Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

τις προηγουμενες μερες στην ερευνα που εκανα για τον γιατρο μου ειπαν τα καλυτερα για την δουλεια του γιατι αυτο με ενιαζε...τωρα μπορω να ρωτησω και το χαρακτηρα μεχρι να ερθει η ωρα και αν δεν μου κανει εχω και αλλη επιλογη που γιαυτον ξερω τουλαχιστον οτι ειναι ανθρωπος που μπορει να σε χαλαρωσει οσο αγχος και αν εχεις.............. ετσι λενε τουλαχιστον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

spirtouli δεν το λέω και τόσο για να σε χαλαρώσει γιατι εντάξει και να αγχωθείς λίγο θα σου περάσει ειδικά αν τα αποτελέσματα είναι καλά :):)

Λέω απλώς αν είναι πως να το πω...αγροίκος ή νορμαλ άνθρωπος...γιατί έχω εμπειρία από δημόσιο νοσοκομείο (δυστυχωςςςςςςςςςς αλλά ευτυχώς όχι κατι σοβαρό) και το χειρότερο από όλα ήταν η αδιαφορία τους...Βέβαια εκτός Αθηνών και αν έχετε και κοινούς γνωστούς είναι πιο καλά...

Δηλαδή μην σου πει τίποτα: ε τι να κάνουμε τώρα...ας πρόσεχες.. (λέμε τώρα δεν θέλω να σε αγχώσω...) με αυτή την έννοια το λέω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοινους γνωστους δεν εχουμε αλλα ελπιζω πως θα ειναι πολυ καλος γιατι το θεμα ειναι λεπτο.... !!! αυτα στις 5/10 εχω ραντεβου με το γιατρο μου να δουμε την θεση του πλακουντα και να ξαναδω το μικρουλη μου πριν την διαδικασια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες,spirtouli ευχομαι κοπελα μου να πανε ολα καλα,να ειναι υγιεστατι το μωρακι σου γιατι οι πιθανοτητες που γραφεις ειναι πολυ πολυ μικρες...Υπαρχουν πολλες γυναικες που και με περισσοτερες πιθανοτητες γεννησαν υγιεστατα παιδακια...Εκανε και μια φιλη μου αμνιοπαρακεντηση και δεν πονεσε σωματικα,περισσοτερο ψυχικα γιατι νομιζε οτι ποναει το μωρακι της,και η αναμονη των αποτελεσματων ηταν βαρβαρη,τα τηλ τα σηκωνε ο αντρας της φοβοταν για το τι θα ακουσει,αλλα ολα καλα πηγαν τελικα!φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA

KALH EPITYXIA STIS AYXENIKES .SPIRTOYLI YPOMONH ,OI GIATROI MAS TRELLENOYN ,OLO KATI BRHSKOYN GIA NA MHN EXOUME HREMIA.

FILIA SE OLES ,SHMERA EIMAI SPITI ALLA TO LAPTOP MOY YPOLEITOYRGEI

PREPEI NA PARW ALLO ALLA TA EXODA TREXOYNNNNNNN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπιρτουλι μου αν μιλας για τον γιατρο που θα σου κανει την παρακεντηση- σημασια εχει να ειναι καλος επιστημονας-ασε που θα σας εξηγησει πιο πριν τι ακριβως θα κανει!

πιθανοτερα θα εχει και αλλο ατομο μεσα. εσυ πρεπει να εισαι χαλαρη για να ειναι κ το μωρο ησυχο στην κοιλιτσα, μονη σου δουλεψε το αυτο με αυτοσυγκεντρωση. ετσι κι αλλιως σημασια εχει να κανει σωστα την δουλεια του και η δουλεια του ειναι να παρει το υγρο και να το αναλυσει.

ειδα βιντεακια απο παρακεντηση στο youtube- κραταει λιγο σχετικα- οσο και η αυχενικη περιπου - ουτε θα καταλαβεις κοπελα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια τι άλλα νέα??

Εγώ σήμερα έχω αρκετή δουλίτσα και βαριέμαι απίστευτα να την κάνω...

Βλακεία νούμερο 100 που έκανα χθες:

Παίρνει κοπέλα τηλέφωνο απο εταιρεία αντικατάστασης ασανσερ. Γεια σας μου λέει, πόσα χρόνια έχετε το ασανσερ σας? πάνω από 20? Της λέω, ξέρετε δεν είμαστε ιδιοκτήτες και δεν μας ενδιαφέρει..Ούτε διαχειριστές...Α μου λέει μήπως μπορείτε να δώσετε τα στοιχεία μας στους διαχειριστές? Πολύ ευχαρίστως της λέω αλλά, το ξανασκέφτομαι, δεν έχουμε και πολλές επαφές με τους διαχειριστές...Αλλά οκ θα τους το δώσω...μου μιλούσε μου μιλούσε κανένα 5λεπτο...στο τέλος πάω να σημειώσω τα στοιχεία και συνειδητοποιω ότι: ΔΕΝ εχουμε ασανσερ στην πολυκατοικία (είναι 2 όροφοι μόνο).............. :D:D:D:D:D:D:D

πέθανα από το γέλιο!!!

πραγματικά δεν επικοινωνώ κάποιες στιγμές....Η κοπέλα νόμιζε ότι την κοροίδευα για να της το κλείσω................... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια τι άλλα νέα??

Εγώ σήμερα έχω αρκετή δουλίτσα και βαριέμαι απίστευτα να την κάνω...

Βλακεία νούμερο 100 που έκανα χθες:

Παίρνει κοπέλα τηλέφωνο απο εταιρεία αντικατάστασης ασανσερ. Γεια σας μου λέει, πόσα χρόνια έχετε το ασανσερ σας? πάνω από 20? Της λέω, ξέρετε δεν είμαστε ιδιοκτήτες και δεν μας ενδιαφέρει..Ούτε διαχειριστές...Α μου λέει μήπως μπορείτε να δώσετε τα στοιχεία μας στους διαχειριστές? Πολύ ευχαρίστως της λέω αλλά, το ξανασκέφτομαι, δεν έχουμε και πολλές επαφές με τους διαχειριστές...Αλλά οκ θα τους το δώσω...μου μιλούσε μου μιλούσε κανένα 5λεπτο...στο τέλος πάω να σημειώσω τα στοιχεία και συνειδητοποιω ότι: ΔΕΝ εχουμε ασανσερ στην πολυκατοικία (είναι 2 όροφοι μόνο).............. :D:D:D:D:D:D:D

πέθανα από το γέλιο!!!

πραγματικά δεν επικοινωνώ κάποιες στιγμές....Η κοπέλα νόμιζε ότι την κοροίδευα για να της το κλείσω................... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!ΦΟΒΕΡΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια τι άλλα νέα??

Εγώ σήμερα έχω αρκετή δουλίτσα και βαριέμαι απίστευτα να την κάνω...

Βλακεία νούμερο 100 που έκανα χθες:

Παίρνει κοπέλα τηλέφωνο απο εταιρεία αντικατάστασης ασανσερ. Γεια σας μου λέει, πόσα χρόνια έχετε το ασανσερ σας? πάνω από 20? Της λέω, ξέρετε δεν είμαστε ιδιοκτήτες και δεν μας ενδιαφέρει..Ούτε διαχειριστές...Α μου λέει μήπως μπορείτε να δώσετε τα στοιχεία μας στους διαχειριστές? Πολύ ευχαρίστως της λέω αλλά, το ξανασκέφτομαι, δεν έχουμε και πολλές επαφές με τους διαχειριστές...Αλλά οκ θα τους το δώσω...μου μιλούσε μου μιλούσε κανένα 5λεπτο...στο τέλος πάω να σημειώσω τα στοιχεία και συνειδητοποιω ότι: ΔΕΝ εχουμε ασανσερ στην πολυκατοικία (είναι 2 όροφοι μόνο).............. :D:D:D:D:D:D:D

πέθανα από το γέλιο!!!

πραγματικά δεν επικοινωνώ κάποιες στιγμές....Η κοπέλα νόμιζε ότι την κοροίδευα για να της το κλείσω................... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!ΦΟΒΕΡΟ!!!! =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλο σαμανθα αλλα δεν μπορω ουτε να γελασω......... με ποναει ο φρονυμητης μου, μα τι στο καλο εχω παθει και ολα κατι θα εχω.... μηπως ξερετε κανενα γιατροσοφη??? γιατι αν δεν περασει θα πρεπει να παρω αμοξιλ και δεν θελωωωωωωωωωωωωωω.......... :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli spirtouli σε έπιασε τώρα το δοντι και από το άγχος μάλλον...τι φρονιμητης είναι? Είμαι παθούσα 2 φορές. Είναι έγκλειστος ή ημιέγκλειστος?? Δηλαδή βγαίνει έξω από το ούλο ή είναι μέσα???

Εγώ έκανα το λάθος και έβαζα ποτό και το μούδιαζα αλλά είναι λάθος αυτό και μου το έκανε χειρότερα...Αυτο που πρέπει να προσέξεις πολύ είναι να μην μολυνθεί γιατί τότε θα έχεις πρόβλημα και θα πρέπει να τον βγάλεις. Σε πονάει απλώς ή έχει πρηστεί? Κάνε καμιά βόλτα στον οδοντίατρο σου :):)

περαστικούλια μωρε σου πέσαν όλα μαζι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει βγει πολυ λιγο και τον σκεπαζει το ουλο..καμμια φορα μαζευει τροφη εκει και με ποναει.. προχθες πηγα για καθαρισμο για να μην με πιασει κανενα δοντι και η ειπε η οδοντιατρος πως δεν εχουν προβλημα...... τι να πω,μετα την φουρτουνα ερχετε γαληνη λενε...αλλα τωρα ποναω και θα παω το απογευμα, ελπιζω να μην θελει αμοξιλ...... παναγια μου!!!!! μακαρι να μου περασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σου είπε ο γιατρός ότι δεν έχει πρόβλημα τότε θα είσαι εντάξει!! Ίσως πονάει για την ώρα και θα σου περάσει αργότερα...Κανονικά οι ημιέγκλειστοι (που έχεις εσύ και είχα και εγώ) είναι πολύ εκνευριστικοί ακριβώς για αυτό γιατί σκάει το ούλο και βγαίνουν έξω σιγά σιγά και πονάει...

Να προσέχεις μην σου το μολύνουν οι τροφές και να μην το πιάνεις με λερωμένα χέρια (καλύτερα να μην το πιάνεις καθόλου). Και από το πολύ την εξέταση μην σου το μολύνει και ο γιατρός (παθούσα και σε αυτό...) Αχ πονεμένη ιστορία οι φρονίμίτες μου με έκαναν να χαλάσω ολόκληρες τις Χριστουγεννιάτικες διακοπές μια χρονιά και έτρεχα στο νοσοκομείο...(κλασικά εγώ τα χριστούγεννα τρέχω στα νοσοκομεία...) και των γύρω μου τις διακοπές χάλασα... και όλο αυτό γιατί μολύνηθηκε... :D:D:D:shock::shock::shock::shock:

Και εσύ βρε παιδί μου τώρα βρήκες να φρονιμεύσεις?? Που το βρήκε το ασβέστιο το δόντι περισευούμενο στο σώμα σου και μεγαλώνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κανετε κοριτσια ολες καλα?σπιρτουλι υπομονη μαλλον μονο του θα περασει πιες και κανενα ντεπον δεν υπαρχει προβλημα δεν βλαπτει το μωρο αν ειναι για1 η2...διαβασα 10 σελιδες για να μαθω νεα οσο για το ρεπορταζ της στεφανιδου εριξα πολλη κλαμα μια η εγκυμοσυνη μια που ειμαι ευαισθητη με χαρτομαντηλα ημουν.....ανυπομονω να παω 6/10 στο γιατρο για να δω την κορακλα μου..........!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπεδοκοιλακια τι γινεται???

σπιρτουλι υπομονη θα κανεις και οοοολα θα πανε καλα!! γιατι ετσι πρεπει κι ετσι θα γινει!!!

εγω παιδια εχω μεγαλο θεμα με το φαγητο!! πειναω ασταματητα ρε παιδια!!! :oops::oops::oops: τι να κανω???? και εννοειται οτι θελω χιλια δυο σκατοφαγητα κ τιποτα υγιεινο!! :?:? εχω φτασει ηδη +4 κιλα κ ξεκινησα με αρκετα παραπανω... :(:(:( που θα φτασω χριστε μου :?::?::?:

αντε να περνανε και οι μερες να ερθει 4 οκτ. να δουμε το ζουζουνακι μπας και μαθουμε επιτελους και το φυλο!!! τι φαγατε σημερα?? εμεις εχουμε ψαρακια ψητα με σαλατουλα αλλα αναρωτιεμαι τι να φτιαξω για αυριο γιατι με τη δουλεια πρεπει να ειναι ετοιμα απο το απογευμα της προηγουμενης :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθα αλλα δεν με βλεπω να μενω πολυ....

Εχω απο το πρωι τρελλο πονοκεφαλο...δεν ξερω που να ακουμπησω το κεφαλι μου :cry::cry::cry: Να φανταστειτε οτι ουτε να φαω δεν θελω..... :!::!::!::!::!::!: Πολυ χαλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolli ετσι ημουν εγω χτες ολη μερα. πολυυυ χαλια και νηστικια. απο τη μια πεινουσα και απο την αλλη τα παντα με ανακατευαν. τελικα πηρα ντεπον. εχεις μιλησει με το γιατρο σου? εμενα μου επιτρεπει τα αναβραζον ανετα! ευτυχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΟΥΚΙ δεν εχω ρωτησει....αν συνεχιστει ομως θα του κανω ενα τηλ....αν μου πει για αναβραζον.....χεζε ψηλα....δε μπρω να το πιω,μου εφερνε αναγουλα και πριν τα μπεμπε...ποσο μαλλον τωρα :?:?:?:?:? Μαλλον η υπομονη θα με σωσει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εριξα εναν υπνο.....εχω καθε μερα πονοκεφαλο απο την Παρασκευη που μας περασε- που δεν περναει παρα την επομενη το πρωι που ξυπνάω!

επισης- εχω ΠΑΡΕΙ 5 ΚΙΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω παρει 4 κιλά ηδη...δεν πειραζει κορίτσια, καλα είμαστε!Ακομη... :lol::lol::lol:

Το παιδικο ντεπον κανει? :roll: Για τους πονοκεφαλους ρωτάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...