Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Καλημέραααα.

Διακρίνω μια αισιοδοξία σήμερα και μ αρέσει πολύ.

Απέκτησα επιτέλους σύνδεση στον υπολογιστή μου και δεν χρειάζετε πια να δανείζομαι για 1 λεπτό της ημέρας και μάλιστα στα κλεφτά!!!

Ξεκινάω προσπάθειες αύριο ξανά και έχω ανχωθεί πράγμα που δεν είναι καλο. Δεν ξέρω τι να κάνω για να ξεχαστώ και να μην το σκέφτομαι. Νιώθω σαν να δίνω εξετάσεις στο σχολείο.

Σκεφτόμουν να μην μπώ καθόλου αυτές τις μέρες για να μην ανχοθώ περισσότερο.

Για να δώ. Πόσο θα αντέξω. Δεν μπορώ να μην μπαίνω και να διαβάζω τα νέα σας. Μήνες τώρα το κάνω και ας μην μπορώ να γράψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Diosa ναι έχεις δίκιο. Αλλά πραγματικά νιώθω και είμαι πολύ πιεσμένη, απο παντού. Απο την δουλειά, απο το σπίτο λόγω του χαμού της μαμας μου και εναν μπαμπά πολύ ερωτευμένο και μόνο πλέον, απο απο απο παντού. Θα ηρεμήσω όμως γιατί αυτό νομίζω είναι το μόνο πρέπει που πρέπει να κάνω.

Σε ευχαριστώ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο πλησιάζουνε οι μέρες που θα μιλήσω με την Ενδοκρινολόγο μου (28/9) & θα μάθω..... για τα κακά χάλια της Προλακτίνης μου......... έχω ένα ΑΓΧΟΣ.......... που δεν παλεύεται.......

Ουφ...... μακάρι να είναι....... ή να μπορούν να τεθούν....... όλα υπό έλεγχο............

Μακάρι Παναγιά μου....... βοήθα με Καλή Μου.........

Υ.Σ.: Sorry.... εάν "σας έριξα"!!!!!!! Αισθάνθηκα την ανάγκη να "τα βγάλω" από μέσα μου.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa ναι έχεις δίκιο. Αλλά πραγματικά νιώθω και είμαι πολύ πιεσμένη, απο παντού. Απο την δουλειά, απο το σπίτο λόγω του χαμού της μαμας μου και εναν μπαμπά πολύ ερωτευμένο και μόνο πλέον, απο απο απο παντού. Θα ηρεμήσω όμως γιατί αυτό νομίζω είναι το μόνο πρέπει που πρέπει να κάνω.

Σε ευχαριστώ. :P

Έτσι μπράβο βρε κοπέλα μου... διάβασα αυτό που έγραψες χθές και αγχώθηκα εγώ...φαντάσου...

Γιαυτό σου λέω χαλάααααρωσε και απόλαυσέ το... ;););)

Λυπάμαι πολύ για τη μαμά σου... Δυστυχώς ο πόνος απο τον χαμό ενός αγαπημένου ανθρώπου πάντα είναι πολύ δυνατός...πόσο μάλλον αν αυτός ο άνθρωπος είναι το άλλο σου μισό (για τον μπαμπά σου το λέω) Κουράγιο και στους 2 σας.

Α και με γειά την καινούρια σύνδεση... και αν σε αγχώνει περισσότερο να μπαίνεις εδώ...μη μπαίνεις για μερικές μερούλες...συγκενρώσου σε άλλα πράγματα...Οργάνωσε ας πούμε ,αν έχεις βέβαια τον χρόνο, μια ρομαντική βραδιά με τον καλό σου...ωραία μουσικούλα... κεράκια...ωραίο φαγάκι,και για επιδόρπιο εσένα!!! χαχα κάνε τη σύλληψη του παιδιού σας να σας μείνει αξέχαστη...

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ DIOSA ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΛΙΑ ΣΕ ΕΒΡΙΣΚΑ ΣΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ ΓΕΝΝΑΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο πλησιάζουνε οι μέρες που θα μιλήσω με την Ενδοκρινολόγο μου (28/9) & θα μάθω..... για τα κακά χάλια της Προλακτίνης μου......... έχω ένα ΑΓΧΟΣ.......... που δεν παλεύεται.......

Ουφ...... μακάρι να είναι....... ή να μπορούν να τεθούν....... όλα υπό έλεγχο............

Μακάρι Παναγιά μου....... βοήθα με Καλή Μου.........

Υ.Σ.: Sorry.... εάν "σας έριξα"!!!!!!! Αισθάνθηκα την ανάγκη να "τα βγάλω" από μέσα μου.........

Δεν μας ρίχνεις Πιπίτσα μου... Είμαστε βράχοι εμείς δεν πέφτουμε εύκολα χαχαχα...

Όσο για την προλακτίνη σου...μην αγχώνεσαι θα είναι μια χαρά...αλλά και να μην είναι κάποια λύση θα βρεθεί για να γίνει μια χαρά...οπότε χαλάρωσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι μπράβο βρε κοπέλα μου... διάβασα αυτό που έγραψες χθές και αγχώθηκα εγώ...φαντάσου...

Γιαυτό σου λέω χαλάααααρωσε και απόλαυσέ το... ;););)

Λυπάμαι πολύ για τη μαμά σου... Δυστυχώς ο πόνος απο τον χαμό ενός αγαπημένου ανθρώπου πάντα είναι πολύ δυνατός...πόσο μάλλον αν αυτός ο άνθρωπος είναι το άλλο σου μισό (για τον μπαμπά σου το λέω) Κουράγιο και στους 2 σας.

Α και με γειά την καινούρια σύνδεση... και αν σε αγχώνει περισσότερο να μπαίνεις εδώ...μη μπαίνεις για μερικές μερούλες...συγκενρώσου σε άλλα πράγματα...Οργάνωσε ας πούμε ,αν έχεις βέβαια τον χρόνο, μια ρομαντική βραδιά με τον καλό σου...ωραία μουσικούλα... κεράκια...ωραίο φαγάκι,και για επιδόρπιο εσένα!!! χαχα κάνε τη σύλληψη του παιδιού σας να σας μείνει αξέχαστη...

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!!

Σε ευχαριστώ Diosa, με έκανες να κλάψω τώρα και νομίζω το έιχα ανάγκη τελικά αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μας ρίχνεις Πιπίτσα μου... Είμαστε βράχοι εμείς δεν πέφτουμε εύκολα χαχαχα...

Όσο για την προλακτίνη σου...μην αγχώνεσαι θα είναι μια χαρά...αλλά και να μην είναι κάποια λύση θα βρεθεί για να γίνει μια χαρά...οπότε χαλάρωσε!!

Ναι DIOSA μου..........

Λύση υπάρχει....... τα χαπάκια........

Πω πω........ είμαι που είμαι..... μπαλίτσα..........

Τώώώώρα θα γίνωωωωω........... ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γι΄αυτό το λόγο κυρίως ξεκινάω εντός ολίγων ημερών Γυμναστήριο...........

Μπας και "το ράψω"!!!!!!!!!! Και δε με "φουσκώσουvε" πολύ οι ορμόνες..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ DIOSA ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΛΙΑ ΣΕ ΕΒΡΙΣΚΑ ΣΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ ΓΕΝΝΑΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΝΕΑ ΣΟΥ

Ναι βρε κοριτσάκι μου χαθήκαμε...μπήκα κανα 2 φορές στα Μπεμπάκια Αυγούστου Σεπτεμβρίου και έγραψα..αλλά λείπανε σχεδόν όλες... και όσο είμαι online λείοπουν σχεδόν όλες.. έγινε και η αναβάθμιση ενδιαμέσα και χαθήκαμε τελείως....

Έφτασε η μεγάλη στιγμή ε? Γεννάς την Παρασκευή... Με το καλό κοπέλα μου και με έναν πόνο!!! Εύχομαι να έχεις μια πολύ πολύ πολύ εύκολη γέννα!!! Θα έρχομαι να σε βρίσκω στις Μανούλες Σεπτεμβρίου Οκτωβρίου... και εσύ όποτε θες έλα εδώ...εγώ συνέχεια εδώ είμαι...χαχα έχω βγάλει ρίζες πλέον! Τα δικά μου τα νέα είναι όπως τα ξέρεις περιμένω να περάσει ο καιρός για να αρχίσω τις προσπάθειες... ενδιάμεσα ξαναγύρισα και στη δουλειά... μπαίνω πάλι σε πρόγραμμα σιγά σιγά.

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για το ενδιαφέρον Σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli μου θα συμφωνήσω με την φίλη μου την DIOSA!!

Πρέπει να χαλαρώσεις και να απολαύσεις τις στιγμές με τον αντρούλη σου!! Όλα θα πάνε καλά!!Να είσαι αισιόδοξη!(Συλληπητήρια για την μανούλα σου!)

Πιπίτσα μου κ εσύ το ίδιο..Να σκέφτεσαι θετικά..

Όλα καλά θα πάνε!!

Καλη επιτυχία σε όλες μας!!!

Δημητρούλα μου θα περιμένουμε νέα σου σήμερα απο τον Γιατρό!! Εύχομαι όλα να είναι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli μου δεν ήθελα να σε κάνω να κλάψεις μωρέε... :( αλλά αν σε βοήθησε (εμένα πάντα με βοηθάει) χαίρομαι που το έκανα!! :-p Περνάς δύσκολα και σε καταλαβαίνω...αλλά πρέπει να σταθείς όρθια και να το παλέψεις...Και όποτε χρειαστείς κάπου να τα πείς και να σε κάνουν να κλάψεις έλα εδώ!! :-*

Πιπίτσα μου η γνώμη μου είναι (αν μου επιτρέπεις) να προσπαθήσεις να χάσεις πρώτα κάποια κιλά και μετά να πας γυμναστήριο... στα κιλά που είσαι τώρα (ήμουν και εγώ κάποτε 96 κιλά και τα ξέρω πολύ καλά γιαυτό μιλάω.) το μόνο που θα καταφέρεις να κάνεις είναι να ζοριστείς τόοοσο πολύ στο γυμναστήριο με αποτέλεσμα να τα παρατήσεις... ενώ αν χάσεις 10 κιλάκια πρώτα και μετά αρχίσεις γυμναστήριο θα είναι αλλιώς...γιατί είναι αλλιώς τρέχεις πάνω κάτω με 90 κιλά και αλλιώς με 80 κιλά και αλλιώς με 70 κιλά κπλ...μην ρίχνεις τον εαυτό σου στα βαθιά κατευθείαν...σιγά σιγά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε DIOSA μου...... φυσικά και σου επιτρέπω.... τι λες τώρα.........

Να σου πω..... επειδή έχω πολλά χρόνια επάνω μου αυτά τα ρημάδια τα κιλά..........

Κι επειδή ξέρω τον εαυτό μου....... πιο καλά από καλά........ αν με πιάνεις........

Δεν υπάρχει περίπτωση....... να χάσω κιλά..... μόνο δια της διατροφικής οδού...........

Όσο κι αν λέω........ κατά διαστήματα...... "προσέχω" ή "κάνω δίαιτα" ή "δεν τρώω το βράδυ" κτλ.... κτλ.... κτλ.... δε γίνεται τίποτε........

Δεν είναι και λίγα...... έχω ύψος 1,58..... θα έπρεπε να ήμουν στα 55-60....... ξέρεις πόσο είμαι????? Κάτι λιγότερο από...... 95........ κατάλαβες????????? Μπαλίτσα κοινώς.......

Η 1η εναλλακτική ήταν να πάω σε Διαιτολόγο (για 3η φορά μέσα σε 13 χρόνια???????) κι η 2η..... το Γυμναστήριο....... σαφώς και προτιμώ το 2ο....... θα μου φτιάξει & τη διάθεση...... & τις ορμόνες..... & τη σύλληψη θα ευνοήσει......

Το πάω λίγο πιο πέρα το πράγμα..... με κατάλαβες??????????? Άσε που...... δεν θα είμαι μοναχούλα μου........ θα γραφτούμε στα ίδια προγραμματάκια με τον αντρούλη μου...... σπουδαίο κίνητρο και για τους 2 μας...... στη φάση που είμαστε τώρα..... καλύτερα από ποτέ (φτου φτου Παναγιά μου!!!!!)

Ε..... και στην τελική αγάπη μου..... "ΑΓΑΘΑ ΚΟΠΟΙΣ ΚΤΩΝΤΑΙ"!!!!!!!!!!!!! Κάνω λάθος????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε DIOSA μου...... φυσικά και σου επιτρέπω.... τι λες τώρα.........

Να σου πω..... επειδή έχω πολλά χρόνια επάνω μου αυτά τα ρημάδια τα κιλά..........

Κι επειδή ξέρω τον εαυτό μου....... πιο καλά από καλά........ αν με πιάνεις........

Δεν υπάρχει περίπτωση....... να χάσω κιλά..... μόνο δια της διατροφικής οδού...........

Όσο κι αν λέω........ κατά διαστήματα...... "προσέχω" ή "κάνω δίαιτα" ή "δεν τρώω το βράδυ" κτλ.... κτλ.... κτλ.... δε γίνεται τίποτε........

Δεν είναι και λίγα...... έχω ύψος 1,58..... θα έπρεπε να ήμουν στα 55-60....... ξέρεις πόσο είμαι????? Κάτι λιγότερο από...... 95........ κατάλαβες????????? Μπαλίτσα κοινώς.......

Η 1η εναλλακτική ήταν να πάω σε Διαιτολόγο (για 3η φορά μέσα σε 13 χρόνια???????) κι η 2η..... το Γυμναστήριο....... σαφώς και προτιμώ το 2ο....... θα μου φτιάξει & τη διάθεση...... & τις ορμόνες..... & τη σύλληψη θα ευνοήσει......

Το πάω λίγο πιο πέρα το πράγμα..... με κατάλαβες??????????? Άσε που...... δεν θα είμαι μοναχούλα μου........ θα γραφτούμε στα ίδια προγραμματάκια με τον αντρούλη μου...... σπουδαίο κίνητρο και για τους 2 μας...... στη φάση που είμαστε τώρα..... καλύτερα από ποτέ (φτου φτου Παναγιά μου!!!!!)

Ε..... και στην τελική αγάπη μου..... "ΑΓΑΘΑ ΚΟΠΟΙΣ ΚΤΩΝΤΑΙ"!!!!!!!!!!!!! Κάνω λάθος????????

ΑΑ άμα το θέτεις έτσι συμφωνώ και επαυξάνω!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thanks DIOSA μου!!!!!!!!!!!

Κι επιπλέον..... ξέχασα πω σου..........

Δεν πάω για όργανα.... διάδρομο-ποδήλατο....... και τα συναφή βαρετά.......

Πάω για Yoga, Pilates, Aerobics............

Βασικός μου στόχος είναι να "διαχειριστώ" το ΑΓΧΟΣ μου.............

Γιατί θα πρέπει...... πριν τις Εορτές των Χριστουγέννων λογικά.............

Να συζητήσω με Γυναικολόγο....... για Εξωσωματική ή όχι.........

Κατάλαβες???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thanks DIOSA μου!!!!!!!!!!!

Κι επιπλέον..... ξέχασα πω σου..........

Δεν πάω για όργανα.... διάδρομο-ποδήλατο....... και τα συναφή βαρετά.......

Πάω για Yoga, Pilates, Aerobics............

Βασικός μου στόχος είναι να "διαχειριστώ" το ΑΓΧΟΣ μου.............

Γιατί θα πρέπει...... πριν τις Εορτές των Χριστουγέννων λογικά.............

Να συζητήσω με Γυναικολόγο....... για Εξωσωματική ή όχι.........

Κατάλαβες???????????

Κατάλαβα Πιπίτσα μου... Και εύχομαι όλα να σας πάνε τέλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ ευχαριστώ κορίτσια.

Η μαμα μου, μου έλεγε πριν φύγει να πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, και σίγουρα αυτό πρέπει να το κάνω σύντομα γιατί Της το υποσχέθηκα. Μπορεί κάποιος να με κατατοπήσει πως θα πάω και τι ώρες πρέπει να πάω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ ευχαριστώ κορίτσια.

Η μαμα μου, μου έλεγε πριν φύγει να πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, και σίγουρα αυτό πρέπει να το κάνω σύντομα γιατί Της το υποσχέθηκα. Μπορεί κάποιος να με κατατοπήσει πως θα πάω και τι ώρες πρέπει να πάω?

Να πας κουκλίτσα μου!

Κ εγώ πήγα,2 μήνες μετά που έχασα το μωράκι μου,πήρα το μήλο,το λαδάκι και έβαλα και την ζώνη.

Είναι στην Λυκόβρυση Αττικής και απ'όσο ξέρω είναι συνέχεια ανοιχτό το μοναστήρι!Είμαι απο Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω ακριβώς να σου δώσω οδηγίες αλλά θα σε βοηθήσει σίγουρα αυτο

http://osiaeirinixrisovalantou.blogspot ... _5648.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα παιδιαααααααααααααααα!!!!!!!!!

τι ειναι αυτο που περασα παιδια???????τι σκατοδουλεια ειναι αυτη που δουλευω δεν αντεχω με τουσ ηλιθειους τους ξενους...πιο χαζους ανθρωπους δεν εχω γνωρισει!!!!τελικα μονο αυτοι που ζουν ελλαδα ειναι φυσιολογικοι????καλα εχουμε και κατι βλακες και απο αυτους αλλα ειναι μετρημενοι....οπως καταλαβενετε δουλευω σε σνακ μπαρ στις αναχωρισεις στο αεροδρομιο,περνανε χιλιαδες την ημερα!!!και μου σπανε ειληκρηνα τα νευραααααααααα :evil::evil::evil::evil: κουραστικα τις υστεριες μου,να θελω να τραβαω τα μαλλια μου απο τα νευρα!!!!

ευτυχως σχολασα και ψιλο ηρεμισα!!!!!

αφειερωμενο ενα τραγουδακι απο εμενα σε εσας

http://www.youtube.com/watch?v=i6fmT1_bQLM

χμμμμμ...χχχχμμμμμ....τη θα επρεπε να απανδισο σε αφτο?????...χχχμμμμμ....αααααα ναι ναι.... :-o:-*:-o:-*:-o:-*:-o:-*:-*:-*:-*:-*=))=))=))=))L-) μια που ιμε απο τουσ ξενουσ ...τιποτα αλο...φιλακιιιιιιαααα.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους!!!

morouli συλλυπητήρια για τη μανούλα σου... Εύχομαι μόνο χαρές από εδώ κ πέρα! Δεν μπορώ να σε βοηθήσω για το μοναστήρι, δεν έχω πάει δυστυχώς, αλλά πολλές κοπέλες ξέρουν να σου πουν...

Πιπίτσα καλή επιτυχία στις εξετάσεις! Όσο για το γυμναστήριο, νομίζω πως κάνεις πολύ καλά να ξεκινήσεις μαζί με τον αντρούλη σου! Το λέγαμε κ εμείς αλλά δεν το πήραμε απόφαση ποτέ! :oops:

Γιελίζ μου κ Χρύσα μου καλή δουλίτσα!

Εγώ πήρα χθες τα αποτελέσματα των αιματολογικών, κλασσικά έχω ζάχαρο 100... Τα υπόλοιπα είναι καλά. Αν μπω το βράδυ σήμερα, σημαίνει πως θα έχω άσχημα νέα από τον γιατρό κ θα θέλω να κλάψω στον ώμο σας! Αν δεν μπω, τα νέα θα είναι καλά κ θα έχω πέσει για ύπνο, γιατί λόγω άγχους, αν κ νυστάζω, δεν μπορώ να χαρώ τον ύπνο...

Φιλάκια σε όλες! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοεις μήλο ζωνη κτλ?

Δεν γνωρίζω τίποτα

Σου δίνουν στο μοναστήρι ένα κομμάτι μήλο! Νηστεύεις 3 ημέρες και το τρώς..Σου δίνουν και λαδάκι και για τις έγκυες μία κλωστούλα για να την βάλει στην μέση της κατα τη διαρκεια της εγκυμοσύνης!

Εγώ την έβαλα εκείνη την μέρα,ρώτησα μια μοναχή και αφού της είπα και την ιστορία μου, μου είπε να την βάλω..Είναι και για υγεια όχι μόνο για γονιμότητα! Φυσικά όλα αυτά αν θες τα κάνεις! Έχω ακούσει επίσης ότι μπορεις να στείλεις και γράμμα στο μαναστηρι και να σου τα στείλουνε,γνώμη μου όμως αν μπορείς να πας! (Υπάρχει σχετικο θέμα κάπου στο mammy)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...