Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Αχ παλιο-ΝΙΝΑ ετσι και σε πιασω.....κοντεψα να κατουρηθω με την εικονιτσα που εβαλες στις Φουσκωκοιλιτσες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για τα παυσιπονα μου ειπε να παρω ντεπονακι αλλα δεν πηρα...ε μωρε απο το πρωι ποναω και κανω υπομονη...τωρα ψιλοπερασε. ;););)

σου περασε λιγο το πονοκεφαλο??? για λιγο τουλακιστον??? οσο ιδεσ το φοτο???

αν ναι ...τοτε αφτο ιταν το σκοπομου... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Πως είστε?

Tanya μου καλά κάνεις να απέχεις λίγο αν σε αγχώνει η όλη κατάσταση... εδώ άρχισα να πανικοβάλλομαι εγώ που γενικώς είμαι ψύχραιμη.... Άρχισα να σκέφτομαι πολλά και διάφορα όπως λές και εσύ... Σε δικαιολογώ απόλυτα!! Όπως λέει και η Νίνα τελευταία οι συζητήσεις άρχισαν να γυρνάνε πιο πολύ γύρω απο αυτό το θέμα ίσως γιατί άρχισαν πολλά κορίτσια τις προσπάθειες...Εγώ προσωπικά όταν είναι να αρχίσω τις προσπάθειες θα χαθώ απο το ποστ μας...χαχα θα κάνω αποτοξίνωση...

Lollipop καλησπέρα και περαστικά σου!! Αν δεν θέλεις να παίρνεις φάρμακα για τον πονοκέφαλο φάε μια μπανάνα πιές ένα ποτηράκι γάλα με μέλι και ξάπλωσε να χαλαρώσεις...Η μπανάνα είναι πλούσια πηγή καλίου και λιετουργεί αναλγητικά στον πονοκέφαλο...το γάλα βοηθά στην ενυδάτωση του οργανισμού και το μέλι χαλαρώνει... Ελπίζω να περάσει σύντομα και να νιώσεις καλύτερα.

Μαράκι μου μας λείπεις!!! :-*:-*

Νίνα μου πώς νιώθεις που ξαναγύρισες κοντά μας? Να σε ρωτήσω κάτι...τώρα που έβαλες καινούρια σύνδεση την έχεις κλειδωμένη η free ????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρυσάνθη μου τι κάνεις?

Δεν αναφέρομαι σε όλες γιατί δεν τα διάβασα όλα... έπαιζα τόση ώρα στο FB και ψιλοζαλίστηκα!! 8-|@-)@-)#:-s

ΑΑΑ για όσες θέλουν να δούν στη Ζούγκλα σε λίγο θα πούν για την υπόθεση με το εμπόριο ωαρίων...

Αυτά!!!

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααααααααααα!!!!!!!!!τι κανετε?????????????????σας εχω χασει τελειως!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα κορίτσι!!! Που χάθηκες καλέ εσύ??? Τι γίνεται πώς είσαι? Καιρό έχεις να φανείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι diosa μου!!!!χαθηκα οντως αλλα δεν εχω πολυ χρονο στη διαθεση μου και με την αλλαγη του μαμμυ πρεπει καθε φορα να καθομαι αρκετα μπροστα στο pc μεχρι να βγαλω ακρη!ετσι απεχω γενικα και προσπαθω να αφιερωνω λιιιιιγο περισσοτερο χρονο στη μικρη μου τωρα που αλλαξε και σχολειο και ειναι καπως!!!!!!!!!!εσυ τι κανεις?εισαι καλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κάνεις κοπέλα μου και αφιερώνεις χρόνο στο ζουζουνάκι σου....

Εγώ καλά είμαι...εδώ...σερφάρω, μέχρι να πάω για ύπνο.

Το mammy όντως είναι λίγο δύσκολο τώρα...αλλά είναι μέχρι να το συνηθίσεις... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι το θεμα!!ποοοοοοοοτε θα το συνηθισω!!!!!!!η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ μου αρεζε πριν γ@μωτο!!!!!!

Καιγώ στην αρχή έτσι έλεγα... αλλά όταν το συνηθίζεις και το ψάξεις λίγο παραπάνω...είναι πολύ πολύ καλύτερο... χωρίς αμφιβολία!! Σιγά σιγά θα το μάθεις μωρέ.. και θα σου αρέσει...χαχα αν κάναν ένα πείραμα....σε 2 μήνες απο τώρα ας πούμε αν το άλλαζαν πάλι και το έκαναν πάλι όπως το παλιό όλες θα αντιδρούσαν...στάνταρ!! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσ τα κοριτσια μου....τοσι ορα καθουμου..και δεν εχι ερτι καμια...και μολισ αφισα λιγο τον ανδρα μου..ενφανιστικατεεε!!!! :?:? και τορα με λιπιτικε και με αφισε να μπο!!!! :lol::lol::lol:

καλι...τη κανισ ??.ολα καλα???ζουζουνα σου καλα ινε???

και εγο τρομαξα οταν αλαξε το φορουμμ...αλα τορα μια χαρα μου φενετε...λιγο μεχρι να σινετιζισ ινε...μετα..πιοσ μασ πιανι!!!χαχαχαχα...

υελιζ...σε ιδα στο face αλα ιχε κολισε και δεν μπορουσα να γραψο τιποτα!!!χαχαχαχα...εεε μετα απο τοσο κατσιομο..κουραστικε σιμερα το λαπτοπ...και αρχισε να κολαι!!! :lol::lol::lol::lol:

οσο για σινδεσι...μα φισικανα και δεν ινε free...χο ενα κοδικο με 35 νουμερα!!!!ασ το σπασουν αν μπορουν!!! :lol::roll::lol::roll:

ααα και οταν εσι τα ξεκινισισ τησ προσπατιεσ ...δεν εχισ να πασ πουτενα!!! ...δεν τα με αφισισ μονι!!!!ακουζ???....πουτενα!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσ τα κοριτσια μου....τοσι ορα καθουμου..και δεν εχι ερτι καμια...και μολισ αφισα λιγο τον ανδρα μου..ενφανιστικατεεε!!!! :?:? και τορα με λιπιτικε και με αφισε να μπο!!!! :lol::lol::lol:

καλι...τη κανισ ??.ολα καλα???ζουζουνα σου καλα ινε???

και εγο τρομαξα οταν αλαξε το φορουμμ...αλα τορα μια χαρα μου φενετε...λιγο μεχρι να σινετιζισ ινε...μετα..πιοσ μασ πιανι!!!χαχαχαχα...

υελιζ...σε ιδα στο face αλα ιχε κολισε και δεν μπορουσα να γραψο τιποτα!!!χαχαχαχα...εεε μετα απο τοσο κατσιομο..κουραστικε σιμερα το λαπτοπ...και αρχισε να κολαι!!! :lol::lol::lol::lol:

οσο για σινδεσι...μα φισικανα και δεν ινε free...χο ενα κοδικο με 35 νουμερα!!!!ασ το σπασουν αν μπορουν!!! :lol::roll::lol::roll:

ααα και οταν εσι τα ξεκινισισ τησ προσπατιεσ ...δεν εχισ να πασ πουτενα!!! ...δεν τα με αφισισ μονι!!!!ακουζ???....πουτενα!!!χαχαχαχα

Να πείς στον άντρα σου να πάρει άλλον υπολογιστή αν θέλει και να σε αφήσει ήσυχη!! χχαχααχ

ΑΑΑ κυρία μου κωδικό με 35 νούμερα έχεις εεε? Και έβριζες τον γείτονα που έκλεινε το δικό του και δεν μπορούσες να μπείς!! και αν θέλει τώρα κανένας γείτονας να κλέψει αποσένα τι θα κάνει? χαχαχα

Στο face εγώ δεν σε είδα γιατί έπαιζα σε full screen...

Και όταν ξενινήσω τις προσπάθειες θα φύγω... χαχαχα θα σε αφήσω... θα χαθώ για λίγο...γιατί δεν θέλω να αγχωθώ!!! μα καθόλου δεν θέλω!! γιατί μπορεί να είμαι ψύχραιμη...αλλά αν αγχωθώ μια φορά μετά δύσκολα στρώνω..και έχω αρχίσει ήδη να ψιλοαγχώνομαι...χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa....ξερισ ποσ λεμε....τα δικατου δικαμου..και τα δικαμου δικαμου!!!! :lol::lol::lol:

θα ανδεχισ ρε κακουργα χορισ εμασ???? εεε τα ανδεχισ????εε τη να σου πω.....

αλα εφτιχοσ εσι ξερισ τη εχισ να κανι...και τα μενισ με την προτι ...ετσι δεν τα λιψισ πολι!!!χαχαχαχα.... :lol::lol::lol::lol:

εμενα πιον με αφινετε???...εσι τα εξαφανιστισ...η αλεσ τα πανε στησ κενουριεσ εκγιμοσινεσ....η μαρακι ταξισδι του μελιτοσσ.....εγο???? εδο???? με ....τα γινουμε και εμισ μανουλεσ???? :shock::lol::shock::lol::shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa....ξερισ ποσ λεμε....τα δικατου δικαμου..και τα δικαμου δικαμου!!!! :lol::lol::lol:

θα ανδεχισ ρε κακουργα χορισ εμασ???? εεε τα ανδεχισ????εε τη να σου πω.....

αλα εφτιχοσ εσι ξερισ τη εχισ να κανι...και τα μενισ με την προτι ...ετσι δεν τα λιψισ πολι!!!χαχαχαχα.... :lol::lol::lol::lol:

εμενα πιον με αφινετε???...εσι τα εξαφανιστισ...η αλεσ τα πανε στησ κενουριεσ εκγιμοσινεσ....η μαρακι ταξισδι του μελιτοσσ.....εγο???? εδο???? με ....τα γινουμε και εμισ μανουλεσ???? :shock::lol::shock::lol::shock::lol:

Γιαυτό κανόνισε να μείνεις πριν απομένα για να φύγεις και εσύ μαζί με τις άλλες χαχαχα να κάνετε ομαδική έξοδο!!! χαχαχαχα Αλλιώς σε βλέπω κάπως έτσι να παραμιλάς!!!

http://www.youtube.com/watch?v=bCo8r3Usdow

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαυτό κανόνισε να μείνεις πριν απομένα για να φύγεις και εσύ μαζί με τις άλλες χαχαχα να κάνετε ομαδική έξοδο!!! χαχαχαχα Αλλιώς σε βλέπω κάπως έτσι να παραμιλάς!!!

http://www.youtube.com/watch?v=bCo8r3Usdow

=))=)):ymapplause::ymapplause::-o:-o=))=))

κοστιιιιι...εγο ποτε τα γινο μμμμμααααααννννναααααα....!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!!!!!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Τί κάνετε???????

"Τα έχω πάρει" με το Facebook........... πρέπει να έχει πρόβλημα ο server.......... δε φορτώνει τις σελίδες με τίποτε..... ψάχνω να βρω την κουμπάρα μου (που έχουμε παρεξηγηθεί-χαθεί) να της ευχηθώ για τη γιορτή της (χθες) & έχω βρει και παλιές μου συμμαθήτριες..... και προσπαθώ να "τις πετύχω" να τους γράψω και δε φορτώνει....... γκρ....... γκρ.......

Εχθές τηλεφώνησα & σε μία άλλη μου φίλη που γιόρταζε κι έμαθα για μία ακόμη εγκυμοσύνη........ Και μια οικογενειακή μας φίλη είναι εγκυούλα.......

Το πόσο χαίρομαι δε φαντάζεστε....... αλλά με πιάνει και πάλι αυτή η πικρία.........

Όπως έλεγε κι η μοναδική Δήμητρα Παπαδοπούλου.............

"ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ"????????????????????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πιπιτσα!!!!!!θα γινεις κι εσυ μανουλα πολυ γρηγορα και μαλιστα και απο τις πιο γλυκες!!!!!!!!μην ξεχνας πως το καλο πραμα αργει να γινει!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια επειδη ακομα ψαχνομαι πειτε μου σας παρακαλω!οταν ειμαι μεσα σε ενα "θεμα",οπως τωρα δηλαδη στο παμε παλι απο την αρχη,πως μπορω να παω στις τελευταιες δημοσιευσεις χωρις να κανω ολοκληρο "ταξιδι"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κορίτσια!!!

Κάλλι μου κάτω κάτω στην σελίδα έχει κάποιες επιλογές (κάτω απο την γρήγορη απάντηση) απο εκεί μπορείς να αλλάξεις τις ρυθμίσεις και να το φέρεις στα μέτρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...