Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

Βρε κορίτσια τόση ώρα διαβάζω για τα ποδαράκια σας και δεν μιλάω :angry::angry::angry:

Τι πρόβλημα έχετε :dry::dry: σε λίγο καιρό θα φοράτε ότι παπουτσάκι θέλετε ;)

Σκεφτήκατε ποτέ τις κακομοίρηδες τις γυναίκες που φοράνε 40-41 νούμερο και δεν βρήσκουν ένα σωστό ζευγάρι??? ξάτι που δεν είναι για 9 μήνες μόνο αλλά για μια ζωή! Μία από αυτές είμαι εγώ! μια ζωή έχω πρόβλημα και αναγκάζομαι να συμβιβάζομαι με τις χαζομάρες που βρήσκω.

Ευτυχώς δεν έχω ύχνος πρηξίματος,διαφορετικά θα είχα πρόβλημα :S

Γυφτάκι ΟΛΕ... :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ θΕΚΛΑ ΜΟΥ!!ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΙΜΟ!ΕΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΙΑ-ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΙΑ ΜΟΥ χεχεχεπροχτες τα αλοιψα με μια thermagel..(ναι ναι αυτη που καιει..και πραγματικα ειδα διαφορα..τα ετριψα και ξαπλωσα με τα ποδια ψηλα)ολη την υπολοιπη μερα βεβαια μεχρι αργα το βραδυ με εκαιγαν!! :blink::blink::blink:

Καλεε ..διαβασα οσες σελιδες προλαβα..και εχω τρελαθει!!

Μαρακι μου ..με το καλο αυριο να αγκαλιασεις τη μπουμπου σου!!

Αναστασια..με πηραν τα ζουμια με τη περιγραφη σου!να σου ζησει η καραμελιτσα σου!!3500 κιλα??? :woohoo: :woohoo:

κατερινα(Κυο)καλα..το βιντεακι της Αλκμηνης..τα σπαειι!!τρελαθηκααα!!!!

Αγγελικη..το φορεματακι σας κουκλιστικο!!αυτες οι αγορες θα μου λειψουν τωρα με το αγορακι μου!!αληθεια ..τι επαθες και σου ειπαν τετοια πραγματα οι γιατροι?

και η Μπελλαα??Νοσηλευτηκε?καταλαβα καλα?

Μιλησα με τη Σουπιτσα ..και το βραδυ θα εχει νεα απο το αντρακι της!

Βασιλικουλι μου..θα σου πω αυριο μεθαυριο..0800 ειναι πολυ νωρις για μενα να ξεκιναω απο Γλυφαδα απο τις 0700

και συνεχιζω να διαβαζω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thekla mou egw foraw 36 gi auto twra de mpainw se kanena papoutsi mou :blink::blush:

annoula mou sto xwrio mou ton tyro leme na kanoume to gamo kai ti vaftisi prwta o theos, egw tha steilw prosklitiria kai se oles :woohoo: :woohoo: :woohoo:

katrinaki mou euxaristoume!!! kai mena mou aresoun polu ta lala gia koritsakia :)

asta ti perasa, mou ta eipan ola auta logo enos sindiasmou pou proekipse, auksimena leuka(telika apo otitida :angry: ) kako doppler, liges kinisis emvriou kai oligoamnio :dry:

asta eutixos mexri wras ola kala perimenoume tin pempti gia na doume ti tha kanoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα μου σε τρομοκτρατησανε αδικα..!!κριμα..

αα ...εχεις πμ!(εδω)

εγω απο 38-39..ουτε στο 40 δεν μπαινει η ποδαρα μου!μονο σαγιοναρα κι αυτη στενη! :S:S:S αλλα δε το κοβω το αλατι το ρημαδι..Απο πιεση πως πατε εγω μεχρι τωρα ..καλα παω!οχι οπως στην Ελενα που ειχα 14αριαα και 15αρια!!οσες φορες πηρα ειχα 10-6,11-7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να ξαπλωσω λιγο γιατι σε λιγο θα τη πεσω πανω στο κομπιουτερ!ειμαι απο τα ξημερωματα στο ποδι δεν εχω κοιμηθει καλα και τη νυχτα..μετα και το ταξιδι!το βραδυ ομωςς θα επιστρεψουμε ολες ..DIMITRIOSS..

μη λειψει καμμια!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγω!Διαβασα οοολες τις σελιδες του Νο 17 κ εχω να πω οτι κατασυγκινηθηκα με την ιστορια τοκετου της an-n, ελιωσα με το μασαζ της μικρης της kuo και ξετρελαθηκα με το φορεματακι της Αγγελικης! :woohoo: Μπραβο σας βρε κοριτσια φτου φτου!

Εγω σημερα πηγα στο γιατρο μου κ δυστυχως η μανταμιτσα μου δεν λεει να γυρισει,οποτε μαλλον καισαρικη :( βεβαια,θα περιμενουμε οσο γινεται μηπως και...Τελοσπαντων κατα τα αλλα καλα ειναι ολα κ ζυγιζει 2800!

Ελπιζω τουλαχιστον η Σουπιτσα να εχει καλυτερα νεα απο τα δικα μου κ ο μικρος της να γυρισε επιτελους ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω και Αγγελική τι γλυκές που είστε...

Καλά Βάσω μη μιλάς για κιλά.Οταν ξεκίνησα την εγκυμοσύνη ήμουν πιο χοντρή από οτι είσαι τώρα...

Αγγελικη είσαι πολύ μικρούλα και γλυκιά. Πόσο είσαι?

Κατρίνα καλώς ήρθες.Ξεκουράστηκες τουλάχιστον στο χωριό!!!

Οσο για το πρηξιμο πήγα να πάρω παπούτσια την προηγούμενη εβδομάδα και τα αγόρασα 2 νουμερα μεγαλύτερα!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κοριτσακια μου....

προς το παρον εχω γλιτωσει το νοσοκομειο...

εκανα αρκετες συσπασεις ολο το βραδυ κ μεχρι τις 1μιση το μεσσημερι...

πηρα το γιατρο κ ειπε αν συνεχιστουν κατευθειαν νοσοκομειο.... :(:(:(:(:(:(:(

αλλα παλι καλα απο τις 1μιση μεχρι τωρα εκανα μονο 4 κ πολυ αρεες....

μου ειπε αν αρχισουν παλι οι πολλες να παω για ορο για να τις ελενξουν πριν γυρισει ο οργανισμος μου σε διαδικασια τοκετου γιατι μετα δεν θα μπορουν να το σταματησουν...

κ οπως καταλαβαινετε ειμαι ολη μερα ξαπλα οχι οτι εχτες που ειχα πολλες δεν ημουνα ξαπλα αλλα λεμε...

μπηκα το πρωι να σας διαβασω κ να γραψω αλλα ειχα ξενερωσει τοσο πολυ με τις συσπασεις κ με την ιδεα τις εισαγωγης που δεν ειχα κουραγιο κ ορεξη καθολου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα τσουπρες...

Κατρινα μου σε περιμεναμε τι και πως. Εισαι η ψυχη της παρεας :):):)

Ντορακι μου μεινε στο κρεβατι και πες στο μπεμπη σου να κανει υπομονη...

Σταυρουλα,συμπεθερουλα μου ειδα τις φωτο σου και εισαι μια κουκλα.Ωραια πεθερουλα θα εχει ο γιοκας μου :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυ!!! :):):)

Aννουλα μου.. :kiss: τι γλυκεια που εισαι!!!!!ευχαριστω πολυ πολυ και ευχομαι με κανεναν πονο και με το καλο να παρεις τον γαμπλουλη μας στην αγκαλιτσα σου!!!!!

Βασουλα μου εμας επεσε σημερα ο ομφαλος(την 5η μερα).πηγαμε σημερα στη μαια και ολα πηγαν καλα.θελει ιδιαιτερη τεχνικη ο θηλασμος.αυτο μας εδειξαν.απλα το κακο ειναι οτι δεν μπορεις να υπολογισεις ποσο παιρνει το νινι.

Μαρακι μου αυριο η μεγαλη μερα??? :):):) με το καλοοοο κοπελαρα μου!!!με κανεναν πονο ευχομαι,ολα να πανε καλα και να μην ταλαιπωρηθεις καθολου!να παρεις συντομα το καρδουλινι σου αγκαλιτσα σου!οσο για την προκληση..μεγα κεφαλαιο και καλυτερα να τα πουμε αλλη φορα.ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σου!

Αγγελικη μου ευχαριστω καλη μου!!!!!και συ με κανενα πονο ευχομαι!περασα πολλα αλλα ευτυχως δεν ειχαν μεγαλη διαρκεια!δοξα τω Θεω!τι υπεροχα φορεματακια!!!με το καλο να τα χαρειτε!!!

Λαμπρινη μου ευχαριστω κοριτσακι μου!!!ειναι ακριβως οπως τα λες!αξιζε τον κοπο!ειναι τοση η ευτυχια που νιωθω κοιταζοντας την που δεν με νοιαζει τι περασα!αα!να σημειωσω πως δεν ξεχνας τον πονο της γεννας!με τπτ!απλα ειναι τοσο ομορφο αυτο που ζεις μετα που πραγματικα ειναι εντελως ανουσιο να φερνεις στη μνημη σου την ολη διαδικασια(εννοεω τους πονους).εγω οταν το κανω προσπαθω να σκεφτομαι την ομορφη πλευρα του τοκετου..πιανει! :P :laugh: :laugh:

Ελενα μου ευχαριστω πολυ!!!ευχομαι και ειμαι σιγουρη πως και εμεις θα συγκινηθουμε πρωτα ο Θεος με την δικη σου,καταδικη σου ιστορια τοκετου!ειναι τοσο μοναδικο αυτο που ζουμε εμεις οι γυναικες που μπορουμε να καταλαβουμε η μια την αλλη τοσο ευκολα.. :) με το καλο να δεις το παλικαρακι σου!

Σταυρουλα μου δεν φανταζεσαι τι περναει το καραμελακι μου..πριν απο λιγη ωρα την αλλαξα παμπερς(παρεμπιπτοντως δεν της αρεσει καθολου να την αλλαζουμε)+εκλαιγε σπαρακτικα και πηγα κοντα της να με μυρισει για να νιωσει ασφαλεια και μου λεει ο Νικος:αγαπη μου δεν ειναι ωρα για φιλακια..καλε του λεω τι φιλακια???? προσπαθω να την κανω να ηρεμησει..(παντα πιανει!!) :blink::blink: :laugh: :laugh:

Βασιλικη μου..αν αξιζε λεει....φανταζομαι εσυ με τα διδυμακια θα τρελαθεις απο ευτυχια!!!!! :)

Θεκλα μου ευχομαι να ανοιξεις εσυ το νουμερο 18!!!!! :laugh: :laugh:

Κατερινακι(κυο) μου,πολυς πονος οντως αλλα θα το ξαναπερνουσα πολυ ευχαριστως(οχι ακομα βεβαια :silly: :blink::lol::lol: ) το αποτελεσμα με δικαιωσε πανηγυρικα!!!καλα το βιντεο υπεροχο!αν το κανω στην καραμελιτσα μου ενω κοιμαται θα ξυπνησει(το πηραμε απο το μπαμπα μας αυτο).ξυπναμε πολυ ευκολα!τι γλυκο μωρακι που εχετε!πρεπει να ειναι πολυ ησυχη..φτου φτου ματακια μου!!!

Βασω μου μη φοβασαι για το μαξιλαρακι..αφοβα βαλτο απλα στο προγραμμα για πλυσιμο στο χερι.να εισαι σιγουρη!ευχαριστω πολυ!!!!! :)

Κατρινακι μου γυρισες απο τις διακοπουλες σου?σαν στο σπιτι σου δεν εχει παντως!!!καλως δεχθηκες τα καινουρια μελη της οικογενειας:woohoo: :woohoo: ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!με το καλο κ το δικο σου νινι!για την ακριβεια γεννηθηκε 3584γρ.σχεδον 3600. :woohoo: πως βγηκε απορωωωωωωωω :blink: :woohoo: :lol::lol:

Τζενη μου κ εσυ γεννησες???να σου ζησειιιιιιιιιιιιιιι!!!!πατα ευτυχισμενο,γερο+καλοφωτιστο να ειναι!!!!!καλη λοχειααααα!!!!

Ζιζ μου ευχαριστω :) με το καλοκ συ να παρεις το νινακι σου αγκαλιτσααα!!!!!2800ε????μασαλααααααααα!!!φτου φτου!!!!!

Ντορακι μουυυυυυυ!!!!!!ξαπλα εσυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!εσυ εχεις τα ακριβως αντιθετα απο μενα γι'αυτο χαλαρωσε στον καναπε-κρεβατι κ απολαυσε το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου!!

ξεκινησα να σας γραφω μονη κ κατεληξα να συνεχιζω το γραψιμο με την καραμελιτσα μου η οποια δεν λεει να κοιμηθει απο τις 2 το μεσημερι.να κ η καραμελιτσα μουυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασια μου, γλυκο μου κοριτσακι, επαθα σοκ μολις ειδα την καραμελιτσα σου!!! :woohoo:

Αυτη καλη μου δεν ειναι απλα καραμελιτσα, ειναι ολα τα ζαχαρωτα του κοσμου μαζι! Τι γλυκο, ομορφο κοριτσακι! Και κοιμαται τοσο γαληνια και ηρεμα, σαν αγγελος! Πωπωπωπω...ειναι μια κουκλα, συγκινηθηκα τωρα... Να σου ζησει και παλι αγαπη μου το αγγελουδι σου! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια να σου ζησει η κουκλα!!!

γλυκα ειναι!!!!

καλα πως σας επεσε τοσο γρηγορα ο ομφαλος????

πες μας το κολπο!!!

ντορα μου ημουν ετοιμη να σου στειλω μνμ...

παλι τα ιδια βρε??? μην κανεις τιποτα.. να την βγαζεις ξαπλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ziz έγραψε:

Να'μαι κι εγω!Διαβασα οοολες τις σελιδες του Νο 17 κ εχω να πω οτι κατασυγκινηθηκα με την ιστορια τοκετου της an-n, ελιωσα με το μασαζ της μικρης της kuo και ξετρελαθηκα με το φορεματακι της Αγγελικης! :woohoo: Μπραβο σας βρε κοριτσια φτου φτου!

Εγω σημερα πηγα στο γιατρο μου κ δυστυχως η μανταμιτσα μου δεν λεει να γυρισει,οποτε μαλλον καισαρικη :( βεβαια,θα περιμενουμε οσο γινεται μηπως και...Τελοσπαντων κατα τα αλλα καλα ειναι ολα κ ζυγιζει 2800!

Ελπιζω τουλαχιστον η Σουπιτσα να εχει καλυτερα νεα απο τα δικα μου κ ο μικρος της να γυρισε επιτελους ;)

άχουυυυυυυυυυ στα ίδια κιλάκια είναι τα μωράκια μας.Χθες το είδαμε κ εμείς :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Μόνο που η δικιά μας η μπουμπού είναι στη σωστή θέση (αν κ δεν έχει σημασία γτ θα γίνει καισαρική). Λίγη υπομονή κουκλίτσα μου κ θα δεις που θα γυρίσει... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mou de to pisteuw :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

i karamelitsa einai koukla!!!!! xwris upervoles teleio mwraki :woohoo:

na sas zisei glikia mou na ti kamarwsete opws epithimite :):):)

na pw oti sou moiazei, se sena moiazei mou fainete de pisteuw na diavazei o antras sou kai na me kinigaei :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...