Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια κι απο μενα :)

Τι κανετε? Βολταρετε? :P

Εμενα σημερα γυρισε ο αντρουλης μου,μετα απο 10 μερες ταξιδι(π.ναυτικο)με αδεια 6 ημερων για να φτιαξουμε τα χαρτια για την αγορα σπιτιου που βρηκαμε..Για πειτε κανενα νεο βρε κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stedim έγραψε:

Καλορίζικο να είναι το καινούριο σας σπίτι Γωγάκι! Εύχομαι σύντομα να γεμίσει παιδικές φωνούλες!

Ευχαριστουμε πολυ,κοριτσακι μου,να εισαι καλα,κι εσυ οτι επιθυμεις κουκλα μου..Τι κανεις εσυ? πως περνας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι καλοριζικο το σπιτι..να φερι μονο εφτιχιαααα...

διμιτρα...τη κανισ κοπελα μου??

ονδοσ περασα πολι καλα...

απο δουλιεσ δεν εκανα σκεδον τιποτα...διλαδι μονο πλινδιρια...στο σιδερο κανο τα στραβα τα ματια..χαχαχα

με τετιε ζεστι μονο σιδερο δεν θελο!!!απο δεφτερα λεο να ξεκινισο...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ορισες νινα μου,και σε ευχαριστω πολυ,κι εσυ οτι επιθυμεις!!! ;)

Κι εγω χθες σιδερωσα ενα βουνο απο ρουχα,και αφησα κιολας ασιδερωτα μερικα σεντονια,και 2 κουρτινες,επειδη με πονουσε τρομερα η μεση μου..απο δευτερα πρωτα ο θεος τα υπολοιπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες να παρουμε τα ασιδερωτα και να βγουμε εξω να σιδερωνουμε? :laugh:

Βαλε με να σου κανω οτι δουλεια του σπιτιου θελεις...μη μου πεις για σιδερωμα..με σκοτωνεις :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν μαρεσι να πλινιο πιατα...

εχο δουλεψι λαντσα 6 χρονια..και μετα σε ξενοδοχιο που δουλεβα ιμουν ατομο για ολεσ τησ δουλεσ...αλα εφτιχοσ εκι σερβιραμε μονο προινα..και ετσι δεν ιχα πολα πιατα να πλινο!

ολα τα αλα δεν εχο προβλιμα..και το σιδεορο μια χαρα..ομοσ να μιν εχι πολι ζεστι....εκι τα χαλαμε.!!!χα

απο την αλι εβδομαδα τα γινο μελοσ στο βλογ σου....μαρεσι να ασκολουμε με την μαγερικι..και ακομα καλιτερα να φαοοοοοο!!!!

εεεεε ετσι εκανα και το ομορφο μου κορμι..με πολι πολι κοπο!!! να μαγιρεψο..βεβεα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να βγω το μεσημερι.....

εμεις καλα τα ιδια..ο γιος μου προχτες το απογευμα ξυπνησε με 39 μιλαμε εμεινα...κοιμομαστε αγκαλια κ καποια στιγμη τον κοιταζω (παντα τον κοιταζω οταν κοιματε) κ ζεματουσε....τελικα εκανε μεχρι χτες το πρωι αλλα τωρα δεν εχει τιποτα...ολα οκ....μια μερα τον πηγα την τριτη στον παιδοτοπο κ ηταν κλειστος...μαλλον εκει κολλησε ιωση...πρωτη φορα που πηγαμε σε κλειστο παιδοτοπο...τεσπα δεν ξαναπαμε....μιλησαμε κ με τον γιατρο κ μου ειπε οτι κυκλοφορουν πολλες ιωσεις μεχρι κ οι εγκυες κολλανε....

ευτυχως ειναι καλα...κ τωρα χορευει black eyed peace...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Kαπως ετσι εχτισα κι εγω την δικη μου κορμαρα :laugh: :laugh: :laugh:

βλεπεις ο συγχωρεμενος ο μπαμπας μου ειχε ψησταρια στη Λαμια και μεγαλωσαμε με νοστιμοτατους μεζεδες :P απο κει πηρα την ολη μαστορια στο μαγειρεμα..βαλε με ολη μερα να σου μαγειρευω.. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω γωγακι κ καλοριζικο το καινουργιο σπιτι....

νινα καλως ηρθες....ελπιζω να περαασες ωραια στους δικους σου....

εμενα δεν μου αρεσει το μαγειρεμα...οτι αλλο θελετε το κανω...μαγειρευω γιατι πρεπει να φανε οι αντρες μου....αλλιως με τοστ θα ημουν εγω...αλλα φτιαχνω ωραιες κρεπες, πιτσες κ οτιδηποτε εχει σχεση με μοσχαρακι...

στα γλυκα ειμαι τελεια....αν κ δεν τρωμε ποτε....φτιαχνω ωραια τρουφακια, κορμο, γαλακτομπουρεκα....αχ δεν συνεχιζω γιατι θα θελω κατι απο ολα αυτα...που να φατε μηλοπιτα....αχ ερχεται ο χειμωνας θα τους ταραξω στα γλυκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να,σαι καλα χρυσανθη μου,κι οτι επιθυμεις,σε ευχαριστουμε πολυ. :)

Οσο για το μαγειρεμα που λες οτι δεν σου αρεσει,εγω διαβαζω οτι φτιαχνεις αρκετα πραγματα καλα..φαντασου να σου αρεσε κιολας.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα χρισανθι....περαστικα ,αλα αφου χορεβι καλα ινε....

γωγακι....αχ μεζεδακιαααααα..ορεεα...

εγο κανο κατι σαλτσουλεσ με λουκανικα η κιφτεδακια....εχο μια φιλι που τρελενετε για αφτα....και καφε φορα που κανο την εχο καλεσμενι !!!

ευτιχοσ και αφτην δεν κανι πισο....και αφτην δουλεβι πολι για το σομα τησ χαχαχαχα...και αφτην ετσι σαν εμενα ινε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν χρισανθι...τι γλικα μασ λεσ....θα ζιλεβο ολα....

ιμε λατρι τον γλικον..καλα δαξι εμενα ολα μου αρεσου...και φαγιτα και γλικα...

χαχαχαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ειμαστε μεζεκλουδες τι να κανουμε τωρα? Ασε κι εμεις καθομαστε με τον αντρα μου τωρα στην αυλη,κι ενας γειτονας ψηνει κοψιδια και μας εχει σπασει τη μυτη απο τις μυρωδιες...αχ! αχ! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειμαι νοικοκυρα....απο τις λιγες...βασικα οι καθαριοτητα μου αρεσει...στο σπιτι μου στην αθηνα χαιρομαι να καθαριζω...μιλαμε καθε μερα να κανω γενικη δεν εχω προβλημα...εδω ειναι μικρο το σπιτι κ καθαριζετε πολυ γρηγορα...

μαρεσει γενικα οτι εχει σχεση με γενικη....δηλαδη τωρα που θα ανεβω θα μου το εχουν καθαρισει αλλα εγω θα παω κ θα καθαρισω μεχρι κ τα ντουλαπια μεσα...που δεν θα εχουν κ τιποτα μιας που ειναι κ καινουργιο...

μου αρεσει η ταξη στις ντουλαπες κ γενικα σε ολο το σπιτι...δεν θελω να κοιμαμαι το βραδυ κ να σκεφτομαι οτι στο σαλονι γινεται χαμος...θα κατσω κ θα τα μαζεψω..σπανια θα βρω στοιβες πιατα το πρωι (δεν εχω κ πλυντηριο πιατων).

Εδω εγκυος ημουν (ωραιες στιγμες) μονη με το γιο μου κ ολα μονη μου τα εκανα...μεχρι κ αυλες επλαινα....να σας πω οταν δεν προλαβαινα γιτι ξυπνουσε ο γιος μου τον επερνα μαζι μου κ με βοηθουσε κ αυτος...

μου αρεσει επισης η διακοσμηση σπιτιου...το σπιτι μου ειναι πολυ μοντερνο κ παντα οτι κανω το κανω για να μας ανεβαζει την ψυχολογια...μεχρι κ τα σεντονια που θα κοιμηθουμε εχουν κατι που μας ανεβαζει....προσπαθω τουλαχιστον να ειναι ολα τελεια οταν θα εχουμε επισκεψεις....γιατι οταν δεν περιμενουμε κανεναν το σαλονι ειναι ενας παιχνιδοτοπος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι...σε μασ καπια γιτονισα κανι σουπα!!! η βραζι κρεασ..δεν ιμε σιγουρι..αλα εχι μια ενδονι μιροδια...

αλα δεν θελο να βλεπο φαγιτο...εβαλα 2 κιλα σε 10 μερεσ...απο την δεφτερα αστιρι διετα λεο να κανο...για να δουλε τη θα καταφερο!!!!χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη μου με αυτα που εγραψες,ειναι σαν να τα εγραψα κι εγω..κι εμενα μου αρεσει πολυ η διακοσμηση σπιιου,και φαντασου οτι σε πολυ τακτα διαστηματα κανω συνεχως αλλαγες στα επιπλα..τους αλλαζω θεσεις..με κουραζει να βλεπω τα ιδια πραγματα στο ιδιο σημειο..

Νινα μου,μηπως να αλλαζες την μερα της διαιτας? πολυ συνηθισμενη μερα η δευτερα.. :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ έγραψε:

α εμεις περιμενουμε να κοιμηθει ο μικρος για να πιουμε ουζακι....

Μια χαρα σας κοβω χρυσανθη μου ;) στην υγεια σας και καλα να περασετε τα δυο σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Εμενα μαρεσει η μπυριτσα...καλησπερα σε ολες...

Καλησπερα κοπελα μου...εμενα και η μπυρα και το ουζο και το κρασι..

κορη ψητοπωλη βλεπεις.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

μμμμμ τι μου θυμισες τωρα....σχαρα....μαρεσουν ολα στη σχαρα...αυτη η μυρωδια απο το καρβουνο μιααααααααμ......μαρεσει κ η τσικνα...

Αστα να πανε..κι εγω κατι παθαινω..αφου λεω αν υπηρχε αρωμα τσικνας θα το αγοραζα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...