Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι να σω ρε βαγκ..ουτε το προσεξα..

σουζαν δε ξερω για τι πουλακι..γιατι εμεις εχουμε ...κουτακι!

ενημερωτικα στη κρητη πουλακια,κουτακια τα λενε.....

πουλακια..

πολυ αστειο ειναι..

και η παιδια τρος μου λεει..να δω το πουλακι της..και λεω...παναγια μου!!σιγα να μην κατουραει και ορθια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ και εμενα δεν καθεται να τον αλλαξω...πιανει το πουλακι του και χασκογελαει...ααα του σηκωνετε κιολας καμια φορα χαχαχαχα...την πρωτη φορα νεογγενητο οταν το ειδα τρομαξα...και ρωτησα την παιδιατρο και μου ειπε σε ολα τα αγορια γινεται..να σας ρωτησω εσας η παιδιατρος σας το κουνησε καθολου για να βγει το κεφαλακι???..εμας οχι...για τα νυχακια του τραγουδαω καθε φορα που κοβω ενα νυχι παει το ενα το νυχααακι παμε στο αλλο το νυχαααακι...και στο τελευταιο νυχι του τραγουδαω μπραβο καλο μου αγορααακι μπραβο καλοοο μου αγορααακι...και γελαει και ετσι καθεται ησυχος..Σωσω για το κουτακι δεν το ηξερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω λενε τα αγορια κοπέλια στην λεβεντογέννα. τα κουτακι πουλακια να μην τα πουνε;;;

και αλλα με τα οποια γελαω οταν μιλανε οι ξαδερφες μου οι κρητικες: τι να σου κρατω; δηλ. τι να σου φερω;, θα ψησω φακη σημερα. δηλ θα δε θα τη βρασει;;; :P

σορυ Σουζαν και Ελενη, αγαπω πολυ τον τοπο σας, αλλα μου φαινονται αστεια καποια απο τα κρητικα σας!

ασχετο! την Πεμπτη το Λιντλ βγαζει διαφορα πραματακια που ασφαλιζουν ντουλαπια συρταρια ποτρες κλπ απο τα παιδια σε πολυ καλη τιμη! τρεξτε!!!

παλι πολλα ειπα! @#@#$%$^. δεν μπορω να κανω αλλιως μαλλον. μου ξεφευγει... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειντα ρες μωρι βαγκ δεν παρεξηγουμε απαντα σε αυτο που ρωτησα γιατι αντι να κανεις την κινεζα κανεις την κρητικια χαχαχα....επισης πολλοι κυριως απο χωριο αντι για λ βαζουν ρ....αντι για τι κανεις???καλα εισαι???λενε ειδα καμεις καρα εισαι????χιχιχι...σας βαζω ενα γριφο τι συμμενει η λεξη ΑΝΑΚΑΙΡΩΝΟΜΑΙ...οποια το βρει πρωτη κερδισει ενα μανο avon....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ή μήπως ανακυκλώνομαι?

χαχαχαχαχαχαα!

Είντα κάνετε μωρέ κοπέλια?χαχαχαχαχαχχαα!καλα τα λεω?

Επανερχομαι δριμυτερη σε λίγο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το μανο κανεις ετσι;;αν ητανε ομως σπανακοπιτα χειροποιητη..θα το εβρισκες....

ντομ μου!!!!!!!!!!!

και γω για σπανακοπιτα θα επαιρνς τηλ κανενα φιλο κρητικο...αλλα για ....οζα;;;;με τιποτα..χαχαχα

γεια σου ρε σουζαν με τα δωρα σου:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω Ντομ μου για την εξηγηση....λοιπον κοριτσια ανακαιρωνομαι σημαινει ανακατευομαι....σας δινω αλλη μια ευκαιρια με πιο ευκολη λεξη... οποια βρει πρωτη τι σημαινει ΣΕΥΔΑΣ παιρνει το μανο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Σουζανίτα μου!Το βρήκα;Πότε θα το παραλάβω;Πώς;Τι χρώμα;Προλαβαίνω πριν τις διακοπές;Να σου στείλω πμ τα στοιχεία μου;Κορίτσια μηπως γνωρίζετε πώς θα παραλάβουμε το μανον; :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζα πως ειναι κρητικο...γιατι ολα τα κρητικα τραγουδια το εχουν....μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κερδισες το μανο....κοριτσια εσεις την αλλη φορα...πες μου τι χρωμα σ'αρεσει????και στειλε μου με πμ τα στοιχεια σου....θα στο στειλω ταχυδρομικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κε κε κερδισα! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σε ευχαριστώ Σουζανίτα μου αν και κλέβω εκκλησία τώρα :) , ροδί παρακαλώ αν υπάρχει, να ταιριάζει με τα χρωματα του φορεματος που βρηκα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ λατρευω...

οζα σημαινει στα βορειοελλαδιτικα το μανο..

ασχετες και συ ντομ και η σουζαν..

καλα εσυ μανον το λετε...;;;και το μανωλη τον λετε μανωλιον;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησερα σας

κοριτσια δεν προλαβαινω καθολου να μπαινω

προσπαθω να περναμε καλα με τα παιδια μιας και διακοπες και τον αντρα μου

΄λλα που να σας τα λεω

εγινε χαμος πριν 2 μερες

πολυ φασαρια και κακο για το τιποτα

α αντρας μου δεν αντεχει με τα παιδια καθολου

τσαντιζεται και βριζει εμενα και εγινε χαμος κυριου

ειπε οτι θα το διορθωσει

αντε να δουμε

τι να πω

2 μερες τωρα καλα ειμαστε δεν μπορω να πω

τα μικρα καλα ειναι

βγαζουν μαζεμενα 3 δοντια

1 κατω - 2 πανω και δεν θελουν τιποτα

ειναι μεσα στην γκρινια ολη την ωρα

η αδερφη μου καλυτερα σε 2 βδομαδες θα βγει οποτε παει και αυτο

ενα ενα να τελειωνει

ελπιζω να ειστε ολες και ολοι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στη ντομ για την οζα..μεγεια..εχει και προτιμηση...μη ξερασω!!τι φορεμα βρηκες καλε;;στολη δυτη μηπως;;η αστροναυτη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο κακιες!Αφου δεν εισαι αξια ουτε μπανακι ουτε μανον να κερδισεις βγαζεις χολή!Λοιπον αν θες να ξερεις και βρηκα και με κοβει και πολύ και θα δωσω και 600ευρω ο μαλακας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ μου οκ για το ροδι...αν βρω φωτο θα την βαλω να μου πεις αν σου κανει...Σωσω σταματα να ομας πειραζεις.....χιχιχιχιχι μανο το λεμε και οχι μανον..ακου μανον χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...