Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

Αστον Σουζανιτα μου τον Μανωλιον!Θα σκασει απο τη ζηλεια της δε το βλέπεις; :laugh: Σου στέλνω με πμ τα στοιχεία μου!

:lol: :silly: :laugh: :P;) :woohoo: B):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποιο χρώμα καλέ;Το άσπρο του κενού;

Υ.Σ.Γεια σου Μάρκερ!Ωραία τα περνάτε βλέπω!Όταν μαλλιοτραβηχτείτε με τον άντρα σου, πες μου, γιατί όλο γουτσου γούτσου το παίζετε όλες σας με τους άντρες σας και μόνο εγώ υποτίθεται είμαι με τον περίεργο!Ναι..ναι για σένα το λέω κυρά Νανούκα και για σένα κυρά Χαρά με τους Πετρήδες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μωρη που θελεις να το δεις κιολασ....

πλκακα κανεις που θα δωσεις τοσο;;

ε ρε και αλλος φυσαει το χρημα..βαλε και καμια φωτο;;;η βλακεια ειναι οτι θα το παρεις και δε θα το ξανα βαλεις γιατι ...θα γινεις συλφιδα!

μαρκερ τοσο χοντρος καυγας ρε;;αντε ηρεμηστε λιγο..εχουν τσιτωσει και των 2 τα νευρα..αλλα προσπαθεισαι να κρητησεις ισσορροπιες..

αντε καλα και τα νεα της ασδερφης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τη συμπεθερα!!!

παντως και !@$#τις διακοπες κανεις! τι να πω... αφηστε τα μαλλιοτραβηγματα, γιατι οτι μαλλι θα τραβηχτει, απο το κεφαλι σου θα ειναι! εκτος και αν εχεις μακρυμαλλη αντρα!

ή αλλιως... αφηστε τα μηση και πιαστε το γ@!#$#%#@!!!! :blush:

sorry Σωσω!!! η παροιμια το λεει!

Ντομ με γεια την οζα!!!

Σουζαν εγω πηρα τις 3 εντονες που ειχε προσφορα τον προηγουμενο μηνα. κιτρινη-κοραλι-φουξ. τελεια χρωματα!

Σωσω ασε τις νοτιες... που να ξερουν την οζα αφου αντι σουβλακια τρωνε τα καλαμακια και παχαινον κι ολλας!!! :laugh: :laugh: :laugh:

μια φορα... τοτε που εκανα στιβο, ειμασταν Αθηνα για αγωνες... και μπηκαμε καμια 15αρια ατομα σε ενα γυραδικο, και διναμε παραγγελειες κανονικα οπως επανω!!! 3 ατομα φτιαχνανε τα σαντουιτσ και λαλησανε!!!! δεν ξερανε τι κανανε!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alloooooooo!!!!!!!!!!!!!!!1

Τι κανετε Τζουλιες????χαχαχαχα η για σεξακι θα μιλατε η για φαι!!!!χαχαχα

Α ρε πατριδα Σωσω τι μου θυμησες με την οζα!!!που να ξερουν οι νοτιες τι σημαινει!Αληθεια εσυ με τι οζα θα τα βαψεις στον γαμο?Εγω θα σου προτινα να κανεις γαλλικο!Σουζαν βρες μια οζα και για την Σωσω!

Εμεις καλα!Τα παιδια ειναι γαι μπανιο και η Λυδια κοιμαται.Το βραδυ θα βγουμε βολτιτσα με τα παιδια.Μπορει για φαγητο θα δουμε.

τα φιλια μου σε ολες.

:kiss :kiss::kiss: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζαν οχι που δε θα τα ειχες...εγω σου λεω οτι εχεις και ολη τη περσυνη συλλογη..

σοφηηηη...ολα καλα;;ολα καλα με αδερφο;;καλα περνατε...

και ναι..λεω για γαλλικο!!ετσσι μου ειπαν δλδ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μπραβο με εχεις καταλαβει....δεν εχω την περσινη συλλογη φετος εγινα αντιπροσωπος...τι χρωμα εβαψα τωρα τα νυχια μου????απαντηστε καλε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εβαψες.....φουξ λεω εγω..καλε τι να πρεοτεινεις;...αλλος 8α μου το κανει..αλλα μπορεις να βαλεις κανενα σχεδιο;;η το γαλλικο ειναι ενα;;

μπορειτε να μη γελατε οι υπολοιπες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ το ξέρεις ότι είναι για ιερό σκοπό οι μπομπονιέρες οπότε δεν είναι έτσι.Το φόρεμα το χρυσοπληρώνω γιατί θα μου το ράψουν αφού στα έτοιμα δε μπήκα και σε όσα μπήκα ήμουν χάλια!Ενώ αυτό...αχ αυτό...είναι ένα ποίημα!Το φοράω και είμαι άλλος άνθρωπος!Γιαυτό κι εγώ θα φάω τον άμπακο!Δε με νοιάζει! :)

Σουζανίτα μου φαίνεται κεραμυδί αυτό που βλέπω, όχι ροδι

Τα εβαψες ροζ κουφετι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα ξέχασα να σε ευχαριστήσω για το ενδιαφέρον σου προς τον υποθυρεοειδισμό μου.Δυστυχώς και ο γιατρός που είχα και οι δύο γιατροί που μου σύστησε ο γυναικολογος λείπουν και θα γυρίσουν τέλη αυγούστου αρχες Σεπτέμβρη, είναι η εποχη των διακοπων, οπότε μετά τη βάφτιση θα ασχοληθω.Πάντως δεν πιστευω ότι θα ξεπρηστω, δεν μπορώ να ρίξω την ευθυνη στο θυρεοειδη, ωστόσο για να αδυνατιζω ή να διατηρούμαι στα ίδια κιλά πρέπει να υποφερω περισσοτερο απο άλλους, γιαυτο δε μπορω να ακουω τις γκομενες που λενε ¨τρωω ο,τι θελω έχω καλο μεταβολισμο¨ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ειχα πρασσινα αλλα μου χαλασε το ενα και τα ξεβαψα ολα..γαμωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο..............παω σουπερ θα τα πουμε μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 φορα πρεπει να απανησεις ντομ...αντε ξεθαρεψες με το μανον και τα θελεις ολα...εμενα σε λιγο η δικια μου ετοιμαζεται για υπνο..δε πειρ;ζει..απο τις 8.30 ας ειναι..τι να κανω;;ηρθε 2 φιλη για καφε και εφυγε..

εφαγα καρπουζι..

και το βραδυ ντακο..

αληθεια πηγεσ και στο εραψαν;;

ε ρε πεταμενα λεφτα..νατε οι μπο μπο ειναι για ιερο σκοπο..

το αλλο;;για ιερη εξεταση εισαι!!και ο αλλος τα ακουμπαει,ε;;;ε τον αμοιρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...