Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Λαμπρινουλα μου τι μονο το δικο μου νινι θα κανει χαβαλε με τις συσπασεις??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ταλαιπωρηθηκες πολυ βρε γαμωτο τι να κανεις ομως υπομονη σε λιγες μερες ερχετε το νινι σου....κ οταν με το καλο ερθει ξερεις τι θα κανεις τα βασανηστηρια τις μαμας χιτλερ Αναστασιας ειδες προβατακι την εκανε την καραμελιτσα ολο κοιμαται εμ τι χαζο εινα να ξυπνησει για να το ρουφαει παντου.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Vaster μου εφιαλτες με την γεννα βλεπω καιρο οπως ολα μου τα ονειρα απο τοτε που εμεινα εγκυος με βλεπω με την κοιλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

3100//μια χαρα η μπουμπου..!ετοιμη!πως τα βρηκε αυτα Λαμπρινη μου?υπηρχαν και δεν το ηξερες?η τωρα εγιναν?

Μπελλα..καλησπερα!σε καταλαβαινω..κι εγω βλεπω ονειρα τετοια..ενα μαλιστα μου εχει μεινει στο μυαλο...απο τοτε που ημουν στο χωριο..πολυ ασχημη εικονα!αλλα δε πρεπει να σκεφτομαστε αρνητικα..οποτε το βγαζω απο το μυαλο μου!Εν το μεταξυ ..ολοι..με βλεπεουν στον υπνο τους !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου τα "οινομοιώματα" είναι εξωτερικά επιφανειακά και τα είδε το πρωί που έβαλε το χεράκι του.... χχχχ. Δεν υπήρχαν, τώρα εμφανίστηκαν... αλλά με τέτοια κοιλιά που να δω τι γίνετε εκεί κάτω... υπέθεσα ότι είναι κάτι της εγκυμοσύνης γιατί τώρα τελευταία βγήκαν.Αν ήταν θα μου το λεγε νωρίτερα που μ είχε δει πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μουφα ο συναγερμος εε???

δεν πειραζει!! σου κανει τη δυσκολη ;)

κατρινα ουτε εμενα με εχει εξετασει! μονο πριν κανα μηνα ειχε πιασει την κοιλα μου να δει τι περιθωρια εχει...

τις εξετασεις κοιταει κι εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα γιατι μου ειπες οτι στο ελενα αποκλειεται να τον αφησουν να μπει μεσα χωρις τα μαθηματα αν κ το ξερω αλλα γνωριζεις κατι????? :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Βασιλική μου μούφα δεν λες τπτ... τσάμπα ταλαιπωρία ρε γαμώτο !!!

Από παλμούς ???? άλλο τπτ Κατρίνα μου...

Ντοράκι δεν είσαι η μόνη που σου κάνει γυμνασια το μωράκι... είπε κ μένα να με ταλαιπωρήσει λιγάκι, αλλά 9 μέρες έμειναν για μένα ακόμα... ουφ θα περάσουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

Κατρινα κ Βασιλικη πλακα κανετε???εμενα με εξεταζει μονο αυτος κ τους υπερυχους αυτος τους κανει....κ θα τους δωσετε κ λεφτα???? :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

οι δικοι μας ειναι παλιουρες..... δεν κανουν υπερηχους και τετοια....

:P:P:P:P:P ζητω το ελληνικο δημοσιο :P:P:P:P:P

εσενα πως ειναι ο γιατρος σου εμφανισιακα???

για να δω αν τον εχω πετυχει... και φανταζομαι ειναι νεος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινη μου εγω με τον καρδιοτοκογραφο ειχα ριξει πολυ γελιο ο μικρος τα επερνε στο κρανιο κ κλωτσαγε το μηχανημα κ μπουκονε το ηχειο απο την φασαρια ασε που καθε φορα που κλωτσαγε το μηχανημα ανεβαιναν οι παλμοι του κατακορυφα... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειναι λιγο νευρικο σαν τον μπαμπα του στο doppler που καναμε τα μουτρα του τα ειχε σουφρωσει κ μου λεει ο γιατρος πωπω νευρα εχει.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μας :dry: Ταλαιπωρήθηκες γαμώτο, ε... Οι δικοί σου τι να κάνουν; Δεν ήταν στο χέρι σου, μη στενοχωριέσαι και για τέτοια! Πάντως σκέψου και το καλύτερο: ότι έχεις κάτι τόσο τέλειο να περιμένεις :) Να χαρείς λοιπόν τις τελευταίες σου μέρες ως εγκυούλα όσο μπορείς :kiss:

Όσο για τα οινομυώματα, αυτό δεν σας έλεγα κι εγώ; Κατά τη διάρκεια του τοκετού μου είπε ότι έπιασε ένα μικρό :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

Ntora26 έγραψε:

οι δικοι μας ειναι παλιουρες..... δεν κανουν υπερηχους και τετοια....

:P:P:P:P:P ζητω το ελληνικο δημοσιο :P:P:P:P:P

εσενα πως ειναι ο γιατρος σου εμφανισιακα???

για να δω αν τον εχω πετυχει... και φανταζομαι ειναι νεος...[/quote:pn1ywmrk]

ειναι ψιλος κ μελαχρινος....ειναι νεος γυρο στα 35 το πολυ νομιζω.....δεν τον λες Μπραντ Πιτ αλλα ειναι νοστυμος...ααααα εχει κ μαλλια :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

κατρινα παλι στην πισινα εισαι????? :P:P:P:P

μπα με τετοιο καιρο θα εχει κυμα δεν θα μπει.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.

Μαλλον θα με χασετε για λιγο...Ή που θα γενναω(καλα, θα ηθελα!) αλλα επαθα μεγαααααλη ζημια σημερα! :ohmy: Μπηκε ιος στον υπολογιστη μου και...παππααλααα!!! :angry: Προσπαθουσε ο αντρουλης μου απο το πρωι αλλα τζιφος!Τη Δευτερα θα τον παρει στην δουλεια του μηπως και τον σωσει, θα δουμε.Κριμα ρε γμτ, τωρα επρεπε να γινει και αυτο? :dry: Ουυυυυφ, τι να πω πια... Τωρα σας γραφω απο τον δικο του, αλλα δεν μπορω να πολυμπαινω γιατι

1. Ασχολειται σε επαγγελματικο επιπεδο με το λαπτοπ αυτο αρκετες ωρες την ημερα

2. Εχω χεστει απο το φοβο μου μη γινει κατι και εδω και χασει αρχεια για τη δουλεια του. Ξερω γω? Φυλαγε τα ρουχα σου...

Φιλακια σε ολες και ελπιζω να μην κρατηθω πολυ μακρια σας! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα?!?!?!?!?!?! εχει και μαλλια???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

επειδη ειναι 35 σου κανει τους υπερηχους ;)

ο δικος μου ειναι 55+

και βασικα δεν θα προλαβαινε ετσι κι αλλιως να κανει και υπερηχους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα :ohmy::ohmy::ohmy:

πως θα μαθαινουμε νεα σου???

τα ινομυωματα κοριτσια φαινονται στον υπερηχο οποτε αν τα ειχατε απο πριν θα ειχαν φανει στο πρωτο υπερηχο που τα μωρα ηταν ακομη σπορακια!

μετΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΡΟΦΑΝΩς ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΡΥΒΑΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

ελα?!?!?!?!?!?! εχει και μαλλια???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

επειδη ειναι 35 σου κανει τους υπερηχους ;)

ο δικος μου ειναι 55+

και βασικα δεν θα προλαβαινε ετσι κι αλλιως να κανει και υπερηχους....

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

αμα χρειαστει να κανεις την εξεταση με το χερι πες μου να σε στειλω στον δικο μου γιατι αλλο 35 κ αλλο 55+ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Γεια σας κοριτσακια μου.

Μαλλον θα με χασετε για λιγο...Ή που θα γενναω(καλα, θα ηθελα!) αλλα επαθα μεγαααααλη ζημια σημερα! :ohmy: Μπηκε ιος στον υπολογιστη μου και...παππααλααα!!! :angry: Προσπαθουσε ο αντρουλης μου απο το πρωι αλλα τζιφος!Τη Δευτερα θα τον παρει στην δουλεια του μηπως και τον σωσει, θα δουμε.Κριμα ρε γμτ, τωρα επρεπε να γινει και αυτο? :dry: Ουυυυυφ, τι να πω πια... Τωρα σας γραφω απο τον δικο του, αλλα δεν μπορω να πολυμπαινω γιατι

1. Ασχολειται σε επαγγελματικο επιπεδο με το λαπτοπ αυτο αρκετες ωρες την ημερα

2. Εχω χεστει απο το φοβο μου μη γινει κατι και εδω και χασει αρχεια για τη δουλεια του. Ξερω γω? Φυλαγε τα ρουχα σου...

Φιλακια σε ολες και ελπιζω να μην κρατηθω πολυ μακρια σας! :kiss::kiss::kiss:

:(

Κρίμα ρε γαμώτο! Γιατί φοβάσαι; Λόγω ασύρματου δικτύου; Τουλάχιστον προσπάθησε να μπαίνεις να μας λες ότι είσαι ΟΚ και δε γέννησες, έστω στο FB, ναι; Εύχομαι να σωθεί κι από Δευτέρα να σε έχουμε πάλι κοντά μας :kiss:

Βασιλική μου, δεν ξέρω πώς φαίνονται. Φαντάζομαι ότι έστω στον κολπικό στην αρχή αρχή κάτι θα έβλεπαν άρα παίζει να είναι αυτό που λες :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

αμα χρειαστει να κανεις την εξεταση με το χερι πες μου να σε στειλω στον δικο μου γιατι αλλο 35 κ αλλο 55+ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:3ga78rya]

θελω να πιστευω οτι δεν θα το ξαναζησω αυτο :S

αφου παω για καισαρικη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι για χέρια και για γιατρούς λέτε?τστστσ....

Ο δικός μου είναι χάλια αλλά νομίζω οτι θα το γλιτωσω το χέρι γιατί φευγει σε συνέδριο οπότε δε νομιζω να θέλει να το διακυνδινεύσει. ;)

Αννούλα τι έπαθες καημενούλα μου? ελπίζω να φτιάξει το pc για να μαθαίνουμε νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω χωθει μεσα στο δωματιο των παιδιων..και εχω αγανακτησει..Εχει τοοοοσα παιχνιδια λουτρινα...τα μισα θα τα πλυνω τωρα που εφτασε ο καιρος..και τα υπολοιπα κρυψιμο με κουτα στο κλιμακοστασιο πανω ταρατσα!εχω πεταξει αλλα τοσα με την ανακαινηση..αλλα εχει και πολλα τζατζαλα ματζαλα..που αν της τα πεταξω..θα γινει πολεμος αν το καταλαβει!! :S:S:S

παω να συνεχισω..αυριο ειναι η μερα της..θελω να ειναι ετοιμο 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

Κατρινα γιατι μου ειπες οτι στο ελενα αποκλειεται να τον αφησουν να μπει μεσα χωρις τα μαθηματα αν κ το ξερω αλλα γνωριζεις κατι????? :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

το γνωριζω απο τοτε που γεννησα την Ελενα μου!Δεν τον αφηναν ασχετα αν αυτος δεν ηθελε..στην αρχη!αν ειχε κανει μαθηματα μας ειχαν πει..θα μπορουσε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...