνουσα σειρα ψιλοακυρο...εχει και αυξουσα αλλα δεν βολευει..

αντε γιατι ειμαστε και σε κατασταση που οι νεωτερισμοί μας αναστατωνουν- και πρεπει να ειμαστε ηρεμες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!! Προσπαθώ εδώ και 2 μέρες να μπω, να δουμε πότε θα φτιάξει επιτέλους!!!!!!!

Κατά τα άλλα τα ίδια. Δεν ξέρω βρε κορίτσια όπτε φτερνίζομαι, βήχω ή γελάσω πολύ με πονάει ο αφαλός. Βρε κορίτσια συμβαίνει σε καμία άλλη??? Α επίσης δεν μπορώ να κοιμηθώ από την αριστερή πλευρά γιατί νιώθω ένα τουκ τουκ σαν να με χτυπάει το μωρό.Δεν ξέρω είναι λογικό να το νιώθω από τόσο νωρίς. Το μυστήριο είναι πως διάβασα πως είναι καλύτερα να κοιμόμαστε από την αριστερή πλευρα γιατί γίνεται καλύτερη αιμάτωση. τι να πω εγώ πλέον κοιμάμαι από δεξιά. Εσεις κανένα νεό??/

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι κι εγω!!!! :D

Vassia νιωθω κ εγω τσιμπηματακια στον αφαλο ωρες-ωρες χωρις καν να φτερνιστω κτλ.Μαλλον ειναι οκ,μην ανησυχεις ;) Μωρα δεν νιωθω,ειναι κ νωρις.

Μπερδευομαι λιγο με τις αλλαγες του φορουμ αλλα θα το συνηθισω (νωμιζω :lol: )!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου αρεεεεεεσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :o το φορουμ!!!! δεν μπορω τις αλλαγες!!!

τελος παντων...ποιος με ρωτησε και πεταχτηκα!!!

καλα ειστε γκαστρωμενακια μου? το γιουλακι ειναι καλα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω!!! πολλες αλλαγές!!! το site το προτιμω όπως είναι τώρα...το φόρουμ και τα θέματα να πω την αλήθεια το είχα συνηθίσει αλλιώς...με πιο μεγάλα γράμματα...πιο μεγάλο περιθώριο των post...

πραγματι δεν είμαστε για αλλαγές... :?:?

Το gioulaki θα μπει αύριο από ότι έμαθα...

φιλάκια πολλά φουσκοκοιλίτσες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα!!!!!!!! Αυτο μου ελειπε!!!! Πριν κολλαγε το μαμμυ κ τωρα μου κανει ναζακια η συνδεση μου!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Παω να κοιμησω τα μωρα μου κ τον εαυτο μου!!!Και με ποναει κ το στομαχι μου(ατιμο κεμπαμπ με ταραξες:lol: )....

Τα λεμε τουμόροου γκερλς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ? ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟΧΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΠΑΛΙ..... ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ + ΕΜΜΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩς ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.... :cry::cry::cry: ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΒΑΡΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ.... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΜΕΡΑ!!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Μου εβγαλε λιγο την ψυχη μεχρι να μπω αλλα τα κατφερα! Για να δουμε αν θα δημοσιευσει κ το μνμ μου!

Δεν βλεπω και ποιες ειστε μεσα ρε γμτ! :( anyway!

Εχω μια ερωτηση: Πως περνετε ασβεστειο κ σιδηρο;;;Τι εννοω...Εγω στις 8 το πρωι χτυπαω το ασβεστιο κ τον σιδηρο+φ.οξυ κ το βραδυ χτυπαω ενα σιδηρο+φ.οξυ...Διαβασα ομως οτι πρεπει να υπαρχει διαφορα καποιας ωρας μεταξυ σιδηρου κ ασβεστιου γιατι αν τα περνεις κ τα 2 μαζι δεν κανουν καλη απορροφηση :?::?:

Εσεις τι προγραμμα εχετε;;;Σας ειπε κατι ο ντοκτορας;;;Εμενα κ οι 2 δεν μου ειπαν τιποτα σχετικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα τσούπρες ! και γω ... μεγάλο ζόρι μέχρι να μπω σήμερα στο φόρουμ...

λοιπόν!; τι νέα ;;;; βρε ! ποιες εχετε facebook και θέλετε να γίνουμε φίλες και απο κει ;;; τώρα που κόλλαγε αποδείχτηκε πολύ χρήσιμο !!!! στείλτε μου προσ.μνμ με τα προφίλ σας να βρεθούμε και στο facebook ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα Lolli....εγώ ξυπνάω κατα τις 8 παίρνω Τ4... περιμένω 1 ωρίτσα περίπου και παίρνω σίδηρο+φολ.οξύ με πορτοκαλάδα και 20 λεπτάκια μετά τσιμπάω κατι που να μην ειναι γαλακτοκομικο και κατα τις 4 το μεσημέρι παίρνω το ασβέστιο... αλλα επειδή ειχα καλό σίδηρο και αιματοκρίτη δεν παίρνω αλλο, μόνο μια δόση το πρωί ...(ασε που πιστεύω οτι η γιατρός μου φοβάται μην υπερβώ τα φυσ.ορια του σιδήρου χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι !!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...