Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστω κοριτσακια μου!

Ειναι απιστευτο το ποση χαρα μπορει να

κανει ενα παιδι με κατι ασχετο!

Ασε που συνηθος ετσι κανει οταν βλεπει καμερα! :)

Ειρηνακι μου απο την χαρα στην λυπη και απο την

λυπη στην χαρα το πατε ε?? Τι καλα που θα δεις το νινι

σου αυριο! Να μας πεις νεα!

Δεσποινακι χαλαρα! Εχεις ωρες ακομα μπροστα σου.

Αννουλα μου ψαρακι ε?? τρελενομαι για ψαρακια!

Να τρως να βαλεις κανενα κιλο! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλες!Τι μου κάνετε?Εγω καλάαααα, κάθομαι ξαπλωτή και νιώθω το μωρό να στριφογυρίζει, έχει πολύ φάση!!!Ανυπομονώ να έρθει η αυριανή μέρα να μάθω το φύλο!

Rebbeka κι εγω 52 κιλά είμαι, δεν έχω πάρει γρμμάριο, βέβαια να πω την αλήθεια πηγαίνω τακτικά για τρέξιμο και έχω και dvd γυμναστικής για εγκύους, αλλά με προβλημάτισε αυτό που είπες, ότι μετά τον 4ο πρέπει να πάρουμε κιλά οπωσδήποτε...και να πεις οτι δεν σαβουριάζω???Θα ξεκινήσω κι άλλες πρωτείνες...

Όσον αφορά τα ονόματα, εμένα τα πεθερικά μου δεν έχουν ακόμα κάνει καμία νύξη (αλλά θα κάνουν στάνταρ). Εγώ και ο καλός μου δεν έχουμε θρησκευτικές πεποιθήσεις, οπότε τα αρχαιοελληνικά ονόματα μας κάνουν καλύτερα. Αν είναι κορίτσι μας αρέσουν τα: Λυδία, Δανάη και Δάφνη (αν και οι φίλες μου μου λένε ότι είναι πολυ κοινότυπα γιατι λεει ολες έτσι τα βαφτίζουν και προβληματίζουν), και αν είναι αγόρι: Ιάσων, Φίλιππος και Ορέστης. Θα δείξει...τι πυρά έχουμε να φαμε φυσικά και όταν μάθουν οτι δεν θα το βαφτίσουμε αλλά θα προχωρήσουμε σε απλά ονοματοδοσία στο ληξιαρχείο...

Δέποινα νομίζω ότι έχουμε το ίδιο πρόβλημα με τους άντρες μας...και ο καλός μου είναι ερωτευμένος με τον υπολογιστή του...σε περίπτωση σεισμού ή πλημμύρας, πρώτα αυτόν θα σώσει και μετά εμένα. Να σου πω την αλήθεια, δεν με ενοχλεί και πολύ μιας και με αφήνει σε ησυχία, είμαι και μοναχικός τύπος....μπορώ να διαβάζω βιβλία ή να κάνω γυμναστική όλη μέρα..μου αρκεί να έχω την αμέριστη προσοχή του σε άλλους τομείς (και ναι η φίλη Άννα έχει δίκιο, στριπτίζ ή πλύσιμο πιάτων με ζαρτιέρες, works eeeeeevery time!).

Σας φιλω!Θα τα πούμε αύριο αφού μάθω φύλο (ευχηθείτε κορίτσι)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα εκανα τις δουλιτσες μου και τωρα καθομαι.

Ξεσκονισμα,σκουπισμα,σφουγγαρισμα και μπανιο ΟΚ!!!!!!!!!!!!!

Σαϊνι ειμαι,οχι οτι εχω κανενα τεραστιο σπιτι.

Τωρα το μονο που μου μενει ειναι το φαγητο.Τελικα θα κανω παστιτσιο,Ο εγκυος αντρας μου το λιγουρευτηκε...

Αγγελικη εμενα παλι μου σπαει τα νευρα.Τον τελευταιο καιρο με εχει πιασει μια απιστευτη αναγκη για ζουζουνιες και τρυφεραδες.

Ειναι της εγκυμοσυνης????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εμένα πάλι με έχει πιάσει βαρεμάρα να το πω...

Μόνο μαγείρεμα κάνω και αυτό με βαριά καρδιά...

Δε με θυμάμαι έτσι ... τι έπαθα;

Μήπως με καλόμαθε η μαμά;

Φανταστείτε βαριέμαι και να βγάλω τα πλυμμένα πιάτα από το πλυντήριο ...

Ειρήνη ΣΥΝΕΛΘΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια!!Έκανα ένα πρόγραμμα στο ίντερνετ όπου βάζεις φωτογραφία σου,και την φωτογραφία του άντρα σου και σου βγάζει τι παιδί θα κάνεις,κοιτάξτε αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα τι ομορφια ειναι αυτη!!!!

Σε λιγους μηνες θα δουμε κατα ποσο αληθινη ειναι η προγνωση!!!!!!!!!!!

Και ετσι να μη βγει ομως,θα ειναι σιγουρο ενα κουκλακι γιατι ειστε πολυ ωραιο ζευγαρι.

Ειρηνη μου η ζεστη φταει.Καλομαθες και με τη μαμα.

Μην ανησυχεις φαση προσαρμογης ειναι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'σαι καλά!!!Εγώ μελαχρινό το ονειρεύτηκα πάντως!!!Ας βγει όπως θέλει,αρκεί να είναι γερό!!!Α! Παρεμπιπτόντως από χθες το βράδυ νομίζω πως νιώθω το νινί μου!!!Ειδικά σήμερα το μεσημέρι που ξάπλωσα,ένιωσα 2-3 φορές ένα "τακ" χαμηλά στην κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια μου :)

Τι κανετε? Εγω τα ιδια. Περιμενω πως και πως να ερθει η Παρασκευη να παω να δω επιτελους το μωρακι μου, θα τα σκασω αλλα δε πειραζει....

Το αστειο ειναι οτι ερχεται η μικρη μου και μου ζηταει να βγαλω το μωρακι μου για να παιξουν :P Μου φιλαει τη κοιλια τρομαρα μου συνεχεια και λεει οτι θα τον παιρνει αγκαλιτσα, θα του δινει γαλα, θα του δινει τα παιχνιδια της και οτι τον αγαπαει πολλη :) Μαλλον εχει αποφασισει οτι θελει αγορακι. Εγω απο την αλλη, δε ξερω τι με εχει ποιασει αλλα νομιζω οτι θα κανω αγορακι. Δε ξερω, αλλα κατι οι παλμοι του που ηταν 162 κατι η φατσα μου που μου φαινεται οτι εχει αγριεψει κατι που η κοιλια μου μου φαινεται οτι ειναι μυτερη δε ξερω η διαισθηση μου λεει οτι ειναι αγορι, για να δουμε, πανω απ' ολα γερο παιδακι να ειναι κι ας ειναι οτι να 'ναι :)

Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!

bibibo,κι εγώ θα πάω στον γιατρό την Παρασκευή ή την Δευτέρα και ανυπομονώ να δω το νινάκι που μεγάλωσε και να επιβεβαιώσουμε αν είναι αγοράκι τελικά.Σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι???

Ειρήνη,θα μπεις στο www.morphthing.com αλλά σε προειδοποιώ,έχει μεγάλη διαδικασία!!Και πρέπει να ξέρεις κάποια αγγλικά για να τα βγάλεις πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1987 έγραψε:

Καλημέρα!!!!!!!!

bibibo,κι εγώ θα πάω στον γιατρό την Παρασκευή ή την Δευτέρα και ανυπομονώ να δω το νινάκι που μεγάλωσε και να επιβεβαιώσουμε αν είναι αγοράκι τελικά.Σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι???

Ειρήνη,θα μπεις στο www.morphthing.com αλλά σε προειδοποιώ,έχει μεγάλη διαδικασία!!Και πρέπει να ξέρεις κάποια αγγλικά για να τα βγάλεις πέρα!

ok ... παω να δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

Αννουλα μπηκα στη 16η βδομαδα :)

Λες να το δει αυτη τη φορα ?

Αν είναι αγοράκι,θα το δεις σίγουρα!!Αλλιώς σε βλέπω κοριτσομάνα!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

πεστε φαγητα παλι σημερα μπας και ζηλεψω και φαω τιποτα δεν εχω ορεξη για φαγητα!!!

εγω φτιαχνω φασολαδα σημερα!!!

με το θεμα της ανεμοβλογιας πηρα τηλ το πρωι την γιατρο και μου ειπαν να την παρω στις 2.30 επειδη εχει επεμβαση!!!

μπιμπιμπο αντε να δουμε τι εχεις και συ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμ τορτελινια μια που το πες κατσε να παω να παρω!!!

εμενα μου εφτιαξε ο τζεμακος μου εχθες το βραδυ μακαρονια με σαλτσουλα!!

σας το πα?ο τζεμακος μου μου μαγειρευει συνεχεια οτι του ζητησω!!!!!και ειναι και καταπληκτικος μαγειρας επειδη ηταν χρονια εργενης αλλα και επειδη ειναι χομπι του!!!!

οποτε απο μαγειρεμα ειμαι κομπλε!!μαγειρευω και γω βεβαια ετσι να δειξω χαρακτηρα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ σε ζηλεύω!!Ο δικός μου ήταν 10 χρόνια εργένης αλλά ο πατέρας του έχει ταβέρνα 10 λεπτά από το σπίτι οπότε δεν είχε το πρόβλημα φαγητού και έτσι δεν ξέρει ούτε μακαρόνια να κάνει!!!!Φυσικά του έχω ξεκινήσει μαθήματα μαγειρικής αν πρόκειται για κάτι εύκολο και εγώ υποτίθεται δεν αισθάνομαι καλά... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!

Τι κανουν οι ομορφες κοιλιτσες?????

Εγω πριν απο λιγο ξυπνησα.Κοιμηθηκα μετα τις 5 το πρωι.Δε με επαιρνε με τιποτα ο υπνος.Μεχρι και το "Καρε της νταμας" ειδα.Το θυμαστε???

Αννουλα μου μαλλον το τακ ειναι το νινακι σου!!!!!!!!

Αρχισες να το νιωθεις κι εσυ,τι ωραια!!!!!!!!!

Bibibo ολα για το σπλαχνο μας.Μπορει να πληρωσεις αλλα θα το ευχαριστηθεις το μπεμπακι σου και θα δεις και το πιπι του.Εδω στην Ελλαδα αν δεν πληρωσεις,δε γινεται σωστα η δουλεια σου.

Ρεββεκα εγω εχω παστιτσιο απο χθες.Σημερα το γλιτωσα το μαγειρεμα. ;)

Κοριτσια στο Λαυριο θα συναντηθουμε τελικα αυριο,οποια αλλη κοπελα μπορει ας ερθει.Ειναι ευκαιρια για συναντηση!!!!

Το απλωσα παλι το σεντονακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποσο ζηλευω που θα συναντηθητε!!!!

μακαρι να μπορουσα να ερχομουν ελλαδα με ενα τσακ η ενα μαγικο ραβδακι!!!

πριν μεινω εγκυος ημουν καθε 2 μηνες εκει και εμενα κανα μηνα!!τωρα δυσκολα τα πραγματα!!!το καλοκαιρι το αλλο με βλεπω να ξαναερχομαι δυστηχως!!!

δεν λεω ωραια η πολη αλλα.....

ευτηχως με επισκεπτοντε συχνα συγγενεις και φιλοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μακαρι να ερθεις κι εσυ.

Οσες πιο πολλες εγκυουλες,τοσο το καλυτερο!!!!!!

Θα εχει πολυ πλακα η "στρογγυλη" παρεα μας.

Ρεββεκακι η επομενη επισκεψη σου θα ειναι με τη Λυδια σου στο παιδικο καθισμα :woohoo:

Ειρηνακι μου ωραια θα ηταν να συναντιομασταν αλλα εισαι λιγο μακρια.Εσυ δεν ερχεσαι καθολου Αθηνα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι το αλλο καλοκαιρι με το κοριτσακι μας θα ερθουμε!!!και τοτε θα σας συναντησω ολες με τα νινακια σας!!

πηραμε και αλλο αμαξι ετοιμαζομαστε για οικογενειακα ταξιδια!!!

παω για ψωνια να παρω τορτελινια με κολησε η αννουλα!!!

η γιατρος μου ειπε να παω αυριο να κανω εξεταση για αντισωματα!!προσπαθω να μην το σκαιυτομε για να μην ανχωνομαι!!!ευχομαι ολα να ειναι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Προσθεστε αλλη μια στις ζηλιαρες..... :blush::blush::blush:

Καλα να περασετε οσες βρεθειτε και να μας φερετε ντοκουμεντα!!!! ;)

Ρεββεκα μου εμενα αν μου μαγειρευε κι ο αντρουλης μου θα ημουν αλλη τοοοοοση!!!! :P:P

Ειρηνη εγω επειδη εχασα ποοοοολλα επεισοδια....να ρωτησω :Δεν ειδατε φυλο εσεις η δε θα δειτε μεχρι τελος;;;; :dry::dry:

Τον γιοκα μου θα τον πουμε "Γιωργο" στον μπαμπακα μου μιας και η Αντωνια μου πηρε το ονομα του πεθερου μου!!!! ;);)

Λενακι μου φιλακια ρουφικτα στη ζουζουνα σου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Δεσποινακι μου να λες καλα που δε δουλευεις....εμενα οταν με πιανουν αυπνιες .... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κοριτσαρες μου, πολλα πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...