Μετάβαση σε περιεχόμενο

TAPETSARIA TOIXOU


Recommended Posts

ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΒΑΛΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!!ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ!!ΜΠΟΡΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟ ΚΟΠΟ!!!ΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΤΗ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΖΗΤΟΥΣΕ Ο ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ!!ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Εγω αγορασα την ταπετσαρια για το παιδικο το δοματιο απο την www.kipa.gr

Το καλο εινε οτι εχουνε και τατουαζ τοιχου και για παιδικα. Πρωσοπικα νομιζω οτι τιν εβγαλα φθηνα :laugh:

Τωρα ψαχνω για οικολογικα χρωματα. Μιπως γνωριζει κανεις καπιο Shop και με καλες τιμες για αθηννα?? Ευχαρηστω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εγώ πήγα σε ένα μαγαζί που έχει είδη σπιτιού και έχει και ταπετσαριες παιδικές.Διάλεξα μια ταπετσαρία ροζ ανοιχτό με πεταλουδίτσες διάσπαρτες διαφόρων χρωμάτων.Άυτοί είχαν και ειδικό ταπετσέρη που σου τα περνάει.Το κάθε κομμάτι κοστίζει 60 ευρώ και περαστικά 30 ευρώ εξτρά.Εμεις θέλουμε 4 κομμάτια,οπότε θα βγεί 360 ευρώ σύνολο.Λιγο τσιμπημένα τα πράγματα αλλά τι να κάνουμε...Οπότε μεσα στην βδομάδα θα έρθουν να την περάσουν.Θα σας πω όταν θαείναι έτοιμη εντυπώσεις...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γειά σας και από εμένα.

Γνωρίζετε σε τι ειδους καταστήματα μπορώ να βρω ταπετσαρίες, μπορντούρες και αυτοκόλλητα τοίχου για παιδικό δωμάτιο????

Please help me....δεν έχω ιδέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλια στο ποστ ασφαλες και ομορφο παιδικο δωματιο θα βρεις διαφορες διευθυνσεις που εχουνε δωσει τα κοριτσια,κοιτα εκει!!!!Ειναι στις πρωτες αγορες νομιζω!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβόννη μου πήγα στο post που μου είπες αλλά δεν βρήκα κανένα άλλο να έχει γράψει πέρα από εσένα και εσύ δεν αναφέρεις κάποια διεύθυνση, μήπως εννοείς κάποιο άλλο post?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...