Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια ομορφα!!!!!

ματα μου :D:D:D λιονταρακι ε??????ειναι και το αντρακι μου!!!γελιο εχεις αλλα οχι και ζωων!!!

μπιμπιμπο μεγαλωσε η κοιλιτσα μας η γλυκια!!!!ωραια εκανες την αρχη ας βαλουμε μια φωτο τις κοιλιτσες και οι υπολοιπες να κλανουμε διαγωνισμο κοιλιας!!!!

φανικο την καμπυλη ζαχαρου μια χαρα την κανεις σε αυτην την βδομαδα που σου ειπε,ξερει ο γιατρος μην σε νοιαζει!!!

τα μαλλια μου εγω δεν τα βαφω ειναι κατραμι και εχω μπροστα μια ασπρη τουφα τεραστια σαν αυτη απο τους ανταμς φαμιλι!!!ειναι φυσηκη την εχω απο μικρο παιδακι!!! 8-}

αντε καλε ξυπνατε ακομα δεν ηπιατε καφε χυμο γαλα?? :?::?:

ιωαννιτσααααα ουυυουυυυυ [smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια φουσκοκοιλιτσες μου . :D

ειστε ολες καλα ? ξερω μου βαλατε απουσιες τον τελευταιο καιρο αλλα θα επανελθω δυναμικα :D

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΒΒΕΚΑΚΙ μου καλημερα .χαθηκα τον τελευταιο καιρο κατι οι διακοπες κατι οι αλλαγες στο mammy poy δεν μπορουσα να τις συνιθισω κατι ενα ξεκαθαρισμα που εκανα στο σπιτι για να κανουμε χωρο για το καινουριο μελος :P η κοιλιτσα μεγαλωνει και ο μικρουλης κολυμπαει συνεχεια :lol: εσυ πως εισαι η κορακλα τι κανει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλημέρα και από εμένα.

Μπαίνω περίεργες ώρες και δεν σας βρίσκω μέσα.

Βreeze μια και τα κατάφερες με το τικερ μήπως μπορείς να βοηθήσεις και εμένα? Και όχι εγώ δεν είμαι ξανθιά απλά είμαι χαζή :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και παλι καλημερα σας :)

Θελω εντατικα μαθηματα, δε μπορω με τιποτα να βαλω τικερακι ειμαι ντιπ για ντιπ που λενε :oops:

Οσο για την κοιλια, βρε κοριτσια τωρα αρχιζει να φαινεται και ολοι οσοι με βλεπουν μου λενε "καλα στερεωματα" :)) Μηπως να ανησυχω :? Μπαινω στην 21η εβδομαδα και τωρα κανει μπαμ η κοιλια μου...

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!!!!!!!!!!

μπιμπιμπο ωραία κοιλίτσα!!!!!!!!!!!!!!

Τυχερούλα πήρα τηλέφωνο χθες στην Φαιναρέτη και μου κλείσανε ραντεβού για την πέμπτη να πάω να με ενημερώσει η μαία! Λες να ξεκινήσουμε μαζί??

Δεσποινάκι τι κάνεις? Περαστικά με το κρύωμα, πρέπει να προσέχουμε τώρα γιατί ξεκινάνε οι ιώσεις!

Τι βροχή είναι αυτή ρε κορίτσια? Από χθες το βράδυ δεν έχει σταματήσει!!

Κιμωνάκι, εύχομαι ο Οκτώβρης να σε βρει με ένα σποράκι στην κοιλίτσα [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Ιωάννα, Μάτα, Ρεββεκάκι, Breeze και σε όσες ξεχνώ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BREEZEρακι και γω μια απο τα ιδια προσπαθω να κανω χωρο να αδειασω το δωματιακη που θα γινει το δωματιο της μικρουλας μου!!!αυριο θα παω και μια βολτα στα ικεα!!!! :D

και η δικη μου κολυμπαει πολυ κλωτσαει πολυ!!!!!αντε να ερθουν τα μωρακια μας!!!ανυπομονω.

καλημερα μπιμπιμπο καλημερα αφροδιτη :P δυστηχως εγω δεν βοηθαω και τοσο καλα με τα τικερακια :oops:

καλημερα ζωουλαααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geozouli Mata Rebbekaki μουουουου!!και οοοολα τα κοριτσακια ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες!!!μακαρι!!σας στελνω πολλες πολλες πιπιλες!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και παλι καλημερα σας :)

Θελω εντατικα μαθηματα, δε μπορω με τιποτα να βαλω τικερακι ειμαι ντιπ για ντιπ που λενε :oops:

Οσο για την κοιλια, βρε κοριτσια τωρα αρχιζει να φαινεται και ολοι οσοι με βλεπουν μου λενε "καλα στερεωματα" :)) Μηπως να ανησυχω :? Μπαινω στην 21η εβδομαδα και τωρα κανει μπαμ η κοιλια μου...

Φιλακια

Καλύτερα έτσι! Εγώ τί να πω? Όλοι όσοι δεν με βλέπουν συχνά με ρωτάνε : "Εχεις μπει στο μήνα σου?" Η κοιλιά μου είναι τεραστίων διαστάσεων. Ως και ο άντρας μου με κοροϊδεύει. :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!Να και η δικιά μου κοιλίτσα!!Κι εμένα τσιτώνει το δέρμα και βάζω ενυδατική κρεμούλα ή βαζελίνη και νιώθω καλύτερα!! ;)

post-13601-13873935049756_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FANIKO,βλέπω τα κατάφερες με το τικεράκι!!Μπράβο σου!!! :D

rebbeka,έβαλα μια φώτο από τον γάμο πιο κάτω,τις υπόλοιπες θα τις πάρω την εβδομάδα που μας έρχεται και θα τις βάλω!!Ξαναστέλνω μια να τη δουν τα κορίτσια που δεν είδαν!Αλλά μη μας ματιάξετε! :lol: Πριν λίγο μου έπεσε η κατσαρόλα με το καυτό νερό και ευτυχώς φορούσα χοντρή ζακέτα και μόνο το μπράτσο μου έκαψε και λίγο τα πόδια...

Τι πάθαμε τελευταία και έχουμε όλες μικροατυχηματάκια... :?

post-13601-13873935049899_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:?

Irene, δεν κοιμαμε ουτε μεσιμερι...ουτε βραδυ...! Αρχισα να περπαταω λιγο το βραδυ και νομιζω οτι βοηθησε λιγο.......!

mata, και εγω καποτε βλεπω εφιαλτες....!!!

Αντε να δουμε.... μεχρι τον Γενναρη....υπομονη!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Χαίρομαι που είστε όλες καλά!

Σήμερα εγώ δεν κουνήθηκα από το κρεβάτι, ανέλαβε την μικρούλα μου ο άντρας μου και όλη μέρα κοιμάμαι και βλέπω DVD. Το χρειαζόμουνα επειγόντως, αισθάνομαι πολύ κουρασμένη τον τελευταίο καιρό! Κατά τα άλλα τα μωράκια μου κουνιούνται όλο και περισσότερο μέρα με την μέρα και τα νιώθω τα γλυκά μου!

Χτες πήγαμε με τον καλό μου και είδαμε το inception. ¨Ηταν λίγο μπερδεμένο βρε κορίτσια αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν μου άρεσε, πιστεύω πως αν το ξαναδώ θα το εμπεδώσω καλύτερα. Πάντως συγκλονιστικό σαν το Matrix δεν ήταν με τίποτα!! ¨Εφαγα και μια γαβαθάρα ποπ κορν και το καταευχαριστήθηκα. Βέβαια ήμουνα όλη μέρα με έναν χυμό και δυο βραστά αυγά, γιατί σινεμά χωρίς ποπ κορν γίνεται? Δεν γίνεται!!!

Σας φιλώ όλες και σας εύχομαι ένα όμορφο βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Τι κανετε;;

Χαθηκα αλλα οπως καταλαβαινετε δεν εχω πολυ χρονο να μπαινω τωρα στις διακοπες.

Φευγουμε την Δευτερα και προσπαθω να απολαυσω τους δικους μου.

Μπαινω λιγο σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω συνηθος να σας γραψω.

Διαβασα οτι εισαστε ολες καλα και πολυ χαιρομαι.Δεν προλαβαινω να σχολιασω ξεχωριστα. :(

Μου λειπετε και εμενα αλλα θα τα λεμε παλι καθημερινος μολις γυρισω.Τα φιλια μου σε ολες! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας! Εϊμαι από τις Φουσκοκοιλίτσες καλοκαιρίου και ήθελα να σας ρωτήσω κάτι ως πιο 'παλιές'.

Σήμερα όλη την ημέρα έχω φτερουγίσματα κοντά στο στέρνο και στην αρχή νόμιζα ότι είναι αρρυθμίες της καρδιάς, η μητέρα μου όμως μου είπε ότι μπορεί να είναι το μωρό που άρχισε να κουνιέται...

Τα φτερουγίσματα δεν τα νοιώθω στην κοιλιά αλλά κοντά στο στέρνο και για αυτό εγώ αμφιβάλω για το εάν είναι αυτό...

Είχε καμιά σας κάποια παρόμοια εμπειρία???

Θα με βοηθούσε πολύ εάν μου απαντούσατε καθώς μου έχει καρφωθεί ότι έχω κάποιο πρόβλημα αρρυθμίας στην καρδιά!! Ακόμη και κάτι τέτοιο αν είχατε ως εμπειρία θα με βοηθούσε να μου το λέγατε.

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Ρεββεκακι Αννουλα τι σφριγηλες κοιλιτσες ειναι αυτες;;;; :):):):) Τελειες!Εμενα λογω του οτι κατα καιρους ειχα κιλακια η κοιλιτσα μου ειναι ακομα λιγο σαν ζελε :P:P:P:P:P εχει τα περιθωρια της :lol::lol::lol::lol: που θα παει θα τσιτωσει κι εμενα ομως!

Λενακι κοιτα να απολαυσεις τους δικους σου και οσο για εμας τα λεμε καθημερινα οταν επιστρεψεις με το καλο! :-*:-*:-*:-*

Dat μπραβο στον αντρουλη σου που σε ξεκουραζει !Ετσι πρεπει :):):):)

samantha εγω ενιωσα το πρωτο φτερουγισμα στην εβδομαδα σου αλλα χαμηλα στην κοιλιτσα και οχι στο στερνο.Θα σου προτεινα εαν συνεχισει και σημερα να το πεις στον γιατρο σου και εκεινος θα σε συμβουλευσει!Μην παει στο κακο παντως το μυαλο σου!Γιατι να ειναι αρρυθμιες....ειχες κανα προβλημα στην καρδουλα σου πριν;;;Μηπως ηπιες πολλα τσαγακια και σου δημιουργησαν υπερενταση; ;);););)

Φιλακια πολλα σε ολες και καλη Κυριακη να εχουμε! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...