Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια χαρα!


miracle_4

Recommended Posts

Γεια χαρα σε ολα τα κοριτσακια.

με λενε Αντα, μενω στο εξωτερικο εδω και 15 χρονια και το φορουμ σας το βρηκα μαλλον εκεινη με βρηκε η αντμιν η Λενα η οποια να πω οτι ειναι φοβερη κοπελα και την συμπαθω πολυ!

εχω 4 παιδια και ειμαι πολυ στο τρεξιμο μαζι τους!

θα τα λεμε ε?

να ειστε καλα και να περνατε ομορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιος μου ειναι 13

η κορη μου 12

η αλλη κορη 2 ετων και η αλλη κορη θα γινει το Σαββατο 8 μηνων.

Με το καλο να γεννησεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντα μου με σκλαβώνεις!! :blush: Σ΄ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Να σε καλωσορίσω λοιπον στο mammyland και πραγματικά εύχομαι να κάνεις ωραίες παρέες εδώ μέσα..

Να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!!Με λενε Σοφια,ειμαι φρεσκο-παντρεμενη και ελπιζω να γινω κ συντομα μανουλα.Το site σας το βρηκα τυχαια αλλα ειναι πολυ ομορφο και με κερδισε αμεσως!!! :) Εισαστε πολυ ομορφη και τρυφερη παρεα και ελπιζω να ενταχτω και εγω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντα καλώς ήρθες στην παρέα μας και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!! :)

Καλως όρισες κι εσύ Σοφία και εύχομαι σύντομα μανούλα!!! ;)

Εγώ είμαι η Άσπα, μένω Αθήνα και έχω δύο παιδάκια... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα! Με λενε Αννα ειμαι 30 χρονων και ειμαι απο Κυπρο. Δεν εχω ακομα παιδακια αλλα ελπιζω να αποκτησω συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annandreas έγραψε:

καλησπερα και απο εμενα! Με λενε Αννα ειμαι 30 χρονων και ειμαι απο Κυπρο. Δεν εχω ακομα παιδακια αλλα ελπιζω να αποκτησω συντομα!

Καλώς ήρθες Άννα!!!! Σύντομα μανούλα κι εσύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σε όλες!!

Και εγώ είμαι καινούργια και ελπίζω να μου φέρετε γούρι!

Σε όσες είναι μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους και όσες δεν είναι ακόμα, εύχομαι να γίνουν σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ειστε καλα κοριτσακια μου και οι μονες να γινετε διπλες και συντομα.

Ασπα, να σου ζησουν κοπελα μου. Τι ηλικιες εχουν?

Λενα...εισαι το κατι αλλο...του χρονου θα κανω τα αδυνατα δυνατα να σε γνωρισω. Μακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωηρθες miracle_4 !!να χαιρεσαι τα παιδακια σου !!

Λενακι και Σοφια καλωηρθατε και εσεις και με το καλο να αποκτησετε ενα γερο σπορακι συντομα στη κοιλιτσα σας!

ειμαι η Αναστασια 28 ετων και εχω μια μπεμπουλα 20 ημερων.ζω κ γω στο εξωτερικο.εχω γνωρισει πολλες αξιολογες κοπελες εδω μεσα+χαιρομαι πολυ γι'αυτο.με μερικες κοπελες μιλαμε καθημερινα και ανταλλασσουμε τις ανησυχιες και τον ενθουσιασμο μας για τα κατοχθωματα των μωρων μας !ευχομαι και εσεις να βρειτε τα παρεακια σας εδω!!ειναι πολυ ομορφος ο κοσμος του μαμμυ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miracle καλως ήρθες στη παρεουλα μας!!!να σου ζήσουν τα παιδάκια σου...και μάλιστα 3!!!!σε θαυμαζω ...χαρας το κουράγιο σου...

Λενάκι και Σοφία καλωσορίζω και εσας στην μαμαδοπαρεούλα μας... :):):) ελπίζω σύντομα να γινετε μανουλες....

εμενα με λενε Καρολίνα,μένω αθηνα και εχω μια μπεμπουλα σχεδον 15 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι, 4 εχω ματια μου παιδακια και οχι 3!

an-n, καλως ηλθες και εσυ και να σου ζησει η μπεμπουλα. Σε ποια χωρα εισαι? Εγω ειμαι Αμερικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουπς απο κεκτημενη ταχυτητα εγραψα 3...σορυ.... :blush::blush: ισως επαθα σοκ μολις διαβασα 4....εδω εγω ένα εχω και ωρες ωρες κουραζομαι...φαντασου 4...

το όνομα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ήρθες!

Εγω μετα απο πολλές προσπάθειες περιμένω το πρώτο μου νινί !!

Να σου ζησουν τα παιδιά σου! Θα τα λέμε εδω μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ορισες...ξενιτεμενη φιλη!!! εγω ειμαι η βικυ δεν εχω παιδια, ουτε σκυλια ουτε τιποτα !k0323.gif

εναν αντρα εχω κι αυτον με τα 1000 ζορια!!! :laugh:

για πες μας για την ζωη σου στην Αμερικη, που περιπου μενεις(οχι οτι θα καταλαβω βεβαια :woohoo: ) με τι ασχολεισαι? Βρεχει εκει?χιονιζει?ζεστη?

πες μας πες μας... :) :laugh:

:kiss: να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω γιατι οχι?

ας συστηθω ομως και για πιο επισημα. Με λενε Αντα απο το Ανδριανα και ειμαι δασκαλα. Διδασκω ελληνικα ως δευτερη γλωσσα σε αμερικανικο σχολειο αλλα και σε ελληνικο απογευματινο σχολειο της παροικιας μας.

Μενω στο Οχαιο στην πολη Κληβελαντ και τον χειμωνα εχουμε πολλλα μα παρα πολλα χιονια. Τοσα που τα βαριεσαι και χορταιναι το ματι να κοιτα ασπρα παντου!

Ειμαι παντρεμενη 15 χρονια με εναν υπεροχο αντρα και εχουμε μαζι 4 παιδακια. Ο γιος μας ο Νικος ειναι 13 ετων, η Ρουλα ειναι 12, η Ολυμπια ειναι 2 και η Χρυσανθη ο βενιαμην της οικογενειας μολις 8 μηνων.

τι αλλο, τι αλλο να σας πω?

γιουλακι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο καλη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα miracle4

καλωςηρθες και να χαιρεσαι την οικογενεια σου,να εισται ολοι γεροι δυνατοι και ευτυχισμενη,ειμαι η κατερινα και εχω τρια παδακια το μικρο μου ειναι συνομιληκο με το δικο σου σημερα κλεινουμε 8 μηνες την ιδια μερα νομιζω γεννησαμε ετσι δεν ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

καλως ηρθες κ συ στη ομορφη παρεα!μου χες κανει αντ στο φεηςμπουκ αλλα σε διεγραψα σε μια εκκαθαριση που εκανα στα ατομα που δεν γνωριζα :oops:

να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μια ακομα ξενιτεμενη! Καλως ηρθες στην παρεουλα μας!

Να σου ζησουνε τα παιδακια σου!!! Γερα να ειναι ολα τους!

Ειμαι η Ελενα,29 ετων,μενω Γερμανια τα τελευταια 9 χρονια και εχω μια κορουλα την Ειρηνη

που πριν μια εβδομαδα περιπου εγινε 2 χρονων!! Επισης περιμενω σε 2μιση μηνες περιπου

τον αδελφο της!! :D

Θα τα λεμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΕΙΣ 4 ΜΙΚΡΑ!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!1

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ!!!!

ΕΔΩ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕΣ!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΜΥ ΕΙΜΑΙ 29(ΧΤΕΣ ΕΓΙΝΑ :lol: )ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 23 ΕΤΩΝ ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΕΙΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλως ηρθες στην παρεα μας και απο μενα να σου ζησουν τα παιδακια σου λενα λκαι σοφια καλως ηρθατε και σεις

εγω ειμαι η αγγελικη μενω στην αθηνα -αγιο δημητριο-και εχω εναν γιο 23 μηνων και σχεδον σε ενα μηνα θα εχω ακομα εναν γιο χι χι χι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΕΙΣ 4 ΜΙΚΡΑ!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!1

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ!!!!

ΕΔΩ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕΣ!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΜΥ ΕΙΜΑΙ 29(ΧΤΕΣ ΕΓΙΝΑ :lol: )ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 23 ΕΤΩΝ ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΕΙΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!!!!!

Να κανω μια ερωτηση Σταμυ εισαι 29 χρονων & εχεις κορη 23 ετων; :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντα καλώς ήρθες στο mammyland!!! Το πόσο θαυμάζω τις γυναίκες που έχουν πολλά παιδάκια δε λέγεται. Και ειδικά όταν αυτές καταφέρνουν και να δουλεύουν! Μπράβο κοπέλα μου! Αξιέπαινη είσαι! Εγώ είμαι η Ανθή, μένω στην Αθήνα και έχω ένα γιο σχεδόν 20 μηνών.Θα τα λέμε λοιπόν! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...