Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Koukida μου δεν έχω καθόλου αγωνία για το φύλο. με νοιάζει μόνο να είναι ένα γερό μωράκι!!! περισσότερο από απλή περιέργεια θα ήθελα να το ξέρω.

samantha θα τα δω όλα λες? Κ γω πιστεύω ότι θα ξετρελαθούμε! Προς το παρόν, είναι μόνο μια ιδέα, αλλά φυσικά όταν το βλέπουμε, βρε κορίτσια, είναι άλλο πράγμα! χμμμ...ωραία η ιδέα να είχαμε ένα μηχάνημα για υπέρηχο στο σπίτι: θες να δεις το ζουζούνι? κ να το βλέπεις!

πού θα πάει, θα περάσει ο καιρός. από Σεπτέμβρη αρχίζει κ η δουλίτσα, κ φυσικά θα κυλήσει νερό ο χρόνος. εύχομαι όλες μας να γίνουμε μπαλονοκοιλίτσες! Τα Χριστούγεννα δεν θα αγοράσουμε μπαλόνια, θα τα κάνουμε εμείς! Τι ωραίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα γκαστρουδιτσες μου!κοιμαστε ολες ε??εμενα με πηγαινει σκωτσεζικο ντους.χτες ημουν καλα,σημερα χαλια μαυρα.2 φορες εμετο πρωι πρωι,χωρις να εχω φαει και ζαλαδα τρελη.δεν μπορω να σταθω πουθενα.και τους εμετους γονατιστη τους κανω...τι πραγμα ειναι και αυτες οι ορμονες ρε γαμωτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

καλημερα γκαστρουδιτσες μου!κοιμαστε ολες ε??εμενα με πηγαινει σκωτσεζικο ντους.χτες ημουν καλα,σημερα χαλια μαυρα.2 φορες εμετο πρωι πρωι,χωρις να εχω φαει και ζαλαδα τρελη.δεν μπορω να σταθω πουθενα.και τους εμετους γονατιστη τους κανω...τι πραγμα ειναι και αυτες οι ορμονες ρε γαμωτο?

:( Περαστικά σου βρε κοπέλα μου, υπομονή λιγο καιρο ακομη, θελω να πιστευω οτι το 2ο τριμηνο θα κυλήσει ομαλά χωρις εμετους και άλλα τετοια

Καλημερα ειπα -δεν ειπα-

δροσισε κοριτσια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Σήμερα εγω ξύπνησα κάπως καλύτερα και κρατάω δυνάμεις για την εβδομάδα που έρχεται γιατί θα πάω στην δουλειά...

dolfin γιατί καλέ κορίτσι μου να μην είναι καλή η αυχενική?? Τέλεια θα είναι...Το να μην είναι καλή είναι η εξαίρεση όχι ο κανόνας...

Για τα πάντα μπορούμε να ανησυχούμε στην ζωή σχετικά με τα παιδιά μας...Θα ανέβει η χωριακή, θα είναι ενδομήτριο, θα ακούσω καρδιά, θα είναι καλή η αυχενική, θα βει το 1ο τρίμηνο, θα είναι καλή η β επιπέδου μετά, πως θα γεννηθεί, μετά , τι θα φάει κλπ κλπ , μετα το σχολείο μετα το πανεπιστημιο, μετά μετά μετά....και η ανησυχία δεν σταματάει ποτέ!!!!!!!

εγώ σκέφτομαι από προχθές ότι ΌΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!!!

Αλλιώς θα τρελαθούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dolfin έγραψε:

την πεμπτη παω για αυχενικη και νεχω φοβερο αγχος.ευχομαι ολα να ναι καλα.

Dolfin δεν σε εχω πετυχει ποτε- ε, τωρα δεν θα μου ξεφυγεις :laugh: !

καλη επιτυχία κοπελα μου- ευχομαι όλα τέλεια να ειναι-αυτο το άγχος να δουμε ποτε θα καταλαγιασει...βημα βημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια ημερα η σημερινή............

Ο αντρουλης μου εει γενεθλια, εχουμε επετειο και ετοιμαζομαι κ για τα αυριανα μου γενεθλια!!! Του εδωσα το πρωι το σουπερ αλμπουμ και οπως και περσυ πλανταξε ο γλυκος μου στο κλαμμα!!!

Μπηκα στα κλεφτα (ηθελα να δω τα παιχνιδι μου στο φεισμπουκ) και ειπα να σας πω μια καλημερα. Θα βγουμε εξω και ευτυχως απο τη Παρασκευη ψιλοτρωω σαν ανθρωπος.

Μια φιλη μου εχει ενα μηχανημα απο αμερικη για υπεροχο κατ'οικον.Θελω να το ζητησω μια κ γεννησε αλλα μηπως δεν κανει καλο στο μωρο?

Ενι γουει...σας αφηνω! Αυριο θα διαβασω τα νεα σας και σας φιλώωωωωωωωω

Καλημερα σας ειπα?, δεν σας είπα....

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Για τα πάντα μπορούμε να ανησυχούμε στην ζωή σχετικά με τα παιδιά μας...Θα ανέβει η χωριακή, θα είναι ενδομήτριο, θα ακούσω καρδιά, θα είναι καλή η αυχενική, θα βει το 1ο τρίμηνο, θα είναι καλή η β επιπέδου μετά, πως θα γεννηθεί, μετά , τι θα φάει κλπ κλπ , μετα το σχολείο μετα το πανεπιστημιο, μετά μετά μετά....και η ανησυχία δεν σταματάει ποτέ!!!!!!!

εγώ σκέφτομαι από προχθές ότι ΌΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!!!

Αλλιώς θα τρελαθούμε!!!

Εχεις τόσο δίκιο Samantha! ειναι στη φυση του ανθρωπου να ανυσηχει- πόσο μάλλον για κάτι που το θέλει όσο τίποτα άλλο!

εγω χθες το βράδυ αισθανθηκα πού περεργα- με έπιασε το 'σιγα μην πάνε όλα καλά σε μένα'...και μου καρφωθηκε οτι κάτι θα γίνει....

καλα, κλασσικα τις παραμονες της επισκεψης μου στο γιατρό όλο έτσι σκέφτομαι....

αυτιο πάω τελευτια επισκεψη στον εξωσωματικό μου! θα πάω και να γράψω επαπειλούμενη κύηση. δεν σκοπέυω να ρισκάρω το παραμικρό σαυτην την εγκυμοσύνη :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki να τον χαίρεσαι !

Σας εύχομαι όλες σας να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη ως το τέλος !!!!!!

θα ήθελα να μου ευχηθείτε καλή τύχη και λίγη χρυσόσκονη απο της φουσκωκοιλίτσες για γούρι!!!!! :woohoo:

περίμενα περίοδο στης 20/8 αλλά ακόμα τίποτα... δεν έχω κάνει ακόμα τεστ γιατί δεν θέλω να απογοητευτώ. θα περιμένω ως και την Δευτέρα και μετά θα πάω για χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή τύχη λοιπόν να έχεις merenta!!! πάρε όοοοοοοοοση χρυσόσκονη θέλεις κ πολλές ευχούλες για μια ωραιότατη χοριακή...σαν τα ψηλά βουνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

gioulaki να τον χαίρεσαι !

Σας εύχομαι όλες σας να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη ως το τέλος !!!!!!

θα ήθελα να μου ευχηθείτε καλή τύχη και λίγη χρυσόσκονη απο της φουσκωκοιλίτσες για γούρι!!!!! :woohoo:

περίμενα περίοδο στης 20/8 αλλά ακόμα τίποτα... δεν έχω κάνει ακόμα τεστ γιατί δεν θέλω να απογοητευτώ. θα περιμένω ως και την Δευτέρα και μετά θα πάω για χοριακή.

Κούκλα μου θα σου δώσω και εγώ της ευχές μου να είσαι εγκλυουλα σαν και εμάς :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!μερεντα καλα αποτελεσματα να εχεις στην χοριακουλα σου.ολα θα πανε καλα,θα μας ακολουθησεις!

αχ,περιμενω να ερθει η τριτη,θα παμε να δουμε το μπεμπεκακι μας!ελπιζω ολα να πηγαινουν καλα,να μη το εχω ταλαιπωρησει με τους παλιοεμετους μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentoula περιμενουμε νεα σου!!! Να ερθεις στην παρεα μας!

Σουρωτη πινω κι εγω, αφου εκοψα καφεδες, αναψυκτικα και με τους χυμους εχω αναγουλες, ειναι το μονο που μου απεμεινε.

Σημερα ξεκινησα κι εγω με εμετους αλλα τωρα ειμαι καλυτερα. Αχ υπομονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιδακια!! τι μου κανετε??? εγω αυτο το σαβ-κο μπορω να πω οτι αλητεψα τρελααα ;);) σαββατο παντρευτηκε μια κολλητη μου και το καταδιασκεδασα.. αν και μακρια απο τα τακουνια μου κ χωρις να χορεψω... :dry: ολη την κυριακη τη βγαλαμε παραλια επισης βεβαια χωρις να κανω μπανακι... αλλα κ μονο το αερακι... η δροσια... και η γρανιτα κατω απο την ξαπλωστρα... ηταν αρκετα για να αισθανθω τελειως διαφορετικα!!! μετα τη θαλασσα πηγαμε κ σε ενα ωραιοτατο ταβερνακι στη θαλασσα κ εφαγα τα παντα!!!! :blush::blush::blush: κατα τις τις 9 γυρισαμε σπιτι.. εκανα το μπανακι μου κ επεξα ξερηηηη!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και καλη βδομαδα!!!!

μερεντα καλα αποτελεσματα!!!

παει και αυτο το σκ.... ελπιζω να περασει γρηγορα η βδομαδα γιατι εχω αρχισει να μην την παλευω στη δουλεια. περασα και μια χαλια κυριακη με ημικρανια και εμετο.... :(:(:( αλλα ευτυχως σημερα ειμαι μια χαρα,και εχει και μια δροσια εξω...!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που το ξαναδιαβαζω συνειδητοποιω οτι θα ηταν εξαιρετικα δυσκολο ειδικα στην κατασταση μου να πιω μια γρανιτα ΚΑΤΩ απο μια ξαπλωστρα πανω στα βοτσαλα :S:S:S:P:P:P !!! :blink::blink::blink: ισως να μπορουσα να την πιω κατω απο μια ομπρελα κ ΠΑΝΩ σε μια ξαπλωστρα... αλλα θα τα ριξω και αυτα στις ορμονες!!!! χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκωκοιλιτσες! Πως ειμαστε σημερα? Εγω ευτυχως καλυτερα με τις αναγουλες, αν και εχω ενα μεγαλο πονο αριστερα χαμηλα, ειναι στιγμες που δε μπορω καν να περπατησω, αρχισα να ανησυχω μηπως κατι δεν πηγαινει καλα.... Θα παω στο γιατρο αυτη τη βδομαδα και ελπιζω το σπορακι μας να συνεχιζει να ειναι καλα.... Φτιαχνω τσαγακι παγωμενο, κοπιαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε noutela αριστερα ειναι και το εντερο, μηπως σε ποναει αυτο και αδικα ανυσηχεις??? βλεπω ειμαστε ακριβως στην ιδια βδομαδα και ιδια μερα :silly: :silly: :silly: :silly: ολα καλα θα ειναι βρε κοριτσια... sofaki πανω στη ομπρελα η κατω απο την ομπρελα το αποτελεσμα μετραει.... περασες τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ,καλημερα!!!!!!

Δροσιες εχουμε και ειναι σουπερ!!!!!!

Εμεις το Σ/Κ δεν καναμε κατι ιδιαιτερο....την κυριακη βγηκαμε για μαμ εξω...εφαγα...εσκασα...και μετα νανι κανενα 2ωρακι.Το βραδυ ειχα καουρο-αναγουλες αλλα παλευοταν!Δεν υπεφερα κιολας ;) .

Σημερα ομως απο τις 7 το πρωι στο ποδι :angry: και αντε να δουμε πως θα περασει η μερα :angry::angry:

Νουτελα κ εγω εγω πονακια...αλλα ειναι εντονα κ αλλα απλες ενοχλησεις.Και αριστερα και δεξια κ στο κεντρο της κοιλιας!Θα τα εχουμε αυτα ειπε ο γιατρος (μεχρι ποτε ομως?),αλλα κ εγω ανησυχω οταν ποναω :( .

Γιουλακι να τον χαιρεσαι,να σε χαιρεται και να χαιρεστε ο ενας τον αλλον!!! :kiss:

Μερεντα καλη επιτυχια!!!!!!

Κουκιδα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Εμεις την Πεμπτη εχουμε γιατρουλη κ θελω να περασουν οι μερες για να δω οτι ολα ειναι οκ....μα τι αγωνια!!!!Ουφ ουφ!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα να σας ρωτήσω ποσό κοστίζουν η εξέτασης για τον προγεννητικό έλεγχο.. μου έδωσε ο γιατρός να της κάνω.....

Καλημερα :)

Εγω τις εκανα στο Μητερα κ πληρωσα 275Ε,δεν ασχοληθηκα καθολου με το ποιες καλυπτει το ΙΚΑ και τα πληρωσα απο την τσεπη μου!Παντως γνωριζω οτι καποιες απο τις εξετασεις τις καλυπτει το ΙΚΑ.

Το πακετο που εκανα περιλαμβανει

γεν αιματος

γεν ουρων

καλλιεργεια κολπικου επιχρησματος

και για ηπαττιτιδες,aids κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

Καλημερα :)

Εγω τις εκανα στο Μητερα κ πληρωσα 275Ε,δεν ασχοληθηκα καθολου με το ποιες καλυπτει το ΙΚΑ και τα πληρωσα απο την τσεπη μου!Παντως γνωριζω οτι καποιες απο τις εξετασεις τις καλυπτει το ΙΚΑ.

Το πακετο που εκανα περιλαμβανει

γεν αιματος

γεν ουρων

καλλιεργεια κολπικου επιχρησματος

και για ηπαττιτιδες,aids κτλ[/quote:5gfsnbou]

Σε ευχαριστώ και εγώ δεν θα πάω στο ΙΚΑ δεν το εμπιστεύομαι και θα πάω σε μικροβιολογικό κέντρο και θα πληρώσω πάνω κάτω τόσα μου είπαν 300 ευρώ

Αλλά δεν με πειράζει για το μωράκι μου όλα θα τα κάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.....

Περασα ενα ΣΚ χωρις εμετους και ειμαι πολύ ευτυχισμένη??

Για τις εξετασεις δεν ξερω να σου πω γιατι τις εκανα σταδιακα πριν την εξωσωματική....

Σπιρτουλι και εγω εκει εχω πονακια, αλλα εκει ειναι το μωρο μου που το ειδαμε. Καθεται αριστερα και δεν λεει να φυγει απο εκει...

Σημερα βρε κοριτσια δεν αισθανομαι εγκυος, γιατί?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...