Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

γιελιζ σε ευχαριστω!!!

σου ευχομαι γρηγορα να εχεις κι εσυ ευχαριστα νεα :kiss:

κοριτσια θα σας καληνυχτισω κι εγω....

απο χθες ειμαι καπως χαλια.. :(

ηρθε και για μενα η ωρα της γκρινιας :blush:

εχω απιστευτη δυσφορια, δεν βολευομαι ουτε καθιστη ουτε ξαπλα...

το βραδυ δεν κοιμηθηκα, δεν μπορω να χωνεψω ουτε 3 φρυγανιες....

αυτα...

πωπω γκρινια :blush::blush::blush::blush::blush:

φιλακια κουκλες, ελπιζω να μην ειμαι και αυριο ετσι...

ευτυχως που τα μικρα μου σημερα ολη μεερα κανουν παρτυ και ηρεμω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ χάρηκα που γέννησε η Αγγελικούλα! Είχε κουραστεί πολύ η καημενούλα και το ήθελε!!! Να της ζήσει και εύχομαι να γέννησε εύκολα! Περιμένουμε να μας πει τις λεπτομέρειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα γεννησες τελικα? Αντε βρε αγαπη μου, να σας ζησει η κορουλα σας! Μπραβο, πολυ χαρηκα! :kiss:

Βασιλικη καληνυχτα! Αυριο σε θελουμε πιο δυναμικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω το ίδιο θα κάνω μανουλίτσες...

Πάω για νανάκια... μπας κ κοιμηθεί κ ο μικρός μου !!! Τα λέμε αύριο.

Φιλάκια κ όνειρα γλυκά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Κατρίνα ο σκοπός αγιάζει τα μέσα ;) Αντε και με πισινούλα τώρα.Που θα τη βάλετε τόση μεγάλη?Μας χωράει όλες? :laugh: :laugh:

Γελίζ τι κάνεις?Χαίρομαι που όλα πάνε καλύτερα. :kiss:

και βεβαια..ολες χωραμε...φοβαμαι να τη γεμισω μη βρεθει στο κατω οροφο!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa μου σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου...

Αν έχει δροσούλα λέει... που και που βγάζει και αεράκι και είναι τέλεια!! Αφου δεν θέλω να πάω σπίτι!! και αυτός ο Δήμαρχος έβαλε που έβαλε δωρεάν internet δεν μπορούσε να βάλει και μπρίζες να φορτίζει ο κόσμος τα λαπτοπ του!! (ξέρω ζητάω πολλά!!) :silly: :silly:

Βασιλικούλα καληνύχτα και ευχαριστώ!!! :kiss::kiss::kiss:

Αννούλα μου :kiss::kiss::kiss:

Γέννησε η Αγγελικούλα????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αγγελικούλα μου να σου ζήσει κοπέλα μου η μπεμπούλα σου!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Καληνύχτα Λαμπρινή!!

Καληνύχτα tweety!!

Καληνύχτα ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ!!! όνειρα γλυκά και καλή ξεκούραση σε όλες!!!

Και εγώ σε λίγο θα αναγκαστώ να κλείσω γιατί θα τελειώσει η μπαταρία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

φοβαμαι να τη γεμισω μη βρεθει στο κατω οροφο!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ή ακόμα χειρότερα, μήπως βρεθείς με την πισίνα στην πισίνα των γειτόνων που τους είχαμε γλωσσοφάει τους καημένους :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

κοριτσάρες... η Αγγελική μας γέννησε !!! Το διάβασα στο facebook από την ξαδέρφη της...

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.......

αχχ μπραβοο το κοριτσακι μας..!!!!!επιτελους ..ηρεμησε κι εκεινη!!να μας ΖΗΣΕΙ!!!καλα μιση ωρα ελειψα και εσκασε η βομβα? :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

ή ακόμα χειρότερα, μήπως βρεθείς με την πισίνα στην πισίνα των γειτόνων που τους είχαμε γλωσσοφάει τους καημένους :P[/quote:21ol3lcs]

χαχα Κατερινακι μου..η πισινα των απεναντι ειναι τεραστιαα και κανονικη..!!ελα για πλατσουρισμαα! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα, πολύ καλήηηηη... Είναι μεγαλύτερη από ότι την περίμενα :woohoo: Πώς θα μπαίνεις εκεί μέσα??? Εγώ με τον πόνο στον προσαγωγό με το ζόρι μπαίνω στην μπανιέρα μου :S .

Αλλά, φαντάζομαι ότι όταν μπεις είναι η υπέρτατη ευτυχία!!!!Θέλω φωτογραφία αύριο όταν θα είσαι μέσα και θα λιώνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα τέλεια η πισίνα!!!

Κοριτσάκια μου σας αφήνω... τα λέμε όποτε μπορέσω να ξαναμπώ... αύριο λέω να πάω για μπανάκι οπότε το βραδάκι πάλι αύριο!!! Φιλάκια κούκλες!!! Καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

χαχα εννοειται...

εσυ πως εισαι σουπιτσα μου?αυριο τι εχεις?

Καλά είμαι ή μάλλον πότε καλά και πότε λιγότερο, αλλά δεν ανησυχώ καθόλου τώρα πια και έτσι έχω ανέβει ψυχολογικά ;)

Αύριο θα πάω να πάρω τις εξετάσεις μου από το ικα, θα πάω να αλλάξω κάτι νυχτικά από το mothercare (το ζώον τα πήρα 3 νούμερα μεγαλύτερα!) και θα πάω μετά στο γιατρό!

Εσύ αύριο πας για καρδιογράφημα???

Καληνύχτα diosaki!! Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB χαίρομαι που όλα είναι καλά με τη μπεμπούλα σου.Έχει τρομερή ζέστη, φαντάζομαι εσείς και με τις κοιλίτσες σας τι τραβάτε.Δεν πειράζει όμως, νομίζω πως αξίζει η θυσία και με το παραπάνω.ΑΑΑ!Τέλειο το όνομα της μπουμπούς και ωραία η ιστορία με τα ονόματα.Όμορφο και το Χρυσούλα, αλλά νομίζω πως το Χρυσάνθη μ'αρέσει περισσοτέρο. :) Θα συμφωνήσω απόλυτα με το ντου που πρότεινες στη Κατρίνα.

ΜΑΝΝΟΥΛΑ σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,αλλά δεν νομίζω πως συγκρίνομαι με τη DIOSA, εκείνη έχει τρομερό μεγαλείο ψυχής.Δεν ζητάς και κανένα τσουβάλι ευρώ,μόλις αναρωτήθηκες που είναι εμφανίστηκε! χα,χα :P Πολύ γελάω που μιλάς στο μπέμπη για τη μελλοντική του σύζυγο και τον καλοπιάνεις για να βγει.

Μadre πολύ θα ήθελα να σε βοηθήσω αλλά δεν έχω ανεβάσει ποτέ φωτογραφία στο mammyland οπότε..Νομίζω η Kuo μπορεί να σε βοηθήσει άνετα.

Elpidaki83 είμαστε όντως φίλες στο FB.Το φραουλοκαρπουζάκι είναι κουκλί και το φορμάκι με τη minnie είναι άψογο, άσε η ηρεμία που έχει στο πρόσωπο της.Είναι φανταστική!!!Να τη χαίρεστε..Αχχ ψυχούλα όμορφη!!!

CrazyMummy εγώ πάντως πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω να ανοίξετε το 19, αν και τα κορίτσια απ'ότι βλέπω κάνουν πολύ καλή δουλειά.Το ξέρετε ότι το μόνο post που κάπως σας συναγωνίζεται είναι "Το EXPRESS του βυζονυχτίου". :P

an-n είμαι η Στεφανία. Είμαι 22 χρονών, από τη Θεσσαλονίκη,είμαι ΠΑΟΚ ( γιατί δεν θα μπορούσα να κάνω και διαφορετικά-η πρώτη μου βόλτα ήταν στη σέντρα του γηπέδου του ΠΑΟΚ μόλις έγινα 40 ημερών :blink: ο μπαμπάς μου τρελός Παοκτσής-φαίνεται?)τελείωσα φέτος Οργάνωση και Δίοικηση Επιχειρήσεων στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, εδώ και 2 χρόνια παρακολουθώ σχετικές σπουδές για οργάνωση γάμων και βαφτίσεων στο Λονδίνο.Δουλεύω εδώ και 1 χρόνο στο αντικείμενο μου!Λατρεύω τα μωράκια και θέλω πολύ να κάνω οικογένεια όταν θα έρθει η κατάλληλη στιγμή.Ελπίζω να σε κάλυψα.Διάβαζα οτί ζείτε στη Σουηδία, δεν έχω έρθει ποτέ και θέλω να την επισκεφτώ.Μ'αρέσουν τα ταξίδια στο εξωτερικό πολύ.Πολύ πετυχημένο το "σεμνό" φιλάκι στο μπέμπη της ΜΑΝΝΟΥΛΑΣ.Νομίζω πως έχετε το πιο οργανωμένο συμπεθεριό εσείς οι 2.

DIOSA χάρηκα πολύ.Φαίνεσαι φοβερό άτομο και κάτι ξέρουν τα κορίτσια που σε παινέυουν.Σε εκτιμώ πολύ και ας μη σε ξέρω.Εύχομαι μ'ένα σποράκι όταν έρθει η ώρα και το θέμα της φίλης σου να έχει όλο και καλύτερη πρόοδο.Σκέφτομαι τη σκηνή να κυνηγάς τον άντρα σου και να του λες όλους αυτούς του "τυχαίους" τρόπους για να έρθει το νινί σας γρηγορότερα!Ακου εκεί θα τρυπήσεις με καρφίτσα το προφυλακτικό!Εφευρετικό!!! ;)

Vassiliki76 παρακαλούμε πολύ.Πάντως αν τεθεί θέμα ψηφοφορίας για κάποιο θέμα έχεις τη πλειοψηφία το ξέρεις, ε?Είστε 3!Για άλλη μια φορά χαρά στο κουράγιο σου και ελπίζω αύριο να είσαι καλύτερα.

Κατρίνα έτσι όπως το βλέπω το πράγμα (είμαι βλέπεις και εγώ πολύ πολυλογού) αν έρχομαι καθημερινά σε βλέπω να γεννάς στο 21.Μέχρι εκεί θα φτάσουμε. :silly: Τελικά τη πήρες τη πισίνα?Καλά πλατσουρίσματα!

Tweety που ακριβώς θα πάει ο γιατρός σου?Στην Αλάσκα?Πιο μακριά δεν γίνεται?Ρε που πάνε και τα οργανώνουνε αυτά τα συνέδρια οι άτιμοι.

xrisanthemo με το καλό και το γοργονάκι σου!Παρεπιπτόντως το έχω ακούσει και εγώ αυτό για τη πανσέληνο. "Ρούνι, ρούνι, ύπουλο κακό γουρούνι"! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ! Πειράζει αν το χρειαστώ να το χρησιμοποιήσω?

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ μου φαίνεσαι πολύ ήσυχη και γλυκιά κοπέλα, δεν ξέρω γιατί, πάντα είσαι πολύ γλυκομίλητη.

Aggelike. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!Να 'ναι πάνω απ'όλα υγιές και καλότυχο και να σας γεμίσει όμορφες οικογενειακές στιγμές.

Soupitsa εύχομαι ο μπεμπάκος σου να κολυμπήσει αρκετά έτσι ώστε να πάρει θέση και να είναι έτοιμος για τη μεγάλη έξοδο!

anna10019 εύχομαι όλα να είναι πολύ καλύτερα με τη μπεμπούλα σου και να έχεις ηρεμήσει!

Καληνύχτα σε όλα σας κορίτσια, να έχετε ένα ήσυχο και ξεκούραστο βράδυ!Σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα για άλλη μια φορά.

p.s.(01) Kuo να ΄σαι καλά που είπες το μυστικό με τις 2 καρτέλες!Δεν παλεύεται αλλιώς! ;)

p.s.(02) ειλικρινά συγγνώμη για τα τεράστια post που γράφω συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑ!!αΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!καλα τι ομορφα μωρακια εχετε ολες;;Κατερινακι τεραστια η πισινα σας!!!τελεια ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μπελλα και Σταυρουλα γλυκια συμπεθερουλα :P:P:P Μη ρωτας για τον υπνο Σταυρουλα μου,πλεον ειναι ενα μαρτυριο,αντι να ξεκουραστω κουραζομαι περισσοτερο. Τωρα περιμενω να ερθει η μαμα μου να μου σιδερωσει,εγω δεν την παλευω. Ηδη το a/c δουλευει. Ειπαν οτι απο το Σαββατοκυριακο θα δροσισει,μακαρι!!!!!

Κατρινα μου η πισινα φοβερη επιτυχια,περιμενουμε να μας πεις εντυπωσεις οταν την εγκαινιασεις. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελενά μου.Εγω το πάω εναλάξ για να μη βαριέμαι :P . 2-3 μέρες έχω αυπνίες 2-3 κοιμάμαι.

Και εγω έχω σίδερο αλλά δεν έχω βοήθεια από μαμά(μάλλον πρέπει να τις αποκαλύψω οτι είμαι έγκυος :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: )Πάλι καλά που ο αντρούλης μου είναι πολύ καλός δε με αφήνει να κάνω δουλειές και με βοηθάει στα πάντα!!! :)

Κατρίνα έχεις μπει τώρα στη μπανιέρα και πλατσουρίζεις ε?Τυχερούλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!τι κάνετε κοριτσάκια μου;;

καλέ τι ζέστη είναι αυτή;;όλο το βράδυ με τον ανεμιστήρα(ναι πήγε ο νατρούλης μου και πήρε εχθές καινούργιο) και πάλι λούτσα ξύπνησα.... :angry::angry:

τεσπα σηκώθηκα ετοίμασα τον κιμά για τον μουσακά που θα κάνω σήμμερα και έτσι μου μένει μόνο η μπεσαμέλ..τα υπόλοιπα τα είχα τηγανίσει από εχθές αργά το βράδυ...και είπα να δω τι κάνουν οι φιλενάδες μου!!! ;);)

καταρχήν το γκρουπάκι μας είχει τα πιο όμορφα μωράκια!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλέ τέτοια κουκλάκια δεν υπάρχουν!!!έχω τρελαθεί!!!Ελπίδα, Αναστασία και Κατερινάκι να σας ζήσουν!!! :woohoo: :woohoo:

Κατρινάκι με γειά την πισίνα!!!όταν κατέβω Αθήνα θα έρθω να ρίξω καμιά βουτιά!!! :laugh: :laugh:

γειά ου Στεφανία!!!καλά κάνεις και γράφεις εδώ!!!και πάντα έχεις έναν καλό λόγο για όλες!!! :kiss::kiss:

Γιελίζ καλώς ήρθες και πάλι!!!μεγαλώνει η λίστα με τις εγκυμονούσες!!!άντε και στα δικά σου κοριτσάκι!!! ;);)

Λαπμπρινή μου μπράβο για τα καλά σας νέα!!!και τι ωραίο όνομα το Χρυσάνθη!!!άντε με το καλό να γεννηθεί η μπεμπούλα!!! :):)

Χρύσα(χρυσάνθεμο) φαντάζομαι θα ανυπομονείς να έρθει η άλλη τρίτη!!!! :woohoo: :woohoo: με το καλό!!!!

Σταυρούλα μου και σε εσένα μπράβο για τα κλά νέα από το μπιζελάκι σου!!!όσο για το γιατρό τι να πω...όλοι παίρνουν τις άδειες τους τέτοια εποχή...

γέννησε και η Αγγελικούλα μας!!! :):)

να σου ζήσει κοριτσάκι η μικρή σου!!!οτι καλύτερο εύχομαι στη ζωούλα της!!!καλή λοχεία!! :kiss::kiss::kiss:

επίσης καλή επιτυχία σήμερα σε όσες πάνε στους γιατρούς τους!!!νομίζω η Κατερινοσουπίτσα μας και η Αννούλα!!! :):)

sorry για το post γίγας κοριτσάκια αλλά πάλι γεμίσατε πόσες σελίδες..ελπίζω να μην ξέχασα καμία!!! :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σια.Τι κάνεις?Φτιάχνεις μουσακά? Χαρά στο κουράγιο σου!!!Μα τι νοικοκυρές έχουμε εδώ μέσα.. :)

Για τον γιατρό μου δε με πολυπείραξε γιατί πρώτον κάτι μου λέει οτι θα γεννήσω μετά που θα έρθει και δεύτερον ο γιατρός που θα είναι στη θέση του μου έχουν πει οτι είναι καλός.

Κορίτσια μου φευγω,εχω ραντεβού να κάνω πεντικιουρ.

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...