Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Ρανια διανυεις την 8η ςβδομαδα!! αντε ρε κοριτσια να βγει το 1ο τρίμηνο

Εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι πολυ σημαντικες ειναι οι εβδομαδες μεχρι 16η-18η.

εγω παντως στην αντζεντα μου μια μια τις σβηνω τις μερες!!!! :lol:

Σιδηρο δινουν αναλογα με το αποτελεσμα της γενικης αιματος.

αν εχεις χαμηλο αιματοκρίτη, σου ξεκιναν τον σιδηρο για να ανέβει όσο ανέβει! εγω ξεκινησα με 30 αιματοκριτη οπότε απο την αρχη παιρνω 2 φορες τη μερα, μαζι με φυλλικο.

Στον τελευταιο υπερηχο που έκανα 9+5μερες, ειδαμε χερακια ποδαράκια και ρε κοριτσια κουνιοταν σαν να χορευε!!! πολυ πλακα εχει- αρχιζει και δείχνει σαν μπαρμπαδακι όλο και περισσοτερο.

Ποια κοπέλα ειναι στην 11η βδομαδα!?? δεν θυμαμαι το όνομα -η demie ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sofouki έγραψε:

χτες εκλεισα την εντεκατη κ μπηκα στη δωδεκατη... ειμαι η πιο μεγαλη???? εχω πητ 9 μαρτιου! ο γιατρος μου ειπε οτι αν περασει κ η δωδεκατη εβδομαδα... κλεινουμε ανωδυνα το πιο δυσκολο κ επικινδυνο κομματι της εγκυμοσυνης! :):):)

Sofouki ναι εισαι η πιο παλια γκαστρούλα !!!χαχα

καλε βαλτε απο ενα τικερακι να τα βλεπουμε να χαιρομαστε!!!!

δεν μου λες- ο γιατρος σου ανεφερε καθολου την πιθανοτητα να κανετε αμνιοπαρακεντηση??

εμενα ναι, και μαλιστα εκτενεστατα! εγω βεβαια, δεν θα ηθελα να τρυπήσω την κοιλια μου και να διακινδυνευσω την εγκυμοσηνη ουτε γιαυτο το 0.3% παρα να τα ευρηματα ειναι 'καπως'. θα κανω και την αιματολογικη πρωτα να δουμε τα στατιστικά, και μετα θα το σκεφτω...

τρεμω στην ιδεα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ράνια έκλεισε την 8η και μπαίνει στην 9η!

Αχ και δεν περνανε οι εβδομαδες :):P

Εγώ κορίτσια ξέρω πότε συνέλαβα, στις 13 Ιουλίου και μάλιστα μετά από πρωινά 'παιχνιδάκια' λίγο πριν πάμε στην δουλειά!!! Δεν ήθελα να χαραμίσω την ωορηξία :):)

εσείς φαντάζομαι νωρίτερα? Είμαι η πιο 'μικρή' εδώ μέσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! ειμαι νεα στην παρεα και ειμαι και εγω στην 9 βδομαδα και ολα πανε τελεια και ελπιζω να συνεχισουν ετσι!!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Spirtouli με το ωραίο ονοματάκι!! Καλωσηρθες! με το καλό η εγκυμοσύνη σου όπως σε όλες μας!

κορίτσια χιλια συγνωμη τα εχω κανει σαλάτα! σας μπέρδεψα!μα βαλτε ενα τικερακι!!!!!!να βλέπουμε τις βδομαδες απο κάτω!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανεις 'αντιγραφη' τον κωδικο για pseudoHTML ή για HTML (εμένα για το μαμυ μόνο το PseudoHTML έπερνε στο lillypie-

θα πας στο 'προφιλ' -----> 'επεξεργασία προφίλ'----->'φορουμ', και θα το κανεις επικολληση στην 'υπογραφή'!!

goood luck! περιμενω να το δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ετοιμασεις το τικερακι σου απο κατω σου αραδιαζει διαφορες επιλογες, για το που θελεις να το αναρτήσεις. yahoo, facebook,myspace.

Εσυ ψαξε εκει που λεει forums.

εκει έχει κωδικούς και επιλεγεις το HTML η το άλλο που σου ειπα.

good luck¨))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!

Χτες αλητεψα λιγο και πολυ το χαρηκα!!!!!Ετρεμε λιγο η καρδια μου,αλλα πολυ το χαρηκα!!!Καλα μην φανταστειτε οτι πηγα και για παρα πεντε σε καμια πλαγια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Το μεσημερι με πηρε ο ζουζουνος μου και βγηκαμε για φαγητο εξω,μετα την επεσα για καμια ωριτσα κ μετα πηρα ενα ωραιοτατο ταξακι κ πηγα στη δουλεια του αντρα μου κ θρονιαστηκα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!

Τωρα θα μου πεις σιγα την διασκεδαση....αλλα αν σκεφτεις οτι ειμαι εσωκλειστη απο τελος Ιουνιου,εκανα μεγαλο βημα! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Spirtouli καλως μας ηρθες!!!!

και ρε κοριτσακιααααααα καλα λεει η Κουκιδα...βαλτε κανενα τικερακι να ξερουμε τις εβομαδες!! ;);)

Ααα!!! Και για τους υπερηχους που μιλουσατε...ο 1ος ηταν κολπικος και ο επομενος κοιλιακος.Αυτααααααααααααααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια το τικερίνι Samantha!! πολυ ωραίο! αντε να βλέπουμε σποράκια!!!

Λολλι τι κανεις κοπελα μου?????

Η γεωργία τα καταφερα κορίτσια απλα για καποιο λογο δεν μπηκε εδω να το ανακοινωσει- εκανε δικο της ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

Με γεια το τικερίνι Samantha!! πολυ ωραίο! αντε να βλέπουμε σποράκια!!!

Λολλι τι κανεις κοπελα μου?????

Η γεωργία τα καταφερα κορίτσια απλα για καποιο λογο δεν μπηκε εδω να το ανακοινωσει- εκανε δικο της ποστ.

Τι να κανω κουκιδα μου?...ή ειμαι πολυ θερμη γυναικα ή απλα εξω εχει ζεστη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εγραψα πιο πανω οτι χτες αλητεψα :silly: :silly: :silly: :silly: και αλλαξε λιγο η ψυχολογια μου!

Το ειδα το elatte ;) Ευτυχως ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι, οταν θα αισθανεσαι σκασμενη μια βολτίτσα κάνει καλό στη μαμά!!και αυτοματως κανει καλοα και στα σπορίδια σου!!

δλδ Λολι, θα κάνεις 2 μωρακια- που θα μοιαζουν σαν αδερφακια! θα ειναι ομως διαφορετικά ετσι? πωπω, 2 μωρα με την μια! τελειο ειναι!!!!

εχθες, μιας και ειπες για τον αντρουλη σου που ειναι γλυκας, και μενα με συγκινησε το χαζμπαντάκι μου- χθες μου εκανε εκπληξη! μωρε ειχε καειτο λαπτοπ μου την Δευτερα το βραδυ, και μου υποσχεθηκε οτι θα μου το κανει 'σαν καινουριο', και τελικα μου την εσκασε! το courier χθες μου εφερε καινουριο λαπτοπάκι!!

που δεν μου ειχε παρει λεει και δωρο στα γενεθλια μου..πολυ το αγαπάω το μωρό μου, :kiss::kiss:

αχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα....κατι τετοια μας κανουν και μετα ειναι για πολλες ζουζουνιες!!!!!

Οσο για τα τζαναμπετικα σπορακια μου,θα μοιαζουν απλα σαν αδερφακια με τη μονη διαφορα οτι το ενα απο το αλλο εχουν 3 μερες διαφορα ηλικιας (βαση υπερηχου) :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Οσο για τα τζαναμπετικα σπορακια μου,θα μοιαζουν απλα σαν αδερφακια με τη μονη διαφορα οτι το ενα απο το αλλο εχουν 3 μερες διαφορα ηλικιας (βαση υπερηχου) :woohoo: :woohoo:

εκπληκτικό!!!αυτή τη στιγμή δλδ χτυπανε 3 καρδιές μέσα σε ένα σωμα!

:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

Lollipop έγραψε:

εκπληκτικό!!!αυτή τη στιγμή δλδ χτυπανε 3 καρδιές μέσα σε ένα σωμα!

:):)[/quote:1wztnrir]

εεεεε οχι σε ενα οποιοδηποτε σωμα...στην κορμαρα μου

:woohoo: :woohoo: :silly: :lol: :silly: :laugh: :P:P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa ετσι!!!!!!έτσι!!!! ρε κοπελιες- ποτε θα αρχισουμε να ανεβαζουμε τις κοιλιές μας?? φυσικα προς το παρον θα κανουμε διαγωνισμο ποια εχει το μεγαλυτερο φουσκωμα!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε απο φουσκωμα αλλο τιποτα!!!!

Τωρα απο τα μωρα ειναι??? Θα σε γελασω!!!

Παντως χτες που βρεθηκα με μια φιλη μου που ειχε να με δει κανενα μηνα μου ειπε οτι φαινεται η κοιλιτσα μου αλλα εγω φαινομαι στα κιλα μου (και οντως ειμαι στα κιλα μου)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι σε σενα θα δειξει πιο γρηγορα λογω του οτι ειναι 2 φασολίδια.

εγω εχω απιστευτο φουσκωμα..δεν με χωρανε να κουμπωσουν τα παντελονια μου- που ολα ειναι βράκες - καλά τζιν κα ιτετοια ουτε που το σκεφτομαι..

και εμενα ενας υπαλληλος στη νομαρχια τις προαλλες ,με ρωτησε αν ειμαι έγκυος. καλα....καταχαρηκα δεν το συζητώ!!!! :woohoo: :woohoo:

Παντως, γενικά- η κοιλια αρχιζει να φαινεται απο τον 4ο μηνα και μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τα τζιν μου τα ξεγραψα!!! Δοκιμασα 1-2 αλλα με ζοριζαν κ ετσι τα μαζεψα και απο την ντουλαπα...τα υπολοιπα ειναι βρακες,παντελονες φαρδιες και φορμες!Ανετοτατα κ δροσερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω δεν υπολογιζω σε τιποτα που να με στενευει εστω και λιγο.

τα ιδια φοραω και γω. μεσα στο σπιτι φαντασου εχω επιστρατευσει τα σορτσακια του αντρα μου που εχουν κορδονι στη μεση- πολυ πλακα εχουν σαν φουστανελες μου ειναι αλλα περνει και αερα ο ποπος μου! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...