Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

λεο απο δεφτερααααα...αλα δεν λεο πια δεφτερα...αφτην η αλι ηπαρα αλι.....

καλισπερα Κονστανσ....

με το ποτο..εμισ δεν καθομαστε καλα...τρομε πολι αλα δεν πινουμε ...μαζι με τον ανδρα μου αν πινουμε μια μπιρα..αλα ποτε παραπανο....

αλα δοστε μασ μια τουρτα και θα την φαμε ολι!!!!τα ποτα σε σεσασ και τα γλικα σε μασ!!!στην υγιασ σασ κοριτσια!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε βρισκω πολυ σωστη νινα μου,για την δευτερα..μπορει να ειναι η Κ.Δευτερα η Μ.Δευτερα η' την Δευτερα Παρουσια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Γεια σου ρε νινα ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο χρονοσ εχι πολεεεσσσσσ δεφτερεσ!!!

χαχαχαχα

κοριτσια εγο σασ αφινο...λεμε να βγουμε μια βολτιτσα...στην παραλια...

καλο βραδι να εχετε.....

φιλακια σε ολεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινα καλα να περασεις....

εγω με την μπυρα ζαλιζομαι..σημερα το μεσημερι ηπιαμε απο μια με τον αντρα μου κ γιναμε κ οι δυο....ζαλιζομαι κατευεθειαν εγω...ειμαστε κ οι δυο γερα ποτηρια...

το ιδιο γινετε κ με το ουζο κ με το κρασι...απλα εγω τρελενομαι για ουζο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...εμεις χτες δεν ηπιαμε το ουζακι γιατι ο γιος μου ηταν ξενυχτης....01:00 κοιμηθηκε....αλλα σημερα θα κοιμηθει νωρις δεν θα τον αφησω να κοιμηθει ωρες το μεσημερι....χτες τον λυπηθηκα μιας που το ειχε ξενυχτησει λογω του πυρετου της παραπροηγουμενης ημερας...κ χαλασε το ωραριο του...

εγω εχω λιγες δουλιτσες μαις που ο αντρας μου μαγειρεψε σημερα....εφτιαξε ρολο...την γλυτωσα σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!! Χθές δεν μπορούσα να μπώ στο mammy!!

Διάβασα ότι κάνουν αναβάθμιση μάλλον γιαυτό!!

Γωγάκι με γειά το σπίτι κούκλα μου!!! Να είναι πάντα γεμάτο με αγαπή, υγεία και ευτυχία!!! Και μωράκια!!! ;)

Συμπεθέρα πάλι για φαγητά μιλάς εσύ??? :P δίαιτα δεν είπαμε!!

Γιώργο!!! 1 μέρα έμεινε!!! Αύριο θα κάνουμε πάρτυ όπως είπαμε!!! ;)

Δημητρούλα μου :kiss::kiss:

Χρύσα και Μαράκι άντε ξυπνήστε καλεεε!!!

Να έχετε μια ωραία Κυριακή!!

Να σας βάλω και το τραγουδάκι μου για σήμερα...

http://www.youtube.com/watch?v=L2GaCnAiuvo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσάνθη μου!!!

Ήθελε μωρέ το καλό μου να σας κάνει παρέα μάλλον χθές... Περάστικα σας για τον πυρετό... είναι καλύτερα τώρα έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειναι ντιοσα μου..εκανε πυρετο την πεμπτη και την νυχτα κ μετα δεν ειχε τιποτε....δεν ξερω τι ηταν καμια ιωσουλα...

μια χαρα ειναι κ χορευει συνεχεια...

ηθελε να μας κανει παρεα..ειχε παρει μια κιθαρα κ τραγουδουσε boom boom pow κ μου καναι κ το βιντεοκλιπ....εχτες γελασαμε πολυ...ειχε πλακα το μικρακι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...ε μάλλον καλησπέρα :blush::blush:

Ξύπνησα κατά τις 10:30 και μετά ανέβηκα στην πεθερά μου να πιώ έναν καφέ κ μόλις ήρθα σπίτι..Τί κάνετε??

Γωγάκι μου με γεια το σπιτάκι σας,καλορίζικο να είναι γεμάτο ευτυχία!!

Γιώργο μου ανυπομονώ κ εγώ γι αύριο!!Εύχομαι να έχετε μία μεγάλη χοριακή..Κ όπως είπε και η Γιελίζ να κάνουμε πάρτυ!!!!

Εγώ εχθές ξενύχτισα βλέποντας ταινίες..Νίνα μου να'σαι καλά..Πολύ καλό το σαιτ που μου είπες,έκανα εξάσκηση κ στα αγγλικά μου ;);)

Γιελίζ μου προσπάθησα να κατεβασω ταινία απο εκεί που είπες αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα,δεν ξέρω τί έκανα λάθος :blush::blush:

Οι υπόλοιποι τί κάνετε?Πολλά φιλιά σε όλες-ους.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το κορίτσι!!

Γιατί δεν μπόρεσες να κατεβάσεις καλέ? Τι σου λέει? Ποιά ταινία θές μπορεί να την έχω και να στην στείλω και τις σειρές μπορώ να σου τις στείλω αν θες... Αλλά το πρόγραμμα μια χαρά δουλεύει σεμένα... Μήπως δεν έκανες εγγραφή? Γιαυτό...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλώς το κορίτσι!!

Γιατί δεν μπόρεσες να κατεβάσεις καλέ? Τι σου λέει? Ποιά ταινία θές μπορεί να την έχω και να στην στείλω και τις σειρές μπορώ να σου τις στείλω αν θες... Αλλά το πρόγραμμα μια χαρά δουλεύει σεμένα... Μήπως δεν έκανες εγγραφή? Γιαυτό...?

Μωρέ έκανα εγγραφή..Αχ δεν ξέρω μάλλον κάτι δεν κάνω σωστά..Το grey's anatomy ήθελα αλλά και καμιά ταινιούλα..Τώρα ποια.. δεν θυμάμαι είδα ότι είχε πολύ ωραίες και καινούριες όμως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν πάνω δεξιά που ψάχνεις να το βάζεις στο isohunt (έχει ένα μαύρο βελάκι αριστερά απο το κουτάκι αναζήτησης,πάτα αυτό και θα το βρείς) Grays anatomy έχω τον 5ο και τον 6ο κύκλο... μάλλον μπορώ να στα στείλω απο το messenger.... εκτός και αν μπορώ να στο στείλω μέσω bitcomet κατευθείαν... θα το δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα μια λειτουργία που δημιοyργώ torrent(το αρχείο που κατεβάζεις το έργο) και τώρα περιμένω να δω αν μπορώ να το μοιραστώ μαζί σου κατευθείαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Λοιπόν πάνω δεξιά που ψάχνεις να το βάζεις στο isohunt (έχει ένα μαύρο βελάκι αριστερά απο το κουτάκι αναζήτησης,πάτα αυτό και θα το βρείς) Grays anatomy έχω τον 5ο και τον 6ο κύκλο... μάλλον μπορώ να στα στείλω απο το messenger.... εκτός και αν μπορώ να στο στείλω μέσω bitcomet κατευθείαν... θα το δω

Κάτι κάνει τώρα για να δούμε..πολύ αργά δεν κατεβάζει όμως??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ έγραψε:

εγω κοριτσια θελω να δω Greys, house κ lost....αλλα εκει που βλεπει ταινεις ο αντρας μου δεν τα εχει....που τα βλεπετε εσις?

Χρυσάνθη μου εγώ τα κατεβάζω με το bitcomet www.bitcomet.com και τα βλέπω στη τηλεόραση μέσω usb και βρίσκω υπότιτλους στο www.tvsubtitles.gr

Χρύσα μπες στο messenger να σου στείλω απο το bitcomet δεν βρήκα άκρη πως να σου στέλνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Χρυσάνθη_ έγραψε:

Χρυσάνθη μου εγώ τα κατεβάζω με το bitcomet www.bitcomet.com και τα βλέπω στη τηλεόραση μέσω usb και βρίσκω υπότιτλους στο www.tvsubtitles.gr

Χρύσα μπες στο messenger να σου στείλω απο το bitcomet δεν βρήκα άκρη πως να σου στέλνω...[/quote:w4zrf37k]

οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

DIOSA έγραψε:

Κάτι κάνει τώρα για να δούμε..πολύ αργά δεν κατεβάζει όμως??[/quote:23tqm7n6]

Κοίτα αναλόγως το αρχείο και τα seeds που έχει θα κοιτάς να έχει όσα περισσότερα seeds γίνεται, αυτό σημαίνει ότι το κατεβάζεις απο πολλούς συγχρόνως... και το είδος αρχείου να είναι πάντα avi. όχι mov.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!! ΤΙ κάνετε??

Εγώ στο σπίτι και ετοιμάζομαι να φτιάξω μπριζόλες! Χθες το βράδυ δεν πήγαμε κάπου τελικά. Θα βγαίναμε για ποτάκι αργά αλλά μας πήρε ο ύπνος 12 ώρες κοιμομασταν!!!!!!!!!! Ο καλός μου ξύονησε με πόνο στη μέση και τώρα ξανακοιμήθηκε!

Γωγάκι μου καλορίζικο το σπιτάκι σας και με το καλό να γεμίσει μωράκια.

Χρυσάνθη μου ευτυχώς που είναι καλύτερα ο μικρός σου!

Νίνα μου έλα μαζί μας να αρχίσουμε δίαιτα, εγώ ήδη άρχισα!

Χρύσα μου καλές δουλίτσες!

Diosa, Γιώργο, ΚΤΚ, Konstans, Γωγάκι, Δήμητρούλα μου φιλάκια σε όλες..

Εννοείται και στην Πέσρια και στην Άντρια και σε ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ έγραψε:

πρεπει να γινω μελος...να μου κανουν προσκληση για να μπω?

Όχι Χρυσάνθη μου δεν χρειάζεται πρόσκληση.. απλά κατεβάζεις το προγραμματάκι και μόλις κάνεις την εγκατάσταση και πάς να το τρέξεις αν θες κάνεις και εγγραφή...τίποτα το σπουδαίο..μπορείς και να μην κάνεις αν θές.. απλά άμα κάνεις έχεις και καλύτερη ταχύτητα... για την εγγραφή δίνεις μόνο το email σου... τυπικά πράγματα για να σου στέλνουν ενημερώσεις κλ...

Καλώς το Μαράκι!!! Μαράκι εσύ τα κατάφερες να κατεβάσεις κανα έργο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...