Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

ΠΩ ΠΩ ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!! [smilie=love7.gif]

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...

chrysa 77 ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ!!! :lol:

ioanna123456 ΜΑΖΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΛΑ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

annoula1987 ΜΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ??? :-bd

rebbeka IreneValadia dat Marielen mata Lenaki26 ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :-*:-*:-*:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Τι κάνετε??Εγώ είμαι μέσα στην τρελή χαρά!!!! :D:D:D

Πήγαμε χθες στο ζευγάρι από το οποίο θα πάρουμε τα έπιπλα την άλλη εβδομάδα και μας έδωσαν ένα σωρό πραγματάκια για τον μπέμπη!!Έχω κατενθουσιαστεί!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Επίσης,η κοπέλα τυχαίνει να είναι στα ίδια κυβικά με μένα και μου έδωσε μια απίστευτη τζιν σαλοπέτα από τα mothercare,σαν καινούρια και μου έρχεται γάντι!!! :D:D:D Γέμισε το σπίτι μωρουδιακά πραγματάκια και γέμισα χαρά και ευτυχία!!Που να έρθει και ο μπέμπης μου!!!

dat και rebbeka,μεγάλωσαν πολύ τα ζουζουνάκια σας!!Άντε να έρθει και η δικιά μου ώρα για Β επιπέδου...13 μέρες ακόμα...

Ιωάννα και Έλενα,κι εσείς στην αναμονή για Β επιπέδου ε? :)

'Ελενα,αφού το παρήγγειλες,περίμενε σε κανέναν μήνα να στην φέρουν!! ;)

Αλήθεια,κορίτσια,αυτή η καμπύλη ζαχάρου είναι απαραίτητη??Και πότε γίνεται???

Βάζω στο προφίλ μου καινούριες φωτογραφίες από τον γάμο!Περιμένω τα σχόλιά σας!! :mrgreen:

Την καλημέρα μου σε όλες!!!!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!

ελενιτσα ιωανιτσα αντε με το καλο τα νεα για τα μπεμπακια σας!!!!

αννουλα ολες ζηλεψαμε με το βαλιτσακι αλλα σιγα μην μου το στειλουν εδω εμενα!!!εκανα προσπαθεια αλλα δεν νομιζω!!!μεγιες μεγιες τα καινουργια πραματακια σας!!!και ναι η καμπυλη ζαχαρου ειναι πολυ σημαντικη και θα την κανεις σιγουρα,εγω την εχω στις 20.10!!!

καλημερα και σε σενα χρυσα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις γκαστρούλες! Χαίρομαι που είστε όλες καλά! Εγώ μόλις τελείωσα το μαγείρεμα, έφτιαξα γιουβαρλάκια αυγολέμονο και κεικ γιατί η μου τα ζήτησε η κοράκλα μου και τα δύο. Η επιθυμία της πριγκήπισσας μου είναι διαταγή, ξέρω είμαι μια χαζομαμά αλλά βρε κορίτσια τί να κάνω την ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Πάντως ο γιατρός μου εμένα μου είπε να κάνω την Β επιπέδου την 23η βδομάδα, δηλαδή μετά τις 18/10 και μαζί να κάνω και την καμπύλη ζαχάρου.

Αννούλα επειδή είμαστε στην ίδια εβδομάδα, εσένα πότε σου είπε να τα κάνεις αυτά? Μάλλον πιο νωρίς από την 23η εβδομάδα. Πάντως καλορίζικο τα επιπλάκια, να είναι γερό το μωρό σου να τα χαρείτε!!!

Ρεμπέκα η Λυδία σου είναι μία χαρά, μην αγχώνεσαι για τίποτα!!!

Ειρήνη, Μάτα, Ιωάννα, ¨Ελενα , και στις υπόλοιπες φιλιά πολλά σε σας και στα νινάκια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου με γεια τα πραγματακια του μπεμπουλη. εγω δεν πηρα τιποτα ακομα, λεω για τα χριστουγεννα να ξεκινησω. καμπυλη ζαχαρου εγω δεν θα κανω. ουτε στην 1η μου εγκυμοσυνη εκανα. ο γιατρος μου ελεγχει το ζαχαρο με τα ουρα απο τον 6ο μηνα και μονο αν ειναι ανεβασμενο θα κανω καμπυλη. εδω γενικα δεν την συνηθιζουν αυτην την εξεταση. δεν σας ειπα!!!! η πητ που μου εδωσε ο γιατρος μου ειναι για 3/2/11, που ειναι και η μερα των γενεθλιων μου αλλα ο γιατρος μου επιμενει να γεννησω νωριτερα με καισαρικη επειδη στην κορη μου ειχαμε επιπλοκες στον τοκετο και δυσκολευτηκα πολυ και εγω αλλα και αυτος. αν και εχουν περασει 3,5 χρονια και εγω το ξεχασα αυτος δεν λεει να το ξεχασει και φοβαται λεει να με γεννησει κανονικα για να μην εχουμε τα ιδια. τι να πω? παντως θα ηθελα πολυ να εχουμε την ιδια μερα γενεθλια με την μπεμπουλα μου [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχές!!Καθόμουν τώρα και επεξεργαζόμουν τα πραγματάκια και έχω ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά!!! :D

dat μου,για Β επιπέδου μου είπε 11 Οκτωβρίου,στην 22η εβδομάδα δηλαδή!Για καμπύλη ζαχάρου δεν ανέφερε κάτι...Θα πάω να κάνω μια γενική αίματος και ούρων με την πρώτη ευκαιρία για να είμαστε σίγουροι!!

Εντομεταξύ,μιλούσα με την μανούλα μου και μου λέει,"εμείς δεν παίρναμε τίποτα από συμπληρώματα,ούτε στον γιατρό πηγαίναμε καλά καλά,ούτε εξετάσεις,δουλεύαμε μέχρι τελευταία μέρα και μια χαρά παιδιά γεννήσαμε,εσείς οι νεολαία όλο άγχος είστε και τρέχετε κάθε τρεις και λίγο για εξετάσεις και με το παραμικρό κουράζεστε και παίρνετε συμπληρώματα!" :lol::lol::lol:

Και δεν είναι και τόσο μεγάλη 43 χρονών γυναίκα!!Και λέω τώρα...Μήπως όντως υπερβάλλουμε ως ένα βαθμό εμείς οι νέες μανούλες???Ή όντως εμείς η νέα γενιά είμαστε πιο αδύναμες... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!

Πω πω αρχιζω να ζηλευω πολυ γιατι εγω η γαιδουρα δεν εχω παρει τπτ για τη μπεμπουλα μου και εσεις εχετε κανει ηδη τις εξορμησεις σας!!

ΑNNOULA μια χαρα το βρισκω αυτο που σου ετυχε με το ζευγαρι. Φανταζομαι ποσα λεφτα θα γλιτωσες!!

Εν τω μεταξυ η κοιλιτσα σου και της rebbeka ειναι τελειες και στρογγυλες, εμενα δεν ειναι ακομα τοσο στρογγυλη! :x:x:x

Σημερα πηρα και τις εξετασεις του 6ου μηνα και ο αιματοκριτης μου εχει πεσει παρα πολυ μου φαινεται! Απο 43 που ξεκινησα εφτασα στο 34,8 και που ειμαι ακομα! Και να πεις οτι δεν τρωω η δεν παιρνω ολα τα φαρμακα που μου εχει δωσει ο γυναικολογος?

Αληθεια σκεφτεται καμια να κρατησει τα βλαστοκυτταρα οταν γεννησει? Ποια ειναι η γνωμη σας? Αξιζει τον κοπο η τζαμπα τα λεφτα?

Σας φιλω γλυκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου mini82 μου!!Σίγουρα γλυτώσαμε πολλά χρήματα έτσι όπως τα κανονίσαμε με το ζευγάρι!!Και είμαστε τυχεροί γιατί είναι άνθρωποι που προσέχουν πολύ τα πράγματά τους και όλα είναι σαν καινούρια!! :D Μια χαρά τον βρίσκω τον αιματοκρίτη σου πάντως!Εγώ ξεκίνησα με 32 και πριν ένα μήνα είχε πέσει στο 28!! :shock: Τώρα που θα πάω να ξανακάνω τις εξετάσεις,φοβάμαι να αντικρίσω το αποτέλεσμα!!! :| Για τα βλαστοκύτταρα το συζητάμε με τον άντρα μου και δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα...Είναι κάτι εντελώς καινούριο και μπορεί να πιαστούμε κορόιδα!! Αν είχα κάποιο δικό μου άτομο που να ασχολείται,θα το έκανα με τη μία,αλλά τώρα που ο καθένας κοιτάει να εκμεταλλευτεί τον άλλον,μάλλον όχι.Αφήστε που δεν θέλω καν να σκέφτομαι ότι το μωρό μου μπορεί να πάθει κάτι!!Απαπαπαπα!! :shock::shock::shock: Και από όσο διάβασα,νομίζω ότι σε καλύπτει για λίγα χρόνια και όχι εφόρου ζωής.Δεν ξέρω.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mini82 τι κανεις!!!!για βλαστοκυταρα ουτε το εχω κοιταξει αλλα και ουτε θα το κοιταξω!!!

αννουλα και η μαμα μου τα ιδια λεει και ειναι και εκεινη νεα 50 χρονων!!!!εχει δικιο απλα πριν 30 χρονια ηταν πιο απλα τα πραγματα,τωρα μας εχουν βαλει στο τρυπακι εδω οι γιατροι!!!ολα για το κερδος!!!ευτηχως εδω ειναι πιο χαλαροι,εξετασεις αιματος και ουρων εχω να κανω απο το πρωτο τριμηνο,δεν ξερω καν ποσο ειναι ο αιματοκριτης μου!!!

ασε που τοτε ετρωγαν πιο υγειηνα!!!τωρα ολα τυποποιημενα!!!και στο κατω κατω δικιο εχουν μας εχουν κανει και φοβομαστε με το παραμικρο λες και ειμαστε αρωστες!!!εγκυες ειμαστε καλε :D:D:D

βεβαια η επιστημη εχει βοηθησει παρα πολυ και εχει σωσει ζωες!!!!

α μισο να σας βαλω φωτο απο την β επιπεδου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από τον υπέρηχο και είδα τα αγόρια μου. ¨Ολα είναι εξαιρετικά μου είπε ο γιατρός και είμαι πολύ χαρούμενη. Εν τω μεταξύ κουνιούνται συνέχεια και το ένα που ήταν με το κεφάλι κάτω έχει γυρίσει και τώρα είναι και τα δύο με τα κεφαλάκια τους επάνω. Μάλιστα την ώρα που βλέπαμε το ένα ανοιγόκλεινε το στοματάκι του και λυθήκαμε στο γέλιο. ¨Ηταν και η κόρη μου μαζί και γέλαγε το μανάρι μου και αυτό! Το ένα είναι 345γρ. και το άλλο 324γρ. και ο γιατρός μου είπε ότι φαίνονται υγιέστατα και να μην ανησυχώ καθόλου. Αχ κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη που τα είδα τα αντράκια μου και είναι όλα καλά! Σας φιλώ όλες και καλό σας βράδυ!

dat μου και εγώ δίδυμα έχω αγόρι και κορίτσι εμένα στην Β επιπέδου στις 13-9 ήταν το αγόρι 493γρ και το κορίτσι 413γρ και είπε ο γιατρός ότι είναι όλα τέλεια . έχεις ξεκινήσει τα ψώνια ή ακόμη ? εγώ δεν έχω πάρει τίποτα , να δω πότε θα προλάβω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Εγω σημερα ειμαι μια χαρουλα!!!Και ο μπεμπουλης μου χοροπηδαει συνεχεια!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Ρεββεκακι μου ολοκληρη κοπελα η Λυδια σου!!!! :-*:-* Αφου σου λενε ολα καλα, να μην το σκεφτεσαι καν!!! ;) Κι εγω δεν κανω συχνα εξετασεις αιματος....νομιζω στην Αντωνια μου εκανα πιο συχνα!!! :-?

Dat μου πολυ χαιρομαι για τα αγορακια σου!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] Οσο για αυτο που λες πως νοιωθεις για τη μικρη σου.....σε καταλαβαινω απολυτα!!!!! :x:x:x:x:x

Εγω κοριτσια βλαστοκυτταρα δεν κρατησα στην Αντωνια μου, και ουτε και τωρα θα το κανω.....δεν ειναι μονο τα λεφτα πολλα,αν ηταν κατι σιγουρο και το σπιτι μου πουλουσα για να εξασφαλισω την υγεια των παιδιων μου αλλα......σου λενε πως τα μαζευουν (πληρωνεις) και μετα τα εξεταζουν και βλεπουν αν ειναι καταλληλα για να κρατηθουν.....και αν ειναι και κρατηθουν,αυτο γινεται για καποια χρονια.... και ποιος μου λεει εμενα πως αν τα χρειαστω, θεος φυλαξει, θα ειναι καταλληλα για χρηση;;;;;; :-?:-?:-? Aν ηταν τοσο απλα τα πραγματα οι γονεις που τα χρειαζονται,μπορουσαν να μαζευουν βλαστοκυτταρα απο οσους δεν τα θελουν, μηπως και βρουν καποιο συμβατο για το παιδι τους!!!! :-?:-? Πολλα ειπα παλι....,

Αννουλα μου μπραβο!!!Με το καλο να παρεις και τα υπολοιπα πραγματακια!!! :-*

Κοριτσακια μου γλυκα!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνουλα μου δε μας ειπες τη εγινε με την αδερφη σου;;;; :roll::roll:

Χρυσα μου μια ξαδερφη μου γεννησε το πρωτο της παιδακι σε 16 ωρες και υπεφερε πολυ, με βεντουζα της το πηρανε ....και το δευτερο δεν προλαβε να παει στην κλινικη και τσουπ βγηκε ο μικρος!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια για σας και από εμένα!

Διαβάζω για τις αγορές σας και τα πραγματάκια σας και χαμογελάω. Θέλω και εγώ να ξεκινήσω αλλά λέμε για τον άλλο μήνα. Δυστηχώς δεν έχουμε κάποιον να μας δανείσει τίποτα οπότε μάλλον θα τα πάρουμε όλα καινούρια. Ευελπιστούμε βέβαια στα δώρα των γιαγιάδων και τον παπούδων που ήδη έχουν χαζέψει :):) .

Εμείς για τα βλαστοκύτταρα λέμε να τα δώσουμε στη δημόσια τράπεζα δωρεά. Ακόμα είμαστε βέβαια υπό σκέψη. Το σίγουρο είναι ότι δεν θα τα φυλάξουμε σε ιδιωτική.

Ρεβεκα κουκλάκι το νινί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια κ απο μενα τι κανετε;αρχισατε τις αγορες εγω ηδη πηρα λιγα ρουχαλακια κ ακολουθει πολυ πραμα που θα μου δωσουν!πηραμε κ χαλακι Γουινι ο αρκουδακος ξερετε κ κουρτινα το ιδιο , τακτοποιησαμε κ συρταριερα μωρου δε κρατιεμαι!

Ασε που θυμηθηκα την παιδικη μου ηλικια ,για να περναει η ωρα μου πηρα κεντημα Γουινι κ θα το κανω καδρακι, εχει πολυ πλακα :D:D

Οσο για ρουχα ευτυχως κ μενα μου δανεισαν μπλουζιτσες εγκυμοσυνης μονο παντελονια πηρα, η κοιλια πια δε μπαινει στα παλια

Κοριτσια εγω εκανα την καμπυλη προχτες με τρυπησε 3 φορες κ 2 ωρες περιμενα εκει να τελειωσει η εξεταση γιατι δε κανει να κουνιεσαι κ πολυ. κ αυτη η γλυκοζη δε πινοταν κοντεψα να τα βγαλω.Ζαχαρο δεν εχω αλλα μερικοι δεικτες βγηκαν πανω απο οριο κ θελει προσοχη.οποτε πηγα κ σε ενδοκρινολογο κ μου δωσε διατροφη :cry: για να δουμε

φιλια σε ολες

Ειρηνη βαλε με στον πινακα 15/1 Καβαλα αγορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνουλα μου δε μας ειπες τη εγινε με την αδερφη σου;;;; :roll::roll:

Χρυσα μου μια ξαδερφη μου γεννησε το πρωτο της παιδακι σε 16 ωρες και υπεφερε πολυ, με βεντουζα της το πηρανε ....και το δευτερο δεν προλαβε να παει στην κλινικη και τσουπ βγηκε ο μικρος!!!! ;)

Μόλις τώρα έμαθα τα νέα.

Δυστυχώς η Παπ-Α δεν έδειξε κάτι διαφορετικό από την αφχενική.

Την Δευτέρα πάει Αθήνα για να κάνει ή αμνιοπαρακέντηση ή μια άλλη πιο εξειδικευμένη και πιο γρήγορη εξέταση.

Είναι κρίμα γιατί και μια αποβολή είχε και στην πρώτη της εγκυμοσύνη είχει φοβερές αιμοραγίες μέχρι τον 5ο αλλά Δόξα τον Θέο - και αυτό μας παρηγορεί όλους - έχει ένα πανέμορφο και πανέξυπνο κοριτσάκι που μας έχει πάρει τα μυαλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ειρηνη μου ευχομαι να γινει ενα θαυμα!!!! Η νονα μου ειχε χαλια αποτελεσματα στην αυχενικη και την pap A αλλα η αμνιο ηταν μια χαρα και τωρα εχει μια ομορφη και πανεξυπνη μικρουλα 5 χρονων!!!! ;):kiss::kiss:

Ρεββεκακι μου τη γλυκια ζουζουνα ειναι αυτη;;;; :-* Μοντελα θα σου γινει!!!!Τι γαμπουλα τελεια ειναι αυτη;;;; :-*:-*

Αφροδιτη μου κι εγω σκεφτομουν για δημοσια τραπεζα (κι ασ τα κανουν οτι νομιζουν) αλλα εδω Κοζανη λιγο δυσκολο!!! :-?

Φιλιω μου μια χαρα ξεμπερδεψες με την καμπυλη.....μπλιαχ,μπλιαχ,μπλιαχ!!!!!!! :ymsick::ymsick::ymsick:

Φιλακια πολλα σε οοοοοοολες!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!Τι κάνετε κοριτσάκια μου??Μόλις πήγα και ζυγίστηκα και είμαι +3 κιλάκια!!!Καλά δεν είναι??? ;;)

Ειρηνάκι,εύχομαι με όλη μου τη ψυχή,να γίνει κάποιο θαυματάκι και όλα να πάνε καλά με την αδερφούλα σου και το μωράκι της! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Ειρηνη μου καλα αποτελεσματα ναχει η αμνιο καμια φορα δειχνει διαφορετικα αποτελεσματα

Ματα μου ξεμπερδεψα αλλα οι μετρησεις χαλια, τωρα διατροφη κ μετρηση ζαχαρου με μηχανακι στο σπιτι συχνα. Δεν πειραζει θα προσεχω μη μου βγει χοντρουλης ο μπεμπης μου :D

α να σημειωσω οτι στις απλες μετρησεις ζαχαρου ημουν μια χαρα σχετικα χαμηλα, η καμπυλη ειναι διαφορετικη εξεταση να την κανετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο!!!

annoula1987 σε ευχαριστω πολύ! όσο για τα κιλά μην αγχώνεσαι καθόλου γιατί είσαι τόσο αδυνατούλα που έχει περιθώρια...!!!

filaki σε ευχαριστώ και εσένα παααρα πολυ! Άντε να κάνουμε και εμείς την καμπύλη να δούμε. Πάντως κορίτσια πεύτει πολύ πείνα! Έχω βάλει όριο να τρώω κάθε 3 με 4 ώρες και στις 2 ώρες πάνω λυσοπεινάω!!! Πού θα πάει το κακό μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!! [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

σημερα ο καιρος ειναι βροχερος [smilie=toothy2.gif]

ειρηνακι ευχομαι το καλητερο για την αδερφουλα σου,στελνω πολυ πολυ θετικη ενεργεια!!!ολα γινοντε!!!!

κιμονακι μου [smilie=wav.gif] πολυ σ αγαπαω και ευχομαι συντομα να βλεπω και τις φωτο απο το δευτερο παιδακι σου!!!!

ματα οχι ειδες γαμπα??ειδες???βαλτε και τις δικιες σας απο την β επιπεδου καλε θελω να δω και γω τα μωρακια σας!!!

αννουλα μου και γω λιγοτερα απο 3 κιλακια εβαλα!!!μια χαρα τα πας!!!

η καμπυλη ζαχαρου οντως ειναι διαφορετικη και σημαντικη!!!φιλακι???τι σου δινουν και πινεις??ειναι γλυκο τουλαχιστον???αχ μπλιαχ

αφροδιτη μου σ ευχαριστω αντε να δουμε και το δικο σου!!!

καλημερα σε ολα τα κοιλουμπακια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια αυτο ειναι το κακο ειναι πολυυυυ γλυκο ολοκληρο μπουκαλακι ηπια κ δε κατεβαινε αστα!

ευτυχως δεν τα εβγαλα αλλες ομως τρεχουν στην τουαλετα ελπιζω να σας αρεσουν τα πολυ γλυκα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...