Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλεεεε..ποσ βαζουμε φοτο???

μου εξιγι καμια????....χαχαχαχαχα..ξερι καμια???..hellllppppp....

ευαριστο.....το βρικα μονι μου!!!!....οχι που τα σκοτοναστατε να μου πιτε!!!χαχαχαχαχα

εεε καμια εδο????.....κανισ???....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευαριστο χρισα!!!.....νεουδι ακομα?? :o:o:o:oimages%3Fq%3Dfunny%2Bphotos%26start%3D479%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DX%26biw%3D1259%26bih%3D606%26output%3Dimages_json%26tbs%3Disch:11%2C17443&um=1&itbs=1&ei=xhCbTJDEHtiP4gbugZVe&biw=1259&bih=606&iact=rc&dur=162&oei=pRCbTOPvKdmP4gap5cj8Dw&esq=36&page=36&ndsp=15&ved=1t:429,r:9,s:649&tx=84&ty=94

Ναι ακόμα..Μόνο σε μένα έγινε αυτό ε??? Γιατί???? :(:(

Αλλα δεν πειράζει ξεκινάω ξανα απο την Αρχή εγώ.. :lol::lol::lol:

(ρώτησα γιατί έγινε αυτό αλλά δεν πήρα απάντηση μέχρι στιγμής)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ακόμα..Μόνο σε μένα έγινε αυτό ε??? Γιατί???? :(:(

Αλλα δεν πειράζει ξεκινάω ξανα απο την Αρχή εγώ.. :lol::lol::lol:

(ρώτησα γιατί έγινε αυτό αλλά δεν πήρα απάντηση μέχρι στιγμής)

[smilie=sign17.gif] καπου ετσι ισε???ακομα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια κ Γιώργο!!!

Τι μου κάνετε? Εγώ καλά! ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Είναι όλα καλά, προς το παρόν! Μόνο το ζάχαρο πρέπει να προσέξω, θα χρειαστεί να κάνω καμπύλη πιο γρήγορα κ μάλλον 2 φορές (μπλιάχ!).

Κάνε Θεούλη μου αυτή τη φορά να κρατήσει!!!

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη κ σας εύχομαι κ στα δικά σας (σε σένα Μαράκι κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά)!

Σας φιλώ! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια κ Γιώργο!!!

Τι μου κάνετε? Εγώ καλά! ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Είναι όλα καλά, προς το παρόν! Μόνο το ζάχαρο πρέπει να προσέξω, θα χρειαστεί να κάνω καμπύλη πιο γρήγορα κ μάλλον 2 φορές (μπλιάχ!).

Κάνε Θεούλη μου αυτή τη φορά να κρατήσει!!!

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη κ σας εύχομαι κ στα δικά σας (σε σένα Μαράκι κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά)!

Σας φιλώ! :x:x:x

Ax! stedim τελεια!!!!!!! :D Και φυσικα ολα καλα θα πανε!!!!!!Αντε περιμενουμε νεα απο την επομενη επισκεψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια κ Γιώργο!!!

Τι μου κάνετε? Εγώ καλά! ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Είναι όλα καλά, προς το παρόν! Μόνο το ζάχαρο πρέπει να προσέξω, θα χρειαστεί να κάνω καμπύλη πιο γρήγορα κ μάλλον 2 φορές (μπλιάχ!).

Κάνε Θεούλη μου αυτή τη φορά να κρατήσει!!!

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη κ σας εύχομαι κ στα δικά σας (σε σένα Μαράκι κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά)!

Σας φιλώ! :x:x:x

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια κ Γιώργο!!!

Τι μου κάνετε? Εγώ καλά! ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Είναι όλα καλά, προς το παρόν! Μόνο το ζάχαρο πρέπει να προσέξω, θα χρειαστεί να κάνω καμπύλη πιο γρήγορα κ μάλλον 2 φορές (μπλιάχ!).

Κάνε Θεούλη μου αυτή τη φορά να κρατήσει!!!

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη κ σας εύχομαι κ στα δικά σας (σε σένα Μαράκι κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά)!

Σας φιλώ! :x:x:x

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Συγχαρητήρια!!!!!!!!

Είδες που στα 'λεγα??? Όλα καλά πήγανε και όλα καλά θα πανε!!!

Μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!Με ένα γερό μωράκι [smilie=binkybaby.gif]

Φιλιά...

(Απο δευτέρα πρέπει να ενημερωθεί και η Λίστα.. ;););) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια κ Γιώργο!!!

Τι μου κάνετε? Εγώ καλά! ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Είναι όλα καλά, προς το παρόν! Μόνο το ζάχαρο πρέπει να προσέξω, θα χρειαστεί να κάνω καμπύλη πιο γρήγορα κ μάλλον 2 φορές (μπλιάχ!).

Κάνε Θεούλη μου αυτή τη φορά να κρατήσει!!!

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη κ σας εύχομαι κ στα δικά σας (σε σένα Μαράκι κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά)!

Σας φιλώ! :x:x:x

Μπράβο κοπέλα μου!!!! Χάρηκα Πάρα πάρα πάρα πολύ!!!!! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! Αυτή τη φορά να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!! Άντε με το καλό να την ακούσετε κιολας την καρδούλα!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά και όμορφα...Μου λείπετε πολύ..

Δήμητρα μου χάρηκα πάρα πολύ κοπέλα μου με τα νέα σου..Όλα θα πάνε καλά..Σου στέλνω όλη μου την αγάπη..

Πιπίτσα μου μπραβο σου που κάνεις μια νέα αρχή με αισιοδοξία..Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα επιθυμείς!

Μορούλι λυπάμαι για τη μαμά σου..χαλάρωσε κοπέλα μου κι όλα θα πάνε καλά.

Χρύσα μου εσύ στη δουλειά ε?? Δεν πρόλαβες Νίνα μου να επιστρέψεις κι άρχισες τις φώτο???

Γιελίζ μου φιλάκια πολλά κοπέλα μου..Ο χαζομπαμπας τι κάνει?

¨Αντρια μου εσύ τι κάνεις? Έχουμε μέρες να μιλήσουμε. Πέρσια μου σε εχω στο μυαλό μου..Φιλάκια πολλά!

Γωγάκι εσύ τι κάνεις? Η ΚΤΚ, Η Χρυσάνθη???

Σας έχω όλες στο μυαλό μου..τρέχω συνέχεια και νιώθω ότι άρχισα να εξαντλούμε, δεν έχω δύναμη ούτε να γράψω..

Φιλιά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλη την όμορφη παρέα.....στις κούκλες και στον κούκλο - χαζομπαμπά....

Ως ο μοναδικός άντρας στην παρέα μας έχει και την τιμητική του....

Καιρό έχω να μπω....και να συμμετέχω στις συζητήσεις σας.....αλλά ήθελα λιγάκι να αποτοξινωθώ....και να βρω τις ισορροπίες μου. Ακόμα τις ψάχνω και, φαίνεται, ότι έχω ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μου.....

nikulina καλώς μας ήρθες πάλι!!!!!!!!Μας έλειψες βρε!!

Να μπαίνεις πιο συχνά να μου φτιάχνεις την ημέρα....με την κεφάτη και μπριόζα διάθεση που έχεις....

Πιπίτσα....μου άρεσαν πολύ αυτά που διάβασα.....

Καλή επιτυχία σε ό,τι κάνεις και με το καλό θα έρθουν όλα.....Γράφτηκα και εγώ γυμναστήριο (κάνω....όργανα γιατί για τα άλλα προγράμματα δεν έχω όρεξη) αλλά βλέπω ότι δεν τραβάει....Ο γυμναστής μου έκανε λιπομέτρηση με ένα ειδικό μηχάνημα που δείχνει τα πάντα αναλυτικά και βρήκε ότι δεν έχω τόσο λίπος όσο φαίνεται ότι έχω (είμαι 1,62 και γύρω στα 70 κιλά) αλλά είμαι ξεχειλωμένη. Επειδή όμως μου είπε ότι δεν τρέφομαι σωστά (τρώω 1 - 2 φορές τη μέρα, σε μη συγκεκριμένες ώρες και ελάχιστη ποσότητα ), η κοιλιά μου - αν δεν τρώω 5 φορές τη μέρα (μικρογεύματα, εννοείται) θα παραμείνει ως έχει.....Και να φανταστείτε....ότι παλιά πήγαινα κολυμβητήριο.... Όσο για τα ιατρικά θέματα....αν και προέχουν....βάλε τα προς το παρόν σε δεύτερη μοίρα και κοίταξε να χαλαρώσεις με πράγματα που σε ευχαριστούν.....και όλα θα έρθουν...

DIOSA μου και Χρύσα 82 μαθαίνω τα νέα σας.....Καλό φθινόπωρο να έχετε και γρήγορα τα ευχάριστα νέα.....

Μαράκι καλή σχολική χρονιά να έχουμε.....και άντε με το καλό να σε χαρούμε νυφούλα! Επειδή πέφτεις βέβαια λίγο μακριά.....θα σε χαρούμε νυφούλα με τη σκέψη μας.....

stedim μου....πολλά συγχαρήτηρια για τα όμορφα νέα που μας ανακοίνωσες.....Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι, κουράγιο και καλή δύναμη ως προς το θέμα του πατέρα σου....

Άνεμε.....έχεις καιρό να φυσήξεις.....Εδώ στην Αθήνα φυσάει.....αλλά η μπεμπεδόσκονη δεν έρχεται στο σπίτι μου....και αφήνω και τα παράθυρα ανοιχτά....Το μόνο που κατάφερα....είναι να κρυολογήσω και να μην μπορώ να μιλήσω.....Πώς πάει....το εμβρυάκι; Εύχομαι όλα κατ'ευχήν....

Προσευχήσου και για μένα....γιατί ξέρεις το θεματάκι που έχω.....

Γωγάκι και elenakos τις ευχές μου.....Γωγάκι πες μου ξανά το site για το μαγαζάκι σου γιατί δεν το έβαλα στα αγαπημένα και δεν μπορώ να μπω....να ενημερωθώ...Σήμερα έφτιαξα κολοκυθάκια γεμιστα....έπρεπε να σε φωνάξω να με βαθμολογήσεις.....Ο άντρας μου πάντως ξετρελλάθηκε ( και δεν του αρέσουν ούτε τα κολοκυθάκια, ούτε τα γιουβαρλάκια!): δύο μερίδες έφαγε όμως!

Φιλάκια στα Λολιποπάκια.....και στη γλυκιά και θεά μανούλα τους !( Δεν ξεχνάω...... ;)

Αν ξέχασα να αναφερθώ σε κάποια άλλη φίλη μου προσωπικά.....ας με συγχωρέσει....Αλλά μακρηγόρησα αρκετά και δε θέλω να σας κουράσω άλλο....

Φιλάκια....... :x:x:x:x@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!!!

ego ακομα εδο ιμε..προσπαθο να διαβασο οτι εχασα... :lol::lol::lol:

μαρακι...και βεβεα εβαλα φοτο..ποσ αλιοσ??? αφου με ξερισ καλα!!!!...χαχαχα...μιν τιχον να αλαξισ κατι στο προγραμα σου..σε περιμενο εδο!!! με ανιπομονια!!!....χαχαχα

τανυα..εσι γιατη δεν εμπενεσ????..απο τη χριαζοταν αποτοξινοσι???εεεεε????εγο αφτεσ ιμερεσ που δεν ιχα ιντερνετ ..ιμουν πολι χαλια....βλεπισ μου ελιψε ο ψιχιατροσ μου....εχασα την τεραπια μου...και ολο το παιδακι μου ιχα στο μιαλο!!!...εχτεσ δεν ανδεξα και εβαλα το dvd με το παιδακι μου...και τον ιδα ....βεβεα ακολουτισε 2 ορεσ κλαμα!! αλα..χριαζετε και αφτο!!!....

για μενα το φορουμ ινε το καλιτερο ψιχιατρο...με βοιτισατε να περασο την πιο δισκολι στιγμι τησ ζωισ μου!!!!..για αφτο κοριτσια σασ ευαριστο πολι!!!!!.....σασ νιοτο πολι κονδαμου!!!....και αφτα ιταν που ιτελα να πω εδω και καιρο...και τορα που το ιπα....να σασ ευαριστισο που δεν ζιτισατε και την αμιβι που περνε ενασ ψιχιατροσ!!χαχαχαχαχα.....αν τελικα το θελιτε ....περαστε απο το γραφιο να σασ πλιροσο!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο απογευμα...

δεν ειμαι και στα καλυτερα μου.....μην τρομαζετε τα γλυφιτζουρακια μου καλα ειναι(απ οσο ξερω).Εχω τρομερο πονοκεφαλο...ουτε τα ματια μου δε μπορω να ανοιξω :(:(:(:(:(

Ουτε που εφαγα(αυτο με ανησυχει....εγω κ να μην φαω;;;;; :lol::lol::lol: )

Ωχχχχ δε μπορω να γραψω αλλα....με πονει η κεφαλη μου....και ηθελα να σχολιασω πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο απογευμα...

δεν ειμαι και στα καλυτερα μου.....μην τρομαζετε τα γλυφιτζουρακια μου καλα ειναι(απ οσο ξερω).Εχω τρομερο πονοκεφαλο...ουτε τα ματια μου δε μπορω να ανοιξω :(:(:(:(:(

Ουτε που εφαγα(αυτο με ανησυχει....εγω κ να μην φαω;;;;; :lol::lol::lol: )

Ωχχχχ δε μπορω να γραψω αλλα....με πονει η κεφαλη μου....και ηθελα να σχολιασω πολλα!!!!

παρε τηλεφονο στο γιατρο σου..ροτα αν μπορισ να παρισ κατι....εμενα μου ιχε πι ..ποσ μπορο να παρα δεπον..μεχρι 3 την ιμερα...εγο μονο μισο επερνα!!χαχαχα...αλα μου περνουσε το κεφαλι!!!χαχαχα....εσι παρε τηλεφονο και ροτα αν μπορισ να παρισ κατι...

σαν τη ιτελεσ να σκολιασισ???? εεεεε???? τη δεν σου αρεσε???..σε μπιραξε κανι????...εδο ιμε...πεσ και το κανονιζο!!!χαχαχαχαχαχα.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου Λολλι......Πήγαινε να ξαπλώσεις....και να χαλαρώσεις και να προσέχεις τα Λολλιποπάκια......

Νίνα.....δεν έμπαινα γιατί κατάλαβα ότι αγχωνόμουν περισσότερο με το θέμα του παιδιού όσο έμπαινα εδώ....Άσε που πρέπει να κάνουμε μια σοβαρή συζήτηση με τον άντρα μου για να πάρουμε από κοινού κάποιες αποφάσεις και δεν....τον βρίσκω πουθενά. Τον έχει απορροφήσει η δουλειά του....και εμένα με έχει ξεχάσει εντελώς....Για αυτό λέω να αποτοξινωθώ λίγο από το μάμμυ.....μπας και έρθω στα ίσα μου γιατί είχα και κάποιες εντελώς ανόητες σκέψεις προς στιγμήν.....και έκαναν τα πράγματα χειρότερα....

Άσε που τον τελευταίο καιρό μου ξανάρχισε το " νευρικό" μου στο μάτι και δεν μπορώ να είμαι στον υπολογιστή συνεχώς.....Νιώθω και ατονία....πονάω παντού και δεν είμαι και στα καλύτερά μου....σωματικά τουλάχιστον....γιατί στους άλλους τομείς....απλά "την παλεύω".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχισ δικιο....τορα τελεφτεεα...πολα λεμε για παιδακι..και ποτε τα ερτουν..δεν ξερο γιατη..και εμενα δεν πολι μαρεσι αφτο!!! με ανχονι περισοτερο!!..αν κιτασ στα αλα παμε παλι..ν01,2,3...δεν μιλουσαμε τοσο πολι για ποτε με το καλο ταγινι...μαλον επιδι δεν καναμε καμια προσπαθιεσ τοτε...τοτε μιλουσαμε για αλα πραγματα!!!....

οσο για τον ανδρα σου...δεν ξερο τη να σου πω...ο δικοσμου ...ερχετε 4,30 σπιτι...καφε μερα...δε κανουν περιοριεσ......αλα να σου πω κατι....με την κρισι αφτην πολι τρομαξαν και φοβουντε ποσ δεν τα εχουν δουλεα ..καο περνουν περισερεσ δουλεσ...να να μιν μινουν οχισ δουλεα!!!!....

εγο προσπαθο να μιν ανχονουμε ...και λεο ..ποσ τα ερτι οταν ινε γραμενο να ερτι!!!..μιποσ ετσι τα επρεπε να κανισ και εσι???για να ανχονεσε???οταν τελιο ο θεοσ τα μασ τα δοσι!!!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου είσαι τόσο γλυκός!! Είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι κάτω παραπάνω από τέλεια....Σου είπα: έχω ένστικτο εγώ :lol:

Προς το παρόν, στείλε τη μπεμπεδόσκονή σου στα άλλα κορίτσια γιατί εγώ την άρπαξα γερά: έχω δέκατα, πονάει ο λαιμός μου και δεν μπορώ να καταπιώ εύκολα, έχω ρίγη....και γενικά έχω "αποσυρθεί" από την κυκλοφορία σήμερα και για κάποιες μέρες ακόμη.... Όταν θα γίνω καλά, θα σου πω να φυσήξεις και για μένα.....Να προσεύχεσαι όμως....και για μένα....πού και πού....

Νίνα μου για αυτό το λόγο δεν μπαίνω.....Ενώ είναι τόσο όμορφη η παρέα σας.....τις περισσότερες φορές με βαραίνει...και "τρελλαίνομαι". Θέλω να σταματήσω να σκέφτομαι αυτό το θέμα μπας και σιγά σιγά καταφέρω να το βγάλω τελείως (όσο γίνεται, τουλάχιστον) από το μυαλό μου και να ασχοληθώ με άλλα πράγματα....μπας και με βρει αυτό από μόνο του τελικά. Όσο για τον σύζυγο.....εννοείται ότι δεν μπορώ να κάνω κάτι το διαφορετικό από το να υπομένω και να περιμένω ότι κάποια στιγμή....θα ασχοληθεί περισσότερο μαζί μου και λιγότερο....με τη δουλειά. Αν και δεν υπάρχει πρόβλημα απόλυσής του, καλό είναι να είναι αποδοτικός και πιο παραγωγικός...

Φιλάκια αμέτρητα....και στις λοιπές κούκλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παλιο-ΝΙΝΑ ετσι και σε πιασω.....κοντεψα να κατουρηθω με την εικονιτσα που εβαλες στις Φουσκωκοιλιτσες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για τα παυσιπονα μου ειπε να παρω ντεπονακι αλλα δεν πηρα...ε μωρε απο το πρωι ποναω και κανω υπομονη...τωρα ψιλοπερασε. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...