Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα το βλέπω εγώ μπροστά μου...

πας πρώτα στο προφίλ σου, μετά εκεί που λέει φόρουμ και αριστερά κάτω από την ρύθμιση εμφάνισης λέει υπογραφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!τι μου κανετε?εχω μερες να μπω,ελπιζω οοολες να ειστε καλα.εγω ημουν τοοοσο καλα απο την πεμπτη..δεν ειχα κανει καθολου εμετο και ετρωγα τοσο ωραια...και χτες,πηγαμε στην πεθερα μου.φαγαμε εκει...απο τοτε με πηρε η κατω βολτα!!δεν εχω ηρεμησει καθολου ρε γαμωτο.εχω βγαλει τα αντερα μου.

εντωμεταξυ πηγα να την αρπαξω απο το λαιμο!μου εδινε γλυκο και δεν ηθελα.παρε,επεμενε.αν δεν θες εσυ,θελει το μωρο.φαε.φαε γιατι αν δεν φας θα σου πεσει το παιδι.εγω οταν ημουν εγκυος μια φορα,ζηλεψα σαρδελες και αν δεν ετρωγα θα μου επεφτε.τα πηρα τοσο πολυ.ρε χριστιανη μου,της λεω,δεν θελω και τα παιδια δεν πεφτουν ετσι,μην ακουω βλακειες..επειδη ηθελες εσυ να φας σαρδελα!η παλιογρουσουζα...τα χριστουγεννα θα ξαναπαω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα χα χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ βρε ρανια σεξουάλα ! σε έχασα αγαπημένη !

καλά... η ράνια κατα τη γνώμη μου φουλ αγοράκι εχει...

τοση ανακατοσούρα... εμένα οσες γνωστές μου είχαν τετοια εγκυμοσύνη εκαναν αγόρια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre synnefaki aytow den stamataei o ermow kauoloy toso trejimo?

ΡANIA oi paliew etsi einai κανε λιγο υπομονη αφου δεν ειστε κ κοντα παλι καλα τι να πεις.

Κανενα νεο απ την κουκιδα δεν εχουμε ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι,πεθαινω για το στρουμφακι σου!!!!!!!!!

Ρανια σημερα μου εκανε το ιδιο η δικια μου...Της ειχα πει απο χτες να μου ψωνισει 1-2πραγματακια κ το μεσημερι πηγα να τα παρω.Ειχαν στρωσει τραπεζι κ σωνει και καλα να φαω (εστω και μια μπουκια)για να μην παθουν τα μωρα!!!!

Το ειπε μια, απαντησα οχι

το ειπε δυο,τρεις και στην τεταρτη της λεω: αν θες εκτος απο το τραπεζι να μαζευεις κ εμετους φερε ενα κουταλι!

:x:x:x :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι αγαπημενο τι κανεις?αυριο πας στον γιατρο/κ γω το πρωι εκλεισα να παω να με δει.τι ειναι κ αυτος ο εμετος ρε παιδια ευτυχως δεν εχω.η κοπελα υποφερει.αγορι λες ε?κ γω για την ρανια απο την αρχη το ειπα ενστικτο ισως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello georgia ! αυριο 6.30 το πρωί... και εχω τοσες μερες ενα αγχος... αστα... ας μην το μελετάω και το μεταφέρω και σε σας... αντε να φύγει το 1ο τρίμηνο να ησυχάσουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΗΗΗΡΘΑΑΑΑΑ!!!

εγραφα τόση ωρα και κατι πατησα -πάει το κατεβατο!

κορίτσια ολα καλα- η αυχενικη βγηκε 1.1- ειμαστε πολυ καλα ειπε ο ντοτορακος.

το φασολακι στα 6.63εκ μια χαρουλα το κουκιδελι μας.εκανε και κατι καρατιες στα καλά του καθουμένου!! :silly:

πηγα εδωσα και αιμα- κατα το τελος της βδ. θα βγουν τα αποτελ.και θα παω απο τον γιατρο να τα δει και να συζητήσουμε πιθανοτητα για αμνιοπαρακεντηση.

οσο για το φυλο....k1705.gif

ειναι νωρις- ή μαλλον πολύ νωρις όπως είπε ο στρουμφογιατρος!!!!!!!!

αϊαϊαϊ θα μεινω με την απορία!χαχαχαχαχ ξεχαστε με θα σας το πω τελευταια!!! :laugh:

ΡΑΝΙΑΑΑΑ πεθανα στα γελια με το σκηνικο με την πεθερα σου!!χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι βαρβαρες ωρες ειναι αυτες ρε μαρακι ανοιγει τοσο πρωι η πατε σε νοσοκομειο?για εξεταση θα πας ε?καλα αποτελεσματα ολα καλα θα πανε αφου στο λεω κ γω σκεψου.αντε να ΦΥΓΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΡΩΞΙΜΟ ΑΚΟΜΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΕΡΜΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδα τελεια νεα ολα καλα λοιπον,αντε να βγουν και τα αποτελεσματα της παππ-α να ηρεμησεις...αφου σου ειπε ετσι ρε ετοιμασου για κοριτσαρο...μπραβο χαρηκα πολυ που ολα ειναι καλα... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΥΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙς ΤΟ ΑΛΛΟ ΦΥΛΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ.ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΚΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΗΣΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:Nena Μου

το μόνο που σημείωσε ειναι οτι ειναι λιγο χαμηλα η προσφυση του ομφαλιου λωρου με τον πλακουντα- αλλα ειπε οτι αυτο δεν ειναι κατι που θα μας ανησυχησει.

υμενωδη προσφηση ομφαλιου λωρου το γραφει.

αλλα λες ρε κοριτσακι??χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε κουκιδίτσα !!!!! ΤΕΛΕΙΑ !!

αντε με το καλο τα ολοκληρωμένα αποτελέσματα αν και απ οτι κατάλαβες τελεια θα είναι...!!!

οσο για το φύλο... μην αναρρωτιέσαι άλλο φιλενάδα... κορίτσι είναι!

γεωργίτσα πολύ χαίρομαι που επιτέλους σε ακούω αισιόδοξη !!!!

πάντα την παραμονή των υπερήχων με πιάνει τέτοια βουβαμάρα (γιατί αμα μιλήσω θα ψυχοπλακώσω τους παντες...) παντως... δύσκολο δεν είναι να παει κάτι στραβά τώρα ;;; στον τελευταίο υπερηχο, στην 9η εβδομάδα μας είπε η ντοκτορ οτι ειναι σωστά τοποθετημένο, δεν βλέπει αποκολλήσεις ...αρα γιατί δεν λέω να ΗΡΕΜΗΣΩ !!!;;;;;;;; :angry::angry::angry:

γειά σου νενάκι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφφφφφφφφφφ ξελαφρωσες Κουκιδακι ε;;; Μια χαρα το αποτελασμα της αυχενικης αντε να παρεις κ την αιματολογικη να ξενοιασεις (για λιγο :P ).

Δεν ειπε ο ατιμος ο στρουμφογιατρος τιποτα; Μεσα μου πιστευω οτι ουτε και ο δικος μου θα μου πει...θα αρχισει τα περιμενε..νωρις ειναι ακομα...να ειμαστε σιγουροι και τετοια!!!! :angry:

Ποια εχει σειρα τωρα για αυχενικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργίτσα, η γιατρός μου δέχεται τόσο νωρίς γιατί κάνει στα "μουλωχτά" ιατρείο ιδιωτικό... κανονικά δεν της επιτρέπεται γιατί ειναι Α επιμελήτρια σε δημόσιο μαιευτήριο... σσσσσσσ μεταξύ μας όμως... χιχιχιχιχι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!

ΚΟΥΚΙΔΑ μπράβο για το κουκιδέλι!!!Καλά αποτελέσματα κ στο αιματάκι τώρα!

SAMANTHA επειδή πήρε το μάτι μου μια απορία σου για την κυστική ίνωση, θα σου πω ότι εγώ την έκανα στο ιασώ κ στοίχισε περίπου 200-220€. Η τιμή που είπες μάλλον αναφερόταν και στους 2 σας (εσένα κ τον άντρα σου).

ΜΑΡΙΑ πρωινή πρωινή αυριο! όλα να πάνε σούπερ κ να μην αγχώνεσαι τόσο.

πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι με το καλό αυριο που θα πας πουρνο-πουρνο (μην παει το μυαλος' στο πονηρο :laugh: :laugh: ) στο γιατουλη σου!!!!

Γεωργία, καλη επιτυχια αυριο, σε σενα ειπαν να μην φας για την αυχενικη? :huh: but.. why???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου demie !!! τι κάνεις ;;

μήπως σου είπαν γεωργίτσα να μην φας για να σου παρουν και αίμα; για το PAPP A ;; δεν ξέρω, λέω μήπως...

βρε κορίτσια προσπαθώ να βάζω πανω απ ολα την αισιοδοξία μου παρ ολ αυτά υποβόσκει μια ανησυχία μέσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα καλά Μαρία! περιμένω την άλλη Τρίτη το πρωί να πάω για αυχενική! νομίζω πάντα θα υποβόσκει μια ανησυχία (και δυο και τρεις, μπορώ να σου πω), αλλά μάλλον είναι κ κάπως φυσιολογικό.

κι εγώ είχα αγωνια για το μπεμπάκι την προηγούμενη Δευτέρα που πήγα στο γιατρό, διότι το είδα μια φορά στην 6η εβδ. και μια δεύτερη φορά την προηγούμενη Δευτέρα, στην 11η εβδ.

Φαντάσου πώς την έβγαλα με ΔΥΟ μόνο υπερήχους και τέτοιο κενό μεταξύ τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

Γεωργία, καλη επιτυχια αυριο, σε σενα ειπαν να μην φας για την αυχενικη? :huh: but.. why???

Κι εγω ξερω οτι στο PAPP-A κ στην αυχενικη δεν χρειαζεται να εισαι νηστικη...μηπως θα κανεις κ την καθιερωμενη γεν.αιματος? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο βρε demie !!!

πραγματικά εισαι ο ήρωάς μου !!!!

:silly: εχω τσακίσει τις μανιταρόσουπες της Knorr... mmmmmmmm!!!!!

:woohoo: εχει πολύ ωραία ταινία στο star σήμερα τσούπρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...