Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ Diosa μου δεν είμαι και στα πολύ καλά μου.

Μάλλον δεν είμαι καθόλου στα καλά μου....Κουράστηκα πολύ φέτος με συνεχείς μετακινήσεις στη Θεσσαλονίκη (λόγω προβλήματος υγείας μαμάς) και τώρα αρχίζουν τα σχολεία και τα νεύρα μου από τώρα έχουν βαρέσει κόκκινο! Να δω πώς θα βγει η χρονιά....

Γράφτηκα γυμναστήριο για να εκτονώσω πιο πολύ τα νεύρα μου παρά για να αδυνατίσω.Μετά το γυμναστήριο θέλω να φάω το καταπέτασμα!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Με βλέπω σε λίγο καιρό να μη χωράω ούτε στο διάδρομο της γυμναστικής να μπω, αν δεν καταπολεμήσω την πείνα μου.....

Προσωρινά σε χαιρετώ γιατί θα πάω τσάρκα....

Φιλάκια και καλό σου βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ τα λέμε άλλη φορά!! Καλά να περάσεις... και μην ξεχνάς θετική σκέψη και υπομονή!!

Καληνύχτα!!!

Πάω και εγώ να συνεχίσω το Greys Anatomy... έχω 10 επεισόδια ακόμα να δώ και μετά ξεκινάω τον House!!! Καληνύχτα σε όλους!! Τα λέμε αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλισπερα.....

εχο 10 λεπτα που μπικα στο σπιτι....ιμε πολι πολι κουρασμενι....ιπαμε ποσ αλι φορα με αμαξι δεν τα ξαναπαμε...

δεν προλαβα να διαβασο τα μινιματα....αυριο μαλον....σιμερα δε επικινονο!!!χαχαχα

εχτεσ αφισα μινιμα εδο ..και δεν μπορεσα να κανο αποσινδεσι..για αφτο φενομουν ονλιννε!!...με πεςταξε εξο....και σιμερα ολι μερα προσπαθουσα να μπο...οπου σταματουσαμε ιμουν με το λαπτοπ στο χερι μπασ και πιανο σιμα.....καπια στιγμι επιασα και το εκλισα....

χρισα πιρα το μινιμα σου..και το τηλεφονο το ιδα αλα δεν απανδισα επιδι ιμασταν στην βουλγατρια και θα σε χρεονε σαν τα επερνεσ στο εξοτερικο..και θα μου επερνε και εμενα λεφτα...ετσι δεν απανδισα σε κανενασ τηλεφονο!!!!.....

λιπον καλο βραδι σε ολεσ..και αυριο με το καλο τα μιλισουμε με την ισιχια μασ...

φιλακια σε ολουσ!!!

καλινιχτα και ονιρα γλικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Πρωινή εγώ σήμερα, δεν είχα ύπνο! Όταν ξύπνησε ο καλός μου για δουλειά κι εγώ στο ποδι!

Νίνα μου γλυκιά καλώς μας ήρθες! Μας έλειψες βρε! Ήταν αισθητή η απουσία σου στην παρέα μας! Άντε τώρα ξανά στο πρόγραμμά μας!

Δήμητρα μου στο χέρι μας είναι να αλλάξουμε τη ρουτίνα μας, ίσως αν προσπαθούμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό έστω κ μια φορά την εβδομάδα νιώθουμε αλλιώς!

Τάνυα μου ναι παντρεύομαι 16 Οκτώβρη! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Κι εσύ κοπέλα μου πρέπει να αρχίσεις να αλλάζεις τον τρόπο που βλέπεις τα πράγματα, μόνο έτσι θα νιώσεις καλύτερα. Πάρε βιβλία που λένε για την αισιοδοξία, για προβλήματα που υπάρχουν σε αυτή τη ζωή και θα δεις ότι θα αλλάξεις νοοτροπία. Από ότι κατάλαβα είσαι δασκαλα ε?> Κι εγώ το ίδιο αλλά ασχολούμαι με παιδιά με ειδικές ικανότητες και πίστεψε με ακόμα κι αυτά τα παιδιά έχουν θετική σκέψη!

ΚΤΚ γύρισες από τις διακοπες? Τι έγινε καλέ με την περίοδο??

Λοιπόν τι έχει το προγραμμα σας σήμερα? Εγώ προς το παρόν ή που θα πάω ψώνια με την κολλητή μου ή με τον καλό μου να βρει κουστούμι, εξαρτάται από τη δουλειά του!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera maraki!!!

και εγο προινι ιμε!!!

το προγραμα μου για σιμερα?????

μα την αλο???1200 πλινδιρια..και μετα 1200 ορεσ στο σιδερομα!!!!χαχαχα

να μιν λεο και πρεπι να σιμαζεψο και το σπιτι...να μια σκουπα ,μια μαπα,,,και τα λιπα.......και βεβεα και το μαγιρεμα θα πρεπι να το θιμιτο ποσ γινετε....επιδι στο σπιτι η μανα μου ιταν το ιροασ στην κουζινα!!!!...

λιπον ακουο τιποτα για βοιτια????? μπα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα γιωργο!!!!

αχ βρε γιωργο μου εφιαξεσ την ημερα....λατρεβο enrique!!!!!οταν κανο δουλεισ πανδα βαζο τα τραγουδια του και κανο την δουλεσ με ριθμο!!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!!!καλωςηρθαμε νινα μου!!!!!!!!τι κανετε?

δεν μπορεσα να διαβασω τα νεα σας γιατι θα χρειαστω μια βδομαδα σιγουρα κι οσο διαβαζω εγω θα γραφετε εσεις και δεν θα τελειωσω ποτε!γι αυτο πες τε μου καλε τα νεα σας!!!!!!

εγω περασα τελεια στη ροδο με μια ψυχολογια ανεβασμενη γιατι νομιζα πως θα'χουμε κατι καλο αλλα μολις γυρισα μου ηρθε η καταραμενη!!!!!μετα απο 1 1/2 μηνα καθυστερηση και διαφορα συμπτωματα τι θα μπορουσε να υποθεσει κανεις δηλαδη???τα συμπτωματα ολο και "δυναμωναν" και τελικα χθες προσγηωθηκα πολυ ανωμαλα!!!!κλαμα,ενα γιατι και ξανα κλαμα και ....!!!!!!

sorry αν σας επριξα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω λόγω απόστασης αλλιώς θα ήμουν ήδη εκεί..λέμε τώρα!!! :laugh: :P

Γιώργο μου καλημέρα..καλή δουλίτσα!

ΚΤΚ δεν πειράζει κοπέλα μου μην αγχώνεσαι αλλά πήγαινε να ρυθμίσεις την περίοδο σου γιατί είναι μεγάλο βάσανο αυτό!! Τον επόμενο μήνα όλες μαζί!!

Φιλάκια πολλά..Περιμένω την κολλητή μου με τη βαφτιστήρα μου να πάμε για ψώνια για το γάμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μαρακι!!!! το "λεμε τωρα" τη το ιπεσ?

και εγο ελεγα ποσ γρικα βοιτια...σοτικα!!!

καλι...μιν στηναχοριεσε κοπελα μου....δαξι ξερο ποσ ινε δισκολο..εκανεσ καπια ονιρα..και ιδι σκεφτοσουν το καλο...και βεβεα η απογοιτεψι ποναι...αλα προχοραμε...και οτι δεν μασ σκοτονι , μασ κανι πιο δινατι....

και μιν κλεσ αλο.......καλε κανισ ριτιδεσ.....χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!!

Συμπεθέρα καλώς μας ήρθες!!! Θα σου έλεγα να σε βοηθήσω στις δουλειές αλλά δεν θα σου πω γιατί βαριέμαι!! :P:P:P:P:P Τι τραγούδια είναι αυτά που βάζεις καλε???Έχεις ορέξεις συμπεθέρα????!!!! :P:P

Κάλι μου καλώς ήρθες και εσύ!! Και μη χαλιέσαι βρε κορίτσι μου και μη κλαίς!! Ο επόμενος μήνας μπορεί να είναι τυχερός!!! Και εμένα μου ήρθε χθές η περίοδος...ακόμα μία φορά θα μου έρθει και μετάαααα...ΒΟΥΡ!!! :P:P

Γιώργο μου ωραίο τραγούδι!! 2 μέρες μείνανε!!! Πω Πω!! Άρχισα να ανυπομονώ και εγώ!!! :P:P Ούτε εγώ να περίμενα να κάνω τη χοριακή!!!

Μαράκι μου 16/10 μου βγάζει σε ένα site ότι θα έχω ωορρηξία στην επόμενη περίοδο μου!!! και τότε έχω βάλει το ticker μου να μετράει για να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες!!! Τυχαίο????? Δεν νομίζω!!!! :P:P

Καλά ψώνια!!!!

Δήμητρα και Τάνια Φάση είναι και θα περάσει!!! Πάντα περνάει!! Αρκεί να έχετε θετική σκέψη και υπομονή!! Και να πιστέψετε με όλη σας την ψυχή ότι όλα θα πάνε καλά!!! και ότι είστε τυχερές που έχετε την υγεία σας και τον άνθρωπό σας καλά!!! Τίποτα άλλο δεν έχει σημασία!!! Αν είστε εσείς καλά όλα τα υπόλοιπα έρχονται!!

Αντε να σας βάλω και εγώ ένα τραγουδάκι!!!

http://www.youtube.com/watch?v=t9u9mZz-o-g

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

th kanis???

κιτα το τραγουδι το λει ο "μιχαλι" οχι εγο!!!...απο ορεξισ...εχοοοοοοο!!!!!! αφου ιμαστε αδελφια εδο και 2 εβδομαδεσ..και βλεπο ακομα ετσι να μενο για 2 βεβδομαδεσ ακομα...μεχρι τελιονο την τεραπια!!! :angry::angry::angry::angry:

αλα πολι μαρεσι εκινο το τραγουδι....οπου και αφτο

http://www.youtube.com/watch?v=x9YHg07NLLc

περασαμε πολεσ ορεεσ στιγμεσ με αφτα τα τραγουδια!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζω τις κουκλες κ τον κουκλο!

Καλως ηρθες Νινα!!! Περασες καλα ε;;; :)

Ανεμακο καλα αποτελεσματα μεσα απο την ψυχη μου!!!!

Dosia ωραιο λα-λα :):)

Τα :kiss::kiss::kiss::kiss: μου σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολλι...περασα τελια....ορεεα ιταν αλα λιγο...ιτελα και αλο!!!

εφτιχοσ ο ανδρασ μου τουσ εκανε προτα σεμιναρια στο σοι...να μιν με ροτανε τιποτα για οσο εγιναν...και ετσι εγινε!!!!

εσι ολα καλα?

βλεπο ποσ ισε ιδε στην 10κατιν εβδομαδα!!!ιδεσ ποσ περνανε η εβδομαδεσ??

ακομα δεν εχισ σιμπτοματα??? μετουσ και τετια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινα μου ακομα τιποτα απο συμπτωματα..... :( μονο λιγα πονακια.

Παντως προχτες πηγα στον γιατρο κ τα ειδαμε!!!!Κουνουσαν χερακια κ ποδαρακια!!!!! Ειδικα το ενα δεν ησυχασε καθολου!!!

Παθαμε πλακα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!

Νίνα και Κάλι καλωσήρθατε!!Άντε να μαζεύεται η παρέα σιγά-σιγά.

Εγώ απο το πρωί ξεκίνησα δουλειές και όλη μέρα σήμερα μάλλον μόνο αυτό θα κάνω.Τώρα έκανα ένα καφεδάκι να πιώ και μετά συνεχίζω πάλι!

Αυτό το σαββατοκύριακο λείπει ο αντρούλης μου και θα είμαι μοναχούλα.Ευκαιρία για γενική να απασχολούμε κιόλας γιατί δεν μπορώ μόνη μου,πέφτω σε κατάθλιψη..

Lolli μου εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα πάντως σε όλη την διάρκεια(μέχρι την 23η εβδομάδα).Μόνο στην 18η που δεν μπορούσα να τσιγαρίσω κρεμμύδι όταν μαγείρευα.Απο την μυρωδιά ζαλιζόμουνα,αλλά κ αυτό για μια εβδομάδα!Μακάρι να συνεχίσεις έτσι!

Φιλάκια σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου έχω ακόμα 6 επεισόδια και μετά ξεκινάω άλλη σειρά!! Άντε καλά ψώνια!!

Γιώργο μου τέλειος ο Ξυλούρης!! I LOVE!!!

Lollipop!! Καλημέρα και σεσένα!!! Δεν είναι τέλειο το τραγουδάκι?? Έίναι ένα απο τα πιο αγαπημένα μου!!! Αχ δεν είναι τρέλλα να τα βλέπεις να κουνιούνται!!! Άντε με το καλό να περάσσουν οι εβδομάδες να τα δείς και LIVE να κουνάνε χεράκια και ποδαράκια!!! :P:P:P (αυχενική πότε κάνεις?)

Χρύσα μου!!! Τι κάνεις??? Έχω και εγώ να κάνω δουλειές αλλά βαριέμαι... πρέπει να πάω να ψωνίσω και τίποτα γιατί μόνο γάλα και καφέ έχω να πίνω!! χαχα και θέλω να φάω και καρπούζι...γιατί μου μύρισε!! Εγώ τελικά στην περίοδο έχω πιο πολλά συμπτώματα εγκυμοσύνης απο ότι είχα όσο ήμουν έγκυος!!! χαχα

Η σύνδεση μου σέρνεται πάλι γιαυτό αργώ τόσο να απαντήσω!!! :angry::angry: Με πέταξε 50 φορές!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Χρύσα μου!!! Τι κάνεις??? Έχω και εγώ να κάνω δουλειές αλλά βαριέμαι... πρέπει να πάω να ψωνίσω και τίποτα γιατί μόνο γάλα και καφέ έχω να πίνω!! χαχα και θέλω να φάω και καρπούζι...γιατί μου μύρισε!! Εγώ τελικά στην περίοδο έχω πιο πολλά συμπτώματα εγκυμοσύνης απο ότι είχα όσο ήμουν έγκυος!!! χαχα

Η σύνδεση μου σέρνεται πάλι γιαυτό αργώ τόσο να απαντήσω!!! :angry::angry: Με πέταξε 50 φορές!!!!!

Άσε Γιελίζ μου κ εγώ βαριέμαι αλλά θα τις κάνω που θα πάει 2 μέρες είναι..Τώρα ξαναξεκινάω..

Όσο για την περίοδο κ εγώ έχω περισσότερα συμπτώματα όταν περιμένω :silly: :lol::lol: :laugh:

Τέρμα τα ψέμματα..Θα είμαι online αλλά θα κάνω δουλειές..Ξεκινάω πάλι..Τα λέμε μετά..

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OK Χρύσα μου πάνε να κάνεις τις δουλειές σου και να μου δώσεις το καλό παράδειγμα... :P μπάς και σηκωθώ και εγώ να κάνω καμιά δουλειά!!

Γίωργο μου τη Δευτέρα περιμένουμε τα καλά σας νέα!!!

Μάλλον θα βγώ και εγώ... να ξεκινήσω να κάνω καμιά δουλειά... τα λέμε μετά!!! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...εγω τελειωσα τις δουλειεςκ τωρα ειμαι αραχτη...ηπιαμε κ κατι μπυρες με τον αντρα μου κ εγινα ντεφη....

τελικα με την δουλεια ακυρο γιατι χτες που πηγα στην δευτερη συνεντευξη αυτοι δεν θελαν γραμματεα θελαν κραχτη....(να μαζευω πελατες για το γυμναστηριο) κ εγω ειμαι σοβαρη δεν κανω για τετοια...δεν πειραζει γιατι ετσι ηθελα να γινει κιωλας μιας που χτες με πηρε η γιατρος μου κ μου εκλεισε ραντεβου με καποιον γιατρο...οποτε προτιμουσα να ανεβω αθηνα....

χτες βεβαια που μιλησα με την γιατρο επεσε ψυχολογικα γιατι μου ειπε οτι βγηκε η παθολογοανατομικη οποτε με γυρισε 2 μηνες πισω....οχι οτι ξεχασα αλλα μου θυμισε πολλα....μου θυμισε οτι θα ημου 31 εβδομαδων κ σε 2 ημερες θα εμπαινα στον 8ο...κ αλλα τετοια....αυτα απο εμενα...

περιμενω να ανεβω αθηνα να δω αυτον τον ανθρωπο που οτι μου πει πρεπει να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα καλώς μας ήρθες! Διάβασα ότι πέρασες καλά, ε? Μπράβο, χρειαζόμαστε στις διακοπές λίγη ξενοιασιά! B) Έχεις δουλίτσες τώρα, ε? Αχ, έτσι είναι, τα πέρασα κ εγώ, μετά τις διακοπές έρχεται το σιδέρωμα!!! Καλές δουλειές σου εύχομαι κ με έναν κόπο! :)

Χρύσα μου καλές δουλειές κ σε σένα (κ καλή δροσιά, γενική με ζέστη δεν γίνεται!)

Γιώργο πλησιάζουν οι μέρες! Αντε κ έχουμε ανάγκη από θετικά νέα!!! :cheer::cheer::cheer:

Γιελίζ μου καρπούζι, ε? Εμένα μου κόλλησε το μυαλό σε πεπόνι... Μάντεψε λοιπόν τι ψώνισα πρωί-πρωί... :unsure: Περιμένω την ακατανόμαστη 1/9 αλλά πάντα οι λιγούρες με πιάνουν 1 εβδομάδα πριν!!! Άτιμες ορμόνες... :angry:

Τάνια εσύ τουλάχιστον έχεις τη δουλειά σου που ξεκινά σε λίγο... Εγώ βαριέμαι απίστευτα... Μακάρι να εργαζόμουν ξανά! Είχε κούραση κ άγχος, αλλά δεν είχα χρόνο να σκέφτομαι κ αυτό είναι καλό! Αλήθεια, όταν έλεγες να κάνουμε κάτι μαζί, τι είχες στο μυαλό σου? :dry:

Χρυσάνθη εύχομαι να βρείτε την άκρη του νήματος... κ να ξαναγίνεις σύντομα μανούλα!

Εμείς πήγαμε για ψώνια, αν κ είχε ζέστη, κ το να μπαινοβγαίνω από το ένα μαγαζί στο άλλο δεν είναι το καλύτερό μου... Με πειράζει η εναλλαγή του κρύου με τη ζέστη, όχι τα ψώνια, εννοείται! ;) Τώρα ο αντρούλης μου κοιμάται κ εγώ θερίζω στο f/b... Αύριο έχει φαγητό στην πεθερά :evil::pinch: κ μετά καφεδάκι με ξαδέρφια... Από βδομάδα επισρέφω κ στη σχολή! :blush::angry: Μα ναι, φυσικά κ διάβαζα όλο το καλοκαίρι... :whistle:

Καλέ ας με σταματήσει κάποιος! Με έπιασε η πολυλογία μου! Χίλια συγνώμη για το τεράστιο ποστ! :blush::blush:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...