Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!!!!!

λενακη μας μας ελειψες :x

ιωαννιτσα ειρηνακη μουτς!!!

σαμανθα αυτο το φτερουγισμα το εχω και γω!!!μπορει να ειναι απο το στομαχι και να νομιζεις οτι προερχετε απο την καρδια!!ειναι απο ανχος υπερενταση κτλ λεω εγω!!!τωρα αν δεν αισθανεσε καλα να μιλησεις με την γιατρο σου!!!μετρα και τους σφυγμους σου αν ξερεις πως και θα δεις αν εχεις αρυθμιες!!οχι οπως ενας γιατρος βεβαια αλλα κατι θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια και από μένα!!! :D Τι κάνετε γκαστρούλες μου????Ελπίζω όλες καλά!Εφτιαξε και ο καιρός σήμερα και είδαμε λίγο ήλιο επιτέλους!!! [smilie=icon_sunny.gif] Άρχισα να μελαγχολώ με τόση βροχή!!Καλή η βροχούλα αλλά με μέτρο! [smilie=toothy9.gif]

samantha,κι εγώ τυχαίνει να το νιώθω αυτό που λες αλλά είναι η ταχυπαλμία μου με πιάνει που και που και μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό γιατί αυξάνεται το αίμα στο σώμα μας και η καρδιά κάνει τη διπλάσια δουλειά από όσο πριν την εγκυμοσύνη για να προλαβαίνει να στείλει αίμα παντού και στο μωράκι μας.Και καμιά φορά νιώθω και το στομάχι μου να γουργουρίζει και έχω παρόμοιο συναίσθημα! :mrgreen: Για να ακούσεις το μωράκι νομίζω είναι νωρίς...Κάνε λίγη υπομονή ακόμα!!! [smilie=icon_compress.gif]

Λενάκι πέρνα καλά όσο μπορείς κι εμείς σε περιμένουμε όταν επιστρέψεις πάλι!! :-*

Ιωάννα μου,θα τσιτώσει και η δική σου κοιλίτσα,αλλά να ξέρεις ότι δεν είναι και τόσο ευχάριστο συναίσθημα!! [smilie=angry1.gif]

Ειρηνάκι,μια χαρά τα περνάς ε??Σε ζηλεύω...Πέρα του ότι δουλεύει ο αντρούλης μου και τελευταία είχαμε πολλά τρεχάματα και έξοδα με τον γάμο,έχουμε και άλλο πρόβλημα που ανακάλυψα χθές: Δεν έχω ρούχα να βάλω!!! :-? Όσο είχαμε ζεστούλα,την έβγαζα με κολλάν και μπλουζάκια,τώρα που κρύωσε όμως,δεν έχω ούτε ένα παντελόνι να μου κάνει!!Αλήθεια,εσείς από που ψωνίζετε ρούχα εγκυμοσύνης??

Ρεββέκα,καλημέρα και σε σένα!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Σας ευυχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας :)

Λοιπόν το 'φτερούγισμα' ξεκίνησε και σήμερα πάλι με το που σηκώθηκα και τώρα μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι δεν είναι στην καρδιά αλλά σχεδόν μία παλάμη (και κάτι λιγότερο) πάνω από τον αφαλό...

Δεν μπορώ να το εξηγήσω με τίποτα...Σαν να 'αδειάζει' και να 'γεμίζει' κάτι στην περιοχή αυτή όπως και στο έντερο...Δεν θα έδινα τόση σημασία εάν δεν ήταν κάτι τόσο συχνό...

Πρόβλημα με την καρδιά μου δεν έχω (από ότι γνωρίζω τουλάχιστον) και γενικά είμαι μικροκαμωμένη και σχετικά λίγα κιλά (1.63 ύψος και 53 κιλά βάρος)...οπότε σκέφτομαι εάν απλώς με 'χτυπάει' στο σημείο αυτό...

Λέτε να πάρω τηλέφωνο τον γιατρό μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα κοριτσακια. τι μου κανετε? σας θαυμαζω που βρισκετε τοσο χρονο και μιλατε μεταξυ σας. νιωθω ασχημα που δεν ειμαι τοσο συχνη παρεουλα οπως και εσεις. τις τελευταιες 15 μερες ειχα πολλα τρεξιματα με το σπιτι. προεκυψε προβλημα υγρασιας στο πατωμα και αναγκαστηκαμε να κανουμε καποια γκρεμισματα για να ανακαλυψουμε το προβλημα. γενικα ξεπατωθηκα στις δουλειες αλλα ευτυχως ηρθε η μαμα μου και με βοηθησε αρκετα και ετσι τελειωσαμε ευτυχως. εχω και τη μικρη και πολυ δουλεια στο γραφειο και γενικα επικρατει πανικος :?:?:?

Σαμανθα αυτο το φτερουγισμα το ειχα και εγω αλλα δεν εδωσα σημασια. νομιζω οτι ειναι αγχος και νευρικο. τωρα παντως μου περασε.

Εγω ρουχα εγκυμοσυνης βρισκω πολυ ωραια και ανετα στο prenatal αλλα και στο benetton.

κατα τα αλλα μια χαρα. Β επιπεδου εχω στις 6/10 και γενικα η μπεμπουλα μου εχει αρχισει και γινεται ζωηρουλα ;);)

Ειρηνουλα βαλε με και στη λιστα σου 3/2/11 κοριτσακι, ανα και μαλλον θα γεννησω 20/01 με καισαρικη.

Αντε φιλακια σε ολες. πολυ σας κουρασα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Είχα λίγες μέρες να μπω και δεν προλαβαίνω να διαβάζω τα νέα σας....Αλήθεια χαζέψατε κανένα καροτσάκι? Αγοράσατε τίποτα για τα προικιά του μωρού σας? 'Η εγώ έχω ξεσηκωθεί από τόσο νωρίς? Χαζεύω, χαζεύω και όσο περισσότερα βλέπω , τόσο πιο πολύ μπερδεύομαι. Ο μπέμπης άρχισε να κάνει αισθητή την παρουσία του για τα καλά και με τρέχει συνέχεια στην τουαλέτα. Άσε που μέχρι τώρα τραβήγματα δεν είχαμε και τώρα με έχει ταράξει...Ανυπομονώ να περάσει ο καιρός για να τον δω στον υπέρηχο της Β-επιπέδου γιατί έχω καιρό να τον δω. Εγώ πάλι με ρούχα εγκυμοσύνης βολεύτηκα προς το παρόν με παντελόνια από το internet και τα μπλουζάκια που είχα από πριν μου κάνουν ακόμη ευτυχώς. Στα prenatal δεν τρελλάθηκα με τα ρούχα που έχει φέρει , εδώ τουλάχιστον έχει μικρή ποικιλία , και στα zara ακόμη πιο μικρή. Αν είσαι στην επαρχία είναι δύσκολο σ αυτά, πρέπει να ταξιδεύεις ή εστω να παραγγέλνεις από το internet αν μπορείς. Οι τιμές του δεν συγκρίνονται και η ποικιλία του είναι πολύ πολύ καλύτερη από τα μαγαζιά εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrysa 77 ευτηχως που ειχες την μανουλα και σε βοηθησε!!1ολο δουλειες ανοιγοντε!!!

cristiniw μου και γω εχω παθει κατι με τα διαφορα του δωματιου της μικρουλας μου!!!

σημερα πηγα ικεα,πηρα χαλακι,θηκες για παιχνιδια!!κατι κουκλακια!!!ασε η χαρα της ρεββεκας ειναι τα παιδικα!!!

αννουλα και γω το ιδιο ανακαλυψα!!!δεν εχω ρουχα!!παντελονια τιποτα!!!ασε για ψωνια θα τον τρεχω παλι :D:D:D

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Ρεββεκακι εγω πηραα απο τα mothercare 2 φορμουλες και ενα τζην και ειναι ανετα λογικες τιμες και πολυ καλη ποιοτητα!Πλυνε βαλε τα εχω βεβαια γιατι δεν σκοπευω να κανω και κανονικη γκαρνταρομπα μιας και μετα θα μου ειναι αχρηστα!Αληθεια ειναι βεβαια πως τωρα χρειαζομαστε πιο πολλα ρουχαλακια απ οτι το καλοκαιρι!Εμενα δεν μου κουμπωνουν ουτε τα μπουφανακια ουτε τα παλτω μου οποτε θα χρειαστω και κατι τετοιο λοιπον!Θα παρω και κανα φουτερακι και απο τον αντρουλη μου κ απο τον αδερφο μου :P:P:P:P:P και βλεπουμε!Κι εγω παντως χαζευω τα μωρουδιακα αλλα κρατιεμαι ακομα!Ειπα θα κλεισω τον εκτο και μετα θα κανω εξορμηση :lol::lol::lol::lol: Εχω εναν κουμπαρα παντως και βαζω λεφτα για αυτον τον λογο !

Αληθεια σε πρωτη φαση τι λετε να αγορασετε;Εγω λεω κουνια καλαθι ενα πορτ μπεμπε για να μπαινει και στο αμαξι ενα μπανακι και μερικα ρουχαλακια και μπιμπερο κτλ!Παρκο και καροτσι θα τα αφησω για λιγο πιο μετα....αλλοστε κατι θα θελουν να μας κανουν και δωρο φανταζομαι ;););););):D:D Τι λετε κι εσεις;Λιγο χαμενα τα εχω με αυτα!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα!!!!!

εγω κοριτσια δεν εχω ψωνισει τιποτα για την μικρουλα μου. το μονο που εχω κανει ειναι μια εκκαθαριση στο δωματιο της για να ειναι ετοιμο να μπουν τα επιπλα της, τα οποια ειναι της αδερφης της. δυστυχως αυτη ειναι η μοιρα των 2ων παιδιων, να παιρνουν τα προηγουμενα :cry::cry::cry: ειμαι και εγω 2η και ξερω :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ιωαννα μου στην 1η μου κορη πηρα αυτα που ειπες και εσυ + το καροτσι και αποστειρωση φυσικα α!!!!! και αν χρειαζεται και τον ασυρματο μην ξεχασεις γιατι πιστεψε με ειναι σημαντικο να μαθεις στο μωρακι σου απο την αρχη να κοιμαται μονο του στο δωματιο και να μην το εχεις ολη μερα διπλα σου στο σαλονι. απο ρουχαλακια θα χρειαστεις μονο πολλα φανελακια ολοσωμα, φορμακια και καλτσουλες. τα ειχα ολα ετοιμα πριν παω να γεννησω και ημουν νομιζα ετοιμοπολεμη!!!!! καλα ετσι νομιζα γιατι την 1η μερα που πηγα σπιτι επικρατησε ενας πανικος, τωρα τα σκεφτομαι και γελαω αλλα στο 1ο μωρακι ολα μας φαινονται βουνο στην αρχη, αλλα ειναι τοση η χαρα πυ μονο αυτη μενει στο τελος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Χρυσα να εισαι καλα!Ειδικα εσεις που εχετε ηδη ενα παιδακι μπορειτε να μας συμβουλευσετε λογω εμπειριας!Ενδοεπικοινωνια μου εχουν ηδη κανει δωρο και αποστειρωτη αν και δεν τον ανεφερα εννοειται οτι θα παρω!Για το καροτσι ελεγα πως ειναι νωρις μιας και μες στον Χειμωνα που να το παω βολτα αλλα μηπως χρησιμευει μεσα στο σπιτι;;;Για να το κοιμησω ας πουμε;Πωπω ασχετη ειμαι τελειως :lol::lol::lol::lol: ελπιζω να ξυπνησει αυτο το περιφημο μητρικο ενστικτο και να τα καταφερνω! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κσλημερα σας κοριτσακια και καλη βδομαδα να 'χουμε :)

Μπηκα στην 21η :D Αντε 2 βδομαδουλες ακομα για να δω το παιδακι μου......

Καλη β επιπεδου σε οσες εχουν ραντεβου αυτη τη βδομαδα.

Φιλακια πολλα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Μόλις μου έφεραν το βαλιτσάκι της Babylino με μια μικρή συσκευασία pampers,μωρομάντηλα,σερβιέτες,βαμβάκι και διάφορα εκπτωτικά κουπόνια για πάνες και είμαι μέσα στην τρελή χαρά!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ανυπομονώ να έρθει ο Φεβρουάριος για να κρατήσω το νινάκι μου αγκαλίτσα!!!Το μητρικό μου ένστικτο έχει ξυπνήσει για τα καλά!!!Όσο αφορά τις αγορές για το μωρό,βρήκαμε ένα ζευγάρι το οποίο πουλούσε ένα πολύ ωραίο σετ για το παιδικό δωμάτιο σε πολύ καλή τιμή και πολύ καλή κατάσταση και είπαμε να μην χάσουμε ευκαιρία,οπότε την άλλη εβδομάδα θα μας το φέρουν και το ίδιο ζευγάρι μας δίνει μαζί με τα επιπλάκια και το καροτσάκι μαζί με το κάθισμα αυτοκινήτου που είναι κι αυτό σετ,άρα είμαστε σχετικά κομπλέ!Θα αφήσω για την περίοδο Χριστουγέννων την προικούλα του και τα ρουχαλάκια και τα σχετικά! :D Αν και να σας πω την αλήθεια,και τώρα να τα έπαιρνα όλα,δεν θα με χαλούσε καθόλου!Με βλέπω να γίνομαι μια χαζομαμά!!!! :lol: Και κάτι άλλο...δεν ξέρω αν το παθαίνετε κι εσείς,αλλά εγώ από την ώρα που άρχισα να νιώθω τον γιόκα μου,ανυπομονώ ακόμα περισσότερο να περάσει ο καιρός!Δεν κρατιέμαι...Σκέφτομαι ότι θα γεννήσω μετά τα Χριστούγεννα και μου φαίνεται πολύ μακριά.... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Εγω ειχα ενα Σ/Κ λιγο χαλια....ειχα πονακια χαμηλα στην κοιλια μου και μετα μ'επιασε και πονος στο στομαχι.....διαρροια.... :-s:-s:-s χαλια..... ευτυχως σημερα ειμαι καλυτερα!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Μόλις μου έφεραν το βαλιτσάκι της Babylino με μια μικρή συσκευασία pampers,μωρομάντηλα,σερβιέτες,βαμβάκι και διάφορα εκπτωτικά κουπόνια για πάνες και είμαι μέσα στην τρελή χαρά!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ανυπομονώ να έρθει ο Φεβρουάριος για να κρατήσω το νινάκι μου αγκαλίτσα!!!Το μητρικό μου ένστικτο έχει ξυπνήσει για τα καλά!!!Όσο αφορά τις αγορές για το μωρό,βρήκαμε ένα ζευγάρι το οποίο πουλούσε ένα πολύ ωραίο σετ για το παιδικό δωμάτιο σε πολύ καλή τιμή και πολύ καλή κατάσταση και είπαμε να μην χάσουμε ευκαιρία,οπότε την άλλη εβδομάδα θα μας το φέρουν και το ίδιο ζευγάρι μας δίνει μαζί με τα επιπλάκια και το καροτσάκι μαζί με το κάθισμα αυτοκινήτου που είναι κι αυτό σετ,άρα είμαστε σχετικά κομπλέ!Θα αφήσω για την περίοδο Χριστουγέννων την προικούλα του και τα ρουχαλάκια και τα σχετικά! :D Αν και να σας πω την αλήθεια,και τώρα να τα έπαιρνα όλα,δεν θα με χαλούσε καθόλου!Με βλέπω να γίνομαι μια χαζομαμά!!!! :lol: Και κάτι άλλο...δεν ξέρω αν το παθαίνετε κι εσείς,αλλά εγώ από την ώρα που άρχισα να νιώθω τον γιόκα μου,ανυπομονώ ακόμα περισσότερο να περάσει ο καιρός!Δεν κρατιέμαι...Σκέφτομαι ότι θα γεννήσω μετά τα Χριστούγεννα και μου φαίνεται πολύ μακριά.... :cry:

annoula που πήρες και σου έστειλαν το βαλιτσάκι ήθελα και εγώ να το πάρω αλλά δεν ξέρω πως γίνεται .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μολις γυρισα απο την δευτερη β επιπεδου!!!!!

ειναι ολα πολυ καλα!!!πριν 10 μερες ηταν 461γραμμαρια και 25 εκατοστα και τωρα ειναι 554 και 30 εκατοστα!!!

μονο που μου ειπε οτι εχει ενα μικρο ελλατωματακη στην καρδια μεσοκοιλιακο διαφραγμα και οτι δεν ειναι τιποτα ειναι σαν να λεμε εχει μωβ ματια!!!δηλαδη το εχουν 4 τις εκατο των ανθρωπων μονο και οτι δεν δημιουργει κανενα απολυτος προβλημα ουτε τωρα ουτε στο μελλον!!!εγω παντως ανυσηχησα!!!

ολα τα αλλα γενικα ειναι τελεια!!την πιασαμε και σε ποζες πηρα τις φοτο μου παλι!!!!

mata moy perastikoylia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FANIKO μου,θα μπεις στο http://www.babylino.gr/babyclub.php θα γίνεις μέλος και κάτω κάτω που λέει μήνυμα,θα γράψεις ότι θα ήθελες να σου στείλουν το βαλιτσάκι τους! :)

mata μου κι εγώ το παθαίνω κατά περιόδους και είμαι ψιλοχάλια,περαστικά σου! :-*

rebbeka μου,μην ανησυχείς,αφού σου είπαν δεν είναι τίποτα...Άντε βάλε καμιά φωτούλα να θαυμάσουμε το νινάκι σου!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια διαβασατε κανα μυνημα απο μενα ???

δεν μπορω να καταλαβω

ανοιξα καινουργιο θεμα αλλα δεν μπορω να το δω,ουτε τα μυνηματα σας τα καινουργια!!!

ουφ κανω κατι λαθος??η εχει κολησει το συστημα??

στις νεες δημοσιευσεις δεν βλεπω το θεμα μου,ουτε στην προβολη των δημοσιευσεων μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Σήμερα και καλά η πρώτη μέρα αναρρωτικής και έφυγα από το γραφείο στις 4:30

Βέβαια όλο το πρωί έτρεχα στο ΙΚΑ και για ένα γρήγορο μασάζ.

Κατάντησα να γυρίσω κομμάτια.

Σε 1 εβδομάδα περνάω από επιτροπή.

Στις 11 του μήνα έχω και ΙΚΑ για εξετάσεις και μετά καπάκι την καμπύλη ... έχει να πέσει τρύπημα...

Σκεφτεσται για ψώνια εεε;

Και εμένα δε μου κένει τίποτα...

Και ούτε για τον μπεμπούλη έχω ψωνίσει τίποτα...

Αντε να δω πότε ...

Μάτα μου περαστικά!!!

Ρεβέκκα πάω να δω αν βρω το θέμα σου. Πάντως εφόσον σου είπαν έτσι οι γιατροί δεν υπάρχει λόγος να ανυσηχείς! ΟΚ κούκλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από τον υπέρηχο και είδα τα αγόρια μου. ¨Ολα είναι εξαιρετικά μου είπε ο γιατρός και είμαι πολύ χαρούμενη. Εν τω μεταξύ κουνιούνται συνέχεια και το ένα που ήταν με το κεφάλι κάτω έχει γυρίσει και τώρα είναι και τα δύο με τα κεφαλάκια τους επάνω. Μάλιστα την ώρα που βλέπαμε το ένα ανοιγόκλεινε το στοματάκι του και λυθήκαμε στο γέλιο. ¨Ηταν και η κόρη μου μαζί και γέλαγε το μανάρι μου και αυτό! Το ένα είναι 345γρ. και το άλλο 324γρ. και ο γιατρός μου είπε ότι φαίνονται υγιέστατα και να μην ανησυχώ καθόλου. Αχ κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη που τα είδα τα αντράκια μου και είναι όλα καλά! Σας φιλώ όλες και καλό σας βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντατ μου μπραβο τα νινακια σου :D:D:D

ειρηνακη μου εξακολουθω να εχω προβληματα,μονο οταν παω να γραψω απαντηση βλεπω απο κατω αν καποια εχει γραψει κατι νεο,στις νεες δημοσιευσεις δεν βλεπω τιποτα στασιμα!!!δεν ξερω πρεπει να ρωτησω το ρενακι!!!

οσο για το μικρουλακι μου,μου εκαναν μεταφραση της σημειωσεις πορισματα απο β επιπεδου και ολα ελεγε νορμαλ και υπεροχα!!!αυτο που εχει δεν ειναι ελλατωμα απλα μια μικρη διαφορα απο αλλες καρδουλες που δεν δημιουργει κανενα προβλημα,απλα επρεπε να το γραψει!!!

σωρη αν δεν απανταω σε ολες εχω προβλημα το μαμμυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!!

Συννεφιασε παλι σημερα και αυτος ο καιρος με κανει να θελω να μεινω να χουζουρεψω!Εχω βεβαια δουλιτσες και δεν θα το κανω!

Αννουλα θα μπω κι εγω να παραγγειλω το βαλιτσακι της babylino!!!! ;);););)

Ματα μαλλον ιωσουλα ε;Ειναι ο καιρος τωρα που βοηθαει!Περαστικουλια σου :-*:-*:-*:-*:-*

dat μπραβο τα αντρακια σου!!!1 :):):):) Μεγαλωσανε πολυ!!!Με δυο αδερφους η κορουλα σου δεν θα εχει να φοβαται τιποτα.....εχω 3 αδερφους και ξερω και η πλακα ειναι οτι ο μικροτερος απο εμενα (6χρονια) ειναι πιο προστατευτικος απο τους μεγαλους!!!

Ρεββεκακι καλε ποσο μεγαλωσατε εσεις [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif] φτου φτου 30 εκατοστα...ολοκληρη κοπελα!Οσο για την καρδουλα μην ανησυχεις......σαν νεραιδουλα που ειναι ειναι επομενο η Λυδια σου να εχει μια ιδιαιτεροτητα ;);):-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ειρηνακι αυτο δεν ειναι αναρρωτικη αλλα υπερωριες :P:P:P Κατσε και λιγο στον πωπο σου ;);););) Οσο για την καμπυλη.....μακαρι να μας τρυπαγανε γιατι εχω ακουσει οτι αυτο που πινουμε ειναι ΑΗΔΙΑ :ymsick::ymsick::ymsick:

Το Λενακι σημερα ταξιδευει;;;

Αντε περασανε και οι μερες για εμενα την Δευτερα θα παω στον γιατρο να δω το μωρακι μου να μου το μετρησει κι εμενα! [smilie=wav.gif] και φανταζομαι θα μου κανονισει και την β επιπεδου!Ποια ειπαμε ειναι η καλυτερη εβδομαδα για την β επιπεδου;21η ;ή 22η;

Επισης χτες παρηγειλλα 2 βιβλια για νεους γονεις για να διαβασω τιποτα να μου λυθουν καποιες αποριες!Θα ερθει η μπεμπα σπιτι και δεν θα ξερω που μου παν τα τεσσερα!

Σεντονι απλωσα :-*:-*:-*:-* σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ευτυχως κοιμαμαι καλα...

σοφια ευα νομιζω εισαι απο τις παλιες ε?

εσυ δε ειχες στο προφιλ σου ενα κοριτσακι με κοκκινο φουστανι?

με το καλο το δευτερο

Ναι Τhouli μου, εχουμε να τα πούμε πάρα πολύ καιρό.... ελπίζω τώρα να τα λέμε πιο συχνά!!!

Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...