Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Γειασας κοριτσια!!!

Τι κανετε? Ολα καλα?

Θα ηθελα να ρωτησω αν καμμια εχει αυπνιες...? Εγω δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ.... Μονο λιγες ωρες...! και ολη την ημερα ειμαι αξαντλημενη...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ευτυχως κοιμαμαι καλα...

καλε ειρηνη!!!!!!!!!!!!!!!\γιατι δε ειμαι στη λιστα σου? :((:((:((:((:((:((:((

γενναω 15,2 κ το φυλο δε θα το μαθω

σοφια ευα νομιζω εισαι απο τις παλιες ε?

εσυ δε ειχες στο προφιλ σου ενα κοριτσακι με κοκκινο φουστανι?

με το καλο το δευτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Είμαι ακόμα σπίτι και μάλλον δε θα πάω στη δουλειά.

Θα πάω στον ρευματολόγο και για κάποιες άλλες δουλειές.

Φιλάκια σε όοοοοολες!!!

annoula1987 να ζήσετε να ζήσετε!!! Και με το καλό το μωράκι σας!!! Κούκλα είσαι!!! Φτου!!!

Geozouli εγώ 4,5 – 5 έχω πάρει. Μάλλον ισχύει αυτό με την μυτερή γιατί και εμένα ψιλομυτερή την λες…

Αλεξια Β μήπως κοιμάσαι τα μεσημέρια και μετά ο οργανισμός δεν έχει τόση ανάγκη τον ύπνο?

Και εγώ έχω αϋπνίες αλλά πονάω. Πάντως είναι σύνηθες φαινόμενο οι αϋπνίες στην εγκυμοσύνη…

Thouli μου η λίστα εξαφανίστηκε με την μετατροπή του φόρουμ οπότε έχασα όλα τα δεδομένα μου… Δεν έχεις και τικεράκι να δω τα στοιχεία σου … Σε βάζω αμέσως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Αννουλα μου να ζησετε ευτυχισμενοι κι αγαπημενοι και με το καλο να ερθει και ο Δημητρακης σας!!!!Κουκλακια ειστε!!!! :-*:-*:-*

Αλεξια μου εγω υπνηλια εχω.......το βραδυ σηκωνομαι 2-3 φορες αλλα για τσισακια μου!!! :P:P:P Στο πρωτο μου παιδακι ειχα αυπνιες και οταν κοιμομουν ειχα τρομερους εφιαλτες!!!! :evil::evil::evil: Υπομονη!!!!! :-*:-*

Ειρηνη μου μπορω να σταματησω απο τη δουλεια οποτε θελω αλλα.....(αφου ειμαι καλα, πανω απ'ολα) θα δουλεψω μεχρι να κλεισουμε για Χριστουγεννα γιατι αν σταματησω τωρα, χανω πολλα λεφτα και δεν ειμαστε για τετοια τωρα!!!! Σκοπευω να καθησω ποοοοολυυυυυυυ μετα, αν το επιτρεψουν τα οικονομικα μας!!!! ;);)

Ζωουλα και η δικη μου μυτερη ειναι!!!!!! :-?:-? Βρε λες να ειναι αληθεια;;;; :P:P:P

Φιλακια πολλα σε οοοοολες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια :D

Πως ξυπνησατε? Εγω εφαγα μια τουμπα πρωι πρωι για το καλημερα....

Σηκωθηκα που λετε απο το κρεβατι και οπως σηκωθηκα ετσι κι επεσα :shock: Σα να μην ειχα ποδια ρε κοριτσια! Καλα οτι χεστηκα απο το φοβο μου, μην σας πω οτι ακομα τρεμουν τα ποδια μου.....

Ευτυχως δεν εχω δει κατι ανησυχητικο μεχρι στιγμης οπως αιμα για παραδειγμα ουτε ποναω πουθενα.... Σκεφτομαι να παρω τηλ τον γιατρο μου αλλα αφου δε ποναω πουθενα και δεν εχω δει αιμα τι να μου πει? Αυτα τα νεα μου. Αννουλα κουκλακια ειστε στη φωτο, να ζησετε και μετο καλο να 'ρθει το αγορακι σας :) Παω να χαλαρωσω λιγο τωρα γιατι ταραχτηκα πρωι πρωι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Πηγα χτες την μητερα μου στον γυναικολογο μας και πηρα 2 χαρες!Πρωτον στην μανουλα μου που φαινοταν μια κυστουλα και ειχαμε ανησυχησει τελικα εξεφανιστηνε ηταν μαλλον ωχρο αιματωμα δλδ συμπηκνωμενο ξερο αιμα και εφυγε με την περιοδο! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ειχε ανησυχησει η κακομοιρουλα μην πρεπει να κανει εγχειρηση και ποιος θα με βοηθαει τωρα!Αχ μανουλες πρωτα τα παιδια τους σκεφτονται..... :x:x:x:x:x:x Και φυσικα ριξαμε και μια γρηγορη ματια στην μπεμπα μου!Δεν την μετρησαμε βεβαια γιατι μας πιεζε οχρονος αλλα ηταν παλι ξυπνια και κουνιοτανε ασταματητα και μας εδωσε και ενα ωραιο στιγμιοτυπο οταν χασμουρηθηκε :lol::lol::lol::lol::lol: το κουρασα φαινεται το μωρακι μου χτες γιατι ολη μερα την περασα οδηγωντας και το βραδυ ειχα και πονακια!Ευτυχως σημερα ξυπνησα περδικι!

Ειρηνακι μου χαιρομαι που ολα ειναι καλα!Μεγαλωσε και το νινακι σου [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

geozouli τι ομορφη κοιλιτσα ειναι αυτη!!!

bibibo εγω θα σου προτεινα τα μαλλακια σου να τα σκουρυνεις στο φυσικο σου!Το πιο σκουρο θα αναδειξει και τις τελειες ματαρες σου και θα ξεμπλεξεις μια και καλη! ;);););)

Ρεββεκακι μου εχει παρει απο εσενα το μωρο που δεν βαζεις πωπο κατω :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol:

Αννουλα να ζησετε κοπελα μου και με το καλο το μωρακι σας!!!!Δυο κουκλοι ειστε και οι δυο :):):):)

Μαριελεν Δεσποινακι Λενακι barbitsa dat cristiniw thouli Elenalda mata Ελεναα και σε οσες ξεχασα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo μου να προσεχεις το πρωι να σηκωνεσαι σιγα σιγα!Δεν ειμαστε να τρωμε τουμπες τωρα!Μην ανησυχεις βεβεαια αφου δεν πονας και δεν ειδες αιμα ολα καλα! #:-s#:-s#:-s#:-s Ξεχασα να σχολιασω πριν!Τι κουκλα η κορη σου!!!Φου φτου φτου να την χαιρεσαι!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mata μου δεν εχουμε οι περισσοτερες λαθος ωρα,εσυ εχεις λαθος ωρα οποτε βγαζει και τις δικες μας δημοσιευσεις ο υπολογιστης σου με λαθος ωρα! ;);););) Στην σελιδα που βρισκομαστε τωρα πανω πανω δεξια εχει μια ανακοινωση για το πως να φιαξουμε σωστη ωρα!Πατα πανω της και θα σε καθοδηγησει θυμισου οτι η ωρα Ελλαδος ειναι +2 και ολα θα μπουν σε σειρα! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια μου. Δεν ανησυχω και πολλη γιατι 1ον κλωτσαει το νινι μου και δευτερον, πο τηις 7.00 το πρωι που επεσα μεχρι τωρα δε θα ειχα δει αιμα δε ειχα πονους? Το σκεφτομαι να τα σκουρινω τα μαλλια, θα δουμε αν δε τσηριζει ο αντρας μου..... Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες καλημερες σε ολες κοριτσια!!!!!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

σημερα εχει ωραια μερα εδω θα παω βολτιτσα [smilie=hello2.gif]

την δευτερα θα επαναλαβω την β επιπεδου σε ενα πιο εξιδικευμενο για τετοιου ειδους γιατι χρειαζετε το δικο μου νοσοκομειο κατι χαρτια,η γιατρος μου με επιβαιβαιωσε οτι ολα ειναι καλα και δεν θα χρειαζοταν ξανα παρα μονο για τα χαρτια :roll: δεν πειραζει ευκαιρια να ξαναδω την λυδια!!!!

μπιμπιμπο το πρωι οταν σηκωνομαι και γω νιωθω σαν να μην μπορω να παρω τα ποδια μου,γιαυτο να καθεσε για δυο λεπτα να κυκλοφορησει το αιμα και μετα να σηκωνεσε!!!!

ματααααααα τι ζωδιο εισαι????

ειρηνακη ιωαννιτσα μπιμπιμπο θουλη αλεξια ματααααα σε ολες μια γλυκια καλημερα!!!!!!!και σε οσες ξεχναω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημερα κοριτσακια μου!!!ναστε παντα καλα σας σκεφτομαι ολες!!Καντε καμια ευχουλα και για μενα ναναι αυτος ο μηνα ο τυχερος μου!!! :ympray::ympray: Πολλα φιλια!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γκαστρουλιτσες μου!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε?

Παλι χαθηκα.Προχθες πηγα να μεινω στη μαμα κι εκει ιντερνετ δεν υπαρχει,οποτε εκανα απεξαρτηση.

Τωρα ομως επανηλθα και διαβαζω διαβαζω και δεν τελειωνουν... πολυλογουδες!!!!!!!!!!

Να καλωσορισω τις καινουριες γκαστρουλιτσες.

Με το καλο κοριτσια τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

Bibibo πολυ γελασα με τη μικρη σου!!!!!!!!!!

Δε νομιζω να υπαρχει προβλημα να βαψεις τα μαλλια σου.Ρωτα το γιατρο και μετα τηλεφωνο για ραντεβου στο κομμωτηριο.

Σημερα θα παω να φτιαξω κι εγω το μαλλι.Εχω ενα γαμο,οποτε λεω λιγο να με περιποιηθω μηπως και ανεβει η διαθεση.Κουρεμα και χτενισμα.

Ειρηνακι μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με τη Β΄επιπεδου!!!!!!!!!!

Ελενη,Ματινακι περαστικα σας.

Κι εγω χαλια ειμαι.Λαιμος και μυτη μπουκωμενα...Ο αντρουλης μου μου αφησε ενα ωραιοτατο δωρακι πριν φυγει,το συναχι του...

Αννουλα να ζησετε γλυκια μου!!!!!!!!!!

Τι μικρη νυφουλα,σα παρανυφακι εισαι!!!!!!!!!!!!!

Ζωουλα που πηγε η κοιλιτσα οεο?

Ειναι μικρουλα και γλυκια!!!!!!!

Η δικη μου παλι ειναι...Οταν στεκομαι ορθια δε μπορω να δω τις μυτες των ποδιων μου.

Παλι σεντονακι απλωσα!!!!!!!!!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημερα κοριτσακια μου!!!ναστε παντα καλα σας σκεφτομαι ολες!!Καντε καμια ευχουλα και για μενα ναναι αυτος ο μηνα ο τυχερος μου!!! :ympray::ympray: Πολλα φιλια!!! :x:x

Κιμονακι πολλες πολλες ευχες για ενα γουρλιδικο μηνα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκιά καλημέρα και από εμένα κορίτσια! Η μικρή μου είναι σχολείο και εγώ μαγείρεψα μακαρόνια με κιμά και έβρασα και λίγο μπρόκολο να φάμε! Κατά τα άλλα όλα καλά, άρχισα να τα νιώθω τα μωρά μου, μην φανταστείτε βέβαια κλωτσιές απλά καμία φορά που κουνιούνται το καταλαβαίνω! Την Δευτέρα το απόγευμα θα πάω και εγώ να τα δω τα γλυκά μου, να μάθω και πόσο βάρος έχουν πάρει γιατί κορίτισια η κοιλιά μου είναι αρκετά φουσκωμένη! Ο άντρας μου είναι ακόμα εδώ και ευτυχώς δεν κουράζομαι τόσο πολύ αλλά ούτως ή άλλως αισθάνομαι πτώμα με το παραμικρό! Σήμερα λέμε να πάμε το βράδυ σινεμά με τον άντρα μου να δούμε το Inception, θέλω πολύ να το δώ. Ελπίζω να έχω αντοχές!

Ρεμπέκα, Μάτα, Ιωάννα, bibibo, αννούλα, ειρήνη, thouli, theodosiadou και σε όλες τις υπόλοιπες να έχετε μια όμορφη μέρα και φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα dat!!!!!!!!!

Ειδα κι εγω την ταινια.Η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβα και πολλα.Ειναι λιγο μπερδεμενη και ειμαι σιγουρη οτι κρυβει ενα βαθυτερο νοημα (που ομως δεν το βρηκα).

Ποτε φευγει ο αντρουλης σου?

Καλα να περασετε σημερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες μου καλημέρα!!αντε πάει και αυτή η εβδομάδα την φάγαμε :D:D:D

geouzeli για το κέντρο φαιναρέτη που με ρωτάς δεν έχω ξεκινήσει ακόμα αλλά πηρα τηλεφωνο έδωσα τα στοιχεία μου και είμαι στη λίστα για τα μαθήματα του νοεμβρίου.πανε με γκρουπάκια που η μανούλες είναι κοντά στην ίδια ημερομηνια τοκετού.Εχουν πάει πολλές φιλες μου και είναι πολύ ευχαριστημένες μαθαίνεις αρκετά πράγματα για τον τοκετό για τον θηλασμό και κυρίως αφου γεννήσεις σε πέρνουν μιά φορά την εβδομάδα τηλέφωνο να σε ρωτήσουν πως τα πας και εάν θέλεις κάτι να ρωτήσεις και όλα αυτά ΔΩΡΕΑΝ!!!! :shock::shock:

ΜΑΡΙΕΛΕΝ γενναμέ την ίδια μέρα απο ότι βλέπω ε??? εσύ που θα γεννήσεις ??εγώ στο μητέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι καλημερα!!! :x

κιμονακι μου [smilie=director.gif] θα πιασεις σπορακι τωρα φθινοπωροοοοο το καλοκαιρι δεν ηταν για σενα, εισαι χειμωνιατικη φθινοπωρινη!!!!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ οπως παλια!!!!

ντατ καλημερα!!!η ταινια ειναι τελεια!!!!μπερδεμενη οπως λεει το δεσποινακη μας αλλα πολυ καλη!!!!εγω την καταλαβα και οντως αφηνει πολλα νοηματα μετα το ματριξ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου με το καλο και το δευτερο παιδακι σου!!!Εγω θα γεννησω 2 μερες νωριτερα 5/1 το δευτερο παιδακι μου, εχω ενα κοριτσακι και τωρα θα κανω και το γιο!!!Εσυ τι εχεις τωρα;;;

Θουλη μου μπραβο, να εχεις και μια τελεια β' επιπεδου!!!! :-*:-*

Φανουλα τον κωδικο τον αντιγραφεις εκει που λεει υπογραφη , εσυ που τον αντεγραψες;;;; :roll::roll:

barbitsa καλε το μωρακι σου ειναι ολοκληρο παιδακι!!!!! :ohmy::ohmy: Μραβο!!!!

Ευχαριστώ πολύ Μata μου, λοιπόν μία απο τα ίδια κι εγώ, έχω ένα κοριτσάκι 3 ετών την Εύα κ περιμένω τον γιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Καλημερα μου Κοριτσαρες μου!!!!!! [smilie=wav.gif]

Ρεββεκακι μου μηπως ηθελες να γραψεις τη Ζωων ειμαι;;;; :-?:-?:-? (Ακου εκει να νομιζω πως εxετε ολες λαθος ωρα;;;;;):lol::lol::lol::lol::lol: Λιονταρακι ειμαι παντως!!!! ;):P:P

Ιωαννα μου πολυ χαιρομαι για τη μανουλα σου!!!!Ειχαμε κι εμεις με τη μαμα μου μια ιστορια οταν ημουν εγκυος στην Αντωνιτα μου (ευτυχως ολα καλα) αλλα ημουν ψυχολογικα...... :-q:-q:-q ΑΑΑΑ!!!! Εφτιαξα και την ωρα μας!!!! :lol::lol::lol: Ευχαριστω!!!! :-*:-*

bibibo μου τι γλυκια κοιλιτσα!!!! :-* Προσοχη οταν σηκωνεσαι, κανε αυτο που σου ειπε η Ρεββεκα μας και ολα καλα!!! ;):kiss:

Δεσποινακι μου, τι λεει;Καλο το μαλλι;;; ;):kiss:

Dat μ'αρεεεεεεεεσει το μπροκολο!!!!!μιαμ!!!μιαμ!!! Με το καλο να δεις τα μωρακια σου!!!! :-*

Σοφια μου για να δουμε θα τα καταφερουμε και με τα αρσενικα;;;; :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Φανουλα κατω απο εκει που εκανες επικ τον κωδικο σου εχει 3 επιλογες....αν ειναι μαρκαρισμενες....ΞΕΜΑΡΚΑΡΕ το BBcode!!!!! ;):-*

Κιμωνακι μου γλυκο :ympray::ympray::ympray::ympray: ευχομαι ολοψυχα αυτο το μηνα να ερθει ενα μικρο [smilie=angel5.gif] και να γεμισει την κοιλιτσα σου μ'ενα γερο [smilie=binkybaby.gif] !!!!!! :-*:-*:-*

Λενακι μου που εισαι;;;Μας ελειψες!!!!! :roll::roll::roll: Επιστρεφετε σπιτακι σας;;; :-*:-*:-*

Πολλα φιλια σε οοοοολες σας!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...